Ohydne wystąpienie Tuska. Co on wygadywał... - zdjęcie
18.05.19, 15:20fot. Ee Estonian Presidency, fot. Flickr, CC BY-SA 2.0, edit.

Ohydne wystąpienie Tuska. Co on wygadywał...

130

Donald Tusk był dziś obecny na manifestacji Koalicji Europejskiej. Jego wystąpienie było po prostu skandaliczne. Szef RE otwarcie zaangażował się po stronie opozycji. Porównywał też europejską prawicę - czyli w domyśle także PiS - do nazistów. Po prostu obrzydlistwo...

 

"Wszystko jest w waszych rękach. Odrzućcie zwątpienie i strach. Nie ma żadnego powodu, żebyście się lękali. Jest nas po prostu więcej. Wystarczy w niedzielę pójść i wybrać Polskę i Europę. Te dwie, wielkie wartości, które są dzisiaj razem. [tłum krzyczy „zwyciężymy] Słuchajcie, nie macie wyjścia. Jako ojciec i dziadek muszę wam dzisiaj tę jedną rzecz ostatnią powiedzieć. Nie możecie zostawić losu naszych dzieci i naszych wnuków w ich rękach. Nasze dzieci i nasze wnuki nigdy nam tego nie wybaczą. Idźcie do zwycięstwa. Polska znowu zadziwi świat i Europę. Wszystko w waszych rękach" - powiedział Tusk.

"Jeśli 80% Polaków chce, aby Polska była w Unii Europejskiej, to dlaczego mielibyśmy, my, wszyscy Polacy, zaryzykować głos na kogoś, kto nie gwarantuje tej pozycji w Unii Europejskiej? To nas wszystkich, nas, naszych rodziców, dziadków, to nas za dużo kosztowało. Czasu, wysiłku, czasami krwi i potu, aby Polska odnalazła swoje miejsce w Unii Europejskiej. Nie możemy sobie pozwolić na takie ryzyko" - perorował.

"Ja słyszę, w bardzo wielu miejscach, to ciągle nie jest większość, ale w bardzo wielu miejscach słyszę takich lokalnych wodzów, dla których idea, a znamy ją dobrze z historii, jeden naród, jedno państwo, jedna religia, jeden wódz, że to jest ta ich melodia i oni też uczestniczą w tych wyborach europejskich. Europa to różnorodność. Europa to zjednoczenie w różnorodności. Europa jest trochę jak Koalicja Europejska" - haniebne łgał.

bsw

Komentarze (130):

Wojciech2019.05.23 19:33
Rudy jest fałszywy.
Rozalia2019.05.21 16:27
Dajcie spokój z tymi inwektywami , w 2020 będzie naszym nowym prezydentem i o głowie państwa nie wypada żle się wypowiadać, trochę szacunku okażcie
Franc2019.05.20 7:48
Trochę z innej beczki. Patrząc ja wystąpienie cysorza Ojropy coś mi się rzuciło w oczy. Proszę zrobić mały eksperyment. Niech każdy czytający to facet zaciśnie pięść i popatrzy jak to zrobił. Proszę poprosić jakąś niewiastę o to samo i porównać. Widać różnicę ? To teraz pooglądajcie sobie filmik z jego pełnego miłości płomiennego przemówienia i zwróćcie uwagę na jego emocjonalnie zaciśnięte piąstki...
Thomas2019.05.20 2:38
Do zimnej celi a nie do Brukseli.
Thomas2019.05.20 2:28
To uosobienie wszelkiego zła.
Mateusz Jegli\\\\\\\\305\\\\\\\\204ski2019.05.20 0:21
Leniwe lewaki, zamiast się tu produkować, trzeba było zasilić marsz poszukiwaczy zaginionego koryta.
linus2019.05.19 23:11
Nie pamiętam, by ten Mefisto powiedział choć raz słowo prawdy, nie pamiętam, by choć raz zrobił coś naprawdę dla Polski dobrego. Przeciwnie: każde słowo, każda decyzja, każdy czyn to bezczelne kłamstwo, krętactwo, szkodzenie krajowi, w którym się wychował. Niech Bóg będzie mu miłosierny, a my.. chociaż PO szkodzie mądrzy.
