Ojciec Pio, bat na ateistów, znak dany przez Boga - zdjęcie
23.09.21, 05:50Fot. via Wikipedia, CC 0

Ojciec Pio, bat na ateistów, znak dany przez Boga

60

W życiu wielu świętych mistyków odnotowano przypadki bilokacji, czyli stanu, w którym dana osoba znajduje się równocześnie w dwóch różnych miejscach, nieraz oddalonych od siebie o tysiące kilometrów. Jest to jedno z najbardziej tajemniczych zjawisk w życiu mistyków.

Ojciec Pio posiadał dar bilokacji, z którego bardzo często korzystał, aby nieść pomoc ludziom będącym w potrzebie. Kiedyś zwierzył się, że śpi tylko siedem godzin w roku. Dla niego dzień bilokacji rozpoczynał się, kiedy kładł się na nocny spoczynek. Udawał się w bilokacjach tam, gdzie posyłał go Chrystus, do konkretnych osób, z duchowym wsparciem, radą i pomocą. W tych "bilokacyjnych podróżach" często towarzyszyli mu św. Antoni Padewski lub św. Franciszek z Asyżu. Faktu bilokacji nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Przypuszcza się, że duch opuszcza ciało i udaje się w inne miejsce, natomiast ciało pozostaje w bezruchu. Kiedy św. Alfons Liguori udał się w bilokacji do Rzymu, aby być przy śmierci papieża Klemensa XIV i uczestniczyć w jego pogrzebie, przez dwa dni siedział jak skamieniały w fotelu, w miejscu swego zamieszkania. Zjawisko bilokacji w życiu o. Pio jest bogato udokumentowane.

Obronił San Giovanni Rotondo przed zbombardowaniem

Piloci wojsk alianckich stacjonujących w okolicach Bari od września 1943 r. byli podczas lotów świadkami nadzwyczajnych spotkań. Za każdym razem, kiedy odbywali loty bojowe i zbliżali się w okolice San Giovanni Rotondo, widzieli pojawiającego się na niebie zakonnika, który nie dopuszczał do zrzucenia bomb i zawracał samoloty. Wszystkie miejscowości w okolicy były mocno bombardowane, natomiast na San Giovanni Rotondo nie spadła ani jedna bomba. "Kiedy piloci wracali po wykonaniu lotu - wspomina generał Rossini - opowiadali, że w pewnym momencie na niebie ukazywał się im zakonnik i wtedy samoloty natychmiast same zmieniały kurs".

Początkowo wielu nie dowierzało tym nieprawdopodobnym historiom. Jednak kiedy coraz więcej pilotów dzieliło się podobnymi doświadczeniami (a byli wśród nich Amerykanie, Anglicy, Polacy, Żydzi, katolicy, protestanci, niewierzący), naczelny dowódca, którym był amerykański generał, postanowił osobiście sprawdzić wiarygodność tych opowieści.

Poprowadził eskadrę bombowców, która miała zniszczyć niemiecki magazyn amunicji, znajdujący się w pobliżu San Giovanni Rotondo. Była to któraś z kolei misja, wszystkie poprzednie nie powiodły się, z powodu tajemniczej zjawy pojawiającej się na niebie.

Wszyscy w napięciu czekali, jak tym razem powiedzie się lot bombowe; Kiedy eskadra wróciła do bazy, ameryf kański generał był w prawdziwym szoku. Opowiedział, że kiedy byli już blisko celu bombardowania, nagle zauważyli na wysokości lecących samolotów, postać zakonnika ze wzniesionymi rękami. W pewnym momencie we wszystkich samolotach bomby samoczynnie się odczepiły spadając na okoliczne lasy. Natomiast samoloty, same, bez ingerencji pilotów wróciły w kierunku bazy. Wydarzenie to stało się głownym temeatem tematem rozmów w całej jednostce. W czasie dyskusji ktoś zasugerował, że tym zakonnikiem może być stygmatyzowany o. Pio, przebywający w klasztorze w San Giovanni Rotondo. Generał stwierdził, że jak tylko przesunie się linia frontu, to osobiście pojedzie do klasztoru, aby to sprawdzić. Kiedy Niemcy wycofali się Generał wybrał się z kilkoma pilotami do San Giovanni Rotondo. Przy wejściu do zakrystii natychmiast zauważył, że w grupie zakonników jest ten, który zawracał samoloty. Ojciec Pio podszedł do generała, położył mu rękę na ramieniu i powiedział: "To ty chciałeś nas wszystkich wysadzić w powietrze!". Słysząc te słowa i widząc o. Pio generał przeżył duchowy wstrząs. Później długo jeszcze rozmawiali ze sobą, doskonale się rozumieli, chociaż generał mówił po angielsku, a o. Pio w swoim rodzinnym dialekcie z Benewentu. Po tym spotkaniu, generał, protestant przeszedł na katolicyzm.

