Otwarcie hoteli? Szef KPRM: Decyzja jeszcze w tym tygodniu. Proszę o cierpliwość - zdjęcie
04.02.21, 07:45Fot. via Pixabay

Otwarcie hoteli? Szef KPRM: Decyzja jeszcze w tym tygodniu. Proszę o cierpliwość

3

Czy niebawem doczekamy się decyzji o otwarciu restauracji czy hoteli? Głos w tej sprawie zabrał szef KPRM Michał Dworczyk.

W rozmowie na antenie radiowej „Jedynki” szef Kancelarii Premiera zapytany o to, czy można się niebawem spodziewać otwarcia restauracji, odparł:

Na pewno w tym tygodniu premier Mateusz Morawiecki przedstawi dalsze działania w tej sprawie”.

Zapytany, czy od 15 lutego otwarte będą hotele i pensjonaty, odpowiedział że nie zapadły jeszcze w tej kwestii decyzje i prosi o kilkadziesiąt godzin cierpliwości:

[…] wtedy precyzyjny komunikat w tej sprawie przedstawi premier Mateusz Morawiecki”.

Zapowiadał też:

Chcemy zacząć pokazywać szereg nowych rozwiązań dotyczących życia społecznego, gospodarczego już w drugiej połowie lutego i później przedstawiać szereg rozwiązań, które będą pomagały w budowie polskiej gospodarki i w ogóle polskiej rzeczywistości po pandemii”.

dam/PAP,PR1

Komentarze (3):

czekista2021.02.5 3:53
A gdzie beda sie stolowac mieszkancy hoteli skoro restauracje i jadlodajnie beda pozamykane? Rzad znowu pier***Nie glowa w kraweznik? Nie sadze, ze ci rzadowi glupcy zmadrzeli. To nie ta rasa.
M.2021.02.4 8:29
Zgodnie z wytycznymi do 2025 ? !!!
Marek2021.02.4 8:15
Wiecie dlaczego ok.15 lutego?.Bo wtedy będzie już wydany nowy numer tygodnika NATURE. Tygodnik ten jest wyrocznia w działaniach ministra zdrowia i naszego premiera .Badania nie śą prowadzone dotyczące naszej gospodarki.Wystarczy przeczytać NATURE za 5$.