15.10.19, 09:57

Oto lista WSZYSTKICH posłów Sejmu IX kadencji

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości:

ADAMCZYK Andrzej Mieczysław
ANDRUSZKIEWICZ Adam
ANDZEL Waldemar Franciszek
ARDANOWSKI Jan Krzysztof
ARENT Iwona Ewa
AST Marek
BABALSKI Zbigniew
BABINETZ Piotr Mieczysław
BARTOSIK Ryszard
BARTUŚ Barbara Halina
BASZKO Mieczysław Kazimierz
BĄK Dariusz
BIELECKI Jerzy Feliks
BŁASZCZAK Mariusz
BOCHENEK Rafał Paweł
BOROWIAK Joanna Beata
BORTNICZUK Kamil
BORYS-SZOPA Bożena Teresa
BUDA Waldemar Grzegorz
BUKOWIEC Stanisław Marcin
BURZYŃSKA Lidia Ewa
CHMIELOWIEC Zbigniew Michał
CHOMA Kazimierz Bogusław
CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata
CHRZAN Tadeusz
CICHOLSKA Anna Ewa
CIEŚLAK Michał
CYMAŃSKI Tadeusz
CZARNECKI Krzysztof Władysław
CZARNECKI Przemysław Maksymilian
CZARNECKI Witold Wojciech
CZARNEK Przemysław
CZARTORYSKI Arkadiusz
CZERWIŃSKA Anita
CZOCHARA Katarzyna Beata
DAJCZAK Władysław
DĄBROWSKA-BANASZEK Anna
DOBRZYŃSKI Leszek
DOLATA Zbigniew
DORYWALSKI Bartłomiej
DRABEK Przemysław Mieczysław
DUDA Elżbieta
DUDA Jan Wiesław
DUSZEK Marcin Kamil
DWORCZYK Michał Paweł
DZIEDZICZAK Jan Michał
DZIUK Barbara Anna
EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna
FILIPIAK Ewa Maria
FOGIEL Radosław Aleksander
GALEMBA Leszek Ryszard
GAWĘDA Adam
GAWRON Andrzej Janusz
GAŻA Grzegorz Krzysztof
GEMBICKA Anna Urszula
GIRZYŃSKI Zbigniew
GIŻYŃSKI Szymon Stanisław
GLENC Teresa
GLIŃSKI Piotr Tadeusz
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna
GOŁOJUCH Kazimierz Edward
GONCIARZ Jarosław Włodzimierz
GONTARZ Robert
GOSIEWSKA Małgorzata Maria
GOWIN Jarosław Adam
GÓRSKA Agnieszka Beata
GÓRSKI Maciej
GRÓBARCZYK Marek Józef
GUT-MOSTOWY Andrzej Józef
GWIAZDOWSKI Kazimierz
GWÓŹDŹ Marcin Piotr
HAŁAS Teresa
HOC Czesław
HOFFMANN Zbigniew Grzegorz
HORAŁA Marcin Michał
HRENIAK Paweł Marek
JACH Michał
JANCZYK Wiesław Stanisław
JANOWSKA Małgorzata Monika
KACZMARCZYK Norbert Jakub
KACZYŃSKI Filip Roman
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander
KALETA Piotr Marek
KALETA Sebastian Jerzy
KAŁUŻNY Mariusz Piotr
KAMIŃSKI Mariusz
KANTHAK Jan Jakub
KAPINOS Fryderyk Sylwester
KOŁAKOWSKI Lech Antoni
KOSSAKOWSKI Wojciech
KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz
KOWALCZYK Henryk
KOWALSKI Janusz Marcin
KOWNACKI Bartosz Józef
KOZANECKA Ewa Elżbieta
KOZIK Krzysztof Janusz
KRAJEWSKI Jarosław Karol
KRAJEWSKI Wiesław
KRASULSKI Leonard Seweryn
KRÓL Piotr Marek
KRUPKA Anna Maria
KRYJ Andrzej Michał
KUBIAK Marta Ryszarda
KUBÓW Krzysztof Jan
KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz
KUROWSKA Maria Stanisława
KUROWSKI Władysław Michał
KWIECIEŃ Anna
KWITEK Marek
LATOS Tomasz Edward
LENIART Ewa Maria
LICHOCKA Joanna Katarzyna
LIPIEC Krzysztof Bogdan
LIPIŃSKI Adam Józef
LISIECKI Paweł Jacek
LOREK Grzegorz Andrzej
ŁAWNICZAK Tomasz
MACHAŁEK Marzena Anna
