Oto, jak celebryci kryją pedofilów. Ale Sekielski się tym nie zajmie - zdjęcie
07.08.19, 10:30(fot. facebook)

Oto, jak celebryci kryją pedofilów. Ale Sekielski się tym nie zajmie

100

Wiele relacji, wyznań oraz inne dowody wskazują, że były prezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, zarządzający fundacjami Tęcza oraz Jazz Jamboree, współtwórca programów muzycznych „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?”, ceniony pedagog i muzyk, jest pedofilem. Żona muzyka odpiera, że są to wymysły „chorej psychicznie osoby”, która „rozwaliła już życie znanemu aktorowi”. Ale ofiar jest znacznie więcej. - pisze w felietonie na portalu salon24.pl Mariusz Zielke

- Pisząc pierwszy tekst na temat oskarżeń wobec znanego muzyka jazzowego byłem pewien, że zarzuty są prawdziwe, ale bałem się, że ofiary nie zechcą mówić oficjalnie i zeznawać.  - zaznacza dziennikarz

Jak podkreśla, "pewność co do wiarygodności „oskarżeń” wynikała z tego, że zna jedną z ofiar i jest pewien, że nie kłamie".

- Słyszałem także nagranie, na którym muzyk przyznaje się do molestowania. Widziałem ponadto dowody, że proponował ogromne pieniądze za milczenie (200 tys. zł). Oczywiście mogły być zmanipulowane, ale wobec wielu innych poszlak i dowodów, które zbierałem od około roku, trudno było przejść obok tych zarzutów obojętnie, tak jak wiele innych osób przechodziło przez 40 lat. To aż trudno zrozumieć. Wiedziałem o trzech ofiarach. Miały być molestowane i gwałcone m.in. w piwnicy domu Krzysztofa Sadowskiego, w jego samochodzie, w gabinecie prezesa Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, w  mieszkaniu „w pobliżu Sejmu”, na wyjazdach i warsztatach dla dzieci. Relacje, co Krzysztof Sadowski z tymi dziećmi robił, nie nadają się do umieszczenia w Intertnecie, są niebywale wstrząsające. Trudno, żeby kobiety coś takiego zmyśliły i to w takiej ilości - czytamy

- On starał się dobierać ofiary z rozbitych domów, z domów dziecka, z przejściami, którym mógł coś załatwić, nie zawsze od razu molestował, przygotowywał dziewczynki do inicjacji, a potem przez wiele lat sprawował nad nimi kontrolę: załatwiał pracę, dawał pieniądze, płacił za różne rzeczy, żeby dziewczyny były od niego uzależnione, żeby nie mogły powiedzieć prawdy - mówiła jedna z ofiar.

- Dziś wiem o wielu innych przypadkach. Dodatkowo mam bardzo dużo sygnałów o tym, że środowisko kryło patologiczne skłonności i zachowania swojego przyjaciela. Są też doniesienia, że w latach 90-tych rodzice krzywdzonych dzieci wymusili prowadzenie śledztwa, ale zostało ono źle przeprowadzone i winy wówczas nie udowodniono - zaznaczył

- Pamiętam jak w latach 90-tych kilka mam dzieci z Tęczy chciało go zgłosić, było jakieś dochodzenie. Koszmarnie to przeprowadzano. Kazali mi pokazać na dorosłym człowieku gdzie on mnie dotykał. Ja, dziecko, miałam dotykać dorosłego człowieka tak jak on to robił. Przecież oczywiste że się wyparłam i zaprzeczyłam. Spaliłabym się ze  wstydu, żeby coś takiego zrobić. I wtedy to upadło. Naprawdę trudno mi uporać się z tymi emocjami, które teraz mam - relacjonuje jedna z dziewczynek 

