Oto owoce działalności hejterów z PO-KO i Sokuzburaka! Sasin: Grożono mi zabiciem syna - zdjęcie
24.09.19, 11:50Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Oto owoce działalności hejterów z PO-KO i Sokuzburaka! Sasin: Grożono mi zabiciem syna

17

W programie "Tłit" na portalu Wp.pl wicepremier Jacek Sasin ujawnił, że jego rodzina otrzymywała przerażające groźby. 

"Środowisko prawdopodobnie byłych SB-ków groziło mojej rodzinie, grożono porwaniem i zamordowaniem mojego syna"- podkreślił polityk, apelując jednocześnie o obniżenie temperatury sporu. Sasin zwrócił się do przeciwników politycznych, aby nareszcie odcięli się od mowy nienawiści. 

Wicepremier odniósł się wypowiedzi liderki Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer, która w rozmowie z RMF FM mówiła o hejcie w internecie, przyznając również, że śledzi stronę "Sokzburaka". 

"Śledzę Sok z Buraka, ale śledzę również Telewizję Publiczną, a moje zdanie na temat telewizji publicznej jest zdecydowanie negatywne"- podkreśliła polityk. 

 "Porównanie, którego dopuściła się pani Lubnauer, jest samo w sobie już hejtem, ponieważ jest to atak na telewizję publiczną"-ocenił dziś Jacek Sasin. 

"Mamy do czynienia w przypadku Soku z Buraka z czysto hejterskim portalem, miejscem, gdzie w sposób niezwykle brutalny, bez żadnych granic, atakuje się polityków Prawa i Sprawiedliwości"-podkreślił wicepremier. Gość Wirtualnej Polski ocenił jako bulwersujący fakt, że "za tym procederem stoi człowiek, który jest sowicie opłacany w warszawskim samorządzie". 

"Widać wyraźnie, że to są pieniądze, które są kierowane na tę właśnie działalność. Czołowi politycy Platformy Obywatelskiej nie tylko nie odcinają się od tego hejtu, ale podają, lajkują, obserwują - sam Grzegorz Schetyna. Nie słyszałem głosu pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, żeby tutaj w jakiś sposób zaprotestowała, odcięła się od tego, co się rzeczywiście wylewa z tej strony internetowej"- stwierdził polityk. Pytany o sprawę Klaudii Jachiry, od której Małgorzata Kidawa-Błońska i część polityków PO rzeczywiście się odcięła, Sasin ocenił, że  "takiej kandydatki trzeba było w ogóle nie brać na listę".

"Pani Jachira słynie z tego, że jest hejterką i osobą, która stosuje tego typu metody w przestrzeni publicznej. Samo wzięcie jej na listę oznacza, że Platforma Obywatelska, akceptuje tego typu działania. Dzisiaj odcinanie się już naprawdę niczego nie zmieni, tym bardziej, że ona jest kandydatką, i będzie kandydatką. Bardzo wyraźnie to zostało wczoraj powiedziane"-zauważył wicepremier. 

"Pod pięknym uśmiechem i pod pozorem osoby spokojnej i życzliwej, niestety tkwi to samo, co we wszystkich politykach Platformy Obywatelskiej, czyli brutalna polityka, brutalny atak, hejt, przyzwolenie dla tego. Niestety - bo pani Kidawa-Błońska nigdy się od tego typu działań swoich kolegów i swojego ugrupowania nie odcinała"-punktował PO-KO. Pytany z kolei o pogróżki pod adresem Lubnauer, nadesłane w minioną niedzielę na adres mailowy TVN24, polityk ujawnił, że również jego rodzina otrzymywała groźby. Ponadto potępił tego typu działalność.

"Ta sytuacja jest bulwersująca i tutaj nie może być absolutnie żadnego usprawiedliwienia. (...) Nikt nie może nikomu grozić śmiercią. Każdy, kto komukolwiek grozi śmiercią, nawet jeśli się z nim radykalnie nie zgadza, powinien być traktowany z całkowitą surowością, nie może być tutaj żadnego pobłażania"-zaznaczył Jacek Sasin. 

Gość Wp.pl dodał, że nie można dopuścić, aby tego typu zachowania wkradły się do życia publicznego.

"A jeśli to jest strażnik, który ma obowiązek, misję, żeby chronić innych, to jest to tym bardziej niewybaczalne i muszą być absolutnie szybkie konsekwencje. I takie konsekwencje zresztą zostają wyciągnięte"-wskazał polityk PiS, który podkreślił, że również otrzymuje groźby, a w przypadku jednej z nich, nadesłanej do jego biura poselskiego, zdecydował się skierować sprawę do prokuratury.

"Dlatego, że tym razem grożono mojej rodzinie, między innymi grożono porwaniem i zamordowaniem mojego syna. I oczywiście, jak przynajmniej podpis głosił, pochodziła ta pogróżka ze środowiska byłych SB-ków, którym obniżyliśmy w tej kadencji emerytury. To nie było śmieszne i żartobliwe"-ocenił wicepremier. Jak dodał, na razie nie udało się ustalić nadawcy anonimowych pogróżek. 

Zdaniem Jacka Sasina, tego typu sprawy powinny zawsze być traktowane poważnie- tak jak w przypadku funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej.

