PAD: spotkanie w BBN, MSWiA zajmuje się zabezpieczeniami przed koronawirusem już od kilku tygodni - zdjęcie
26.02.20, 18:40Spotkanie Prezydenta, Premiera i Ministra Zdrowia w siedzibie BBN/prezydent.pl

PAD: spotkanie w BBN, MSWiA zajmuje się zabezpieczeniami przed koronawirusem już od kilku tygodni

13

W siedzibie Biura Bezpieczeństwa Narodowego odbył się spotkanie, któremu przewodniczył prezydent Andrzej Duda. W spotkaniu na zaproszenie prezydenta wzięli udział premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Prezydent powiedział m.in.:

- Odbyłem spotkanie z panem premierem, ministrem zdrowia i ich współpracownikami w BBN w sprawie koronawirusa, który jest w Europie i z Włoch przede wszystkim rozprzestrzenia się na wszystkie kraje. Z informacji, które uzyskałem od pana ministra zdrowia, żaden przypadek w naszym kraju nie został wykryty

Warto zaznaczyć, że ta informacja nie pokrywa się z dzisiejszymi doniesieniami „Gazety Wyborczej”.

Prezydent odbył też spotkanie z ministrem MSWiA, co skomentował następująco:
- Poprosiłem o informację. Wczoraj rozmawiałem o tym z ministrem MSWiA, ministrem Mariuszem Kamińskim, który mówił o procedurach na lotniskach i jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o zapasy infrastrukturalne. Poprosiłem o informację, jak wygląda sytuacja z zabezpieczeniem miejsc w szpitalach, jak wygląda kwestia przygotowania oddziałów zakaźnych. Działania są już podjęte. Trwają od kilku tygodni

 

mp/300polityka.pl/prezydent.pl/fronda.pl

Komentarze (13):

zbg.2020.02.27 11:26
Co się zbierało gdy był nieurodzaj zbóż w PRLu.Zbierało się Plenum KCPZPR.
"filmy online" - NIELEGALNE2020.02.26 21:46
Legalne, normalne obojętnie jakie firmy jak chcą zareklamować swój produkt wykupują czas w mediach. Tak robią ludzie uczciwi prezentujący swój produkt LEGALNIE mający LEGALNY PRODUKT. A kim jest ten pajac proponujący filmy "dożywotnio"? Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji jakieś mendy polsko-języczne mają NIELEGALNE kopie z Chin - ale tu nie chodzi o filmy tylko o WASZE KARTY KREDYTOWE. O DOSTĘP DO WASZYCH KONT!
anonim2020.02.26 21:35
Oglądaj Oglądaj - Psy 3  w imię zasad (2020) oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu ========= Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Portos2020.02.26 21:03
Po co to robią skoro Matka Kurka na łamach Frondy informuje,że to wymysł mediów.
gumowa kaczka2020.02.26 20:55
po co ta panika Matka Kurka odwołała pandemię ,po sprawie
Stanislaw2020.02.26 20:43
Demokracje jest okrutna w okresie przedwyborczym! Różne nieszczęścia wykorzystuje, by walczyć i wymuszać niekiedy pośpieszne i fatalne decyzje!
Stanislaw2020.02.26 20:08
PAD nam redaktor artykułu? Pierwszy koronawirus?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.26 19:35
sPADaj PADalcu! jesteś nikim! nawet Kałczyński brzydził się podawać ci ręke! pamiętasz to odPADzie!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.26 19:20
Mam nadzieję, że na spotkanie zostanie zaproszony główny zainteresowany ... koronawirus :))
Urszula2020.02.26 19:08
A czemu Fronda milczy w sprawie Koteckiej - żony Ziobry? Pewnie nie wie jak to ugryźć żeby Ziobro wyszedł z tego czysty choć małżonka niekoniecznie. O Koteckiej poinformował świadek koronny "Broda", którego za wiarygodnego uznał szef MSWiA i szef służb specjalnych Mariusz Kamiński. Ciekawe rzeczy opowiadał o Koteckiej ów Broda. Kobita była związana ze światem przestępczym w latach 90-ch i do połowy I dekady XXI w.
Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera2020.02.26 18:59
A kiedy spotkanie w sprawie 500 zł dla rodziców opiekujących się dorosłymi niepełnosprawnymi dziećmi?
Pascal2020.02.26 18:48
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Prezydent złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Miał pretensję do Unii Europejskiej o promowanie żarówek energooszczędnych. Być może woli lampy naftowe? Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Andrzej Duda woli 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotację telewizji tzw "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Komu podoba się taka prezydentura?
antyPascal2020.02.26 22:57
Pascal napisał: "Miał pretensję do Unii Europejskiej o promowanie żarówek energooszczędnych. Być może woli lampy naftowe?" Policz koszty: produkcji zwykłej żarówki i," e-kologicznej potem koszt ich utylizacji. potem udaj się do serwisu na wymianę oleju.