Pastor Chojecki atakuje Franciszka i katolików! ,,Papież bije babę!'' - zdjęcie
02.01.20, 14:00(fot. screen)

Pastor Chojecki atakuje Franciszka i katolików! ,,Papież bije babę!''

57

W mediach społecznościowcyh pastor Paweł Chojecki opublikował nagranie pt: Papież bije babę!", w którym nawiązuje do sylwestrowego incydentu, jaki miał miejsce podczas spotkania papieża Franciszka z wiernymi na Placu św. Piotra.

 

Na nagraniu pastor Chojecki atakuje papieża Franciszka i katolików.

Podczas spotkania z wiernymi jedna z kobiet mocno chwyciła papieża, wykręcając mu rękę. Papież Franciszek aby się uwolnić, uderzył ją w dłoń. Następnego dnia papież Franciszek przeprosił wiernych za to, że na placu Świętego Piotra stracił cierpliwość. "Wiele razy tracimy cierpliwość, przepraszam za zły przykład wczoraj" - powiedział w środę do zgromadzonych przed modlitwą Anioł Pański.

 

Do wydarzenia odniósł się na Twitterze pastor Paweł Chojecki. 

- Papież Franciszek wnerwił się na pewną babę i jej przywalił. No zdarzyło się chłopu - zaczyna Chojecki

- Franciszek zanim przywalił tej babie, wygłosił kazanie, którego główna myśl była taka - "każda przemoc zadana kobiecie jest zbezczeszczeniem Boga" po czym przychlasnął babie. Na tym przykładzie drodzy katolicy możecie zobaczyć ile są warte nauki waszego papieża. To słodkie pierdzenie - stwierdził

 

Do kontrowersyjnego nagrania odniósł się o. Andrzej Batorski, który wypunktował pastorowi manipulację i kłamstwo

 

Incydent z nachalną kobietą, za który przeprosił papież miał miejsce 31 grudnia. Kazanie przytoczone przez antyklerykalnego i pełnego nienawiści pastora miało miesce 1 stycznia 2020 roku. Ale kogo obchodzi prawda? Grunt to zaatakować katolików... Gdyby obchodziła go prawda, zamiast publikować nieprawdziwych informacji pełnych jadu, sam stałby się katolikiem.

 

Paweł Chojecki jest  założycielem Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie, mającej opinię sekty. Jej współzałożycielem jest senator Koalicji Obywatelskiej Jacek Bury.

 

bz/tt

Komentarze (57):