helena2019.05.19 19:40
przeciez to ,kogo soba i swoimi POgladami reprezentuje wiemy znacznie wczesniej od nocnej zmiany ktos WROGA POLSKI POLAKOW I WSZYSTKIEGO CO NATURAlLNE bliskie sercu POLAKOW wychodowal,uformowal zeby robil to co robil niszczyl POLSKOSC W KAZDYM ASPEKCIE ZYCIA,nie trzeba byc prof.psychologii zeby z jego maski czaszki wyczytac co soba reprezentuje. POLACY DO URN 26MAJA 2019 do urn!!!!!!!! PRZEPROWADZIC DEKOMUNIZACJE!!!!!!!
rybak2019.05.19 17:07
To mason. PRECZ
igor2019.05.19 15:10
tusk, kim ty jesteś, powiedz prawdę, z tekstu wychodzi, że wsza, ale nie chce tak o tobie myśleć, straszne słowa, jak by to mówił gomułka władek
Weronika Nowak2019.05.19 14:33
Jakoś z Tuskiem UE nie zadziwia świata.Gdy rządził u nas,Europa wyciągała ręce po nasze dobra,którymi kupczył.Skamle o poparcie,bo naobiecywał więcej.
K.A.2019.05.19 11:37
Wszystkie ręce na pokład. 26 maja wszyscy musimy iść do urn wyborczych. Ci z nas, którzy zlekceważą wybory dopuszczą się grzechu zaniedbania. Pamiętajmy o tabunach lewaków, którzy karnie stawią się przy urnach. Oni wiedzą, że lokalne struktury odpowiedzialne za frekwencję dokładnie sprawdzą kto głosował. Sądzę, że udział w głosowaniu będzie miał wpływ na wysokość wynagrodzenia Nie musi to być wypłata w gotówce. Mogą to być stanowiska, pomoc prawna, szantaż czy w naturze jak w przypadku Stefana N. Jeśli nie chcemy, aby o losie Polski decydował jakiś Kramek, Lewandowski, Tusk czy Róża musimy pokazać im gest Kozakiewicza. Pamiętajmy, że od naszej decyzji zależy los nas samych i naszych bliskich. (euro, węgiel, pedofile, sądownictwo, obronność-Caracal, VAT-kradzież). DO URN RODACY !. Dosyć ingerencji naszych sąsiadów w nasze sprawy. Polacy sami potrafią decydować o sobie. To co dobre dla Merkel, Putina czy Macrona wcale nie musi być dobre dla Polski. Głosujmy na tych którzy dbają o nasz interes. Każda lista dobra poza jedną. Ta przed którą przestrzegam to „zlewnia”. Trafiło do niej to co było najgorszego w polskiej polityce przez kilkadziesiąt ostatnich latach. Pamiętajmy o wielkim sportowcu i prawym polaku. Władysławie Kozakiewiczu.
Jacek2019.05.19 10:46
Nic nowego Dona!d T jewropejczyk bo popiera ingerencje zdegenerowanych państw w sprawy polski. My za to polacy bo chcemy Boga w domu, pracy , szkole itd. Polacy nigdy nie poprą zboczeń, zabijania poczętych, eutanazji. Czasem modlę się za Polske. Namawiam wszystkich do tego samego. Jeżeli będziemy wierni Bogu to On oczyści nasz kraj ze zdrajców. Maryja nas wspiera, z Bogiem. Pozdrawiam też tych którzy zdradzą Polske z bandą polskojęzycznych przestępców.
jagna2019.05.19 10:02
Ohydny typ , wiec ohydne wystapienie.Delegat Berlina do niszczenia Polski i Polakow. Popatrzcie tylko na jego jdowite oczy.
obserwator2019.05.19 9:31
Ty wredny bydlaku zapamiętaj sobie że twoja protekcja u Angeli się kończy a prawdziwi Polacy pokażą tobie miejsce już niedługo, mój pies jak ciebie widzi w telewizji to od razu warczy, a zna się na ludziach pa.pa.pa ruda małpo.
Radek2019.05.19 7:32
Bydlę,a bydlę powinno być uwiązane.
jerzy2019.05.19 5:07
kto jak kto ale folksdojcz tusk zna się na nazistach - jego dziadek i komorę gazową obsłużył, i Polkę zgwałcił, i stodołę podpalił żydostwa pełną...
trucker2019.05.19 4:05
Herr Tusku skonczysz w wiezieniu w Pultusku.
Zibi2019.05.19 1:17
Nie możemy pozwolić żeby Polska należała do takich ludzi jak Tusk który popiera LGBT która deprawuje dzieci i społeczeństwo. Tusk to szarlatan i mega oszust maska opadła. Obóz KE chce zniszczyć i dopaść autorytet Jana Pawła II !! Nie udało się za życia to chcą po śmierci. Brońmy Polski kościoła Jana Pawła II naszych dzieci społeczeństwo Polskie i Europejskie !!!!