- Pana Sadowskiego poznałam jako dziecko, kiedy przyjechał na dziecięce warsztaty jazzowe w Margoninie. Pojawiał się tam jako "wizytator" z ramienia PSJ. CAŁE środowisko muzyczne, jazzowe, wiedziało kto to jest i co robi. Wychowawcy i opiekunowie, kiedy tylko on się pojawiał na horyzoncie zabraniali nam chodzić z nim samemu, zostawać z nim samym, rozmawiać, zbliżać się. Kazali bardzo uważać. Uczulali starsze dzieci na to, żeby uważali na młodsze. Byłam przerażona. Widziałam co próbował robić. Ale opiekunowie zawsze reagowali. Biegali wtedy wokół nas. Albo coś się tam wcześniej wydarzyło albo ktoś ich uprzedził.
O tym wiadomo było od dawna. To nie była żadna tajemnica. Dziwię się tylko że to dopiero teraz wypłynęło.
Przyznam, że kilka lat temu szukałam jakiś informacji o tym, czy ma postawione jakieś zarzuty. Był to pedofil, o którego istnieniu i skłonnościach wiedzieli wszyscy. Ale były to czasy kiedy ten temat nie funkcjonował nigdzie. Nie mówiło się o tym. Jestem wdzięczna opiekunom, że pilnowali jego i nas. Że zwracali uwagę na to, żeby nie zabrał żadnej dziewczynki samej, choć widziałam ze próbował wielokrotnie. Nie wiem czy kogoś skrzywdził. Wiem że wszystkie dzieci się go bały - napisała inna

- To początek wielkiego dziennikarskiego śledztwa w sprawie pedofilii i molestowania w środowiskach artystycznych. Nie odpuszczę tego tematu. Według moich informacji i relacji ofiar, Krzysztof Sadowski molestował nie tylko dziewczynki, ale też chłopców - podsumował Zielke

WIĘCEJ: Mariusz Zielke/salon24.pl

Komentarze (100):

