Oto wspaniała modlitwa o CUD - odmów i przekonaj się!!! - zdjęcie
02.01.21, 18:49fot. pixabay.com

Oto wspaniała modlitwa o CUD - odmów i przekonaj się!!!

17

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. 
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie,
proszę przebacz mi.

W Twoje Imię przebaczam wszystkim
cokolwiek uczynili przeciwko mnie.

Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.

Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki.

Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię
jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij
na ciele, duszy i umyśle.

Przybądź Panie Jezu,
osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją
i napełnij Swoim Duchem Świętym.

Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam.

Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.

Amen.

***

Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.


O. Peter Mary Rookey OSM

Komentarze (17):

Jarek2021.01.3 9:26
Chciałbym żeby mi znowu stanął,morda zdradziecka .....
Leszek2021.01.3 20:39
I co ,był cud?
Alojzy Cedzidło2021.01.3 1:47
Fajne te seanse nienawiści i kosmicznego tchórzostwa niektórych stworzeń boskich zwanych też ludzmi . Dlaczego oni , nas chrześcijan tak nienawidzą . Widzę tylko jeden , a może dwa powody . Choroba zwana ateizmem i jak wspomniałem kosmiczne tchórzostwo ' Uzasadniam . Nienawiść bez powodu .To choroba psychiczna polegająca na nienawiści do wszystkiego co inne od moich przekonań . Inaczej myślący to wróg , glupi itd itd II I to tchórzostwo Jak nazwać stworzenie , które mści się wyłącznie na tych, ze strony których nic mu nie grozi .Z kolei tylko na wspomnienie o tych grożnych, ma przysłowiowe pełne gacie Jak to zrozumieć , no jak .....
rebeliant2021.01.3 12:42
Dobrze, że się zgłaszasz, bo dzięki temu mogę Cię pouczyć, że nienawiść jest skutkiem ciosu. Nie ma nienawiści bez uderzenia, krzywdy. Natomiast napaść jednej istoty na drugą nie zawsze wynika z nienawiści, lecz z chęci podboju, dominacji, radości z bycia górą. Niektórzy miewają coś takiego jak fałszywą nienawiść, czyli wymyślają urojone powody, aby uderzyć. I w związku z tym należy w sposób perfekcyjny określić przestrzeń poruszania się, w której nie dokonuje się napaści na kogoś - pośrednio lub bezpośrednio. Pośrednio jest wówczas, gdy delikwent korzysta z dóbr, a nie bierze udziału w ich wytwarzaniu, co jest nierozerwalne z tym, że biczuje innych poprzez swoje służby siłowe. Przypomnę, że Jezus zanim został kapłanem pracował i to fizycznie - nikt mu od dziecka nie nakładał do głowy bycia kapłanem, a przecież non stop gorliwie jest krzyczane: Być jak Jezus.
Alojzy Cedzidło2021.01.3 16:11
Sz. " rebeliancie " > Jeśli to do mnie , Alojzego C. .pisane . to uprzejmie dziękuję za to " douczenie " Zgadzam się całkowicie z Twoimi wywodami , tylko nie . wiem o co ci chodzi Ten wykład raczej z dziedziny logiki , podobny jest do wywodów profesora mniemanologii stosowanej Tadeusza Stanisławskiego. Całe życie strawił nad rozwiązywaniu problemu " Czy kamienie myślą , czy nie myślą .Bo jesli myslą to co myślą . Jesli nie myślą , to dlaczego nie myślą " _Pozdrawiam.
rebeliant2021.01.2 21:36
Gdy już przekonanie osiągnie maksimum wróć do zapijania pierogów żytniówką i ponów próbę w łączności - po tym zabiegu poczucie cudowności wzrośnie. Kiedy dojdziesz do takiego stanu... - i wszystko jasne.
PamelaAc2021.01.2 21:19
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiącE temu i zarobiłem 21540 $ w PierwszyM miesiącu na tej pracy. M0gę powiedzieć, że m0je życie Zmienił0 się - całk0wicie na lepsze! SPrawdź, co robię..... workreviews10.com
Zbych2021.01.2 21:18
Ta modlitwa naprawdę jest skuteczna. Najlepszy sposób aby się przekonać trzeba ją odmawiać. A wtedy uwierzysz
rebeliant2021.01.2 21:37
A gdy zadzwoni budzik do roboty, to nawet się dowiesz.
antoni.s2021.01.2 19:26
Coś w krakowie prawdziwi mężczyźni dawno nie szorowali bruku kolanami, kryzys wiary?.
Anonim2021.01.2 21:45
Nie martw się o nich, radzą z sobie z wiarą doskonale. Lepiej pomyśl o sobie, masz problemy z ortografią, może warto by było powtórzyć.
Po 11 ...2021.01.2 19:16
Przyzywam ciebie Swarożycu święty ogniu synu Swarogowy Wielki boże przywiedz Bogów w ten krąg święty byśmy trzebę złożyć mogli Dla nich w Twoje ciało złote niech w Twym cieple i jasności duchy przodków się ogrzeją których dziś tu przyzywamy święty ogniu Swarożycu z czterech stron tu do nas przybądź Swarożycu szczodry boże niech z twym ciepłem i jasnością wszelkie dobro na nas spłynie I twój blask niech noc rozjaśni przyzywam Ciebie Swarożycu wielki boże synu Swarogowy Święty Ogniu!
Figo Fago2021.01.3 16:17
A dałbym głowę ,że "Po11 " bije czołem o beton przed Allahem .A tu masz Swarożyc .......
Anonim2021.01.2 19:12
Gdyby modlitwy działały, już dawno byłyby zabronione.
Wilczur nakarmiony "hrabio" ?2021.01.2 19:06
Uwielbiam takie modlitwy na poziomie dziecka z podstawówki. Z każdej modlitwy wezmę po jednym zdaniu, taki misz-masz zrobię, a potem będę udawać, że to modlitwa o cud. W dodatku na pewno jest lepsza od tysiąca innych, które też próbują udowodnić, że można otrzymać cud na zawołanie. Ale przecież jeśli nie dopiszemy, że to modlitwa o cud, to nikt nie zwróci na nią uwagi.
Palindrom2021.01.2 19:03
Modlitwa "o cud"… hmm, może by jednak to słowo «cud» zamienić na «łaskę», «wiarę», «nawrócenie», «ufność», «miłość», «cierpliwość», «wytrwałość w pokucie»…?
Po 11 ...2021.01.2 19:02
Słowiańska Wiara to Ziemia, to Matka, to Prochy Przodków Słowiańska Wiara to Woda, to Krew, to nasze Dziedzictwo. Słowiańska Wiara to Ogień, to Siła, to Duszy Oczyszczenie. Słowiańska Wiara to Wiatr, to Pamięć, to Wieczny Czas. Słowiańska Wiara to Cześć Bogom oddana, to Trzeba, to Sława. Słowiańska Wiara to Plon z Płodnej Ziemi, to Cykl, to Obrzęd. Słowiańska Wiara to Ostatnie Tchnienie Przodków, to Pierwsze Potomstwa Słowa. Słowiańska wiara to Dąb i Lipa splecione razem, to Rodzina, to Związek.