Jan2020.03.2 12:01
Pastor Paweł Chojecki ma rację ponieważ mówi prawdę i demaskuje największą sektę jaką jest kościół katolicki na czele z Franciszkiem. Jesteście obłudnikami i tchórzami dlatego nie chcecie poznać prawdy.
kiks2020.01.4 22:01
Tutaj macie odpowiedź pastora na ten frondowy tekst. youtube.com/watch?v=VNmsZI5kepI
Panna Joanna2020.01.4 16:19
Znowu łżecie jak bure świnie. Na nagraniu do którego się odnosicie pastor złego słowa nie powiedział na katolików, skrytykował papieża. Ale czy papież jest świętą krową, że nie można mu wytknąć hipokryzji? Kościół Nowego Przymierza jest legalnie zarejestrowanym i legalnie działającym kościołem protestanckim. Podobnych kościołów jest cała masa na świecie, czy one też są sektami? Z drugiej strony wasz kościół (KRK) mówi wam, że wierzycie w tego samego Boga, że wszyscy jesteśmy braćmi itp. Jeśli tak, to dlaczego swoich braci nazywacie sektą? Jeśli to ma być forma okazywania braterskiej miłości, to bardzo osobliwa, ale to nie przejdzie. Chyba, że chodzi o to, iż braćmi są dla was jedynie ci protestanci, którzy są dla was wygodni i się z wami zgadzają. A ci, którzy się z wami nie zgadzają z automatu są sektą. Ale z was hipokryci, zdecydujcie się wreszcie w którą stronę chcecie iść. Kochacie prawdę, czy kłamstwo? Póki co, to zakłamywanie rzeczywistości idzie wam świetnie, wy katokomunistyczny pomiocie z piekła rodem! Senator Bury BYŁ współzałożycielem Kościoła Nowego Przymierza. Był. Czas przeszły. Pisząc, że jest współzałożycielem w czasie teraźniejszym, sugerujecie, że pastor Chojecki i senator Bury dalej współpracują razem w ramach jednego kościoła. Co jest nieprawdą, i wy to wiecie. Celowo więc zakłamujecie rzeczywistość, albo jesteście patałachami i nie sprawdzacie dokładnie informacji. Myślę, że jednak to drugie, sądząc po skrupulatności z jaką wypisaliście tutaj informacje o KNP. Hańba i wstyd, nie będę więcej czytać waszych dziadowskich wypocin! Pozdrawiam i życzę upamiętania!
ania2020.01.4 7:47
papież bije kobietę i jest wściekły bo on męczy się na tym stanowisku - a pisali że ciągnie go do ludzi - kłamca i manipulant - żal że prowadzi swoich wiernych do piekła
Noe2020.01.3 22:56
Myślę że to wy atakujecie pastora Chojeckiego. Trzeba mieć odwagę mówić prawdę a nie być tchórzem i chować głowę w piasek. Nazywacie kogoś sektą a sami należycie do największej sekty jaką jest katolicyzm.
jg2020.01.3 20:59
halo , papież jest tylko człowiekiem nie róbmy z niego boga. Jeśli źle postąpił należy go skrytykować, a konfabulować. A tak przy okazji nie widzicie Panowie , że papież sam siebie skrytywał ?
Anty Jezuita2020.01.3 18:38
Skomunizowany Jezuita w białej kiecek bije kobietę, a broni go jezuita w czarnej sukience. I wszystko jasne, kto nakazał "frondzie" opublikować ten "artykuł". "K****, *urwie łaba nie urwie".
Pawe\\305\\2022020.01.3 18:31
Chojecki znany jest z lżenia i poniewierania publicznie własnych córek i żony, upokarzania ich. To podstępny, zły człowiek pozbawiony wszelkich zasad moralnych, zakłamany i chory z nienawiści. Dodatkowo przeciwko jego sekcie toczy się właśnie wielowątkowe śledztwo w Lublinie z powództwa zbiorowego. Sekcie tej poświecony jest blog https://klubidzpanstad.tumblr.com/ Polecam, dużo szczegółów odnośnie ideologii sekty, jej powiązań, niejasnych funduszy i dziwnych znajomości oraz jej destrukcyjnego charakteru.
bordzio2020.01.3 18:47
aleś pan głupkowaty
Paweł2020.01.3 18:25
Tutaj tekst o sekcie Chojeckiego, z poświęconego im bloga: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/187935586709/czy-ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82-chojeckiego-to-sekta
kacpi2020.01.3 17:46
Faryzejski kosciol sciany pobielane...
Katolik 2020.01.3 17:35