Dart2019.05.19 1:13
Nie ma bardziej podłej i nikczemnej kratury niż Tusk. Ten zdrajca i szabasgoj Kanclerówny śmiał kiedyś twierdzić, iż Polskość jest równoznaczna z nienormalnością. Nie miał on pomimo tego co wcześniej mówił żadnych problemów by później prawić o swojej wielkiej miłości do Polski i Polaków. Istne rzygowisko!!! Kreatura bardziej niebezpieczna niż HIV, Ebola i katastrofa w Czernobylu razem wzięte.
Maria Blaszczyk2019.05.19 2:19
Ciekawe natomiast, czy jest osoba, która mniej zrozumiała z eseju pana Tuska od pana Darta. I czy tak samo bluzga na ulubionego przez PiS poetę, autora wiersza o Smoleńsku, o krwi na białych rękawiczkach rzeczonego Tuska, członka komitetu wyborczego pana Kaczyńskiego, który w tym samym numerze "Znaku" pisał tak: „Wszystko wiąże mi się z polskością i tylko z polskością i to jest moja bieda, nieszczęście, głupota. Ja jestem z tego i przez to głupi. Na tę moją głupotę nie ma, niestety, lekarstwa. Przynajmniej ja go nie widzę”. „Polskość lepiej by zrobiła – lepiej by na tym wyszła w przyszłości – gdyby zechciała łaskawie zauważyć, że w jej duchowych dziejach, w jej duchu było bardzo dużo podłego, nikczemnego i głupiego”. Bardzo jestem ciekawa.
Alojzy Cedzidło2019.05.19 15:06
A jest , jest . To ja . Mam odwagę do tego się przyznać Ktoś tam w górze napisał pod artykułem o Tusku ,,BYDLAK " Byłem zgorszony taka ocena , Co mu ten ,,BYDLAK " winien ,ze go porównasł z Tuskiem . Żadne bydlę nie jest w stanie w swoim stadzie tak kichać po samicy , jego matce .ŻADNE, A on na matkę Ojczyznę , kloakę wylewa . Jest tylko jedno wytłumaczenie . Może dojczliste podpisał . Bo ten jego ,,najazd " na POLSKĘ na PiS , rok 1939 mi przypomniał . A tak przy okazji , Prezesa porównał z jakimś afrykańskim tyranem I na koniec Szanowna pani Mario , . Pani tekstu tez nie rozumie . Napisałem tak aby zaspokoić Pani ,,ciekawość " . Głupia ta moja głowa , głupia . Ale trochę to wina her Tuska . To on powiedział ,że ,,PATRIOTYZM TO PRZEŻYTEK , a ja mu nie uwierzyłem ......
Zibi2019.05.19 1:07
Już Tusk wita się z gąską ale się przeliczy już są pewni ale przegrają
Zibi2019.05.19 1:15
Nie możemy pozwolić żeby Polska należała do takich ludzi jak Tusk który popiera LGBT która deprawuje dzieci i społeczeństwo. Tusk to szarlatan i mega oszust maska opadła. Obóz KE chce zniszczyć i dopaść autorytet Jana Pawła II !! Nie udało się za życia to chcą po śmierci. Brońmy Polski kościoła Jana Pawła II naszych dzieci społeczeństwo Polskie i Europejskie !!!!
Jerzy2019.05.19 0:07
Tusk to najwiekszy powojenny morderca Polaków.W dziejach Polski nie było większego kłamcy ,oszusta i złodzieja jak ta ryza ku3r3wa.
Trójoka wrona2019.05.18 23:44
Naleśniki!
marmar2019.05.18 23:17
No fakt, jak on śmiał nie poprzeć pisu! To faktycznie ohydne! (Info dla redaktorów frondy: to jest ironia.)
Rodak2019.05.18 23:09
Frondowe media już kompletnie oszalały.
gyhjkl2019.05.18 22:43
Nie widziałem ministra Grasia. Gdy nie ma Pana Grasia to Donald Tusk nie wygląda wiarygodnie.
Foster2019.05.18 22:29
A ja nie interesuję się polityką i jest mi z tym bardzo dobrze. Również nie pójdę na wybory do Parlamentu Europejskiego, bo nawet nie wiedziałbym na kogo głosować. Wszystkich polityków za to bardzo przepraszam.