zenek2019.10.15 8:22
no Tomeczku, mój Ty sympatyczny "grubasku" :) teraz weź się za nakręcenie filmu o pedofilii wśród celebrytów (w szerokim znaczeniu tego słowa) :)
Lublinianka2019.08.13 21:54
A co na to córka Sadowskiego - Maria Sadowska - jurorka "Voice od Poland", obecnie celebrytka TVN-u biegająca z europosłami PO ( m.in. z Zwiefke) po Brukseli i lobbujaca za wprowadzeniem ACTA 2 w Polsce?! Sama lansowała się w " Tęczowym Music Boxie", nie widziała co jej tatuś robił jej koleżankom?! Nie słyszała, jak koleżanki rozmawiają ze sobą o tym, co pan Sadowski robił im w reżyserce?! Nie przyłapała tatusia na gorącym uczynku w piwnicy w ich domu, nie słyszała krzyków z piwnicy?! Nie jeździła z ojcem samochodem, w którym molestował i gwałcił jej koleżanki (nie zauważyła w samochodzie np. opakowań po prezerwatywach?! Dziwne, bo arcybiskupi " kryjący " pedofilów wśród księży wiedzieli o ich przestępstwach, chociaż nie mieszkali z tymi księżmi pod jednym dachem, a Sadowscy byli rodziną i żona z córką nie wiedziały o zboczeniu męża/ojca. Co na to Sekielski?
Janusz Chaski2019.08.13 11:40
Panie piszący ten artykuł - jest ogromna różnica między takimi jak Sadowski a księża (rozumiem czemu ten artykuł ma służyć). Tacy jak Sadowski na swych koncertach w przeciwieństwie do księży nie mówią co można a czego nie można, co wolno czego nie, co grzech a nie. Nie miej zatem za złe, że Siekielski akurat o księżach film zrobił.
margreth2020.12.24 0:11
Panie Chaski taka drobnostka... Ci kaplani, ktorzy glosza, ze tego robic nie wolno, to ci tego nie robia ! ! ! Za swoj komentarz panie Chaski powinienes dostac w twarz brudna patelnia! Usprawiedliwianie PEDOFILA tylko dlatego, ze nie jest kaplanem, ktory mowi co wolno a co nie wolno ,zupelnie tak, jakby tylko dlatego, ze nikomu nie mowi co mu wolno, to mu wolno ...???... smoze byc klasycznym przyznaniem sie do winy. Tak jak kij, ktory ma zawsze tylko dwa konce, obojetnie ile razy go polamiesz, to albo jestes pan idiota, albo wspoodpowiedzialnym takich samych czynow, bo sam to robisz!
Erwin2019.08.8 9:29
P. Sekielski jest takie przysłowie: "każdy sądzi wg siebie".
Jarecki2019.08.8 8:31
Sekielski zajmuje się "koloratkowymi", Wy się możecie zająć celebrytami.
Konfederata2019.08.8 10:16
To prawda. Każdy niech demaskuje tych drugich. Wszyscy oni utrzymywani są z naszych pieniędzy. Ja się rozgoszczę z zimnym drinkiem i przekąskami i będę miał zabawę.
margreth2020.12.24 0:21
Bo jestes IDIOTA a nie zadnym @Konfederatem!
HUCK2019.08.8 8:08
zapraszam najwybitniejszych polskich aktorów do nowego filmu Siekielskich o pedofili wśród AKTORÓW I CELEBRYTÓW …….nie ma chętnych...…….. no tak nie robi się w swoje GNIAZDO !!!!!!!!!!!!!!!
Ewa2019.08.8 7:31
Tajemnicą poliszynela jest, że w środowisku artystycznym aż kipi od tęczowej zarazy. Wszyscy dookoła wiedzieli, ale nabrali wody w usta. To, że ofiary pedofilów takich jak tęczowy Sadowski postanowiły mówić, zawdzięczać należy m.in. grubasowi Sekielskiemu, który NIEŚWIADOMIE przyczynił się swoim antyklerykalnym filmem do tego, że szambo wybiło również w środowisku artystycznym. I to takie, że cuchnie na odległość. Żadnymi perfumami nie da się tego zatuszować.
anonim2019.08.7 23:46
Nie wiem kim on jest, ale jeśli nie jest księdzem i nie ma układów w kurii to raczej mu to na sucho nie ujdzie.
margreth2020.12.24 0:18
Panie @aninimie 2019.08.07 tez bym sie pod tak plugawym KOMENTARZEM, ktory napisales nie podpisala !!!
Jarek XXL2019.08.7 21:29
Reżyserzy i producenci filmowi i ... nauczyciele pewnej .... starożytnej religii (chrześcijaństwo takową nie jest), to dopiero jest środowisko pedofilskie.
izydor2019.08.7 21:26
Sekielski obrzucił błotem KK bo wiedział że mu za to nic nie grozi . W tym przypadku chodzi o ludzi z jego kręgu i wie że atakowanie ich może mu zaszkodzić w '' karierze'' a może nawet nabawiłby się ołowicy.
