Ojciec Józef Witko: Kiedy mamy do czynienia z przekleństwem? - zdjęcie
05.05.15, 20:24ojciec Józef Witko

Ojciec Józef Witko: Kiedy mamy do czynienia z przekleństwem?

6

Warto wysłuchać słów ojca Józefa Witko o przekleństwach. Kto się powinien obawiać przekleństw. Kto je wypowiada? Oraz o przedmiotach, które przynoszą przekleństwo. Co bardzo tragiczne, wiele przedmiotów które przynoszą przekleństwo, są nieświadomie adorowane przez człowieka. Konsekwencje tego są dramatyczne. Posłuchaj:

philo

Komentarze (6):

anonim2015.05.5 21:06
Pan Bóg czyni wielkie rzeczy przez tego kapłana. Ojcze Józefie, niech dobry Bóg skutecznie Ci błogosławi i rozszerzy granice twoje, a Jego ręka będzie z Tobą! Bardzo Ojcu dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałem od Pana Boga za twoim wstawiennictwem.
anonim2015.05.6 12:10
Biorąc pod uwagę fakt, że depresja już została okrzyknięta chorobą, która w obecnym wieku zbiera największe żniwo, mamy chyba do czynienia z globalnym przekleństwem. Strach się bać! Ojciec zaczął od tego, że jeśli ktoś jest wierzący i praktykujący to przekleństwo go nie dotyczy i słusznie, bo tak właśnie jest Gorzej, że na końcu można się dowiedzieć, że jednak zdarza się inaczej Można praktykować i paść ofiarą przekleństwa - tutaj jakoś odpowiedniego wersetu zabrakło...
anonim2015.05.6 22:24
Przedmioty przenoszą przekleństwa - hmmm czy to aby na pewno katolicyzm ?
anonim2015.05.7 9:58
Jeśli chodzi o przedmioty, to jak najbardziej jest to katolicyzm Przekleństwa, o których opowiada ojciec Witko (moim zdaniem interpretacja podanych fragmentów pozostawia wiele do życzenia) dotyczą tylko jednego grzechu, grzechu bałwochwalstwa (Księga Wyjścia 20, 3-6) Więc jeśli noszę np. pierścień atlantów i wierzę w jego moc, to przekraczam pierwsze przykazanie i poniosę tego konsekwencje, z tego prostego powodu, że zapraszam do swojego życia przeciwnika, który chętnie i szybko daje ale jeszcze chętniej wystawia za to rachunek Natomiast doszukiwanie się przekleństwa we wszelkich dziedzinach życia u praktykujących katolików jest podważeniem zwycięstwa Chrystusa i demonizowaniem życia, co raczej dobrych owoców nie przyniesie Po co komu taki Bóg, który za wierność przekleństwa zsyła?
anonim2015.05.7 15:26
Wie co mówi w Hogwardzie wykładał obronę przed czarną magią.
anonim2015.05.8 15:44
Ojcze Józefie - Bóg zapłać za Twoją trudną i wyczerpującą posługę.