Irek2019.05.20 19:37
A do jakiej szkoły chodziłeś? A w jakim języku się wypowiadasz? A rodziców masz?
ceramik2019.05.18 22:15
''Nasze dzieci i nasze wnuki, nasze matki nasi ojcowie''. To już znamy. To symboliczne wyliczanki zdrajców na rzecz Niemiec. Co z nim zrobić Panie Piłsudski??? Wiemy, wiemy..
No-mad2019.05.18 22:15
Tusk ma absolutną rację. Zbyt wiele kosztowało Naród Polski dojście do wolności żeby oddawać to wszystko w ręce populistów. Mówi się nawet o straconym pokoleniu ludzi, którzy ryzykowali wszystko - dosłownie wszystko, żeby teraz dyktowali im i nam wszystkim jak żyć specjaliści jak suski, czarnecki, kaczyński, rydzyk i podobni
Waldi2019.05.18 20:07
Ohydne? 18.5.19 16:18, wiesz po co PiS czy KUKIZ`15 w PE ? Po to żeby zdrajcy Róża Thun und ......., TW Boni, TW Rosati, Pitera, Kudrycka, ale jaja Bieńkowska, Szejnfeld, Zwiefka i reszta totalnej targowicy, przestała szkodzić Naszej Ojczyźnie, żeby nie było kapusi anty-polskich.
Mateusz5552019.05.18 19:40
Jak widze ile "łapek jest na zielono a ile na czerwono.To jestem spokojny o wynik wyborów Coś tak 80% dla tych co wiedzą że tuskoidealne zdrajcy są na wymarciu. Zapomniał dodać że "Polska to nienormalność",I taką nam zostawił uciekając do Burukseli. Jka juz ktoś napisał "ciul".............
Zygfryd2019.05.18 19:17
Jego jedyne miejsce to cela wiezienna nie ma sensu go słuchac gdyz każde słowo to stek obżydliwieństw i kłamstw na własną ojczyznę niemiecki pachołek i wyprzedaży majątku Narodowego niemcom przykro na nie go patzrec a jeszcze słuchac to naprawde katorga i kpinki z Narodu i Polski
Nina2019.05.18 18:59
Co innego mógł POwiedzieć Tusk sam nazista błazen spod nogawki Merkel, to innych chce swoją nazwą obarczać Coś. moło tych przestępców POKO się zebrało z całej Polski,stare komuchy już sił nie mają by ich wspierać w marszu oszustów i KOderastów.
kawior 2019.05.18 18:53
Ludzie - to fantastyczna okazja by te całe gówno spłukać , nie wolne tego przegapić . Pamiętajcie, że poleci też ten rudy szkopski łeb. Do roboty!
J-232019.05.18 18:43
a gdzie teraz jest dziadek, tuska, który mordował Polaków????
M.2019.05.18 18:32
Ja jednak poprosze o szacunek i poklon przed Przewodniczacym RE, wybranym 27:1 przez Unie Europejska (wasza ojczyzne), który zmiazdzyl to zero intelektualne i przekupe targowa Szydlo i jej pseudo-kandydata. No i takze o szacunek dla przyszlego Prezydenta RP, nastepcy Adriana pseudonim dóóóópa. I mozecie sobie szczekac, wasz czas sie koñczy.
Grizzly2019.05.18 18:54
M.? Jak MO? Może ORMO?
AN2019.05.19 5:04
Nasza Ojczyzna to Rzeczpospolita. Tusk to lokaj unijnych biurokratów i niemców, dlatego go wybrali. Lepiej mieć 1 głos i zachować godność, niż 27 i zostać unijną szmatą. Możesz sobie bić pokłony, twoja sprawa, twój wybór.
igor2019.05.19 15:18
M. to od myszy??
rybak2019.05.19 17:09
Jaja se robisz, Panie M. A ojczyznę to mam jedną, POLSKA!
ech2019.05.18 18:19
Lewackie pierdy... ani honoru ani wstydu, jest na tym swoim zaszczytnym stołku tylko po to aby oczerniać Polskę i nieustannie tu jątrzyć.
Grizzly2019.05.18 18:18
Szwabska morda!
anonim2019.05.18 18:17
Polacy przeciez to widac i slychac ze tusk i zgraja maja jedyny cel zniszczyc nasz piekny kraj, tusk niemiecki szpieg . To co zrobil tusk tylko CELA z literka N. Tego zyczy POLAK.z krwi i kosci.