"Chyba nikt nie może mieć wątpliwości, że organy państwa zadziałały tutaj natychmiast. Brawo dla policji, która natychmiast namierzyła tego człowieka. Myślę, że takie sytuacje już nie będą miały więcej miejsca" - powiedział wicepremier.

"Takie hejterskie działania, jakie podejmują politycy Platformy Obywatelskiej, nasi konkurenci, służą niestety temu podgrzewaniu atmosfery. I nie może być na to zgody"-ocenił.

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (17):

Asmo2019.09.24 14:11
Pewnie ten strażnik Straży Marszałkowskiej w Sejmie...
anonim2019.09.24 14:45
did you fuck your goat today, faggot?
Lech Keller-Krawczyk wielce dumny, hmm... pedifil2019.09.24 13:38
Halo, nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Szkoły już otwarte, a ja mam pod bokiem podstawówkę nr. 133 (W-wa). Krótki spacer od domu. Kupuje kilka batoników czekoladowych dla chłopaczyków. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Kilka słów o pedofilii. Jeszcze nie udało mi się spotkać kogokolwiek z "branży" aby nie był aktywnym pedofilem, tchórzliwym pedofilem, pedofilem, który szuka okazji. Prawda jest taka, że od czasów nie tylko biblijnych, ale i innych zródeł ze starożytności, homoseksualizm to pedofilia. A te "święte" oburzenie blogowej dumnej ohydy to nic innego jak hipokryzja. Był pedofilem, albo jest pedofilem, albo marzy o chłopczykach. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected]
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:47
słowiczku-pedofilu poznański nie świruj, zostań w psychiatryku
ZK2019.09.24 20:26
LECHU KELLER, vel.....itd. A DLACZEGO NIE DOPISAŁEŚ TU POWYŻEJ SWOICH NIECHLUBNYCH OSIĄGNIĘĆ ! Pochwal się, ile w związku z tym dzieci skrzywdziłeś? Ile razy siedziałeś za pedofilię? Ja czytałem w aktach, że 4 razy! Ale pewnie już jest więcej?! Czy zapłaciłeś dzieciom odszkodowanie? Czy to prawda, czytałem w dokumentach, że również zabierałeś się za dzieci siostry i ona ci za to zabroniła wstepu do domu ? Kiedyś cie o to już pytano ! Nie odpisałeś! No nie wstydź się nam napisać ! Tak bardzo lejesz nienawiść na wszystkich , a w czym jesteś lepszy??? Bo z tego wynika, że ty i my, to dwa skrajne bieguny ! Nazywasz sam na siebie"ss.......syn" Czy to prawda?? Ponadto czytałem w aktach, że byłeś współpracownikiem SB! Dużo ludzi zdradziłeś, sprzedałeś za marne srebrniki!? Czekam, odpisz! Wypada uzupełnić tę twoją "metryczkę", prawda?
M..2019.09.24 13:15
Homofobia na sztandarach farmy trolli.Ha ha ha.
JPIII2019.09.24 13:11
To byłby słuszny krok. Eutanazja dla durniów pokroju sasina i jego syna.
gonic pomatolow2019.09.25 2:47
Eutanazja dla twojej matki zato,ze talkiego niedoroba pomatolaurodzila...
Sebastian Lorenc2019.09.24 12:48
Perfidne propagandowe świnie. A o grozbach zabicia Lubnauer, o tym że groził jej czlonek straży marszałkowskiej, że życzył jej tego samego co Adamowicza spotkało ani słowa na tubie propagandowej nie napiszecie.
Sebastian Lorenc2019.09.24 13:26
Był czas przywyknąć Sebuś, o wielu rzeczach nie przeczytasz na Frondlu, ani o tym, że grożono śmiercią Lubnauer, ani o ogólnopolskim strajku fizjoterapeutów, ani o mafijnych powiązaniach prezesa NIK.
gonic pomatolow2019.09.25 2:49
Lubnauer to pomatolsko ubecka latryna ....zadna strata po nie...
dzielnicowy2019.09.24 12:31
Panie sasin, trzeba ich wyłapać jak szczury !
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.09.24 15:44
Jeśli zgłoszone do organów ścigania - nie będzie problemów z ustaleniem sprawców!!!!! Jeśli zgłoszone tylko do mediów - nie będzie problemów, z przekonaniem elektoratu - że sprawcami są byli SB-cy. Wszak elektorat to ludzie wierzący - nie potrzebują dowodów.
pedalujacy Jarek2019.09.24 21:03
Sasin zmień towarzystwo, odetnij się od gangsterów, postkomuchow z pis, skoków i innej swołoczy i jeszcze pozyjesz
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 12:27
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Trzy "szczegóły" o homosekualistach: Jak wykazały wieloletnie badania, niemal 95% homos to pedofile. Ilość zakażen HIV pomiędzy homos to 67%. Depresja kliniczna u homos występuje 4X częściej niż u heteros, tym samym ilość samobójstw. W konkluzji; jaka to radość być homo, jaka to przyjemność mieć homo za sąsiada, jakie to ryzyko mieć ich w społeczeństwie. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 12:17
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych. Największy wzrost poparcia dla małżeństw homo wśród Polaków ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
Patriota 2019.09.24 19:38
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.