Owoce cywilizacji śmierci. UK: Pigułki aborcyjne zabijały nie tylko nienarodzone dzieci, ale i kobiety w ciąży - zdjęcie
06.08.20, 13:10Fot. ilustracyjne via Pexels

Owoce cywilizacji śmierci. UK: Pigułki aborcyjne zabijały nie tylko nienarodzone dzieci, ale i kobiety w ciąży

5

Jak ujawniło brytyjskie Towarzystwo Ochrony Dzieci Nienarodzonych (Society for the Protection of Unborn Children – SPUC), rządowy program dostarczania pigułek aborcyjnych pocztą stanowi zagrożenie dla kobiet. Do wiadomości publicznej wyciekł e-mail z 21 maja tego roku wysłany przez naczelną położną z jednego z regionów Anglii, który wskazuje na to, że w imieniu prawa dostarcza się kobietom „śmiercionośne paczki”, które mogą zagrozić nie tylko życiu nienarodzonych dzieci, ale także życiu samych kobiet, które zdecydują się zabić swoje dziecko we własnym domu.

E-mail przytacza 13 incydentów, które poważnie wpłynęły na zdrowie kobiet. Czy to czubek góry lodowej? Ujawniony e-mail został wysłany przez regionalną główną położoną z jednego z rejonów Anglii. Co dzieje się w pozostałej części kraju?” – skomentowała sprawę Antonia Tully, która reprezentuje SPUC. „Kobiety zapewniało się, że wykonanie własnej aborcji w domu jest bezpieczne i proste. To kłamstwo. Musimy powiedzieć kobietom prawdę o pigułkach aborcyjnych” – dodała działaczka.

Jak podaje portal „Life Site News” wspomniane w e-mailu incydenty są obecnie przedmiotem śledztwa. Przypadki te dotyczą m.in. zabójstwa dziecka, które urodziło się żywe po przeprowadzeniu domowej aborcji, a także pigułek aborcyjnych dostarczanych kobietom powyżej limitu, jakim jest 10 tydzień ciąży. Wśród wspomnianych incydentów były też kobiety zgłaszające się na pogotowie, które doświadczały silnych bólów i krwotoku po zażyciu pigułek aborcyjnych.

E-mail wymienia też dwa przypadki śmiertelne kobiet, które zażyły pigułkę aborcyjną. Nie były to pigułki dostarczone pocztą. Jak skomentowała to Antonia Tully: „Obojętnie, czy kobiety te otrzymały te pigułki aborcyjne pocztą, czy z kliniki aborcyjnej, obie zmarły i jest to zarówno tragedią, jak i skandalem”. Tully zwróciła też uwagę na fakt, że 13 wspomnianych przypadków dotyczy okresu 51 dni obowiązywania przepisów umożliwiających dokonania aborcji w domu. Obecnie upłynęło 126 dni, odkąd prawo obowiązuje, a zatem: „Ile jeszcze kobiet zmarło w tym jednym tylko rejonie? Ile jeszcze dzieci zostało zamordowanych po przeżyciu aborcji?”

SPUC dąży do przedstawienia w pełnym świetle zarówno opinii publicznej, jak i brytyjskiemu parlamentowi prawdy o aborcji typu „zrób to sam”. Prawo, które dopuszcza dostarczanie pigułki aborcyjnej do domu, zostało wprowadzone w Wielkiej Brytanii w marcu w reakcji na kwarantannę wprowadzoną z powodu epidemii koronawirusa.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (5):

Jan Radziszewski2020.08.7 12:20
Piekło gore i czeka na was !! + Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy, sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników diabłów w tym potępionych ludzi
KOSTEK2020.08.6 22:34
Trzy najbardziej promowane w całym świecie, więc chyba najważniejsze, procedury medyczne to obecnie aborcja, eutanazja i zmiana płci. Żadna z nich niczego nie leczy. Procedury lecznicze stają się coraz bardziej zbędnym balastem medycyny. Jak tak dalej pójdzie, wyginiemy na własne życzenie. A może właśnie o to chodzi?
Mociu2020.08.6 21:34
A co w tej sprawie ma do powiedzenia: 1/ Towarzystwo Suchej Wody, 2,/Towarzystwo Zimnego Wrzątku, 3/ Towarzystwo Drewnianych Kamieni, 4/ Stowarzyszenie Nieletnich Staruszek - itd, itd, itp.
kolejny fake news frondy2020.08.6 13:25
Każde lekarstwo może wywołać skutki uboczne w tym nawet śmierć. Ale skąd ciemniaki mogą o tym wiedzieć? Z ulotek dołączanych do lekarstw? Oni nie czytają.
Jan Radziszewski2020.08.6 14:39
zażyj i niech cię diabły do PIEKŁA wezmą ot prosta rada dla ciebie przewrotny żydzie wprawdzie i tak nie przeżyjesz 3 lat i 2 mc-y bo wtedy na 100% pewne do carstwa cezara żydów /J 19.15 i tak wpadniesz.