IP2019.05.18 18:58
Mam twoje IP. Czy masz jakieś dowody na swoje zarzuty? Lepiej dla ciebie żebyś miał.
anonim2019.05.18 19:31
Książka Niebezpieczne związki Donalda Tuska autorstwa Sumliński Wojciech, Budzyński Tomasz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 37,99 zł
uriah2019.05.18 18:16
To jego krewniacy walczyli pod sztandarami nazistowskimi ,stąd i jemu do tego ruchu znacznie bliżej.
j-322019.05.18 18:12
A czego się spodziewaliście po - volksdojczu.
krzysztof2019.05.18 18:11
KONIEC LEWACTWO BRONIĄ SIĘ ALE WIEDZĄ ŻE GINĄ JEWROPEJSKA ORGANIZACJA TO ZBIÓR LEWACKICH IDEOLOGII NISZCZĄCYCH CAŁĄ EUROPĘ
Alojzy Cedzidło 2019.05.18 17:53
Nie wierze ... Nie wierzę . Do tej pory myślałem ,że samokastrowanie , to takie teoretyczne pokazanie ,że ktoś sobie sam robi krzywdę . . A tu masz . Król UE pokazał ,że to nie teoria . Wprawdzie nie chodzi tu o zmianę płci , z mężczyzny na eunucha , ale jak ktoś działa świadomie na własna szkodę to jak to nazwać? Napędził mi strachu ten nasz Wódz Europy . Przecież u nas , co by nie powiedzieć jest triche totalniaków . Wystarczy nie pójść do urny i juz mamy to co było . Czyli spełnienie her Tuska . Jest jeszcze nadzieja ,że w pojedynku Tusk kontra Schetyna , Tusk przegra a Schetyna padnie z radości .
Spoko2019.05.18 17:53
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/65559924631427617445.jpg
Agnieszka2019.05.18 17:46
To by się dziadkowie zdziwili, że krew przelewali, życie oddawali nie za niepodległą Polskę a za Unię Europejską i pozycję tuskoidów w niej.
Mirek2019.05.18 17:32
Zastanawiam się dlaczego za rządów Tuska na nic nie było pieniędzy a 200 tysięcy polskich dzieci szło do szkoły bez śniadania ale z nadzieją że zjedzą obiad . Ale jak pogoniliśmy złodziei to okazuje się że pieniądze się znalazły . I druga sprawa . Za rządów Tuska Żydzi tak obcesowo nie domagali się pieniędzy jak za rządów PiS gdy stają się wręcz nachalni ze swoimi żądaniami . Doszedłem do wniosku , choć nie jestem tego pewien bo dowodów na to nie mam , że za rządów Tuska Żydzi dostawali od polskiego rządu coroczny haracz np . 20 mld złotych i siedzieli cicho . Natomiast z tego co widać , choć nie jestem tego pewien , PiS nie chce tego haraczu płacić i stąd ta zaciekła nagonka Żydów na Polskę .
IP2019.05.18 18:57
Znalazły się pieniądze :-D Na kredyt :-D
anonim2019.05.18 17:31
Napisze krótko ....CIUL.....
XYZ2019.05.18 17:21
Ale się porobiło,kilka słów Tuska i nożyce się odzywają.
infor2019.05.18 17:11
co sie dziwić - przecież to zakłamany szwabski śmieć
IP2019.05.18 18:56
Mam twoje IP.
max2019.05.18 20:46
A ja twoje
Marek2019.05.18 17:10
Z Nowogrodzkiej dobiega spazmatyczny szloch.
Glaudiusman2019.05.18 17:01
jakie to obrzydliwe !!!!!
Jestem w Kościele2019.05.18 16:51
Przecież wy pisowcy nie jesteście żadną prawicą.
jestem w synagodze2019.05.18 17:03
a wy oszusci napewno jestescie oszustami
Ryszard Olejniczak2019.05.18 16:33
Do Oloo. Czy ja pisałem o jakimś Wermachcie albo innych brunatnych formacjach z okresu dziadków?
sen2019.05.18 16:27
Gadka szmatka różnorodność, dobre dla naiwnych ale chleba z tego nie będzie w każdym razie nie dla Polaków
Olej2019.05.18 16:19
...Wszystko jest w waszych rękach. Odrzućcie zwątpienie i strach. Nie ma żadnego powodu, żebyście się lękali...... Odrzucamy wszelkiej rasy i rodzaju kanalie ! Rzeczywiście nie ma powodu rudy, pruski czarcie. Jesteś najlepszym wynalazkiem, istną wunderwaffe pani kanclerin i jej poprzedników. Czasem sprawdź czy ci ogon nie wystaje spod gajera a buty nie zmieniają w kopyta. Czas szybko biegnie, salony się skończą, żarcie kawioru i frykasów również, pycha zacznie cię dusić nocami, zmory się pojawią i przemówi ono, twoje maleńkie jak ziarnko maku sumienie. Zacznie pęcznieć a ty zaczniesz się kanalio kurczyć aż znikniesz w ciemności, w której przywita cię plejada podobnych szubrawców z Ponińskim na czele. Będziecie balować w nikczemności podgryzając jeden drugiego na wieczność.
