„Pan się nie zna”. Kultura Moniki Olejnik - zdjęcie
07.12.15, 11:00

„Pan się nie zna”. Kultura Moniki Olejnik

13

- Na czym się pan zna, żebyśmy mogli porozmawiać? - zapytała Ryszarda Czarneckiego Monika Olejnik. Chwilę później stwierdziła, że jej gość nie zna się na Francji bo „nie jest politykiem francuskim”.

 

- Obserwuję spory prawników z dużym zainteresowaniem, ale jestem laikiem. W sposób oczywisty w sensie politycznym trzymam stronę PiS. To jasne. Natomiast w szczegóły formalno-prawne wgłębiać się nie będę, ponieważ nawet nie będę udawał, że się na tym znam. Podobnie, jak większość osób, które bierze udział w debacie. Też się na tym nie zna, a zabiera głos – mówił europoseł PiS Ryszard Czarnecki w wywiadzie dla Radia Zet.

- To na czym się pan zna, żebyśmy mogli porozmawiać? - zapytała prowadząca program Monika Olejnik. Gdy Czarnecki odparł, że mogą skomentować wybory we Francji, prowadząca odpowiedziała:

- Za bardzo nie zna się pan na temat Francji, bo nie mieszka pan we Francji, nie jest pan politykiem francuskim.

Miejmy nadzieję, że Radio Zet dotrzyma standardów wyznaczonych przez swoją gwiazdę i o komentarz do wyborów we Francji będzie prosić wyłącznie francuskich polityków.

 

KJ/300polityka.pl

<<< OTO NAJLEPSZE PREZENTY POD CHOINKĘ! WYBIERZ SUPER KSIĄŻKĘ Z GALERII FRONDA.PL >>>

Komentarze (13):

anonim2015.12.7 11:03
Jako technik zoolog ta pani powinna raczej pracować w jakimś chlewie. Odpowiednie zwyczaje już ma.
anonim2015.12.7 11:14
no ale posłowie PiS chyba ten chlew lubią skoro są w nim częstymi gośćmi.
anonim2015.12.7 11:25
Ten pan to "wybitny" tuz umysłowy,zresztą wychowanek Samoobrony...I wystarczy za całą rekomendację
anonim2015.12.7 11:26
Radfio Zet to takie samo gó...o jak i RMF FM, trzymają tak niskie standardy jak nikt inny nie potrafi. A ten paskudny i niewychowany babsztyl jest tak arogancki i jednocześnie głupi, że aż żal mi osób, które jej słuchają. Co do jej wykształcenia to o ile dobre mam info, to do dnia dzisiejszego nie odnaleziono jej pracy mgr. Może dlatego, że nigdy nie istniała?
anonim2015.12.7 11:38
Dzisiaj w sklepie pani ekspedientka wyraziła bezgraniczne zdumienie,że radio RMF( kwękające w tle), jak tez 90% prasy na półce jest w rękach NIEMIECKICH!!!. Drukujmy ulotki! Ludzie nie mają pojęcia jak jest!.
anonim2015.12.7 12:54
Włąśnie przegladałam sobie WP i tam czytam jak to Lis pojechał do niemieckiej TV ARD i tam płacze że w Polsce nie ma już miejsca dla niezależnych dziennikarzy i w związku z tym jego dni w TVP są policzone... Pod tym artykułem natomiast czytam komentarze i normalnie jakiś cud czy coś bo nagle wszyscy kochają Lisa i płaczą nad jego losem i pomstują na podły Pis. Nagle powszechnie znienawidzony nadworny "dziennikarz" PO jest kochany. Ani jednego krytycznego komentarza. Oczywiście mój komentarz też się nie ukazał a jakże... Zastanawiam się jak długo jeszcze środowisko dziennikarze będzie zainfekowane taką resortową zarazą, kiedy się oczyści i stanie bezstronne i profesionalne. Dziennikarz ma przecież przekazywac jedynie fakty a jego osobiste poglądy nikogo nie obchodzą.
anonim2015.12.7 12:54
agnieszka66 tak powinni ktoś musi reagować i mówić lemingom którzy tylko się gapią i słuchają jak świnia grzmotu tylko tvnu (a fuj!) jaka jest rzeczywistość i odpierać zarzuty często kłamliwe i chamskie https://youtu.be/v6AG2r8Pi74
anonim2015.12.7 13:32
@DociekliwyRomuald przychodzą do chlewu i dają świadectwo prawdzie? Oni takie głupoty wygadują gdzie się da, ale wystarczyło posłuchać ich jąkania na rozprawie przed TK, to była żenada, polecam wszystkim, aż żal było patrzeć na przedstawicieli Sejmu i Rządu, bo posłuchać to nie było czego.
anonim2015.12.7 15:41
Ten Pan to zięć Hermaszewskiego a taki może więcej. W dodatku ożenił się ponownie jak na katolika przystało.
anonim2015.12.7 16:48
Stokrotka w pełnej krasie.
anonim2015.12.7 16:53
Co to za babsko bez dzieci. za dużo antykoncepcji stąd i brak koncepcji w tych jej programikach
anonim2015.12.7 16:58
................wystarczyło posłuchać ich jąkania na rozprawie przed TK, to była żenada................ He, he. A Pawłowicz też się jąkała ??? Rozwalcowała tę całą pseudoproffessurę niczym izraelski UZI Palestyńczyków
anonim2015.12.7 17:54
@CaminoCanis to bardzo ciekawe co piszesz, a możesz zacytować co mówiła, bo ja raczej jej nie kojarzę z tej rozprawy.