Francieszek mówił "że komuniści myślą, jak pierwsi chrześcijanie", mówił że my katolicy "mamy przyjmować imigrantów, bo inaczej nie pójdziemy do nieba" "Nakazuje bratać się z islamem na jednej arce i przyjmować nachodźców, nawet jak są terrorytami". Mówi "że państwa narodowe to zło" i wiele innych bzdur. A w świecie katolickim, nikt nie mówi prawdy o tym komuchu, jeden co proponujecie to "udawać że deszcz pada, gdy Franca pluje w twarz katolikom". Fronda to nawet, się oblizuje gdy Franca pluje w twarz. Potraficie tylko atakować pastora, który ma jaja, aby skrytykować papieża, bo wy najwidoczniej jaj nie posiadacie.
Pawe\305\2022020.01.3 18:28
Groźna, apokaliptyczna i antypolska sekta "pastora" Chojeckiego właśnie czeka na proces. W ich sprawie jest prowadzone wielowątkowe śledztwo prze prokuraturę Lublin-Południe
czesio i muchy2020.01.3 17:06
dziwię się tej kobiecie że zamiast modlić się do Jezusa podniecała sie że może złapać za rękę człowieka , lewaka i komunisty który sobie wmawia że jest zastępcą czy też następcą Jezusa na ziemi ! bałwochwalstwo ! katolicyzm doszedł do przepaści ! czekamy na krok naprzód katolicy ! będziecie w czarnej dziurce jak się ockniecie kto was oszukuje i wykorzystuje bez mydła ! !
ma,ryś2020.01.3 15:34
Czy to jest takie ważne kiedy zostało wygłoszone kazanie Bergoglio ma obowiązek wobec Boga przestrzegać Dekalogu i przybliżać wiernym Jezusa Chrystusa Nawracać wątpiących agnostyków,ateistów, islamistów hinduistów buddystów i judaistów na Prawdziwą Ewangelię i wiarę zbawczą. "Jezus odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie"
wacula2020.01.3 11:15
pastor Paweł Chojecki opublikował nagranie pt: Papież bije babę!", i papieża Franciszka z wiernymi na Placu św. Piotra.Hmm-A pastor Luter jak r.....ł zakonnice może o tym by cosik napisał pastor Paweł Chojecki
Chrześcijanin2020.01.3 17:57
1. Pastor Chojecki nie jest Luteraninem. 2. Rozumiem, że jak Luter miał żonę to źle? Ale jak Degolado, Borgia czy ten pedofil od rzekomych "objawień Licheńskich. Gwałcili ministrantów i inne dzieci, uprawiali homoseksualizm, pedofilie, rozkochiwali bogate katoliczki by przepisać potem ich majątek na KRK, czy nawet uprawiali seks z własnymi wnuczkami" - to było dobrze? Przecież Degolado i pedofila z Lichenia krył i pobłogosławił sam JPII.
Patrick2020.01.3 9:58
Jakoś temu samozwańczemu pastorowi dobrze z oczu nie patrzy...
sp2020.01.3 0:44
Każdy ma prawo do obrony przed nadużyciami i Papież z tego prawa skorzystał. Tak samo mają prawo do obrony przed nadużyciami w kwestii migracji całe państwa i narody.
Może się nie nadaje na to stanowisko2020.01.3 15:22
A co z drugim policzkiem o którym czasami wspomina jak mu wygodnie. Wyobrażasz sobie Jezusa w takiej sytuacji, albo chociaż JPII ? Przecież Papież chwile tam stał, ta kobieta cały czas do niego coś mówiła, nawet jej nie wysłuchał. Za to jak mu pasuje to potrafi do kogoś podejść sam. małe dziecko ucałować lub kogoś starszego. No albo, albo...
Damski bokser Franciszek 2020.01.3 23:07
sp - Wszystko co napisałeś, jest sprzeczne z "naukami" Franciszka. F1 potępia obronę chrześcijan, mimo tego, że są prześladowani. Franca jest komunistą, potępia państwa narodowe, popiera UE i stworzenie jednego Eurokołchozu oraz ściąga tutaj nachodźców, aby zniszczyć narody i chrześcijaństwo. PS. Chyba dawno, nie słuchałeś, swojego papieża.
aldomoro2020.01.2 22:18
Niestety to prawda, nic nie usprawiedliwia takiego zachowania. Jako katolik czuję wstyd za tego człowieka. Myślę, że stanowisko piastowane przerasta jego możliwości.
matis892020.01.2 20:27
Nie zapominajmy że po lewakoateistach to protestanci najbardziej się łaszą do Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika. Bergoglio nie jest katolikiem, zdecydowanie bliżej mu do lewackiej Religii Światowej albo właśnie do protestantyzmu. Więc ten pastor ma pecha i bredzi.
asd2020.01.3 15:18
Lewacka religia światowa jak i rząd światowy to globalna lewica i komuniści oni do tego dążą, protestanci nie mają z tym nic wspólnego, nie wymyślaj.
Jakub 2020.01.3 17:47