Urszula2019.05.18 22:58
Ty nie jesteś głupi. Ty jesteś bardzo głupi.
Laura2019.05.19 1:37
I to jest cała prawda o Tusku małe zakompleksione tchórzliwe bydło
Ohydne?2019.05.18 16:18
Ohydne wystąpienie Tuska? Może i tak, każdy widzi co chce. Natomiast ja widzę w PiS-ie przedwyborczą hipokryzje, bo dla PiS - jaków UE to takie dno, taka zachodnia zgnilizna, ale teraz łapczywie sięgają po wszystkie stołki w UE. Wygląda na to, że PiS - jaków jedynie nie brzydzą pieniądze - ohyda.
Alojzy Cedzid ło2019.05.18 22:36
Nie ohydne ? . A słyszałeś o przysiędze PO i Tuska z 2005 roku .?
anonim2019.05.18 16:17
Panie ojciec i dziadek Tusk, nie przekonuje mnie pan zupełnie. Na wybory idę i jedno jest pewne jak amen w pacierzu: na pewno nie będę głosować na Koalicję Europejską - na ludzi, którzy z moich dzieci chcą zrobić "różnorodną" homoseksualną i transseksualną masę. Właśnie dla dobra dzieci nie będę na nich głosować.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.18 17:02
Ojeeej obłakana katoideologią fanatyczka nie zagłosuje na KE co za zaskoczka, co za..... smuteczek😂 No... ja też nie zagłosuje, oddam głos na WIOSNĘ, która wspólnie z KE wystrzeli PiSdzielców w kosmos🤣
polak2019.05.18 17:11
boś pedał
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.18 17:05
Ludzie są homo niezależnie od światopoglądu, szerokości geograficznej, ani sympatii politycznych. Masz 50% większe szanse na dziecko homo w drugiej i każdej kolejnej ciąży. Powodzenia trzymam kciuki za syna geja, , który cię wyleczy z homofobii😍
Oloo2019.05.18 18:48
Na PiS który udaje partię katolicką a w nosie ma in vitro,aborcję czy LGBT czy też na Konfederację która jest katolicka?
violencja2019.05.19 21:51
Też tak myślę
anonim2019.05.19 8:18
Żaden Polak (zaznaczam Polak) nie powinien głosować na wszelkiej maści złodziei i zdrajców. Są wśród nich też tacy, którzy podnosili ręce przeciwko Polsce podczas różnych głosowań, czy podpisywali się imiennie za karą dla Polski!!!
Czytelnik2019.05.18 16:05
Jak manipulacja. Każdy kij ma dwa końce.
anonim2019.05.19 8:14
Właśnie jeden z końców powinien walnąć w łeb tego ryżego złodzieja za tyle zła, które wyrządził Polsce służąc szwabom. Na koniec kiedy grunt mu się zaczął palić pod nogami to uciekł do Niemiec, choć mówił, że nie będzie się ubiegał o żadne stanowisko w Brukseli. Po co pieprzył głupoty ponad trzy godziny jak obejmował stanowisko premiera? Czyżbyś Czytelniku o tym zapomniał?
Ryszard Olejniczak2019.05.18 16:04
"..naszych rodziców, dziadków,.." Prawda mu się wyrwała!
Oloo2019.05.18 16:12
"Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi"-Jacek Kurski o wyborcach PiS 4 października 2005 w TokFM
Ryszard Olejniczak2019.05.18 16:26
Odpowiedź we wpisach podstawowych
schetina=kawał kretyna2019.05.18 15:55
jak wyglada tak mówi!!!! sepleniacy rudy oblesny szwab!!!
Kasia2019.05.18 18:53
Może pokażesz nam swoje zdjęcie? Chętnie popatrzymy na twoją olśniewającą aparycję. Może lepiej jakiś filmik z dźwiękiem. Będziemy mogli napawać swoje uszy twoją idealną dykcją.
Polak2019.05.18 15:55
Czy Tusk nie jest hitlerowcem?
