30.09.19, 17:46zdj. screen Youtube/Radio Kraków

Oj, kogoś zabolało! FURIA Meysztowicza w TVP po spocie PiS!!!

"Panie prezesie Kurski, chciałbym od pana dostać kopię faktury za puszczenie dwa razy spotu wyborczego PiS w TVP. Czy za to zapłacili? To jedno wielkie oszustwo"-wykrzykiwał dziś rano w studiu TVP Info poseł PO-KO, Jerzy Meysztowicz. Wszystko przez nowy spot Prawa i Sprawiedliwości. 

W spocie wyborczym partii Jarosława Kaczyńskiego wystąpił znany satyryk Janusz Rewiński. Sztabowcy PiS zaprezentowali, jak mogłaby wyglądać Polska, gdyby po październikowych wyborach parlamentarnych do władzy powróciła Platforma Obywatelska, choć dziś pod nowym szyldem. Nie ma już wątpliwości, że gra idzie o wszystko i teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, liczy się każdy głos. Wydaje się jednak, że to nie sama treść spotu tak oburzyła polityka Nowoczesnej. 

"Trzeba byłoby zażyć jakieś lekarstwo, żeby wytrzymać to, co zostało zaprezentowane. To skandal. Jak można z pieniędzy publicznych robić reklamę wyborczą?"-zdenerwował się w TVP Info Jerzy Meysztowicz. Poseł zażądał od prezesa TVP kopii faktury za dwukrotne puszczenie w telewizji publicznej spotu wyborczego PiS. 

"To jedno wielkie oszustwo. Zwracam się do wszystkich telewidzów. Nie dajcie się omamić TVP. To manipulacja i to jest to, z czym będziemy walczyć. Jak chcecie, żeby Polska wyglądała tak, jak zostało to przedstawione, czyli jedna wielka propaganda, oszustwo i wykorzystywanie publicznych pieniędzy dla celów politycznych, to będziecie to mieli"-stwierdził Meysztowicz. 

"Idźcie na wybory 13 października, ale nie głosujcie nigdy w życiu na PiS, bo Polska będzie wyglądała tak, jak wygląda w tej chwili TVP"-podkreślił polityk. 

To musiało zaboleć opozycję, która ostatnio postanowiła uderzyć w PiS "zwykłą, polską rodziną", udowadniając przy tym, że... zupełnie nie wie, jak żyje "zwykła polska rodzina".

 

