Obrzydliwe! Mieszkowski na tle krzyża przerobionego na swastykę. ,,Od tej tolerancji ludziom odbija'' - zdjęcie
12.03.19, 08:25screenshot twitter

Obrzydliwe! Mieszkowski na tle krzyża przerobionego na swastykę. ,,Od tej tolerancji ludziom odbija''

18

Szokujące zdjęcie posła Nowoczesnej Krzysztofa Mieszkowskiego. Z grupą osób pozuje do niego na tle „dzieła sztuki” autorstwa Karoliny Jaklewicz przedstawiającego krzyż, który został przerobiony na swastykę. Internauci nie kryją oburzenia.

Niech ktoś mi powie, że to nie jest obraza uczuć religijnych no i Mieszkowski musi być przy takiej okazji”

- pisze na twitterze profil PolskaSuwerenna.

Niezwykle celny był też komentarz pewnej internautki:

W takich sytuacjach zawsze myślę o tych prześladowanych na całym świecie, którzy umierają z krzyżem w ręku. Ale co te szydercze twarze na tym zdjęciu mogą wiedzieć o takich dramatach? Mam nadzieję, że nigdy nie staną w roli fizycznych oprawców - w sferze psychologicznej już są”.

Zdjęcie komentowano również w ten sposób:

Bardzo ciekaw jestem co "autor" tego czegoś chciał wyrazić ???

Coś mi się wydaje, że od tej tolerancji ludziom odbija ...”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (18):