Oloo2019.05.18 16:09
A czy Polak nie jest mordercą ks. Popiełuszki?
polak2019.05.18 16:49
to sowieckie ścierwa nie polacy--ty też po polsku piszesz a myślisz jak sowieckie ścierwo
[email protected]2019.05.18 20:12
A czy Kaczyński straszący obcymi nacjami nie bardziej przypomina Hitlera? Podnieca się własnymi żałosnymi przemowami i gestykuluje jak Adolf? Zresztą nie. Jest mierny przy Hitlerze, Hitler by go zjadł na przystawkę.
anonim2019.05.19 8:23
Jesteś idiotą. Takie porównania nie powinny mieć miejsca. Dobrze wybrałeś końcówkę przy nicku! Celny strzał w dziesiątkę! Można upaść ale tak nisko jak ty to trudno!!!
Jerzy2019.05.19 0:08
typowy hitlerowiec.
Rey2019.05.18 15:53
Ludzie nie dajcie się sprowokować tym niemieckim trollom. Tusk zawsze był niemiecki
anonim2019.05.18 22:53
Śląsk też.
Lok2019.05.18 15:51
TW Oskar to podła kreatura .
Oloo2019.05.18 15:44
Wystarczy na niego nie głosować
polak2019.05.18 16:52
chcesz mieć w Polsce więcej niemca i ruska --głosuj na ryżego tuSSka
Oloo2019.05.18 17:44
Nie wiem czy zauważyłeś,ale od kilku lat już nie ma antyrosyjskich wypowiedzi ze strony PiS-u? Dziwne,prawda?
Alojzy Cedzid\305\202o 2019.05.18 18:05
Ba ... Za siebie ręczę A reszta ? Zwłaszcza ta część uczonych sprzedawczyków z przeszłością z pod sierpa i młota .Rozgrzeszonych przez Mazowieckiego . Zmiana w Brukseli by się przydała . Od tego by zacząć . A takiej okazji jak w tym roku szybko nie będzie .
Tytus2019.05.18 15:41
Zjednoczenia Europy pod wspólna banderą próbował już Hitler, kiepsko mu wyszło...Dziś Niemcy próbują ten numer powtórzyć, wyciągnąwszy jednak naukę z własnych błędów, za wspólników dobrali sobie Żydów i metodami komunistów budują IV Rzeszę. UE jedno państwo jeden "naród" - EUropejczyki, jeden wódz - pozornie szef RE de facto kanclerz Niemiec, jedna religia - ekomultikultii, jedna waluta - euro, a niebawem jeden bank centralny, jedna armia...
Milka2019.05.18 15:38
Na tym marszu byly puchy. Tfusk to zgrana niemiecka karta. Komentarz z sieci: "Przewodniczący Rady Europejskiej na czele marszu opozycji w swoim kraju. Chyba pierwszy tego rodzaju przypadek w historii UE." https://www.tysol.pl/a32560--I-to-ma-byc-marsz-ktory-ma-zdmuchnac-PiS-Marsz-opozycji-Pierwsze-komentarze-internautow?fbclid=IwAR3lN-eU0LPPG7vkv1xj46BgTX5WG_6RLphrewLz5b0wEUpWFgsVgZabmOQ
ja2019.05.18 15:49
Nawet o tym była mowa. Że reżimowe media będą tak pie.dolić. :) "Puchy" to masz w głowie. :)
anonim2019.05.19 8:02
Ty jesteś cały pusty. Czy ty idioto rozumiesz pojęcie reżimowe media?
Ina2019.05.18 18:30
Oglądałaś TVP info? Jeżeli tak to rzeczywiście były pustki.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.05.19 2:57
O i jest nasza Ludomiła Olejnik, pseudokatoliczka, partyjna kłamczucha z językiem w tyłkach Rydzyka i Kaczyńskiego.
AN2019.05.18 15:34
Polska teraz zadziwia świat wzrostem gospodarczym, drugim po Malcie w Europie. Zadziwia projektami prorodzinnymi. Z tuskiem zadziwiać będzie lokajstwem wobec niemiec. Tusk to geniusz zła - mówił prof. Legutko; i wie, o czym mówi. Nie wpuszczajmy zła do Polski!! To LGBT, mafie, złodziejstwo, weekendowi samobójcy, pedagogika wstydu, nędza dzieci i rodzin, tysiące tzw, uchodźców, upadek gospodarczy i wszystko, czego od tuska zażądają niemcy.Nie wpuszczajmy zła do Polski!!!!!
