P. Kasprzak z ,,Obywateli RP'': Ujazdowski to ,,farbowany lis'' - głosujcie na mnie!!! - zdjęcie
06.10.19, 10:40Ujazdowski, fot. ujazdowski.pl, Kasprzak, fot. YT

P. Kasprzak z ,,Obywateli RP'': Ujazdowski to ,,farbowany lis'' - głosujcie na mnie!!!

5

Paweł Kasprzak z Obywateli RP, kandydat w wyborach do Senatu, przestrzega w Radiu Zet przed głosowaniem na Kazimierza Michała Ujazdowskiego.

"Nie zrezygnuję" - mówi. Kasprzak przekonuje, że opozycja przeczy dawnym wartościom "Solidarności", czego dowodem jest Ujazdowski - zarówno przez to, co robił kiedy w PiS, jak i przez to, że odmawia debaty z Kasprzakiem.

"Proszę wyborców o to, żeby głosowali z odwagą, a nie w imię tych kalkulacji, którym dotąd bezwyjątkowo ulegaliśmy w tych wyborach, że „trudno, dobra, ten kandydat jest fatalny, ale okej, niech oni wygrają”. To jest konflikt sumienia, naprawdę, ja nie przesadzam, dla bardzo wielu wyborców. Głosować na Ujazdowskiego oznacza przełamanie konfliktu sumienia własnego" - powiedział.
Kasprzak deklarował też, że jest gotów na klęskę wyborczą opozycji.

"Jestem gotowy na to, że opozycja przegra te wybory. Ja w odróżnieniu od większości kolegów z opozycji demokratycznej uważałem, że wynik wyborów z 2015 roku należy uznać z pokorą. Znaczy wyborcy powiedzieli to, co powiedzieli, postanowili się nie bez przyczyny od tego środowiska odwrócić, które dzisiaj tworzy polityczną opozycję" - powiedział.

Ubolewał dalej nad stanem wolności w Polsce.

"Ja sobie zawsze zdawałem sprawę z tego, że my prawdopodobnie jesteśmy w mniejszości, gdy hasło „demokracja” rozebrać na czynniki pierwsze jak stosunek do kary śmierci np., poczynając od spraw najgrubszych, uznanie praw mniejszości wszelkiego rodzaju itd., itd., to się wtedy okazuje, że naprawdę jesteśmy w mniejszości. Znaczy z tymi demokratycznymi instynktami w polskim społeczeństwie jest słabo dosyć. I wszystko to, co ja robiłem, przez te cztery lata, to robiłem z takim staraniem, żeby wręcz demonstracyjnie pokazywać, że stoję w mniejszości i ta mniejszość nie jest bezsilna, i potrafi wymusić swoje prawa" - mówił.

bsw/radiozet.pl

Komentarze (5):

igor2019.10.6 19:55
to ten kasprzak co chce zabijania nienarodzonych do 9 miesiąca????
Po2019.10.6 11:18
Aaaaaa, słynny szczoch kasprzak się pojawił - zresztą z KOD Kumitetu Obruny Debili. Też walczy o lepszą Polskę razem z Neumannem i Budką. Będzie robił wszystko by było jak było !
Nowak2019.10.6 11:14
Wybory za pasem ! Pseudopolitykierzy z lewackiej zarazy wylczą o koryto wszelkimi sposobami. Wiem dlaczego oni to robią, bo dzięki korupcji, którą uwielbiają, mogą kraść do woli. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal >30% Polaków popiera tych przestępców (oboje premierów Tusk i Kopacz, Rostowski, Szczurek w drodze przed TS (Trybunał Stanu), wielu, w tym byli ministrowie, skazanych za korupcję, wielu z prokuratorskimi zarzutami). Szukałem przyczyny tego zjawiska i doszedłem do wniosku, że oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. Oni na prawdę mówią, że to manipulacja i odwrotnie. Stwierdziłem też, że nie ma żadnego sposobu, aby to zmienić. To jest po prostu niemożliwe ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. Proponuję więc eksperyment, aby od Greków kupić jedną z wysp i zapewnić tym ludziom, wraz z lewackimi politykami, darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Niech tam budują własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, ich wolność i demokrację, ich wiarę w neomarksistowską ideologię ..... To jest jedyne wyjście dla Polski, bo inaczej będziemy żyć z tą ich nienawiścią latami i modlić się, aby za 4 lata, nie daj Boże, nie przejęli władzy.
KKK2019.10.6 11:13
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
KKK2019.10.6 11:09
Walka o koryto trwa :)