Konfederata2019.08.7 21:05
Każde środowisko kryje swoich zbokoli. Najważniejsze, żeby państwo przestało dotować i Kościół i wszelkie inne instytucje kulturalne oświatowe itd. pieniędzmi podatnika. Wtedy i walka ze zbokolami będzie łatwiejsza, bo teraz i urzędnicy państwowi i pieniądze podatnika są zaangażowani w to wszystko. Wiele osób tu pisze o nakręceniu filmu na temat zboków wśród artystów. To byłby hit!:) Niech kręcą!
Lenka2019.08.7 22:15
Konfederata pieprzysz jak POtłuczony idiota
Konfederata2019.08.8 10:14
Dlaczego tak uważasz?
Zygfryd2019.08.7 20:24
Wiadomo jednostronny facet udający róznorodność tematów naginajacych typowo TVN szczujnie
Dzaga2019.08.7 19:48
Grubasie Siekielski Bierz się do Roboty i pokazuj Pedofilów ze swojego środowiska !!! Tam aż się roi od zboczeńców !!!!
YARO2019.08.7 19:34
CO NA TO TALIBOWIE POLSKIEGO DZIENNIKARSTWA? NIC! ZLECENIE BYŁO NA "KLER"!
.2019.08.7 18:42
"umieszczenia w Intertnecie" ??
gość2019.08.7 18:34
siekierkowy zaniemówił
dr2019.08.7 18:05
No ale czy ktoś tego podejrzanego ukrywał albo przenosił z parafii do parafii? Czy celebryci utrudniają działania prokuraturze, bo na przykład nie przekazują materiałów w sprawie?
margreth2020.12.24 0:29
Najpietw trzeb byc czlowiekiem potem dopiero @dr.
edi2019.08.7 17:35
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM ideologii GENDER, LGBT PEDOFILIĄ itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
margreth2020.12.24 0:27
Amen.
margreth2020.12.24 0:31
TAK NAM DOPOMOZ BOG!Amen
anonim2019.08.7 17:19
Najobrzydliwsze jest to, jak lewactwo próbuje rozmyć i zatuszować temat pedofila Sadowskiego. Lewacka hołoto, jesteście OBRZYDLIWI !!!!!
Zpo2019.08.7 16:13
Chętnie bym zobaczył film o życiu seksualnym tego pana może by coś pokazał ze swego życia erotycznego ?
emeryt 2019.08.7 16:09
Czerwone harcerstwo, pionierzy, PRL-skie komsomolskie organizacje były siedliskiem homoseksualistów-pedofilów, komuna to ukrywała bo pośród największych homoseksualnych kanali było "kierownictwo".
Maciek Arczyński2019.08.7 18:53
Ach ten tow. gay Lenin... Tow. Zinowiew nie mógł się nachwalić. A znowu tow. Trocki był zazdrosny...
kerr2019.08.7 14:43
Cwelebryci, cwelebryci powinno być....
zagorzały ateista2019.08.7 14:31
Nie tylko sadowski.Wśród srodowiska artystrycznego pedałów i pedofili jest około 90% a wsród kleru ok 2 %.
Pierzasty kogucik2019.08.7 15:43
A skąd ksiądz ma tak dokładne dane. Z Woronicza?
Norton2019.08.8 15:18
Nie pewnie ma ze środowiska co ma okolo 90% bo sam w nim uczestniczy....
margreth2020.12.24 0:35
Nie z twojego kahalu TO JASNE!
katolicki czosnek2019.08.7 14:19
Macie problem z cudzysłowem („ ”), frondziarze?
....2019.08.7 15:49
Raczej z twoim ego („ mały móżdżku”)
margreth2020.12.24 0:53
a ty @katoicki masz problem ze zdrowym rozsadkiem!
Jurek2019.08.7 14:18
Sekielski zaję ty bo Biedroń rżnie go w odbyt.Przecież od dawna wiadomo ,że to homos.
Norton2019.08.8 15:16
A Ciebie gdzie rznęli że jesteś tak poje...ny? Też chciałbyć dać tylko nikt cie nie chce?
MK2019.08.7 14:16
a przypadek znanego psychologa/celebryty Andrzej Samson, skazany za czyny lubieżne , rozpowszechnianie pornografii wobec chorych dzieci zostawianych u niego na terapię. Okropne. I pamiętam jak koledzy po fachu i znane osobistości z showbiznesu tłumaczyli go w TV, że on tylko "opracował nowatorską terapię, do wyprowadzania dzieci z autyzmu" i jakoś mu się tak omsknęło wszytko. i żeby nie przesadzać. :(
celnik2019.08.7 13:30