Max Fiend2019.05.18 15:49
Nikogo nie zadziwia. Wyższy mają jeszcze Węgry, Rumunia i Czarnogóra. Wszystkich zadziwia raczej tempo zadłużania się Polski i katastrofalny brak inwestycji.
polak2019.05.18 16:14
tyś znawca finansów i patriotyzmu napisz jak liczni polacy przybyli na tę szczujnie ryżego czopka ---było jakieś ""bez kozery powiem pół miliona ""--t
anonim2019.05.18 19:40
Super komentarz. Gratulacje
[email protected]2019.05.18 20:06
Polska zadziwia świat ksenofobią, zaściankowością, związkami władzy z Kościołem, który nie ma prawa mieszać się do władzy. Zadziwiamy też świat rekordową emicją CO2 z węgla, który Putin kradnie z Donbasu, a my go tanio importujemy. No i zadziwiamy świat tym, że nie potrafimy wierzyć w Boga bez czarnych pośredników i dajemy tym pośrednikom gwałcić swoje dzieci.
zatroskany2019.05.18 20:26
Jesteś mocno zindoktrynowany przez propagandę PO, zacznij dostrzegać dobro, jest go pełno obok ciebie. Nie naśladuj we wszystkim ludzi którzy są obok siebie, wierzysz naprawdę że wszystko co napisałeś to prawda ?.Zacznij korzystać z innych źródeł wiadomości choćby po to, żeby móc zweryfikować swoją wiedzę . nie bądź ślepo wierny...
Rodak2019.05.18 23:11
Zindoktrynowane to jest 95% z 3 milionów moherów co nie potrafi sama myśleć i ma kiepskie wykształcenie.
Laura2019.05.18 15:31
Bydlak!!!!
Max Fiend2019.05.18 15:43
Bo nie kłamał, wyraził swoje poglądy i nikogo nie obraził? No to faktycznie zasłużył na "chrześcijański" epitet :-D
taro2019.05.18 16:04
szmata zawsze bedzie szmata, ale takie gnidy jak ty nigdy tego nie pokapuja. maxiu, maxiu odwiedz swoja ojczyzne.
polak2019.05.18 16:16
tyś taki chrześcijanin jak ojciec cimoszewicza polak
anonim2019.05.19 7:59
Poglądy niech głosi w Brukseli, tam obecnie pełni funkcję. Nie powinien angażować się politycznie po żadnej stronie. Przecież nie zawiesił swojej funkcji.
Oloo2019.05.18 15:47
Katolicka miłość i Jezus przez Ciebie przemawia,tak trzymaj to katolicyzm szybko upadnie.Nie potrzeba Tuska LGBT czy Putina sami się niszczycie takimi wypowiedziami
taro2019.05.18 16:05
nas wykanczy ten twoj belkot, wypad stad.
ja2019.05.18 16:12
wykańczy wykańczaczem? :D
Alojzy Cedzidło 2019.05.18 22:26
No no no .... Nad gramatyką i ortografią tez Pan panie Piotrusiu czuwa . ? To jaką w koń cu funkcję , stanowisko , w tej Frondzie Pan pełni. Pierdoły mało kulturalne idą jak woda . A Pan gramatyki , zamiast np. tematu pilnuje . To za co Panu płacą ?
Oloo2019.05.18 16:14
Nie lękaj się-22 października 1978 JPII
polak2019.05.18 16:18
to ryży czopek merkel ---kazali mu więc zdrajca musi to wykonywać --napisałem prawdę chociaż Oloo i max się ucieszą
anonim2019.05.18 18:51
Gauleiter nawołuje Polaków do głosowania na IV Rzeszę Niemiecką. Ale Polacy wybiorą PIS i Europę wolnych narodów zjednoczonych gospodarczo w Unię.
szto2019.05.19 6:15
Głos oddany na PIS to stracony głos!
Olooooo!!!!!!2019.05.18 18:57
Obok Jezusa był zdrajca Judasz , który się powiesił. Oby Herr Thusk nie skończył tak samo. Psychoterapia może okazać się bezsilna
[email protected]2019.05.18 19:59
Bydlak mówił dziś z innej trybuny i straszył Polaków Szariatem, jeśli nie wybiorą jego partii. Prawdziwy bydlak, współwinny śmierci brata, 95 osób i podzielenia Polaków jak nigdy przedtem w historii, sprzeniewierzenia publicznych pieniędzy, osłabienia pozycji Polski na arenie międzynarodowej, cofania nas do Średniowiecza.
Ja2019.05.18 20:58
Nie obrażaj bydląt!!!
anonim2019.05.19 8:04
Bydlak to i tak za skromne określenie.