,,Ohydne i obrzydliwe''. Agitacja wyborcza na rzecz Trzaskowskiego na stronie Urzędu Miasta Łodzi na Facebooku?! - zdjęcie
05.07.20, 09:20Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

,,Ohydne i obrzydliwe''. Agitacja wyborcza na rzecz Trzaskowskiego na stronie Urzędu Miasta Łodzi na Facebooku?!

9

Skandal w Łodzi. Na oficjalnym profilu Facebookowym Urzędu Miasta przed piątkowym spotkaniem z Rafałem Trzaskowskim na ulicy Piotrkowskiej zamieszczone zostało zaproszenie na więc. Oburzenia nie kryje między innymi łódzki radny PiS.

Sebastian Bulak podkreślił:

Ohydne i obrzydliwe jest wykorzystywanie Urzędu Miasta Łodzi do prowadzenia kampanii wyborczej”.

W sieci wrze. Pojawiają się już komentarze o możliwości złamania prawa wyborczego. Wspomniany radny PiS na Facebooku zamieścił komentarz, w którym czytamy między innymi:

Ci ludzie nie potrafią zorganizować nawet wiecu poparcia bez wpadek i nielegalnych działań promocyjnych, a chcą organizować życie Polakom”.

Rzecznik prezydent Zdanowskiej broni się z kolei twierdząc, że na wspomnianej stronie pojawiła się „[…] nie tylko informacja o spotkaniu z kandydatem, ale także relacja ze spotkania z mieszkańcami”. Dodał, że takiej samej treści materiały pojawią się jeśli z mieszkańcami spotka się Andrzej Duda.

Politycy PiS zastanawiają się jednak nad powiadomieniem w poniedziałek lub niedzielę prokuratury i przedstawicieli organów nadzorujących wybory, w tym PKW.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (9):

Fostetr2020.07.6 10:13
To jest mały pikuś w porównaniu z poniższym: Katolik poprzez akt wyborczy, wybierający drugą drogę (głosowanie na Rafała Trzaskowskiego – red.), sam stawia się poza Kościołem, to nie tylko grzech ciężki, lecz praktyczne wyłączenie się ze wspólnoty Ludu Bożego. Jest jeszcze czas na nawrócenie po pierwszej turze wyborów – takie słowa miały paść wczoraj z ambony w kościele w Czermnie w woj. świętokrzyskim. Tamtejszy ksiądz proboszcz zamieścił je także w internecie jako fragment ogłoszeń parafialnych.
Walter2020.07.5 17:05
Andrzej Duda do historii przejdzie jako Prezydent, który wielokrotnie złamał konstytucję (art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190) i jako podwładny Prezesa PiS-u. Tadeusz Rydzyk i Mirosław Piotrowski nie udzielili poparcia Andrzejowi Dudzie, czując się przez niego oszukani w kwestii aborcji. Gdyż przez 5 lat prezydentury nic nie zrobił w kierunku ograniczenia lub zakazu aborcji. Jarosław Kaczyński przed wyborami podejmował jedynie działania pozorowane, w kierunku ograniczenia aborcji chcąc pozyskać głosy elektoratu radiomaryjnego. W czasie rządów PiS-u w 2007 r. ta partia głosowała w Sejmie przeciwko ograniczeniom aborcji. Elektorat radiomaryjny nie ma teraz interesu, żeby głosować na Andrzeja Dudę. Proponuję, żeby zamiast pisać i mówić o LGBT zacząć dyskutować na temat stosunku polityków z PiS-u do tematu aborcji. Niech Andrzej Duda wypowie się na ten temat i powie co przez 5 lat zrobił w kwestii ochrony życia nienarodzonych.
Polak2020.07.5 16:50
A paraliżowanie rządu na miesiąc w związku z kampanią wyborczą cykora Adrianka nie jest?
MaxFiend2020.07.5 15:11
W TVPiS na okrągło lecą zaproeszenia na wiece Dudy i jego agitacje wyborcze. Ale to przecież nie jest "ohydne i obrzydliwe". No nie?
gość2020.07.5 14:19
12 lipca zmobilizujemy własne rodziny, znajomych i oddamy głos na Pana Andrzeja Dudę. Jest On dla nas symbolem wolności, praworządności i osobą, która dba o interes naszego kraju. Efekty tego widzimy po 5 latach Jego prezydentury i ponownie zagłosujemy na Niego.
Polak2020.07.5 16:51
Nikogo nie obchodzi co wy, rosjanie zamierzacie robić. Polacy z patriotycznego obowiązku zagłosują przeciwko tchórzliwej pisowskiej pacynce.
gość2020.07.5 14:18
Trzaskowski zasugerował zwalnianie nauczycieli, skierował także list do burmistrzów dzielnic. Polityk domaga się cięć w szkołach i przeanalizowania etatów nauczycieli pod względem ilościowym, chcąc w ten sposób ratować budżet miasta
uff2020.07.5 11:28
Lepiej wysłać premiera z workiem czeków???
Anonim2020.07.5 9:36
Czy tam wygrała pani z zarzutami?!