Matis89 widać, że nawet nie masz pojęcia, o zasadach katolicyzmu. Papież według KRK jest "wybierany przez ducha świętego", "jest zastępcą Jezusa na ziemi", "jest nieomylny w sprawach wiary", "katolik ma obowiązek słuchać papieża i ma zakaz własnej interpretacji Biblii, bo inaczej wyłącza się z kościoła katolickiego". Dlatego, jak Franca powie "że komuniści myślą, jak pierwsi chrześcijanie", to jako katolik masz popierać komunizm i inne lewactwo. Jeżeli negujesz France, to negujesz, "że papież jest wybierany przez ducha świętego" "nie jest następcą Jezusa","papież jest omylny w sprawach wiary" "intepretujesz Biblię inaczej niż kk" czyli sam wyłączasz się ze KRK. PS. Chyba Ty masz pecha i bredzisz.
ewa2020.01.2 19:51
No cóż, człowiek prawdziwy jest tylko w odruchach, resztę da się udawać. Moe dlatego nie moge się przekonać do tego papieża, no oczywiście ostatnie zmiany w nauce koscioła zrobiły swoje.
Alessa2020.01.2 19:06
Panie Chojecki, już to wasz ulubiony i pod niebiosa wynoszony Luter mawiał: warum rüpselt ihr und furzelt ihr nicht? Bat euch nicht geschmeckt? Czemuż to nie temacie i nie pierdzicie. Czyżby wam nie smakowało?Jak się ma taki wzór do naśladowania to pański komentarz powinien pozostać bez odpowiedzi...
Iwa2020.01.3 19:11
No moment, ale przecież Luter był katolikiem, później dzięki Bogu usłyszał głos prawdziwego Boga i zmienił całkowicie swoje życie.
taro2020.01.2 18:59
gnido, czlowiek urodzil sie slabym grzesznikiem, dlatego wali w morde i idzie do spowiedzi. Wy zas protestanckie gnidy zliberalizowalisce swa wiare i prawo, doprowadzajac do tego, ze walicie w morde i zaraz to tlumaczycie plebsowi, ze to z medycznej strony poprawia krazenie.
ZV2020.01.3 15:15
W Biblii nie ma czegoś takiego jak spowiedź, to wymysł KK. Biblia mówi jasno, Jezus umarł na krzyżu za nasze grzechy i jeśli w to wierzysz i przyjmujesz Jezusa do serca to będziesz miał odpuszczone i zostaniesz zbawiony. EWANGELIA JANA 3,17-18 oraz List do Rzymian 10.9 , i jeśli nie czytałeś Biblii i sam tego nie odkryłeś to szybciej o tym się dowiesz od pastora protestanckiego niż w KK.
dr grocki2020.01.2 18:04
przychodzi baba do lekarza i co się okazuję? że doktor też kobieta!
Mejer2020.01.2 17:46
Z całym szacunkiem ale ta gęba mówi sama za siebie :D
meg2020.01.2 17:39
Chojecki "mówi jak jest" ,nie widać tu ataku na katolików.To raczej odwrotnie ,autor wyzywa go od "sekty".Baba nie była jakimś zagrożeniem szczególnym /obok szła ochrona/ a zdewociała baba /składała ręce ,robiła znak krzyża/ przesadziła w niezdrowej euforii i wyszło paskudnie.Nawet żal tej baby ,dostać po łapach od papieża i to za co !! Za taką /choć głupią/ postawę miłości i uwielbienia!!.
Reytan2020.01.2 18:03
Chojecki jest agentem izraelskim.
ZV2020.01.3 15:04
A ty ruskim.
Rejtan 2020.01.3 18:01
Tak, na brak argumentów, powiem "że jest żydem i agentem żydowskim", jak towarzysz Moczar nakazał katokomunistom.
aldomoro2020.01.2 22:21
Niestety, prawda i tylko prawda.
STOP kretynom!2020.01.2 16:00
A ja mam pytanie. Czy ktoś z was wyobraża sobie Jana Pawła II albo Benedykta XVI jak tłucze kobietę po rękach? Ja nie potrafię i nadal jestem w szoku.
obserwator2020.01.2 15:49
Słabość, pokrętność tego papieża wykorzystują własnie protestanci - do tego, żeby atakować nas katolikow.
Edek2020.01.2 15:43
Niech biskup nie zapomni zaprosić tego chama na spotkanie ekumeniczne.
Francik2020.01.2 15:31
Baba jest głupia, Znam ja takie pizdy, znam. Należało się jej, nalezało. mam takie w rodzinie, co najmniej trzy.
Michał Jan2020.01.2 15:25
Od pastora spodziewałbym się polemiki z naukami, a nie ataków na osobę.
Reytan2020.01.2 18:01
Protestanci zamordowali od XVI wieku kilka milionow Polakow, i kolaboruja ze wszystkimi okupantami Polski.
killpedryll2020.01.2 15:06
pan Chójecki, pseudonim artystyczny "pastor".
aspiring educationalist2020.01.2 15:04
Prastare muzułmańskie przysłowie uczy, że "jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije".