Ślad ręki na szybie

Ojciec Placid Bux w 1957 r. zachorował na marskość wątroby i w stanie beznadziejnym leżał w szpitalu w San Severo. W nocy zauważył, że przy jego łóżku stoi o. Pio, który pocieszając go zapewnił, że wyzdrowieje, później podszedł do okna, odcisnął dłoń na Szybie i zniknął. Rano o. Placid czuł się bardzo dobrze, spojrzał w okno i zobaczył na szybie odciśniętą dłoń Stygmatyka, co go upewniło, że nocna wizyta o. Pio rzeczywiście miała miejsce. Wiadomość rozeszła się po szpitalu i po całym mieście. Do pokoju chorego o. Placido zaczęło przychdzić mnóstwo ciekawskich ludzi, aby obejrzeć odbicie dłoni o. Pio. Władze szpitala nakazały, aby je zmyć. I chociaż użyto wszystkich dostępnych środków czyszczących, śladu dłoni o. Pio nie udało się usunąć. O. Placido całkowicie wyzdrowiał i po wyjściu ze szpitala natychmiast pojechał do San Giovanni Rotondo. Kiedy spotkał o. Pio na klasztornym korytarzu , usłyszał pytanie: "Jak się czuje nasz o. Placido? Wspaniale" - odpowiedział i korzystając z okazji zapytał: "Czy rzeczywiście był ojciec u mnie w szpitalu i zostawił ślad ręki na szybie?" Patrząc mu prosto w oczy o. Pio odpowiedział: "I ty w to wątpisz. Byłem tam, ale nikomu o tym nie mów".

Dziękuję za uratowanie mi życia

Pewnego dnia po Mszy św. w zakrystii o. Pio zdejmował szaty liturgiczne. Podszedł wtedy do niego mężczyzna, który upadł na kolana i płacząc mówił: "Ojcze, dziękuję, że uratowałeś mi życie". Był to kapitan piechoty. W czasie wojny przebywał na froncie, wokół szalała bitwa. W pewnym momencie zobaczył, że kilkanaście metrów od niego stoi jakiś zakonnik, daje mu znak ręką i mówi: "Niech pan kapitan jak najprędzej ucieka z miejsca, gdzie pan teraz jest, i stanie obok mnie". Kapitan natychmiast podbiegł do zakonnika i w tym momencie uderzył granat, dokładnie w to miejsce, w którym przez chwilą stał. Kiedy oficer odwrócił się, aby podziękować zakonnikowi, jego już tam nie było, zniknął bez śladu. Kapitan po wojnie przyjechał do San Giovanni Rotondo i wtedy rozpoznał, że tym tajemniczym zakonnikiem był właśnie o. Pio.

List z Czechosłowacji

Wśród wielkiej ilości listów, które nadeszły do San Giovanni Rotondo, była też korespondencja z krajów bloku komunistycznego. Świadczą one o tym, że o. Pio często udawał się tam w bilokacji. Był w Jugosławii, przy arcybiskupie Alojzym Stepinaciu podczas jego procesu. Towarzyszył prymasowi Węgier, kard. Józefowi Mindszentiemu, w czasie, gdy był w więzieniu. Sekretarz prymasa Węgier opowiadał, że podczas pobytu w wiezieniu, w 1956 r., kardynał bardzo pragnął odprawić Mszę św. Pewnego dnia o. Pio zjawił się w jego więziennej celi, przynosząc ze sobą to, co potrzebne do sprawowania Eucharystii, nawet służył mu do Mszy św. Odchodząc zabrał wszystko ze sobą .

