ONZ promuje zgorszenie poprzez muzykę! - zdjęcie
17.07.14, 07:25fot. Youtube

ONZ promuje zgorszenie poprzez muzykę!

8

W Bollywood powstał muzyczny klip, który promuje „prawa” osób homoseksualnych. Jego produkcja jest częścią kampanii ONZ na rzecz wolności i równości środowiska gejowskiego. Kampanię tę popiera osobiście sekretarz generalny tej organizacji, Ban Ki-moon.

Klip muzyczny o którym mowa to adaptacja bollywoodzkiego klasyku Uthe Sab Ke Kadam. Opowiada o zwycięstwie gejowskiej pary nad sceptycznym wobec praw homoseksualistów rodziną opartą o matriarchat, która przedstawiona jest także jako możliwie „homofobiczna”. Utwór jest bardzo chwytliwy muzycznie, w serwisie YouTube obejrzało go już zdecydowanie ponad milion użytkowników. W klipie występuje znana indyjska aktorka Celina Jaitly, która otwarcie promuje gejowskie „prawa”.

W Indiach praktyki homoseksualne zostały niedawno na powrót uznane za nielegalne. Taka decyzja wprawiła liberalną część opinii publicznej w prawdziwe oburzenie; stąd wynika właśnie omawiany element kampanii ONZ mającej na celu promocję gejowskich „praw”. 

pac/foreignpolicy

Komentarze (8):

anonim2014.07.17 7:40
promują by samemu się usprawiedliwić i zagłuszyć sumienia....
anonim2014.07.17 8:47
Pouczenia moralne Didache Pouczenia moralne przedstawione są w formie dwóch dróg: drogi życia (1-4) i drogi śmierci (5). Droga życia streszcza się w cytowanym na początku przykazaniu miłości Boga i bliźniego. Jej opis zaczyna się od zestawienia pozytywnych nakazów zaczerpniętych z Ewangelii synoptycznych: “Błogosławcie tych, którzy was przeklinają, módlcie się za nieprzyjaciół, a nawet pośćcie za prześladowców waszych. Jakaż to bowiem zasługa, jeśli miłujecie tych, którzy was miłują? Czyż i poganie tego nie czynią? Wy natomiast miłujcie takich, co was nienawidzą, a nie będziecie mieli wroga. Poskramiaj żądze zmysłów i ciała: jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu drugi, a będziesz doskonały; jeśli cię kto przymusi do jednego tysiąca kroków, idź z nim dwa tysiące; jeśli ci kto weźmie płaszcz, daj mu również suknię swoją; jeśli cię kto pozbawi majątku, nie żądaj zwrotu, gdyż i tak nie w twojej leży to mocy. Daj każdemu, kto cię prosi, i nie żądaj zwrotu, chce bowiem Ojciec, by każdy otrzymał część Jego darów. Błogosławiony, kto daje zgodnie z przykazaniem” (1, 3-5). Po nakazach wyliczone są zakazy opatrzone charakterystycznym “nie”: “Drugie zaś przykazanie nauki jest takie: nie zabijaj, nie cudzołóż, nie uprawiaj pederastii, nie uprawiaj nierządu, nie kradnij, nie czaruj, nie truj, nie zabijaj płodu, nie odbieraj życia niemowlęciu, nie pożądaj własności cudzej, nie popełniaj krzywoprzysięstwa, nie świadcz fałszywie, nie złorzecz, nie pamiętaj krzywdy, nie bądź dwoistej myśli ani dwoistego języka, gdyż dwulicowość to pułapka śmierci. Niech mowa twoja nie będzie kłamliwa ani próżna, lecz poparta czynem. Nie bądź chciwy, ani drapieżny, ani obłudny, ani złośliwy, ani wyniosły. Nie knuj złych zamiarów przeciwko bliźniemu twemu. Nie miej nikogo w nienawiści, lecz jednych karć, za drugich się módl, innych zaś miłuj bardziej niż własną duszę” (2). Opis drogi zła, która jest drogą śmierci, zawarty w V rozdziale zaczyna się od słów: “A oto droga śmierci – droga zła i pełna przekleństwa: zabójstwo, cudzołóstwo, pożądliwość, nierząd, kradzież, bałwochwalstwo, czary, trucicielstwo, grabież, krzywoprzysięstwo, obłuda, dwulicowość, podstęp, pycha, złośliwość, zuchwalstwo, chciwość, sprośna mowa, zazdrość, bezczelność, samochwalstwo”.
anonim2014.07.17 8:49
@fizykol: "możliwość tworzenia normalnych związków uczuciowych" - a toś dobry żart zapodał...
anonim2014.07.17 9:35
Akurat Hindusi poszli w dobrą stronę walcząc z zboczeniem, trochę za radykalnie może ale trzeba wreszcie postawić tamę tej zarazie społecznej.
anonim2014.07.17 9:37
ONZ to strasznie zdeprawowane środowisko
anonim2014.07.17 17:48
"I zgodnie ze swoją wolą postępować, żyć, tworzyć związki." Fizykol ,ale tylko związki uczuciowe do tego normalne.:))). Nienormalny homoseksualny związek uczuciowy- dwa śledzie ?
anonim2014.07.17 17:48
Św. Augustyn, 354-430 — jeden z największych Ojców Kościoła: "Nie wiem, do jakiej pomocy mężczyźnie została stworzona kobieta, jeśli wykluczymy cel prokreacji. Dlaczego mimo to cel ten się wyklucza, nie rozumiem. Jeśli kobieta nie została dana mężczyźnie do pomocy w rodzeniu dzieci, w takim razie do czego? Może do tego, by razem uprawiali ziemię? W takim razie lepszą pomocą dla mężczyzny byłby mężczyzna. To samo tyczy się pociechy w samotności. O ileż przyjemniejsze jest życie i rozmowa, gdy mieszkają ze sobą dwaj przyjaciele niż mężczyzna i kobieta" (De Gen. ad litt. 9,5-9)
anonim2014.07.18 8:56
@Fizykol Może jeszcze powiesz, że potworem jest ten który zabrania gejom adopcji dzieci? Weź zastanów się co piszesz. Choć w twoim przypadku widać, że pedalska propaganda przeżarła twój mózg.