Oburzający happening PO. Znicze pod biurem gdzie fanatyk PO zabił Marka Rosiaka - zdjęcie
06.12.15, 19:37fot. za Twitter

Oburzający happening PO. Znicze pod biurem gdzie fanatyk PO zabił Marka Rosiaka

5

Młodzieżówka Platformy Obywatelskiej chcieli przeprowadzić happening przeciwko polityce obecnego rządu PiS, a wyszło po prostu żałośnie i powiedzmy sobie szczerze wstrętnie. Działacze Platformy Obywatelskiej postawili znicze przed biurem poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, w którym zginął Marek Rosiak. 

"W Łodzi PO postawiła znicze konstytucji, przy tablicy zamordowanego przez działacza PO Marka Rosiaka. To się w głowie nie mieści" – napisała na Twitterze związana z PiS-em Sylwia Ługowska. "Czy wam nie wstyd robić taki cyrk w tym miejscu? Nie macie za grosz przyzwoitości" – dodała.

Przypominamy: 

19 października 2010 roku sympatyk PO Ryszard Cyba po wtargnięciu do biura PiS z bronią w ręku, kilkakrotnie strzelił do znajdujących się w jednym z pokoi działaczy PiS: Marka Rosiaka oraz Pawła Kowalskiego. Rosiak został trafiony pięciokrotnie, m.in. w klatkę piersiową; zginął na miejscu. Sprawca został zatrzymany.

W grudniu 2011 roku łódzki sąd okręgowy skazał go na karę dożywotniego więzienia. Uznał, że działał on z motywacji zasługującej na szczególne potępienie i kierował się motywami politycznymi; wyrok utrzymał sąd apelacyjny.

Z wyjaśnień zabójcy przed sądem wynika, iż od 2007 roku zaczął zastanawiać się nad wyeliminowaniem z życia polityków różnych ugrupowań partyjnych. W 2010 roku postanowił, że dokona zamachu na prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Miał plan dokonania zamachu na terenie Warszawy, ale nie udało mu się to z powodu środków bezpieczeństwa. Nie mogąc zrealizować pierwotnego planu, postanowił dokonać zamachu na inne osoby związane z PiS.

Widać że fanatycy PO nie mają żadnego pomysłu na swoją jakże marną przyszłość. Taki happening świadczy jedynie o tym, że to w PO są ludzie totalnie bez żadnego kręgosłupa moralnego, a wręcz totalni idioci. Widać że niesiołowszczyzna zrobiła swoje!

philo

POZNAJ JEZUSA DZIĘKI PRYWATNYM OBJAWIENIOM Carver Alan Ames! NIESAMOWITA KSIĄŻKA!!!


Komentarze (5):

anonim2015.12.6 19:52
a czego się po tych POlszewickich kreaturach spodziewać, niegdyś ich dziadowie dla moskala i niemca służyli mordując Polaków, dzisiaj te młode niby wykształcone Platformerska hołota w miejscach pamięci urządza niestosowne pokazy.
anonim2015.12.6 21:27
Coś się wam znowu pomyliło - tam był chrześcijański, heteroseksualny fanatyk.
anonim2015.12.7 4:29
Targowica wiecznie żywa. Ciągle stoi mi przed oczyma pochód tych zdrajców za trumną Pary Prezydenckiej opuszczające Rynek Krakowski w drodze na Wawel. Tylko z szacunku do Zmarłego Prezydenta nie wykrzyczeliśmy im tego hasła od wieków głoszonego zdrajców Polski: "Targowica". Krakowski Rynek brzmiał: " Lech Kaczyński, Lech Kaczyński", a ta plująca przed tragicznym lotem w prasie i TV polityczna hołota z Sikorskim, Tuskiem i Millerem na czele szła jak na skazanie. Oto waszą przyszłość, jak nie przed ludzkim, to przed Boskim Sądem.....
anonim2015.12.7 8:01
Biedaki robią co mogą, ale nie przemogą!!!
anonim2015.12.8 16:53
Kiedy się to wydarzyło? Bo jeśli około 19.10, to nie ma się do czego przyczepić.