Nowy spot PO i straszenie Macierewiczem! - zdjęcie
07.10.15, 20:01

Nowy spot PO i straszenie Macierewiczem!

9

300POLITYKA jako pierwsza opublikowała spot internetowy Platformy o Macierewiczu. Ugrupowanie Ewy Kopacz podgrzewa swoją dzisiejszą narrację o straszeniu Antonim Macierewiczem. „Znany z niebepiecznych poglądów Antoni Macierewicz miałby w rządzie Beaty Szydło zostać ministrem obrony narodowej” - mówi lektor w klipie.

Takie spoty tylko przegrani mogą nakręcić!

ZOBACZ:

 

Komentarze (9):

anonim2015.10.7 20:40
A jak tam echa wizyty Macierewicza w Stanach?
anonim2015.10.7 20:55
Wybory idą, więc Fronda publikuje "artykuły" nawet po 22:00, a innym zarzuca służalczość.
anonim2015.10.7 21:03
Tekst w spocie czytany bez przekonania. Nawet lektor nie wierzy w wypowiadane przez siebie słowa.
anonim2015.10.7 21:06
No gdyby Macierewicz wskazywał, że ktoś tu może być agentem Aborygenów, to by wskazywało na coś dziwnego. Ale, że agenci sowieccy, że ktoś tu może być powiązany ze Stasi ? No nie do wiary, bo to tak odległa od Polski tematyka. K***!!! - no przecież przez Polskę przetoczyła się armia agentów niemieckich oraz sowieckich. Kręcenie afery z tym co rzekł Macierewicz jest na tyle bezczelnym kłamstwem, że nabuzowany, a ciemny lud to kupuje. Mniej nabuzowania - podsycanego przez mendia głównego ścieku - a więcej sięgnięcia pamięcią do tego co tu w Polsce się działo. Trochę też pomyślunku - skoro Polska została zniszczona przez dwa totalitarne przemoce, z czego jedna przez wiele dziesiątek lat instalowała swoje wpływy, to co należy myśleć, że oni odpuszczą te swoje wpływy ? zrezygnują z siatek swoich ludzi ? Przecież oni dzięki takim siatkom mieli i mają zysk, a jak wiecie zysk jest sensownym powodem. To też z tym Macierewiczem w lemingradzie wyszedł kapiszon. Dodam, że i bez Macierewicza idzie dojść do wniosku, że tu masa i sowieckich i innych agentów żeruje, a spoglądając na poczynania Tuska można stwierdzić, że masa folksdojczów (i nie istotne czy ze Stasi, czy ze srazi, ważne, że przeciwko nam, a na korzyść reichu).
anonim2015.10.7 21:40
straszenie Macierewiczem i prezesem Kaczyńskim już na świadomych wyborców nie działa. PO jest w stanie terminalnym;)
anonim2015.10.8 3:01
Straszny jest ten Macierewicz. Przez niego ludzie wyjeżdżają z kraju, a ci co zostają nie zawierają małżeństw i nie chcą lub nie mogą mieć dzieci. Rosną również długi państwa, a emerytom(o ile nie wyginą) nie obiecuje się już "wesołego życia staruszka". Do czego to ten Macierewicz doprowadził !
anonim2015.10.8 4:48
"Nie rozumiem, czemu tym razem nie piszecie, ze genialny spot?!"; żeby nie POd......li jak meble z wiadomego miejsca.......
anonim2015.10.8 7:06
"Znany z niebezpiecznych poglądów" Prawda dla zdrajców, zaprzańców jest zawsze niebezpieczna.
anonim2015.10.8 13:33
@Tren- Co z tego, że Jack ci odpowie, jak i tak w to nie uwierzysz? Czyż nie? A platforma naprawdę jest w stanie terminalnym, skoro niema do przekazania nic innego oprócz straszenia Kaczorem.