W Czechosłowacji władze komunistyczne, rozwiązały zakony, a księża zostali uwięzieni. Jedna ze wspólnot zakonnych sióstr prowadziła życie ukryte. Siostry nie nosiły habitów, w ciągu dnia pracowały na roli, a w nocy zbierały się na wspólną modlitwę. Właśnie te siostry napisały list do o. Pio, dziękując mu za to, że specjalnie przyjechał do nich, aby odprawić Mszę św. Przykro im było tylko, że o. Pio nie przyjął zaproszenia na skromny posiłek. W liście pytały również, jak udała mu się powrotna podróż i czy miał problemy na przejściu granicznym. Z tego listu wynika, że siostry były absolutnie przekonane, że o. Pio opuścił San Giovanni Rotondo i wybrał się w podróż do Czechosłowacji. A była to podróż bilokacyjna.

Cudowny zapach

Z krwawiących ran o. Pio emanował wyjątkowy, niespotykany zapach, który przypominał mieszaninę fiołków, róż, lilii i kadzidła. Nie sposób go jednak opisać ponieważ zawiera obok znanych aromatów - nowe, dotąd nieznane elementy. Te cudowne zapachy emanowały również z przedmiotów związanych z o. Pio. Często pojawiały się znienacka, trwały krótko lub długo. O. Pio wyjaśnił, że zapach ten jest znakiem, który mówi, że przez jego pośrednictwo Bóg zsyła łaskę, pociesza, ostrzega przed niebezpieczeństwem, pokusą lub grzechem.

Od ludzi świętych, zjednoczonych w miłości z Bogiem, emanowała cudowna woń. I tak na przykład ciało św. Marcina de Porres wydzielało subtelny zapach. Kiedy po 25 latach od śmierci 5 otwarto jego grób, z ciała emanował ten sam aromat. Niezaprzeczalną wiarygodność faktu cudownego zapachu o. Pio potwierdzają i tysiące świadectw ludzi, którzy go doświadczyli nie tylko za życia o. Pio. ale również i po jego śmierci.

Dr Giorgio Festa przywiózł z San Giovanni Rotondo do swojego gabinetu w Rzymie, mały kawałek bandaża nasiąkniętego krwią z rany boku o. Pio. Przez długi czas ten mały kawałek płótna, zamknięty w szafce, emanował tak silnym zapachem, że wszyscy przychodzący pacjenci pytali doktora Festę o pochodzenie tej subtelnej, niespotykanej woni.

Gwardian klasztoru w San Giovanni Rotondo - o. Rosario napisał, że przez pierwsze trzy miesiące swego urzędowania jako przełożony o. Pio, każdego dnia czuł przedziwny zapach, rozchodzący się z celi Stygmatyka, z którym sąsiadował.

Giuseppe Onufrio z Palermo wspomina, że podczas spowiedzi ojciec Pio trzymał go za prawą rękę. Kiedy wrócił do domu poczuł, że prawa ręka emanuje zapachem o. Pio. Pomimo wielokrotnego mycia rąk zapach nie ustępował przez wiele dni. Ojciec Pio nałożył mu pokutę, która miała trwać przez trzy miesiące. W tym okresie Onufrio odczuwał niezwykle intensywny i przyjemny zapach. Pojawiał się niespodziewanie, a potem ustawał. Kiedy skończył się czas pokuty, zapach ustał.

Rosa Baldi miała bardzo wysoką gorączkę dochodzącą do 40°C. Lekarze byli bezradni, nie potrafili ustalić jej przyczyn. Pani Baldi wysłała swego syna do San Giovanni Rotondo, aby prosił o pomoc o. Pio. Podczas spowiedzi chłopiec poprosił ojca o uzdrowienie mamy. W dzień powrotu syna, w domu pani Baldi wszyscy poczuli niesamowity zapach. Tego samego dnia jej gorączka nagle zniknęła. W ten sposób o. Pio dał znać o swojej duchowej obecności i łasce uzdrowienia, którą wymodlił.

Przez cudowny zapach o. Pio dawał i ciągle daje znak swoim duchowym synom i córkom, że chociażby przeżywali najciemniejszą życiową noc, największe niebezpieczeństwa i trudności, , to nigdy nie są sami, bo jest z nimi zawsze kochający Bóg. "Kiedy próby są bardzo ciężkie - pisze o. Pio - powtarzam ci w nieskończoność, że nie musisz się lękać, bo nawet jeżeli widzisz, że twa dusza stoi na skraju przepaści, to przecież jest z tobą Jezus. Musisz nieprzerwanie wznosić swój głos do nieba, nawet kiedy atakuje twą duszę strapienie i przytłacza cię samotność. Krzycz głośno razem z bezgranicznie cierpliwym Hiobem, który, doświadczając za przyzwoleniem Bożym tego, co ty teraz przeżywasz, wołał: Choćby mnie zabił Wszechmocny - ufam".