MACIEREWICZ Antoni
MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan
MALĄG Marlena Magdalena
MALIK Ewa Danuta
MAŁECKI Jerzy Wojciech
MAŁECKI Maciej
MASŁOWSKA Gabriela
MATERNA Jerzy Marian
MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna
MATUSIAK Grzegorz
MATUSZEWSKI Marek
MATUSZNY Kazimierz Władysław
MICHAŁEK Iwona Krystyna
MILCZANOWSKA Anna Maria
MILEWSKI Daniel George
MORAWIECKI Mateusz Jakub
MOSIŃSKI Jan
MOSKAL Kazimierz Marian
MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj
MULARCZYK Arkadiusz
MURDZEK Wojciech Piotr
MÜLLER Piotr Józef
NOWICKA Danuta Czesława
OCIEPA Marcin Michał
OLSZEWSKI Dariusz
OPIOŁA Marek
OSUCH Jacek Piotr
OZDOBA Jacek Dawid
PALUCH Anna
PAMUŁA Teresa
PAUL Jerzy Stanisław
PIECHA Bolesław Grzegorz
PIECHOWIAK Grzegorz
PIECZARKA Anna Maria
PIONTKOWSKI Dariusz
PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej
PŁONKA Elżbieta Teresa
POLACZEK Jerzy Jan
POLAK Marek Władysław
POLAK Piotr Stanisław
POROWSKA Violetta Teresa
PORZUCEK Marcin Bartosz
PUDA Grzegorz Paweł
RAU Zbigniew Włodzimierz
RUSECKA Urszula Beata
RYCHLIK Paweł Piotr
RZYMKOWSKI Tomasz Piotr
SAK Piotr Paweł
SASIN Jacek Robert
SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna
SCHREIBER Łukasz Paweł
SELLIN Jarosław Daniel
SIARKA Edward
SIARKOWSKA Anna Maria
SIPIERA Zdzisław Tadeusz
SKWAREK Sławomir
SMOLIŃSKI Kazimierz
SOBOLEWSKI Krzysztof
SOBOŃ Artur
SOIN Agnieszka Anna
SOŚNIERZ Andrzej Stanisław
SÓJKA Katarzyna
SROKA Magdalena Joanna
STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka
STEFANIUK Dariusz Paweł
STRZAŁKA Beata Małgorzata
SUSKI Marek
SZAŁABAWKA Artur Lesław
SZARAMA Wojciech Piotr
SZCZUDŁO Aleksandra
SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa
SZEFERNAKER Paweł Maciej
SZULOWSKI Krzysztof
SZUMOWSKI Łukasz Jan
SZWED Stanisław
SZYMAŃSKA Ewa Zofia
SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej
ŚNIADEK Janusz
ŚNIEŻEK Adam Walenty
ŚWIAT Jacek
TARCZYŃSKI Dominik
TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef
TELUS Robert
TERLECKI Ryszard Iwon
TOMASZEWSKI Włodzimierz
TREPKA Mariusz Wiesław
TUŁAJEW Sylwester Karol
URUSKI Piotr Marcin
UŚCIŃSKI Piotr Michał
WARCHOŁ Marcin Józef
WARGOCKA Teresa Anna
WARWAS Robert Piotr
WARZECHA Jan Marek
WASSERMANN Małgorzata Ewa
WAWRZYK Piotr Sylwester
WĄSIK Maciej Roman
WEBER Rafał
WESOŁY Marek Jacek
WICHER Patryk Tomasz
WILK Jerzy Zbigniew
WITEK Elżbieta Barbara
WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał
WOJTYSZEK Agata Katarzyna
WOŚ Michał Piotr
WOŹNIAK Grzegorz Adam
WOŹNIAK Tadeusz Jacek
WÓJCIK Michał Marek
WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr
WYPIJ Michał Piotr
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz
ZAWIŚLAK Sławomir
ZIELIŃSKI Jarosław
ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej
ZIOBRO Zbigniew Tadeusz
ZUBOWSKI Wojciech Michał
ZYSKA Ireneusz
ŻALEK Jacek