A swego czasu dyrygent poznańskich słowikow w lewackim Poznaniu nie był multipedofilem? Czy cały Poznań o tym nie wiedział? Co robili wtedy pseudoobrońcy pedałow i pedofilów ? Co robił pupilek saloonu poznańskiego obecny prezydent Poznania Jaśkowiak przyjaciel pedałow ze swoją wulgarnie elokwentną i chamsko wrzeszczącą w czasie ulicznych burd damą? Jeśli pedofilem jest celebryta to wara od niego, przecież to takie nowoczesne, jemu wolno wszystko? Co innego kiedy pedofilem jest wtyczka ubecka w seminarium . / W tej chwili "soloon" broniący pijaka RP niejakiego Kamilka D. "boga" mediów uważa, że skoro każdy Polak jest pijakiem, to Kamilek właściwie nić takiego nie zrobił za co mógłby miec problemy w sądzie bądź potraktowany "chłodno" przez przyjaciół.
Lennon2019.08.7 13:36
A co biskup i księża w Poznaniu zrobili w tej sprawie? Biskup to wiem akurat.
anonim2019.08.7 17:14
Nie broń pedofila Sadowskiego, to obrzydliwe.
Lennon2019.08.7 13:25
Potrzeba chociaż z czterech pedofilów na film pełnometrażowy. W Kościele jest ich sporo a sam Sadowski na film nie wystarczy.
zagorzały ateista2019.08.7 14:28
nie sam Sadowski w wsród artystów jest minimum 90% pedałów.A wśród kleru niecałe 2 %.
Max Fiend2019.08.7 13:23
Sami sobie Zielke taki film nakręćcie. Macie dotowaną przez państwo prywatną szkołę medialną. Do roboty!
Zdrowy rozsądek2019.08.7 15:43
A co? Boli duupa?
Max Fiend2019.08.8 0:32
Niby dlaczego? Jak nie skomlę, że ktoś ma coś za mnie zrobić :-D
anonim2019.08.7 17:12
A więc Maksiowi pedofilia w światku artystów nie przeszkadza, maksio popiera pedofilię. Obrzydliwe.
Max Fiend2019.08.8 0:30
Wręcz przeciwnie. Bardzo czekam na film "jak celebryci kryją pedofilów". Wskazałem w dodatku, że pewna wysoko dotowana państwowymi pieniędzmi szkoła medialna ma dużo większe możliwości niż red. Sekielski, ale nic nie robi :-D
Wojtek Polak 2019.08.7 12:15
wiadomo że pedofila to tylko w śród tych znienwidzonych przez zboko-lewaków ''klechów''. po za ''klechami'' to już nie nazywa się pedofilów pedofilami tylko nie szczęśliwymi prześladowanymi przez kato-prawico- nazistów ofiarami. zboko-bolszewia propagująca ideologię lgbt+wszelkie dewiacje zaczyna walczyć o ''prawa pedofilów'' sam nie jaka profesur płatek czy środa twierdziły że pedofile nie krzywdzą dzieci.tak więc żaden ''dziennikarz'' typu sekielski nie odważy się zrobić porządnego filmu o skali pedofilii we wszystkich środowiskach.
XYZ2019.08.7 12:11
Krolopp też był ulubieńcem kleru,wszyscy wiedzieli i cicho siedzieli.
margreth2020.12.24 0:45
Za tak plugawe pomowienia dac ci w twarz brudna patelnia panie @YXZ to stanowczo za mala ... Jestem za tym, zeby takich jak ty "geniuszy" WAKASTROWAC najlepiej zaraz po urodzeniu! http://m.bibsy.pl/2FBB09kJ/bibsy-pl
Intek2019.08.7 11:57
w filmie Sekielskiego nie chodzi stricte o pedofilię, ale o walkę z Kościołem, mniej więcej na wzór tej z Irlandii
Małgorzata 2019.08.7 12:16
nie, w filmie Sekielskiego chodziło o walkę z tuszowaniem pedofilii i instytucjonalnej ochronie pedofilów przez kościół....
ZERR02019.08.7 12:38
Nie kłam. Nie ma żadnego 'tuszowania' innego jak przez UB albo Ludzi Gay. Przenoszenia między parafiami to normalna praktyka dotycząca WSZYSTKICH księży i w najmniejszym stopniu nie utrudnia działań prokuraturze. Jedyną zmianą w przypadku 'przeniesionego' jest to, że idzie po niego policjant z innej komendy.
anonim2019.08.7 21:29
Ale to nadal kościół.
ZERR02019.08.7 23:26
A co to ma do rzeczy, chamusiu?
M2019.08.8 8:45
Nie ma tuszowania innego niż przez UB? Ciekawe. Byłem przekonany, że UB już dawno nie istnieje. Kto więc zajmuje się kryciem pedofilów w KK?
michu2019.08.7 11:36
Wszystko jest wyjaśnione w opracowaniu "Pedofilią w Kościół". Dobra książka jeśli chodzi w ogóle o sposoby manipulacji i preparowania "faktów".
państwo z dykty c.d.2019.08.7 11:35
https://www.salon24.pl/u/bobry7/967029,pedofilia-w-kosciol-adwokat-z-usa-komisja-prawdy-i-zadoscuczynienia-i-katolicy-otwarci
AAAtomek2019.08.7 11:33