Miłujcie się, nr 3/2002

Komentarze (60):

Zosia2021.09.26 14:57
Czy wyście wszyscy poszaleli z tymi okropnymi wpisami ? Piszecie tylko, aby jad sączyć ...nic mądrego ,uczciwego tylko niebotyczne oskarżenia, obraza świętych...komu to ma służyc ? Chyba tylko wam obmierzłe istoty ....nie ma dla was nic świętego ! Znalezc art. ,wydalič z siebie to zło i jutro iść do pracy lub szkoly i wykonywać polecenia, ktorych nienawidzicie robić....
R2021.09.23 22:32
Generałem VIII armii lotniczej USA w Barri w 1943r był jej dowódca James Harold Doolittle mason 33 stopnia rytu szkockiego więc katolikiem być nie mógł (papieże zabraniali) ... czyli bzdury frondy
Kuba2021.09.23 18:41
zastanawiam sie czy wylew wymiocin ateistów czy kto tam tu jest a jest ich dużo wynika z zainteresowania ale niezrozumienia treści czy tylko wyekskrementowanie się bez żadnych zasad kultury ani argumentów ani inteligencji
JPIII2021.09.26 12:43
To jest prawda co piszą ateiści. Bo wierzyć i odprawiać modły do takiego bydlaka, starego pedophila boga, który gwałcił 13-letnią qoorwę maryśkę to szczyt idiotyzmu. I uwagii tego typu udowadniają jakim jest się idiotą.
Ojciec Barabara2021.09.23 15:08
Dopóki będą owce i barany do dojenia i strzyżenia, dopóty będą pasterze.
Człowieku "barabaro"...vel Lechu K."2021.09.23 16:00
Czy ty aby wiesz co piszesz? Z twojego wpisu nic nie wynika!... Jest głupi i do niczego niepodobny! Nie popisałeś się!... A wystarczyło normalnie napisać, ....lub wstrzymać się, .... aż wytrzeźwiejesz.... i wrócisz po prochach do normalności!
Lesiu, fajne!2021.09.23 16:39
Typowo katolski debilizm, czyli niezrozumienie podstawowych słów. Albo typowo katolskie udawanie, że wszystko jest w porządku. Tak czy owak, trafiłeś w 10.
Czytaliście wpis tzw. "Lesia"??2021.09.23 17:40
Do: "Lesiu, fajne"! Znów udajesz głupka! Ten wpis: "Lesiu, fajne", to jest twój wpis z wczoraj! Powtarzasz się! Zmień "płytę"! Tym razem nie odpowiedziałeś na swój wpis, tylko do innej w/w osoby z godz. 18:00! ... Udajesz głupszego niż jesteś!.... Przecież to widać!? ... Nie chcesz się przyznać, że po raz "n-ty" głupstwa piszesz! ...Znamy cię Lechu i twoje wpisy! Ogarnij się w końcu! Aż tak się nudzisz, że w tak głupi sposób zarabiasz, ale chyba to są marne " judaszowe srebrniki"!
Lechu, jesteś coraz lepszy2021.09.24 10:26
Świetna parodia katolskiego debilizmu, braku umiejętności pisania, znajomości interpunkcji, za to wytrysk jadu ze śmierdzącej mordy starej dewoty. No i ta liczba mnoga - ja durny katol i moja mądrzejsza ode mnie doopa. Jeszcze trzeba było pedofilię z IPN dodać i uzupełnić rżniętą przez bozię Marysią (wersalikami!) i byłby komplet.
Obserwując twoje wpisy...!2021.09.24 15:47
"Lesiu"! Jasno widać, że bardzo boisz się prawdy o sobie! Prawda cię boli! Jednak nie tobie wierzymy! Znamy cię po wpisach! Wiemy na co cię stać! Więc jak można ci wierzyć chociaż w jedno twoje słowo? Nigdy! Lepiej przestań, nic nie wskórasz.
Lechu, coraz lepsze!2021.09.29 9:22
Super żałosny jęk katolstwa, któremu brakuje argumentów, więc błaga o odpuszczenie. No i ta liczba mnoga: durny katol i jego o wiele od niego mądrzejsza doopa, która przynajmniej czasem coś składnie potrafi wy......ieć.
Ateista czyli Normalny2021.09.23 14:58
