11.03.19, 08:30screenshot Youtube

Obłęd!!! Nowacka chce nauczać PiS chrześcijaństwa!!!

Barbara Nowacka w rozmowie z „Rzeczpospolitą” zabrała głos w kwestii niezwykle kontrowersyjnej karty LGBT plus. Przy okazji zaczęła uczyć polityków PiS… chrześcijaństwa i chrześcijańskiego podejścia do człowieka.

Liderkę Inicjatywy Polska zapytano o to, czy politycy Koalicji Obywatelskiej mają zamiar namawiać prezydentów pozostałych miast do przyjęcia tego rozwiązania. Tu Nowacka odpowiedziała tak, jak moglibyśmy się tego spodziewać:

Inicjatywa Polska na pewno! Musimy dbać o każdą wykluczoną osobę, zadbać o jej prawa i dobre samopoczucie w Polsce. Na poziomie krajowym i samorządowym trzeba wprowadzić rzetelną edukację równościową, walczyć z homofobią”.

Dalej z kolei dodała:

PiS zupełnie nie po chrześcijańsku odrzuca osoby nieheteronormatywne. Pytanie, co z ich sumieniem”.

Jakież to typowe. Wybrać jeden fragment nauki Kościoła, przerobić go po swojemu, zignorować całą resztę nauczania KK i taką oto „bronią” zaatakować Prawo i Sprawiedliwość. Pani Nowacka niestety podobnie jak wielu innych ma problem z odróżnieniem szacunku dla każdego człowieka od akceptowania popełnianego przezeń grzechu. Tego drugiego Kościół nie naucza.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

MAGDA2019.03.12 20:44
JANIEP! I TU SIĘ BARDZO MYLISZ! Piszesz, że dziennikarz nie ma prawa oceniać ludzi. tylko pisać. Tak! TYLKO PYTAM: KTO MA PRAWO OCENIAĆ CZŁOWIEKA, JEGO WYPOWIEDZI, CZY UCZYNKI? POWIEM CI: NIKT NIE MA PRAWA OSĄDZAĆ LUDZI, TYLKO BÓG ! Obojętnie czy wierzysz, czy nie, to tak jest ! Wszyscy będziemy osądzeni, czy chcemy, czy nie! Nie ma ludzi i nadludzi!
www2019.03.11 13:02
Następna, która chce pedofilom posuwać dzieci do wychowania. Nowacka, chciałabyś żeby gej-tatuś uczył synka masturbacji?
Ryszard Olejniczak2019.03.11 9:52
„PiS zupełnie nie po chrześcijańsku odrzuca osoby nieheteronormatywne. Pytanie, co z ich sumieniem”. Ciepło, ciepło. Kiedy nawet taką Nowacką niepokoi sumienie nienormatywnych, to już jest coś
JR2019.03.11 9:18
Nowacka to zmanierowana kobieta i tyle. Czy warto na nią zwracać uwagę?
Jim2019.03.11 8:57
Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (Rz 1,27) Może pani Nowacka zatroszczy się również o sumienie św. Pawła? Dlaczego Paweł wprowadza niepokój w środowisko, gdzie homoseksualizm był powszechnie akceptowany? Chce ich przestrzec przed samozagładą
Jarek2019.03.11 9:25
Może z tego samego powodu dla którego pochwala niewolnictwo?
JanP2019.03.11 8:52
"ma problem z odróżnieniem szacunku dla każdego człowieka od akceptowania popełnianego przezeń grzechu" Redaktor ma problemy, bo Nowacka ma w doopie grzechy a interesuje ją tylko człowiek. Pan redaktor nie jest od oceniania ludzi a od pisania głodnych kawałków.
kosa2019.03.11 9:17
Ona ma jak napisałeś w doopie wszystko.... nawet mózg.