Zapewne pedofila przenosili z parafii do parafii? Nic już nie uratuje prawicowi zwolennicy pedofilskiego kościoła w Polsce.
www2019.08.7 20:41
Zgłoś Kościół do prokuratury, jeśli jest pedofilski. AAAtomek nie zgłasza? Bo AAAtomek wspiera pedofilię.
AAAtomek2019.08.8 10:24
W d..pie mam kościół i jego kierowników. Nie posyłam dzieci na religię, i nie mam obaw, że księża będą molestować i gwałcić moje dzieci. Ty posyłając swoje, nie możesz być tego pewny?
Hanys672019.08.7 11:24
Afera pedofilska NIGDY nie miała dotyczyć nikogo innego, niż polskiego Kościoła Katolickiego. Dlatego nie oczekujmy od dziennikarskich obszczymurków rzetelności, prawdomówności, obiektywizmu czy zwykłego honoru. Nie posiadają tego bo nie mieli tego w swoich żydowskich domach.
jozef2019.08.7 11:10
A kto się tym zajął jak nie dziennikarz.
....2019.08.7 15:35
Dziennikarz z tvn, newsweek , gazeta wyborcza itp? Czas włączyć myślenie bo z tym u ciebie kiepściutko
ZERR02019.08.7 11:03
Dobrzy Ludzie posprawdzali powiązania personalne róznych wpływowych środowisk "zwalczających pedofilię ale TYLKO w Kościele"... gdzie wiodą nitki? Nitki wiodą do międzynarodowych organizacji gejów-pedofilów jak NAMBLA, lobbujących przez pół wieku za 'prawami pedofilów'. Wygląda na to, że obrońcy pedofilów pouczają was n.t. walki z pedofilią (ale TYLKO w Kościele).
Ben2019.08.7 19:11
Wśród księży pedofilów jest najwięcej, taki zawód. Ks. Oko twierdził że 80% a nawet 90% księży homoseksualistów to pedofile.
Maciek Arczyński2019.08.7 19:33
Taaa... A ilu jest księży homoseksualistów? Po pierwsze dokonałeś manipulacji, a po drugie potwierdziłeś, że homoseksualizm wiąże się z pedofilią.
Kamil2019.08.7 19:22
"Najciemniej jest pod latarnią". Dlatego księża piętnują gejów bo wśród nich jest najwięcej homoseksualistów.
Andrzej2019.08.7 11:02
"Krzysztof Sadowski molestował nie tylko dziewczynki, ale też chłopców - podsumował Zielke". Czyli jak to klasyczny pedofil był również gejem.
Adrian2019.08.7 13:56
Ob był biseksualistą hahahaha
aspiring educationalist2019.08.7 10:59
A nie mówi... a nie pisałem? Dzisiaj murem za Jędraszewskim, jutro za księżmi-pedofilami z filmu Sekielskiego.
Zdrowy rozsądek2019.08.7 15:38
A za tobą nikt.
anonim2019.08.7 17:08
Ty debilu murem za pedofilem Sadowakim?
anonim2019.08.7 10:52
Polecam zapoznać się ze sprawą Brytyjczyka Jimmi Savile. https://www.newsweek.pl/swiat/pedofil-jimmy-savile-prezenter-bbc-pedofilem/525jhsg W ten syf p[pedofilski podobno jest zamieszana też rodzina królewska. Trzeba wiedzieć, że wierchuszka na świecie jest w Masonerii, a Masoneria czci między innymi Baala, któremu w Babilonie składano ofiary z dzieci. Obeliski Baala są na świecie wszędzie, w Polsce również. Masoneria jest znana z ofiar z dzieci, oczywiście chodzi o bardziej wtajemniczone stopnie, bo "doły" to pożyteczni idioci i nie wiedzą w czym tkwią. Na tym tle blado wygląda pedofilia w Kościele - to dla tych, którzy źdźbło w oku kleru widzą, a we własnym belki stropowej nie dostrzegają.
Jacek Placek2019.08.7 11:55
Zastanawiam się skąd to wiesz?? Bo jeśli chodzi o najbardziej wtajemniczone stopnie masonów to oni chyba są dość tajemniczymi ludźmi. Masz z nimi jakieś kontakty??
anonim2019.08.7 15:43
Część się nawraca, pewne fakty wychodzą od niedoszłych ofiar itd... Nic co jest na tym świecie ukryte nie pozostanie takim na długo. Prędzej czy później prawda wychodzi na jaw. Takie są prawa fizyki ;)
michu2019.08.7 10:51
Może on nie jest od tropienia pedofilli tylko atakowania KK ;)?. Wszyscy przytomni wiedzą gdzie NAPRAWDĘ jest pedofilia ale ludzie podli wiedzą, że tylko KK na obecnym etapie można bezkarnie atakować. Jakby jeden z drugim podskoczył jakiemuś mafiozowi czy tam innemu możnemu lewakowi to byłby to ostatni raz w karierze a może i życiu ;)