yenn/TVP Info, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.10.1 5:32
Meysztowicz to Zyd. Zagazować
Piotr2019.10.1 3:38
Instrukcja Carycy Katarzyny (1729-1796), jak pokonać Polskę Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchią i niezgodą. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją "milczących psów", którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.
anonim2019.09.30 22:55
"meyshtovitz" - i wszystko jasne ...
Anonim2019.09.30 21:20
A co się dziwić.Genialnie.Żeby wparu obrazkach i w paru zdaniach bez jadu , ninawiści i kłamstwa lekko i z humorem przedstawić, o co chodzi w tych wyborach ,to prawdziwy majstersztyk .Naprawdę czapki zgłów. BRAWO WY CZYLI PIS
katolik2019.09.30 19:44
Szatan się odezwał poprzez różne załosne, zagrywki dna moral-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna,ob.rp. Nie wejdziecie do sejmu.ZAGADKA>Mądrzy i Silni Polacy głosują na PIS!!!
sorry2019.09.30 19:11
swietny spot w punkt walnął oszustom z POKO dlatego meysztowicza szlak chciał trafić.brawo.
KKK2019.09.30 18:56
Jacek Saryusz-Wolski - Lista spraw zrealizowanych lub realizowanych obecnie przez rządy B. Szydło i M. Morawieckiego: - program 500 plus - program mieszkanie plus - reformę szkolnictwa - przywracanie stoczni, zbrojeniówki - obniżenie wieku emerytalnego - trwa reforma sądownictwa - skuteczność na arenie międzynarodowej (koniec relokacji imigrantów) - ukrócenie bezkarności komorników i sędziów - objęcie nadzorem KNF hochsztaplerów finansowych nazywających siebie pośrednikami i doradcami finansowymi - reforma emerytur – dezubekizacja - darmowe leki dla seniorów - program prorodzinny - program pracy obowiązkowej dla więźniów - obniżenie podatku CIT dla firm - likwidacja umów śmieciowych - spadek deficytu budżetowego - reforma armii i zbrojenie wojska - przywrócenie polityki historycznej - darmowe szczepienia dla duieci - naprawa praworządności w TK - walka z oszustami WAT - walka z korupcją - wywaleniez prokuratury i izb komorniczych nieudolnych i nieuczciwych ludzi - wprowadzenie ustawy o zakazie odbierania dzieci przez sądy z powodów biedy - wprowadzenie karalności za kąamstwa oświęcimskie - podniesienie kwoty wolnej od podatku - podniesienie minimalnej pensji - podniesienie minimalnej emerytury - spadek bezrobocia - pierwszy raz w historii Polski sprzedaż obligacji skarbowych na rynku międzynarodowym z ujemną stopą procentową - uruchomienie rządowego programu o wysokości 1 mld zł dla przedsiębiorców dla wspierania innowacyjności - wykupienie dziedzictwa narodowego z kolekcji zabytków Czartoryskich - rezygnacja z zakupu bezużytecznych Caracali - zablokowanie sprowadzania terroryzmu do Polski - ........ ........ nie uwzględniono nowych propozycji, rozwiązań i projektów rządowych ostatniego roku. Postaram się je uzupełnić ! - program przeciwko smogowi i dopłat za wymianę pieców, program dostępność plus, program budowy i remontów dróg lokalnych, program dopąat do budowa żłobków i przedszkoli, program wyprawka 300 plus, obniżenie podatku CIT do 9 %, program pomocy nowym firmom start-UP, wielkie inwestycje jak przekop mierzei wiślanej, budowa Via Carpatia, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, Budowa tunelu w świnoujściu , dokończenie Zakopianki. Czy wy kut-asy krytykanci uważacie, że to mało ?!!! Czy wy kut-asy uważacie się za mądrzejszych od Jacka Saryusza-Wolskiego ?!!!
Asmo2019.09.30 18:54
Nareszcie mamy program POKOmonów: 1. PIS jest zły 2. PIS jest zły 3. PIS jest zły 4. Teraz MY (żeby było jak było, albo jeszcze gorzej !) Lewackie szczochy mają uczulenie na sierść kota Kaczyńskiego !
dzielnicowy2019.09.30 18:52
Polska po Kaczyńskim ma być zupełnie inna. Przekonany jestem, że znacznie bardziej sprawiedliwa, prawa i lepsza dla obywateli. Oraz, co oczywiste, raz na zawsze odcięta od fatalnych historycznych złogów, tych polipów komunizmu, sobiepaństwa i powszechnego złodziejstwa. PJK ma wizję i jest to wizja dobra dla nas. Oczywiście niedobra dla wszystkich, którzy prosty szus z góry przekształcili w kombinację alpejską: kolesiostwo, nepotyzm, korporacjonizm i ordynarną kradzież. Czy uda się? Mam nadzieję, że tak. I to, wydaje mi się, szybciej, niż przypuszczamy.
diag2019.09.30 18:51