Wawa2019.03.12 17:02
To jest jawne propagowanie symboliki nazistowskiej. Dlaczego prokuratura ich nie ściga? Wszystkich, którzy pozują pod symbolem sfastyki i głupio się uśmiechają?
Stary Krakus2019.03.12 15:07
Mieszkowski nie rób z siebie bohatera. Ja się z ciebie nie będę naśmiewał i tobą pogardzał, że nie wierzysz w Boga, ale sprawiasz wielu ludziom przykrość tak postępując. Gdybyś postąpił tak w stosunku do islamu, to nawet w Polsce nie byłbyś pewny, czy przeżyjesz najbliższy tydzień. Życzę ci zdrowia, które ci się przyda żebyś poprowadził życie innym torem.
słowiczek poznański2019.03.12 14:05
Auferetur Inferunt Insaniam - cut the bullshit, you asshole. Szalejesz po blogach sztachowcu od rana do rana. What is your point ? Mindless, shameless dumb f..... graphomaniac.
mamut2019.03.12 13:10
No i co na to rządzący nie znacie polskiego prawa? nie potraficie stosować?,a może się boicie.W takim razie przegracie wybory i bolszewia was pozamyka.To będzie fajny widok bo oni na was paragraf znajdą na pewno.
Tomek2019.03.12 12:28
Lewacy nazwą to sztuką, ale gdyby w tęczową flage wpleść swastykę to byłaby obraza...
Po rządami "dobrej zmiany"2019.03.12 11:55
III RP wali się jak domek z kart. Serwilizm warszawskiej władzy wobec Żydów, USA, Niemiec i UE i brak radykalnej reformy wymiaru niesprawiedliwości doprowadził do tego, że wszystkie szumowiny z nor powyłaziły i w poczuciu całkowitej bezkarności niszczą i przejmują kraj. Walić taką "dobrą zmianę".
Hanys2019.03.12 11:25
JAKLEVITZ - i wszystko jasne ..., warto poczytać o nazwiskach ...
ZERR02019.03.12 10:58
Wytoczcie mu proces, na początek cywilny ane karniaka też. Jak lewacka tłuszcza zacznie się bujac po Sądach, zacznie ważyć słowa i czyny. Że poseł? Holla, po pierwsze nie jest tam sam, więc pozwów będzie więcej, po drugie, immunitet kiedyś się kończy.
Pat2019.03.12 10:20
Jakby Kościół miał "jaja" ogłosiłby krucjatę i byłoby pozamiatane.
zajac2019.03.12 9:30
To już mam czekać w domu na "GOŚCI" z ANTIFY albo innych czujnych ... Na drzwiach mam C+M+B napisane ... będą wiedzieć gdzie iść ... cholera zaczęło się
Wojtek Polak2019.03.12 9:15
i co p.Mieszkowski zadowolony jest pan z własnej błazenady. taki pajac był dyrektorem teatru to chyba wybierały go pacynki z tego teatru. a czemu to jasno oświetlony i postępcki rozczochraniec nie zacznie szydzić z symboli innych religij ? proste bo nie ma jaj bo to zwykły eunuch lewacki. ciekawe jak by dostał w pysk z liścia to przestał by obrażać innych ludzi.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.12 9:06
Dodam jeszcze, że kościół katolicki nie powinien się dziwić, że jest przedmiotem ataków, satyry politycznej. Nie powinien się dziwić, bo już od dawna odszedł od swojego ewangelicznego powołania i wypowiada się w kwestiach politycznych. Nie można jednocześnie wp... się w politykę i korzystać z ochrony jako związek wyznaniowy.
anonim2019.03.12 9:32
Slabo znasz historie. KK byl zawsze polityczny. Potrafil krolow zrzucac z tronow i koronowac nowych. Przypominam krola Boleslawa Szczodrego/Smialego.
JanP2019.03.12 9:03
Gdyby nie Frondelek, to nigdy nie zobaczyłbym tego "dzieła", dziękuję.
denaturat artystyczny2019.03.12 9:02
Pan Mieszkowski zaciągnął się pod sztandar antychrysta. Pracuje w kuźni orków na rzecz Mordoru
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.12 8:56
"Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Co ciekawe ten absurdalny przepis obecny jest w systemach prawnych nie tylko w Polsce. W Europie aż 7 na 45 państw ma podobne przepisy. Są to: Niemcy, Dania, Grecja, Włochy, Cypr i Malta. Tylko, że w tych krajach przepisy o bluźnierstwie są wykorzystywane nie po to aby chronić chrześcijańską większość, ale przeciwnie aby chronić (sic!) mniejszości religijne. Z drugiej strony te polskie 2 lata to i tak dobrze, bo np. w Pakistanie za obrazę islamu można zostać ukaranym nawet karą śmierci (co zdarza się dość często). Podobnie śmiercią za bluźnierstwo karzą Kuwejt, Arabia Saudyjska czy Sudan. Nigeria w takim przypadku na podstawie krajowego kodeksu karnego przekazuje sprawę pod jurysdykcję szariatu - co równa się karze śmierci.
Agnieszka2019.03.12 10:01
Jest jeszcze paragraf za propagowanie symboli nazistowskich. Zbezczeszczanie Krzyża poprzez przerobienie go w symbol propagujący nazizm, to szczególnie podła forma zbezczeszczenia go. Myślę, że zarówno autorka jak i to towarzystwo z tej fotografii podpada pod oba paragrafy. Nie sadzę jednak, żeby komisja o długiej nazwie powołana przez pana Brudzińskiego do łapania po lesie "nazistów", którymi skompromituje się środowiska narodowe i zlikwiduje Marsz Niepodległości, miała odwagę zbadać tą sprawę, bo w końcu nie do tępienia podłości lewackich środowisk powstała a do włażenia im w ... poprzez szukanie potwierdzeń na ich narrację o prawicy. Swoją drogą to tak podłe, wredne i ostentacyjnie podkładające się pod prokuratora z oczywistym wyrokiem z dwóch paragrafów, że aż na fejk wygląda.
Bawena Polityczna2019.03.12 8:55
Obecny ostry konflikt polityczny sprawia, że ludziom puszczają hamulce i ukazują światu swoje zdegenerowane wnętrze. To jest bezcenny czas dla ludzi myślących i poszukujących prawdy