Tomek2019.08.7 10:49
Przecież wiadomo że cyngielek Cekielski czy jak mu tam ma tylko uprawiać propagandę a ni dochodzić faktów. Śmieszy mnie tylko wydanie tak niesamowitych sum pieniędzy na film, który mógłby nakręcić komórką pierwszy lepszy dzieciak z Yutuba. No i najlepsza scena filmu, dzwonienie późnym wieczorem do mieszkania kardynała Dziwisza z przekazem, że jak nie otworzy drzwi to pewnie coś ukrywa wspiera pedofilów. On nie zrobi filmu o pedofilach celebrytach, bo go wywalą z roboty.
jozef2019.08.7 11:13
Gdzie w swoim filmie Sekielski pokazał nieprawdę?
ZERR02019.08.7 11:53
W sugerowanych wnioskach. Na przykład takich, ze to Kościół gwarantował zboczeńsom bezkarność, podczas gdy wyraźnie widać, że Gwarantem był UB, czyli wróg Kościoła. Niczym sie to nie różni od sytuacji, gdy ukradną ci rower co sekielski skomentuje "Jozef jest zamieszany w kradziez roweru"
Dam2019.08.7 12:58
Spowiadasz się z tych kłamstw, które tutaj wypisujesz? Księża dzieci zostali wciągnięci do UB bo gwałcili dzieci i dzięki temu były na nich haki. Gdyby Kościół od razu ich wywalił, nie byłoby haków i nie wysółpracowaliby z UB. No chyba że sugerujesz, że komuniści kazali Kościołowi przyjmować do siebie pedofili, a potem ich ukrywać.
michu2019.08.7 15:08
Weź pod uwagę, że jeśli mieli na nich haki to biskup mógł nie wiedzieć ale UB wiedziała na pewno (bo na tym polegał hak). Kto więc krył??? ;)
jozef2019.08.7 15:21
Problem jest taki, że Sekielski udowodnił, że biskupi wiedzieli.
anonim2019.08.7 17:06
To teraz niech przetrzepie zboczeńców ze światka artystów, co się będzie rozdrabniał.
michu2019.08.7 21:37
A co z UBekami???. Którzy ponadto mieli jeszcze więcej spraw na sumieniu ;)
ZERR02019.08.7 15:30
Komuniści wysyłali do seminariów młodych gejów werbowanych podczas Operacji Hiacynt. Zapewniali im bezkarność i wygodne życie, po części na koszt Kościoła. 2/3 przestępst miało podłoże homoseksualne i wcale nie dotyczyło "małych dzieci" tylko podrostków.
Dam2019.08.7 20:01
Czyli wciąż komuniści zabraniali Kościołowi wywalić tych gejów z seminarium/stanu kapłańskiego? Czy może Kościół sam ich wciąż trzymał? Dlaczego Kościół nic z nimi nie zrobił po upadku komuny? Prawda jest taka, że Kościół sam systemowo chronił pedofili, bo "dobro Kościoła" było ważniejsze od dobra dzieci.
ZERR02019.08.7 23:20
A niby jak Kościół miał tych agentów wroga zidentyfikować? Po zapachu czy po kształcie nosa? Wywalenie szpionów UB było skrajnie trudne nawet dla ABW i agencja sobie z tym nie poradziła.
Dam2019.08.8 7:49
Specjalnie udajesz, że nie wiesz o co chodzi? Bo widzę, że znowu przeszedłeś próbujesz zmienić temat z gwałcicieli na agentów. Dlaczego Kościół nie wywalał i nie przekazywał informacji o gwałcicielach policji po upadku komuny? Dlaczego wciąż trzymał ich w swoich szeregach? Dlaczego rodziny molestowanych dzieci były zastraszane, żeby nie szły na policję? To też wina agentów?
jozef2019.08.7 15:22
Kościół do dzisiaj gwarantuje bezkarność, nawet nie upublicznili listy pedofili w kościele.
www2019.08.7 20:40
No przecież odpowiedź masz powyżej: "...dzwonienie późnym wieczorem do mieszkania kardynała Dziwisza z przekazem, że jak nie otworzy drzwi to pewnie coś ukrywa wspiera pedofilów." Dzwoni do drzwi, komentując to tak, żeby wyszedł wniosek. Masz nieprawdę.
margreth2020.12.24 0:49
A w domu wszyscy ZDROWI...???...
KDJ2019.08.7 10:47
Myślę, że Janusz Gajos byłby świetny w roli Krzysztofa Sadowskiego. Szkoda tylko, że po emisji filmu ,,Kler" nie mogę na niego patrzeć.
Polak2019.08.7 10:40
Sekielski todziennikarzyna, który nie może sam decydować, on musi wykonywać polecenia
pastuszek 2019.08.7 10:37
Do roboty ministrze Ziobro!!!gnoja przyskrzynić a sekilszczak niech nakręci film pt.wszyscy wiedzieli i nie powiedzieli