Nowe badanie katastrofy smoleńskiej. WRESZCIE! - zdjęcie
01.12.15, 08:03

Nowe badanie katastrofy smoleńskiej. WRESZCIE!

7

W Ministerstwie Obrony Narodowej na nowo rozpoczyna się badanie katastrofy smoleńskiej. Według informacji przekazanych przez TVN24, dr Kazimierz Nowaczyk będzie przewodniczył nowemu śledztwu.

- Komisja zaczyna pracę od zera - mówi reporterowi programu „Czarno na białym” dr Kazimierz Nowaczyk.
Antoni Macierewicz zapowiadał, że prace nad powołaniem do życia nowej komisji badającej katastrofę w Smoleńsku mają się zakończyć w tym tygodniu.

- Kończą się prace nad powołaniem na nowo Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego i sprawa związana z tragedią smoleńską będzie zbadana przez kompetentnych, uczciwych i chcących dojść do prawdy fachowców na najwyższym poziomie, także międzynarodowych - mówił minister obrony.

Według nieoficjalnych informacji, pracom nowej komisji ma przewodniczyć dr Kazimierz Nowaczyk, do niedawna jeden z głównych ekspertów działającego w Sejmie poprzedniej kadencji "zespołu Macierewicza".

- Komisja zaczyna pracę od zera - mówi dr Nowaczyk.

- Mówimy o wybuchu materiałów wybuchowych. Nie paliwa ani takich rzeczy - stwierdza.

Dr Nowaczyk i Antoni Macierewicz działali w opozycji w czasach PRL i podczas stanu wojennego trafili do tego samego ośrodka dla internowanych w Iławie. Przez pewien czas siedzieli w celach obok siebie. Po tym, jak zaangażował się w działalność zespołu Macierewicza, jego uczelnia nie przedłużyła z nim umowy o pracę.

Obyśmy wreszcie doczekali się wyjaśnienia katastrofy!

kz/tvn24.pl

Komentarze (7):

anonim2015.12.1 8:51
"Obyśmy wreszcie doczekali się wyjaśnienia katastrofy!" Parówki i puszki w dłoń !!! Pieniądze podatników wreszcie pójdą na szczytny cel
anonim2015.12.1 9:04
Czy Fronda naprawdę nie potrafi oczyścić komentarzy z płatnych POwskich trolli? Badania prof. Biniendy nad zderzeniem skrzydła Tupolewa z brzozą i ich wyniki mają niepodważalną wartość NAUKOWĄ i udowadniają niezbicie, że raport MAK i komisji Millera to brednie nie wytrzymujące konfrontacji z rzetelnymi badaniami naukowymi. POwscy profesorkowie tacy jak Artymowicz tylko latać po Necie i wrzeszczeć jak przekupka potrafią - ale czy Artymowicz kiedykolwiek STANĄŁ DO KONFRONTACJI z Biniendą? I jakie ma kompetencje w dziedzinie fizyki materiałowej? Nie ma żadnych, bo to nie jego dziedzina. Podobnie inni "rozgrzani" eksperci. Nie wspomnę już, że twierdzenia jakoby ten grzeczny i przyjazny eks-major KGB nigdy, przenigdy nie był w stanie wymordować połowy polskich władz poszły przez okno w momencie gdy Putin napadł bezczelnie na Ukrainę, w dupie mając nienaruszalność granic i protesty ze strony Zachodu. Przypominam, że ruscy żołnierze na Ukrainie MORDUJĄ LUDZI. Także KOBIETY I DZIECI. Jak to więc jest, że PO nadal utrzymuje,że Putin nie mógł zabić niewygodnego sobie Prezydenta RP i jego współpracowników lecących ruskim samolotem nad ruskim terytorium w sytuacji gdy to Rosja potem prowadziłaby śledztwo, a polski rząd uskuteczniał od dawna propagandę wielkiej przyjaźni polsko-rosyjskiej? No jak można takie brednie publicznie opowiadać? To się kupy nie trzyma.
anonim2015.12.1 9:11
Ruska "prawda" = "prawda". Jak widać z trzech pierwszych wpisów "ruska prawda" jest nadal drukowana także w Polsce.
anonim2015.12.1 9:21
W pierwszej kolejności zostanie ogłoszony przetarg na dostawę parówek i napoi w puszkach.
anonim2015.12.1 9:52
Ciekaw jestem kto będzie badał bieżące wypadki lotnicze. Ile wypadków badał pan Nowaczyk ( oszukiwał twierdząc,że występuje w imieniu uczelni amerykańskiej i dlatego wyleciał) Widać że nie chodzi o wyjaśnienie katastrofy. Wierni nie potrzebują racjonalnych argumentów, trzeba mnożyć"świadectwa" aby utrzymać temperaturę fanatycznego elektoratu.
anonim2015.12.1 16:31
Po ile bilety? Colę i popcorn już mam.
anonim2015.12.10 21:05
Chwała prawdziwym bohaterom Polski, a peowscy trolle, którzy tu sie wypowiadają nie zamilkną! Przyjdzie czas,ze sami doświadczą bólu z powodu niesprawiedliwości.