Ale się naśmiałem jak zobaczyłem rowerek bez przedniego koła po obcięciu 500+ przez Grzesia. Sugestywne. P.S. Wiecie co tam było w ostatnim pokoju w tej reklamie ?
Zosia2019.09.30 18:57
Wiemy: dzielnicowy w pojszczanych porach !
Spoko2019.09.30 18:50
Hasło wyborcze: Sejm bez idiotów !!! Polacy i polskojęzyczni obywatele, nie głosujcie i nie wybierajcie do sejmu kandydatów Nowoczesnej, która to partia przylepiła się do PO jak goowno do statku. Wszyscy ich kandydaci, powtarzam wszyscy, to największe przygłupy w historii państwa polskiego. Oto oni: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In.. Nie wybierajcie śmieci !!!
Dominika2019.09.30 18:49
Nawet jeśli lubisz seks, nie dawaj się dymać byle komu, szanuj się. Jesteś Polakiem, jesteś Polką. To zobowiązuje. Co możesz zrobić? Wyciągaj wnioski. Myśl samodzielnie. Weryfikuj informacje zanim łykniesz je jak młody pelikan. Nie łykaj gotowców jak tabletek, wyrób sobie własne poglądy. Jeśli jesteś facetem, wyhoduj sobie jaja. Jeśli jesteś kobietą, poświęć w tygodniu dwie godziny, które tracisz na ,,Barwy szczęścia" albo kolejny głupawy teleturniej, który nie daje ci nic oprócz rachunku za stracony czas - na poczytanie mądrej książki, na przykład historycznej, nie polecanej przez ,,Agorę". Miej odwagę nie chodzić zawsze za tłumem tylko dlatego, że to tłum. To jeszcze nie wszystko. Ale to już bardzo dużo.
Jarek2019.09.30 18:48
Witam czerwone wieprze rodem z PRL-u i zabójców księdza Jerzego Popiełuszki ! Witam zwolenników złodziei, kłamców i zdrajców z PO ! Witam świrów tęczowej zarazy i osobników męskopodobnych z franzlami na odbytach i wydobywającego się smrodu ze stolców ! Witam również zielonych przestępców z PSL-u ! Co ? Znowu się wam PIS nie podobie ?! Już niedługo będziecie PIS chwalić, albo rżeć jak końska doopa do bata ! Otóż , po wyborach PIS zakupi dla was jedną z wysp greckich i przetransportuje was, uwaga: bezpłatnie, na tą wyspę. Będziecie mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. W razie odmowy będziecie wydelegowani do Afganistanu do walki z talibami, a w razie sprzeciwu zostaniecie wykastrowani. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
KaczyKaczor2019.09.30 18:46
A PIS punktuje psychiatryk i spokojnie robi swoje: - odzyskuje od złodziei (głównie z PO i PSL) miliardy i daje rodzinom (500+), dzieciom (dobry start), emerytom (podważki świadczeń, darmowe leki, obniżenie wieku), niepełnosprawnym (dostępność+ i 500+), rolnikom (dopłaty, odszkodowania, holding skupu, handel), młodym (mieszkanie+, ułatwienia w biznesie, b. niskie bezrobocie), gminom (drogi lokalne, mosty, obiekty sportowe i inne), Polsce (przekop mierzei, CPK, gazociąg z Norwegii i rozbudowa gazoportu, porty morskie i żegluga śródlądowa, bezpieczeństwo Polaków itd, itd, i kolejno wprowadza reformy państwa (obecnie reforma sądownictwa, a w najbliższej przyszłości reformy urzędów i urzędników oraz repolonizacja mediów) ....................... I systematycznie zyskuje w sądażach. Obecnie już >50%. BRAWO !!!
Jahu — Bóg Hebrajczyków2019.09.30 18:42
יה (ja-hu)
o, yenny2019.09.30 18:40
Kiedy yenn się nauczy PiSać? Gdy przegra PiS.
Jahu2019.09.30 18:35
Nowośmieszny się spienił, ale prawda jest taka, że Trzaskowskiemu nie dość, że szambo wybiło, spalarnia padła to jeszcze kozy zdechły..
katolik 2019.09.30 18:26
Prymitywny spot , skierowany do prymitywnego odbiorcy , mający obudzić najniższe instynkty! A PiS to Najwyższa Kasta Złodziei!
marek2019.09.30 18:38
Zjedz snickersa zboczku.
Zosia2019.09.30 18:45
Ty mylycjant, tym razem masz rację, stary szczochu, ten spot jest kierowany m.in. do śmierdzącego lewactwa tzn. również do ciebie, a zatem jak sam piszesz "do prymitywnego odbiorcy". Twój komentarz potwierdza , że ten spot obudził w tobie najniższy instynk ! (Sądzę, że się pojszczałeś w pory). Przyzmnaję ci również drugą rację ! PIS kradnie ile się da, szczególnie mafiom WATowskim i przekazuje te pieniądzę polskim rodzinom. * Brawo dla autorów tego spotu ! Wczoraj niejaki Meysztowicz z Now. zejszczał się w portki w studiu telewizyjnym ! Ale jaja !
zek2019.09.30 19:12
Słabo kontaktujesz. Ty to możesz jedynie porozmawiać o złotych misiach HARIBO
Janko2019.09.30 22:35
Dzielnicowy, spałuj się na dobranoc, zaśniesz lepiej , zapomnisz o swoich koszmarach
K.Z.2019.10.1 7:21
Większego prymitywu od lewaka takiego jak ty trudno byłoby znaleźć.