'Pakt Polski z Hitlerem', 'niewdzięczni Polacy', 'pijany gen. Błasik'. Tak Rosjanie kłamią na temat Polski i Polaków. Ta propaganda trwa OD LAT!!! - zdjęcie
30.12.19, 12:54Zdj. screen Youtube/Bohdan Litkovets

'Pakt Polski z Hitlerem', 'niewdzięczni Polacy', 'pijany gen. Błasik'. Tak Rosjanie kłamią na temat Polski i Polaków. Ta propaganda trwa OD LAT!!!

7

Przy okazji kłamliwych, antypolskich wypowiedzi prezydenta Rosji, Władimira Putina, warto przypomnieć ten filmik znaleziony w sieci. Putin powtórzył to, co rosyjscy dziennikarze i historycy mówią od lat. 

Rosyjska propaganda na temat Polski to nic nowego, a przywódca Federacji Rosyjskiej w ostatnim czasie niebezpiecznie ją nasilił. W opublikowanym poniżej materiale zobaczymy m.in., jak dziennikarze rosyjskich mediów przed przeszło dekadą atakowali żyjącego jeszcze wówczas prezydenta Polski, Lecha Kaczyńskiego, który jako pierwszy przywódca naszego kraju dostrzegł poważne zagrożenie dla Europy związane z polityką Władimira Putina. Polscy przeciwnicy polityczni prezydenta Kaczyńskiego oskarżali go wówczas o "wymachiwanie szabelką" w stronę Rosji, dążenie do konfliktu z Moskwą. Ci sami ludzie powielali później rosyjskie kłamstwa nt. katastrofy smoleńskiej, m.in. o pijanym generale Błasiku w kokpicie. Przez lata po katastrofie smoleńskiej straszyli, że PiS dąży do wojny z Rosją, a na końcu zaczęli szukać w partii rządzącej "ruskich agentów". 

Oto, czego dowiemy się z filmu:

Przedwojenna Polska była sojusznikiem Hitlera, armia radziecka wyzwoliła nasz kraj, a Polacy, którzy się z tym nie zgadzają, to niewykształcone chamy. Przyczyną katastrofy smoleńskiej było to, że pilot wypił kieliszek z prezydentem Lechem Kaczyńskim, a Rosjanie mogą dziś żałować, że ich przodkowie przed laty "ratowali" Polskę przed Niemcami, gdyż Polacy są niewdzięczni. 

Oto, jak przedstawia Polskę rosyjska propaganda. Filmik znaleziony w internecie. Jak zmieścić tyle kłamstw i oszczerstw w filmiku trwającym niecałe 16 minut? Oddajmy głos Rosjanom...

yenn/Youtube, Fronda.pl

Komentarze (7):

nie zwracać na malucha kremlowskiego uwagi 2019.12.30 15:58
Putin "gra". Putin "boksuje" Putin "hokeista" Putin na golaska na koniku Putin "zapasnik" Putin "judoka" Putin pierdzi Putin lubi w rectum Putin, Putin, Putin.... Putina jak Stalin - słoneczko k.. wa narodów i mend blogowych
mendy są wszędzie nawet Zyklon B nie pomógł 2019.12.30 14:23
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "Bjorn Wiking z Rogiem w Doopie", "PolishPatriot", "Poliamorysta" ... Jest 𝐒𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫 - 𝐄𝐥𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫 (jak długo?) Jest gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i wiele innych "symbolicznych" pseudonimów chorego psychicznie mitomana. Może to być 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd "genetyk słowianszczyzny", może to być menda 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 - extra VERGIN, oil do smarowania odbytnicy - to nie ma znaczenia. Jest/są jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalni.
Janek2019.12.30 14:06
Aby Uratować Polskę od straszliwej wojny ukazanej nam przez Niebo (zob. Św. Łucja), to należy spełnić dwa warunki, 1) poświęcić Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, 2) przeprowadzić Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Tyle tylko, albo aż tyle potrzeba, aby Duch Święty podjął działania zmieniające oblicze ludzi zamieszkujących rosyjsą ziemię, polską ziemię i ziemę innych narodów, aby narody uniknęły wojny. Wszyscy mówią o wszystkim, przerzucają się oskarżeniami, a do pokoju potrzeba tylko poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi zgodnie z wolą Nieba. Amen.
widziane wprost2019.12.30 13:49
Polska się nie ma z czego i komu tłumaczyć. Niech maluch kremlowski się wypyskuje - nic innego mu nie zostało. Jeżeli ja mógłbym podjąć jakąś decyzje to... Wypie....bym ambasadora ruskiego na zbity kremlowski pysk z W-wy. Polskiego wezwałbym do powrotu do W-wy na czas nieokreślony. A że jestem tylko zwykłym przechodniem - co ja mogę wiedzieć o "dyplomacji"?
man.of.Stagira2019.12.30 13:45
nu, maładiec @Stalker, ty maładiec! .
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.30 13:43
A od ilu lat trwają kłamstwa i propaganda PiSdzielców na temat tego że ruskie z putinem zabili w zamachu Lecha Kaczyńskiego i lecące z nim 95 osób!
Piti2019.12.30 14:49
Stalker dobrze że jesteś z nami na tym portalu może kiedyś dokładnie przeczytasz artykuły i poznasz prawdę:)