 

Posłowie Konfederacji:

BERKOWICZ Konrad Szczepan
BOSAK Krzysztof
BRAUN Grzegorz Michał
DZIAMBOR Artur Erwin
KAMIŃSKI Krystian Patryk
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard
KULESZA Jakub
SOŚNIERZ Dobromir Andrzej
TUDUJ Krzysztof
URBANIAK Michał Piotr
WINNICKI Robert Artur

 

Posłowie Koalicji Obywatelskiej:

ADAMOWICZ Piotr
ANIŚKO Tomasz Witold
AUGUSTYN Urszula Danuta
AZIEWICZ Tadeusz
BOCHENEK Mateusz Andrzej
BOROWCZAK Jerzy Stanisław
BORYS Piotr
BUDKA Borys Piotr
CHMIEL Małgorzata
CICHOŃ Janusz Władysław
CYRAŃSKI Adam Zbigniew
CZERNOW Zofia
CZYKWIN Eugeniusz
DOLNIAK Barbara
DZIKOWSKI Waldy
FABISIAK Joanna
FILIKS Magdalena
FRYDRYCH Joanna Zofia
FRYSZTAK Konrad Mirosław
GADOWSKI Krzysztof Jan
GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata
GAJEWSKA Kinga Magdalena
GAPIŃSKA Elżbieta Teresa
GASIUK-PIHOWICZ Kamila
GELERT Elżbieta Kazimiera
GŁOGOWSKI Tomasz Marian
GOLBIK Marta Joanna
GRABARCZYK Cezary Stanisław
GRABCZUK Krzysztof
GRABIEC Jan Stanisław
GRAMATYKA Michał Sebastian
GRUPIŃSKI Rafał Szymon
HAIDAR Riad
HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata
HARDIE-DOUGLAS Jerzy
HARTWICH Iwona
HENNIG-KLOSKA Paulina
HOK Marek Tomasz
JACHIRA Klaudia Krystyna
JANYSKA Maria Małgorzata
JAROS Michał
JAŚKOWIAK Joanna
JOŃSKI Dariusz
KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria
KIERWIŃSKI Marcin Piotr
KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna
KOŁODZIEJ Ewa Edyta
KONWIŃSKI Zbigniew Marek
KOSTUŚ Tomasz Tadeusz
KOWAL Paweł Robert
KOZŁOWSKA Iwona Maria
KRAWCZYK Michał Mateusz
KROPIWNICKI Robert
KRÓL Wojciech Piotr
KRZĄKAŁA Marek Grzegorz
KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna
LASEK Maciej Grzegorz
LENARTOWICZ Gabriela Teresa
LENZ Tomasz
LESZCZYNA Izabela Dorota
LUBNAUER Katarzyna Anna
ŁĄCKI Artur Jarosław
ŁOŚKO Magdalena
MARCHEWKA Arkadiusz
MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga
MIESZKOWSKI Krzysztof
MILLER Rajmund Tadeusz
MISZALSKI Aleksander Jan
MROCZEK Czesław
MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna
MUCHA Joanna
MUNYAMA Killion Munzele
MYRCHA Arkadiusz
NAPIERALSKI Grzegorz Bernard
NEUMANN Sławomir Arkadiusz
NIEDZIELA Dorota
NIEMCZYK Małgorzata Barbara
NITRAS Sławomir Witold
NOWACKA Barbara Anna
NOWAK Tomasz Piotr
NYKIEL Mirosława
OKŁA-DREWNOWICZ Marzena
OLICHWER Tomasz Andrzej
OLSZEWSKI Paweł Bartosz
OSOS Katarzyna
PAPKE Paweł
PĘPEK Małgorzata Anna
PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz
PIECHOTA Sławomir Jan
PIEKARSKA Katarzyna Maria
PLOCKE Kazimierz Florian
POMASKA Agnieszka Dominika
PONCYLJUSZ Paweł Janusz
PROTAS Jacek
RAŚ Ireneusz Jacek
ROSA Monika Anna
ROSATI Dariusz Kajetan
RUSIECKI Grzegorz Stanisław
RUTNICKI Jakub Adam
RZĄSA Marek Zdzisław
SAŁUGA Wojciech Paweł
SCHETYNA Grzegorz Juliusz
SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława
SIEMONIAK Tomasz
SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk
SKOWROŃSKA Krystyna
SŁUGOCKI Waldemar Jan
SONIK Bogusław Andrzej
SOWA Marek Jan
STERCZEWSKI Franciszek Wojciech
SUCHOŃ Mirosław Tadeusz
SZCZERBA Michał Roch
SZEWIŃSKI Andrzej
SZŁAPKA Adam Stanisław
SZUMILAS Krystyna Maria
SZYMAŃSKI Tomasz Józef
ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta
TOMCZYK Cezary Józef
TRACZ Małgorzata Elżbieta
TRUSKOLASKI Krzysztof
TYSZKIEWICZ Robert
URBANIAK Jarosław Piotr
WAŁĘSA Jarosław Leszek
WASILEWSKA Anna
WCISŁO Marta Anna
WIELICHOWSKA Monika
WILCZYŃSKI Ryszard Jan
WITCZAK Mariusz Sebastian
ZALEWSKI Paweł Ksawery
ZEMBACZYŃSKI Witold Maciej
ZIELIŃSKA Urszula Sara
ZIENTARSKI Piotr Benedykt
ZIMOCH Tomasz Franciszek
ZWIEFKA Tadeusz Antoni