Ojciec pio był zwykłym oszustem i szarlatanem. Spreparował sobie stygmaty, a barany uwierzyły, ze pochodzą od wymyślonego Boga. Ludzka głupota i naiwność nie ma granic.
Anonim2021.09.23 15:05
Człowieku bez wiary,o.Pio był chodzącym znakiem od Boga a ty nawet Boga byś nie dostrzegł nawet jeśli byś z nim zderzył.
Jan z Drzewa2021.09.23 15:22
Po co bluźnisz anonimie? Bóg miał niby uczynić znak z alkoholika Pio? Jedynym znakiem był ojciec święty Wojtyła.
Albert2021.09.23 17:25
Jakby był chodzącym znakiem od boga, toby miał stygmaty we właściwych miejscach, a nie na dłoniach. To jest niepodważalny dowód na to, że Pio był zwykłym oszustem.
"Alberciku"...! Bredzisz!2021.09.23 17:52
To znów jest twój stary nick, Lechu Keller- Krawczyk! Te wpisy to są przeważnie twoje, w różnych zmienianych nickach! Sam sobie odpisujesz! Czasami ktoś tu wpadnie! ... Ale ci co tu są, to wiedzą kim byłeś i co robiłeś! P.s.... Radzę ci! Zapoznaj się dobrze, gdzie Ojciec PIO miał jeszcze niewidoczne Stygmaty i nie pisz bzdur!... Nie ośmieszaj się! Nie widziałeś ich? ... Czyżby miał się O. PIO rozebrać, abyś mógł je draniu, zobaczyć?? Widać, że bardzo kryjesz swoje nazwisko i straszną "profesję" względem dzieci! Jakoś już spory czas nie używasz nicku: "...ateista...dumny gej..."? Czyżbyś się zaczął z tego leczyć???
Lechu, padam do stóp!2021.09.24 10:29
Parodia parszywego katolskiego chamstwa rewelacyjna! Aż czuć ten smród niemytego obrzydliwego cielska starego babsztyla, które bluzg na wszystko, na co jej katabas każe. No i tak wspaniale bluzgać na samego siebie tylko ty potrafisz.
Anonim2021.09.24 12:04
Z chamstwem i prostactwem atakującym wszystkie świętości nie dyskutuję.Nie będę się zniżać do takiego poziomu prostackiej nienawiści.
Albert2021.09.24 17:19
Żeby dyskutować, trzeba jeszcze umieć. Jako że jesteś katolicką biomasą, dyskutować nie umiesz - nie ten pułap.
Albert2021.09.24 12:20
Katolstwo nigdy nie należało do bystrzaków, a ty jesteś tego najlepszym dowodem.
Pedziu Lechu, o nicku: "Albert"?2021.09.24 15:53
Naprawdę nie widzisz swojej pedofilii? Krótką masz pamięć! Wystarczy poczytać o tobie w sieci! Za zamarzesz swego zła!
Albert2021.09.24 17:18
Kolejny katodebil się ͏w͏y͏s͏r͏ał publicznie i bez sensu.
To nie katodebil, to Lech2021.09.27 7:45
Robi sobie z frondowego katolstwa jaja, a ono się na to nabiera i mu wierzy.
Poradek2021.09.23 14:26
"... Poprowadził eskadrę bombowców, która miała zniszczyć niemiecki magazyn amunicji, znajdujący się w pobliżu San Giovanni Rotondo. Była to któraś z kolei misja, wszystkie poprzednie nie powiodły się, z powodu tajemniczej zjawy pojawiającej się na niebie. Wszyscy w napięciu czekali, jak tym razem powiedzie się lot bombowe; Kiedy eskadra wróciła do bazy, amerykański generał był w prawdziwym szoku. Opowiedział, że kiedy byli już blisko celu bombardowania, nagle zauważyli na wysokości lecących samolotów, postać zakonnika ze wzniesionymi rękami. W pewnym momencie we wszystkich samolotach bomby samoczynnie się odczepiły spadając na okoliczne lasy. Natomiast samoloty, same, bez ingerencji pilotów wróciły w kierunku bazy." Wychodzi na to, że to pan Pio był tą słynną niemiecką Wunderwaffe.
Piotrek2021.09.23 15:12
Bajeczka w stylu gwiezdnych wojen.
" Piotrze" .... vel...Lechu!2021.09.23 16:02
