Otoka-Frąckiewicz o polskim i niemieckim skrzydle Konfederacji - zdjęcie
16.07.20, 14:26fot. yt/tygodnik dorzeczy

Otoka-Frąckiewicz o polskim i niemieckim skrzydle Konfederacji

13

Statystyka głosowania zwolenników Konfederacji oraz zachowanie liderów tego ugrupowania były i nadal są ostro krytykowane oraz poddawane analizie. W najnowszym nagradniu dla kanału tygodniaka „DoRzeczy” na YuTube wypowiedział się na ten temat także Rafał Otoka-Frąckiewicz.

O przegranym kandydacie KO powiedział:

- Trzaskowski uciekł do bunkra. Ogłosił, że spotka się z prezydentem, jak będą znane ostateczne wyniki. Te są znane od kilku dni, a w tym czasie Trzaskowski nie miał czasu się spotkać. Są pomysły, że Trzaskowski zastąpi Borysa Budkę, który schował się w jeszcze głębszej części bunkra. Osobiście nie sądzę, bo Trzaskowski jest zwyczajnym leniem życiowym

Wspomiał też o Robercie Biedroniu:

- Za nami kampania prezydencka, która kompletnie rozorała polską scenę polityczną. Nic nie jest na swoim miejscu. Lewica jest w rozsypce. Robert Biedroń ma na głowie prokuratora, który dojrzał wreszcie, że przy jego kampanii były nieprawidłowości finansowe. Partia Razem jest w trakcie postępowania prokuratorskiego. Czarzasty został sam, a Lewica przestała istnieć

Szczególnie mocno podkreślił rozdwojnie w szeregach Konfederacji:

- W Konfederacji trwają spory ideowe. Okazało się, że połowa ludzi zagłosowała za Andrzejem Dudą, a druga połowa za Rafałem Trzaskowskim. Opcja propolska i proniemiecka starły się w jednym ugrupowaniu i mają ogromny problem. Co z tego wyniknie? Nie wiadomo

Dodał też:

- Doły pragną i żądają od góry, by dokończyć to, co zaczęło się w 2015 roku, gdy PSL próbował dogadać się z Jarosławem Kaczyńskim. Teraz to powraca, bo doły wiedzą, że bez wejścia w koalicję w powiatach długo nie pociągną. Góra, która żyje z subwencji wyborczych inaczej patrzy na sprawę. Ciekawe, kto wygra?

mp/dorzeczy.pl

Komentarze (13):

violencja2020.07.16 18:50
Przed drugą turą trwał taniec godowy przed Konfederacją.Wróciło opluwanie i psy ze smyczy puszczono , kagańce im zdjęto. Pis boi się Konfederacji , młodych , inteligentnych ludzi , z pomysłami.Teraz pis chce rozszerzyć swój elektorat o młodych.
edi2020.07.16 16:09
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie NIE WYGRAJĄ !!
violencja2020.07.16 18:57
Głosując na Dudę pokazuję swoją wierność Jezusowi?Oceniłeś chyba na wyrost , Duda jest wykonawcą poleceń Naczelnika Państwa , a Naczelnik Państwa rozkazał wrzucić projekt obywatelski dotyczący aborcji do zamrażarki. Nigdy nie utożsamiałam mojej wierności Jezusowi z głosowaniem na polityków. Wierność Jezusowi to wierność dekalogowi-NIE ZABIJAJ !Głosowałam na Bosaka , bo on jest za życiem.Bosak jest wierny Jezusowi.
Jam2020.07.16 15:23
Czy te oczy mogą kłamać. Chyba nie.
Natalja Siwiec2020.07.16 14:51
Pan Otoka ma taką radiową urodę :)
A jacy "radiowi"2020.07.16 15:00
są towarzysze - suwereni z Loża Polin.
ASTOM2020.07.16 15:12
Chłop ma mieć poukładane w głowie a nie świrować kena.
A miało być tak tusko - europejsko!2020.07.16 14:50
Trzaskowski wygrywa z "palcem w duupie i w berecie", Senat już jest tusko - europejsko - kopertowy, w Sejmie koalicja PIS-u się rozsypuje... I hura, mamy Polskę tusko - europejską! Powstaje nowa partia ZPWT - Zjednoczona Partia Wilhema Tuska..... A tu mohery, katole, Podlasie, ci spod mostu, 500 Plus NIE WYBRALI naszego towarzysza! Ciemna masa dalej rządzi, wyjeżdajmy więc na emigracje, Białoruś czeka.
krytyk2020.07.22 1:51
kto cię trzyma
Michał Jan2020.07.16 14:44
Marysia Patysia dalej z tymi swoimi bajkami dla przedszkolaków wyjeżdża. Żadnego skrzydła propolskiego nie było, bo Polskość pisowska jest bezobjawowa. Nie było też proniemieckiego, bo wyborcy Konfederacji nie chcieli dać "szeregowemu posłowi" 3 lat na zrobienie gemeli nie do posprzątania, a nie popierali tego maszynką "Junior" golonego.
Michał Jan2020.07.16 14:40
Zajmij się Pan lepiej swoją ukochaną formacją, która właśnie koalicję z PO i Lewicą zawiązała. Szacun dla gowinowców i ziobrzystów, że chociaż oni jakiś fason utrzymali.
Anonim2020.07.16 14:36
Wystarczy przejrzeć facebook'a, aby wiedzieć jak sprawy wyglądają. Swoich poglądów nikt tam nie kryje.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.16 14:33
wybory się zakończyły to można znowu pluć na konfederację i ją obrzydza, yebane obłudne PiSdziaki!