 

Posłowie Lewicy:

ADAMCZYK Rafał Jan
AJCHLER Romuald Kazimierz
BIEJAT Magdalena Agnieszka
BUŻ Wiesław
CZARZASTY Włodzimierz
CZERNIAK Jacek Andrzej
DYDUCH Marek
DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa
FALEJ Monika Walentyna
GAWKOWSKI Krzysztof Kamil
GDULA Maciej Roman
GILL-PIĄTEK Hanna Beata
GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona
IWANIAK Arkadiusz
KONIECZNY Maciej
KOPERSKI Przemysław Adam
KOPIEC Maciej Kamil
KOTULA Katarzyna Agata
KRETKOWSKA Katarzyna Maria
KRUTUL Paweł
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka
KULASEK Marcin Robert
KWIATKOWSKI Robert Artur
MACIEJEWSKA Beata Monika
MATYSIAK Paulina
NOWICKA Wanda Hanna
OBAZ Robert Marcin
PAWLICZAK Karolina Monika
PAWŁOWSKA Monika Jolanta
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara
ROZENEK Andrzej Tadeusz
RUTKA Marek Andrzej
SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela
SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena
SENYSZYN Joanna
SOWIŃSKA Anita Katarzyna
SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej
SZEJNA Andrzej Jan
SZOPIŃSKI Jan Józef
ŚMISZEK Krzysztof Jan
TOMASZEWSKI Tadeusz
TRELA Tomasz Dominik
UEBERHAN Katarzyna
WIECZOREK Dariusz Krzysztof
WOLSKI Zdzisław
WONTOR Bogusław Tadeusz
ZANDBERG Adrian Tadeusz
ZAWISZA Marcelina Monika
ŻUKOWSKA Anna Maria

 

Posłowie PSL i Kukiz'15:

BARTOSZEWSKI Władysław Teofil
BEJDA Paweł Jan
BIERNACKI Marek
FEDAK Jolanta Beata
GRZYB Andrzej Marian
KASPRZAK Mieczysław
KLIMCZAK Dariusz
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
KRAJEWSKI Stefan
KUKIZ Paweł Piotr
KURZAWA Dariusz
LUBCZYK Radosław
ŁOPATA Jan Zbigniew
MALISZEWSKI Mirosław Wojciech
NOWOGÓRSKA Urszula Teresa
PASŁAWSKA Urszula Stefania
PASZYK Krzysztof Michał
PROTASIEWICZ Jacek
RZEPA Jarosław Michał
SACHAJKO Jarosław
SAWICKI Marek Wacław
SIEKIERSKI Czesław Adam
SZRAMKA Paweł
ŚCIGAJ Agnieszka
TOMCZAK Jacek Jerzy
TYSZKA Stanisław
ZGORZELSKI Piotr
ZIEJEWSKI Zbigniew
ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga
ŻUK Stanisław Adam


Mniejszość niemiecka:

Ryszard Galla

Komentarze

bezlitosny internauta2019.10.15 11:40
ALE ZA TO JEST JACHIRA hehehe
Szymon od desek 2019.10.15 12:54
Jachira na królową Polski!!!
anonim2019.10.15 21:10
a Śmieszek na króla...
anonim2019.10.15 11:20
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !
anonim2019.10.15 12:01
Twój stary to jezus
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.15 11:00
👍😍ŚMISZEK Krzysztof Jan😍👍
TwojaStara2019.10.15 12:34
Miau, to fakt >.<