Widać, że ty nawet do bajeczek nie dorosłeś! To żałosne co piszesz!
Piotrek2021.09.23 16:18
W odróżnieniu od ciebie dawno wyrosłem z bajeczek i tobie tego też życzę. Lepiej znać prawdę - jaka by nie była. Również lepiej nie opowiadać bajeczek na temat innych, prawda?
Lechu, tak krótko?2021.09.23 16:42
A przecież można było wyzwać vela - czyli siebie - od pedofili, ubeków, wypomnieć wpis w IPN i na koniec pojechać Marysią po bozi albo odwrotnie. Lenisz się!
Lechu!... Nie udawaj!2021.09.23 18:03
To że teraz tak piszesz, to dobra oznaka! ... Widać że czytasz moje wpisy na twój temat! .... Udajesz, że nie wiesz o co chodzi?... Przecież sam wcześniej podawałeś nam tutaj swój Nr. ewidencyjny w IPN! Figurujesz tam SB-ku!.. Mam ci podać ten Nr..... Mam go! Można było dużo o tobie poczytać! ... Czy to prawda, że siedziałeś kilka razy za krzywdy dzieciom!? Pisze też o twojej siostrze i twojej wstrętnej "zabawie" z jej dziećmi!?? Pochwal się nam w końcu? Napisz prawdę!
Super, Lechu, ta rozmowa z samym sobą!2021.09.24 10:32
Idealnie udajesz parszywe katolstwo z gębą pełną jadu, bluzgającą chamstwem. I ta pedofilia z IPNem - tylko bozi (wersalikami!) zabrakło. Czekam na kolejne jaja z frondowych kretynów, biorących na poważnie twoje z nich kpiny.
Człowieku! Nie kłam!2021.09.24 15:57
Przecież widać, że ktoś tam pisze prawdę o tobie! Próbujesz się wymigać, to widać! Ale nikt ci nie uwierzy.
Lech, Lech, Lech!!!2021.09.27 7:46
Tak robić z siebie jaja i nabierać frondowe katolstwo tylko ty potrafisz.
Ojciec Pio, bat na ateistów2021.09.23 14:13
A najbardziej zawziętych ateistów (i ateistki!) bierze się na dwa baty.
JPIII2021.09.23 12:37
Rzeczywiście stary pedophil bóg dał znak kleruchom i teraz kleruchy gwałcą dzieci, tak jak stary pedophil bóg gwałcił 13-letnią qoorwę marychę.
Jest Fronda? Jest wigilia piąteczku?2021.09.23 11:46
Jest LOLcontent!
dsio2021.09.23 10:40
Zasrany klecha. Wielbiciel pedofilii.
MaxFiend2021.09.23 10:31
Co mają do tych bajań ateiści? Gdzie ten bat? :-D :-D :-D
Abstynent2021.09.23 9:47
Ojciec Pijo, bat na trzeźwych ludzi, nawet najbardziej stroniących od alkoholu potrafił namówić na kielona. Amen.
Grzegorz Putas2021.09.23 9:46
Czy to ten słynny entuzjasta nadmiernej ilości wina mszalnego, ojciec Pijo?
Albert2021.09.23 8:41
"Faktu bilokacji nie da się racjonalnie wytłumaczyć." - oczywiście, że się nie da, bo takie zjawisko po prostu nie istnieje. Jest jedynie jednym z wielu katolskich urojeń.
ks. Henryk Skrobczyk2021.09.23 10:59
Jak to nie istnieje lewaku??? Bilokacja istnieje i dzięki tej bilokacji ojciec Pijo pił za dwóch.
Anonim2021.09.23 8:24
Aż się zaplułem ze śmiechu... 😁😁😁
Piotrek2021.09.23 8:14
Znak dany przez Boga, znawca sumień ludzkich, z darem bilokacji w dobrych kontaktach z JPII, a jakoś nie umiał mu powiedzieć, że awansuje w kościele pedofilów i to nie byle jakich, ale rasowych predatorów seksualnych. Istotnie niezły z niego bat był.
Anonim2021.09.23 7:39
/stp/ "Bat na ateistów"? I to ma być ta upragniona przez was czwarta wojna światowa?
Pracuję2021.09.23 7:25
Ja bardzo proszę, by takie teksty zamieszczać tylko w weekendy. W tygodniu pracuję i gdy coś takiego przeczytam, to ze śmiechu nie moge się skupić. Bardzo proszę.
