Kolejne złe wieści na temat polskiej reprezentacji tuż przed meczem z Anglią. Kolejni dwaj piłkarze otrzymali pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem.

Jak już wczoraj informowaliśmy, przeciwko Anglii na Wembley nie zagra Robert Lewandowski, który w meczu z Andorą nabawił się kontuzji kolana. To jednak nie wszystko, Jakub Kwiatkowski poinformował dziś na twitterze o kolejnych zakażeniach koronawirusem w polskiej kadrze.

Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne”

- informuje Kwiatkowski na twitterze.

Dalej dodał:

Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu”.

Spotkanie z Anglią w Londynie będzie trzecim meczem reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata. Wcześniej zremisowaliśmy 3:3 w meczu z Węgrami, a w niedzielę pokonaliśmy Andorę z wynikiem 3:0. Autorem dwóch bramek był Robert Lewandowski. Na listę strzelców wpisał się także debiutujący w kadrze seniorów Karol Świderski.

dam/PAP,twitter