Klejnot Nilu2020.01.2 14:25
Brawo Fronda, właśnie trzem czwartym waszych czytelników stopiły się mózgi, bo nie wiedzą czy: a) się cieszyć, bo ktoś skrytykował papieża lewaka szatana antychrysta, b) ostrzyć widły, bo "katolikuw obrażajo!". Z tej zadumy już nie wyjdą. Zmniejszy się populacja na frondzie, oj zmniejszy.
Pracownik2020.01.2 14:16
Coś wam się linia propagandowa sypie. Najpierw jesteście zgorszeni i pełni oburzenia postawą i pontyfikatem Franciszka, a teraz go bronicie? Czyżby druga zmiana w "redakcji" nie otrzymała jeszcze przekazu dnia?
Michał Jan2020.01.2 14:23
Najwyraźniej redakcja nie powiela wzorów od różnych producentów politgramoty i jak trzeba ganić, to gani, a jak należy bronić, to broni. Politgramotnicy mają imperatyw wyłącznie atakowania albo wyłącznie bronienia.
athos2020.01.2 17:40
Myśl bardziej bardziej precyjnie, a nie tak od siekiery. Czym innym są błędne nauki Franciszka - co jest naganne, a czym innym szarpanie starego, słabego fizycznie człowieka - naganne jest zachowanie tej fanatycznej kobiety i naganna jest obrona jej zachowania. TO SĄ DWIE RÓŻNE RZECZY, które trzeba odróżniać!!
tacy szybko zdychąją2020.01.2 14:15
Świątek, piątek .... Od rana do nocy ... Jakim trzeba być życiowo przegranym aby siedzieć od rana do nocy na blogach i pluć nienawiścią? Niedziela i święta bez różnicy, nienawiść nie ma "godzin pracy" Wpadając tu okazyjnie wszędzie widzę jedną i tą samą rekę debila blogowego. Pamiętam był "dzielnicowy" potem jakiś "wiking" teraz jest "stalker". A tam gdzie "dzielnicowy-stalker" tam "hahn". Z prawdziwym sadyzmem i satysfakcją "myślę" o takim kimś; masz życie kompletnie przeye...ne masz życie na jakie sobie zapracowałeś i zasłużyłeś. Nawet jak nie wierzysz w piekło - jesteś w piekle bycia nikim - życie w pustce. Mieszkasz w jakieś norze, pieniędzy niewiele, żadnej rodziny, znajomych o przyjaźniach to możesz tylko poczytać. Ale ty nie czytasz. Padniesz jak bezdomny pies, znajdzie ciebie policja jak sasiadom smród z twojej nory nie da im spać.
anonim2020.01.2 14:12
kościół robi za życia z papieży świętych a to są przecież zwykli ludzie! sr_ają, klną , denerwują się... czy jak nasz JPII tuszują przypadki pedofilnych księży!
Mercedes Bęc2020.01.2 14:23
A Bjorn Squrvensen czy jak mu tam było, to twój stary nick, czy może kolega z pracy?
Jana2020.01.2 19:11
Nasz Papież był bardzo zajętym człowiekiem i nie miał kiedy bzdurnie tuszować.To nie jest zajęcie dla poważnych ludzi.
Jahiramać2020.01.2 19:27
weź pigułkę
man.of.Stagira2020.01.2 14:06
Przecież gołym okiem na filmie widać, że Ojciec Święty utyka -ma dystrofię stawu biodrowego- i nie porusza się tak jak każdy zwyczajny przechodzeń. Widać też, że osoby które przytrzymują jego rękę nieumyślnie doprowadzają do utraty przez niego równowagi z jednoczesnym d o c i ą ż e n i e m stawu biodrowego który nie jest funkcjonalny. KAŻDY odrobinę inteligentny obserwator widzi tutaj raczej ryzyko nieumyślnego spowodowania przewrócenia kapłana a wtedy upadek głową przy braku podparcia z nogi która nie podpiera i uderzenie o barierkę - o t o jaką miał Franciszek perspektywę. Nic dziwnego, że się przeląkł. To nie była niecierpliwość. Raczej obawa, lęk i bolesność stawu. ot, co
obserwator katolik2020.01.2 15:57
Prawdziwy papież nie powinien się niczego lękac. Prawdziwy katolik - również. Oprocz Boga oczywiście. Wszystko to, o czym piszesz, w mojej opinii nie usprawiedliwia zlego zachowania papieża w tym przypadku. Protestanci natomiast wykorzystują wyrazna słabosc tego papieża do atakow na nasza wiare -katolicyzm.
aldomoro2020.01.2 22:14
Nie wiedziałem, że około 100 kilowy osobnik może być przewrócony przez około 50 KG kobietę i to na wyciągniętej ręce z zachowaniem dystansu barierki. Bzdury kompletne. Niech nie wychodzi do wiernych skoro z tym sobie nie radzi. Przy takim biodrze zalecałbym również dietę, tak w stylu Kardynała Macharskiego.