Jawny2021.09.23 7:13
Intensywny wysyp lewackich bluzgów na Padre Pio i powtarzanych w kółko od lat kłamstw o jego "samookaleczaniu się", to nader wyraźny objaw wściekłości szatana.
Piotrek2021.09.23 7:59
Cześć Jawny - PiS właśnie przyklepał koncesję dla TVNu, a TK, o dziwo zaniemówił - w podobno oczywistej sprawie, już zaczynasz się wkurzać (zgodnie z naszą rozmową), czy ciągle czekasz na dalszy rozwój wypadków?
Jawny2021.09.23 15:01
Jaki rozwój wypadków? Ja się wkurzam? Co to za insynuacje? Nie oglądam dywersyjnych, antypolskich polskojęzycznych stacji, nie czytam żydowskich gadzinówek dla Polaków.
Piotrek2021.09.23 16:24
Rozmawialiśmy niedawno i ktoś tam spytał "co byś zrobił gdyby rząd nie/zastosował się do wyroku TSUE", ja powiedziałem, że nic - a ty, że byś się wkurzył, tak że to nie są insynuacje - po prostu tak napisałeś. Masz niesamowicie krótką pamięć. Ja jednak pamiętam i postaram ci się przypominać, skoro masz z tym kłopoty.
Jawny2021.09.23 20:35
Dziękuję za tak pilną analizę moich wpisów. Nie wiedziałem, że aż tak uważnie jestem czytany.
Piotrek2021.09.23 23:47
Nie jesteś, po prostu gdy z kimś rozmawiam, zazwyczaj o tym pamiętam. Pamiętam również, co piszę. Tobie najwyraźniej trzeba przypominać.
Anonim2021.09.23 8:22
UWAGA KLERUCH! Pilnujcie dzieci i portfeli!
Tajny2021.09.23 8:30
Jaśnie Pani Głupota spuściła ze smyczy swojego wiernego sługę - Jawnego. No i poleciał jadowity rzyg debila, dla którego bajki to prawda, a oszust toautorytet.
PodłyOszustPioNaSzczycieKastyKleruchów2021.09.23 7:09
Keczupowy oszust Pio. Symbol kleszych zdolności do wyłudzania forsy w każdy, nawet najpodlejszy sposób.
Anonim2021.09.23 6:47
Jedyny zapach unoszący się od tego oszusta to smród fenolu!
Jawny2021.09.23 7:10
A ty to "wiesz". Dla niereformowalnych lewaków fakty się nie liczą, tylko ich chore mrzonki. Cały Marks + cały Hitler. Dwa w jednym.
Tajny2021.09.23 8:32
Argumentum ad hitlerum automatycznie zamyka dyskusję, pokazując głupotę i chamstwo używającego tego argumentu. Po Jawnym debilu niczego innego nie można było się spodziewać.
Jawny2021.09.23 14:58
Wręcz przeciwnie: nie zamyka, ale otwiera. Faryzejskie oburzenie zamiast argumentów. Zacytuję więc Hitlera: "Zniszczenie Polski musi być celem zasadniczym. Dam propagandzie jakiś powód dla usprawiedliwienia wybuchu wojny, mniejsza o to, wiarygodny czy nie". Przecież to cały Anonim i jego banda: niszczenie Polski i kłamstwo. Choćby dziś: Św. Padre Pio to "oszust", "smród fenolu", "wyłudzanie forsy". Stek kłamstw. Ale nic dziwnego: wasz pan, szatan, "jest kłamcą i ojcem kłamstwa".
Tajny2021.09.24 10:36
Jawna głupota bije na głowę prawie całą frondę. Ręka w rękę z tym kretynem, który wszędzie widzi Kellera-Krawczyka: Jawniuso widzi samych anonimów. Nie zauważa, ilu z nich to frondowe katolskie tałatajstwo.
PISior2021.09.23 15:08
Hitlera nie cierpisz, bo was tępił, rozumiem. Marnie skończył i słusznie. Ale Marks jakoś cię nie oburzył. Wspólne pochodzenie i poglądy? Nieodparte uroki neomarksizmu i postprawdy? Cała wierchuszka Unii Europejskiej pojechała do Londynu na jego grób - tego, który dał impuls do późniejszych zbrodni Lenina, Stalina, Mao, Pol Pota. A z okazji 200. jego urodzin w Trewirze stanął jego monstrualny pomnik made in China.