Nowacka przeciw protestowi lewicy. Walka o głosy trwa - zdjęcie
24.07.19, 09:26(fot. youtube)

Nowacka przeciw protestowi lewicy. Walka o głosy trwa

14

Wiosna, Razem i SLD dalej chce podgrzewać emocje związane z LGBT, by zmobilizować swój elektorat. Z tej przyczyny zapowiadają na niedzielę zorganizowanie w Białymstoku protestu przeciw przemocy. Co ciekawe, pomysł takiego marszu krytykuje Barbara Nowacka z Inicjatywy Polska, która kandyduje z list Koalicji Obywatelskiej. 
 
- Jestem zdumiona, że to robią ludzie z Razem i Wiosny, bo to, że SLD robi taką politykę od lat, to wiem - powiedziała Barbara Nowacka 

- Nie wiem, co się będzie działo w Białymstoku. Najpierw trzech panów zapowiedziało sobotni marsz, potem okazało się, że nie sprawdzili, że w sobotę jest mecz, więc przenoszą to na niedzielną pikietę. Czytam też wypowiedzi, również organizatorek i organizatorów marszu, rozmawiam z mieszkańcami Białegostoku i oni zwyczajnie proszą o spokój - powiedziała Nowacka 

- Jestem zdumiona, że to robią ludzie z Razem i Wiosny, bo to, że SLD robi taką politykę od lat, to wiem, takiej polityki: coś się dzieje, wskakujemy na kobyłkę, powiemy, że robimy, potem się rozejrzymy, z nikim nie skonsultujemy, nie zobaczymy, czy ktokolwiek tego chce i potrzebuje i nie w tym miejscu wskazujemy winnych - mówiła polityk Koalicji Obywatelskiej.

- Trzeba się zastanowić, jakie konsekwencje powinni ponieść wszyscy politycy PiS, którzy od wielu miesięcy robią kampanię pogardy w stosunku do gejów i lesbijek, nienawiści, której owoce nie zbierają dzisiaj partie polityczne, a poszczególne dzieciaki, które są opluwane, obrażane, lżone, którym zagrażać zaczyna przemoc fizyczna, bo jest na to przyzwolenie rządzących i to widać z głosów wszystkich polityków, począwszy od Jarosława Kaczyński przez wielu innych - dodawała

bz/tok fm

Komentarze (14):

Agnieszka2019.07.24 18:21
A mnie zdumiewa, że pani Nowicka będąc obok polityków Wiosny i Razem niemal na codzień nie spodziewała się, ze są zdolni do takiej podłości. Toż wiadomo, każdemu obserwatorowi, że ich na to stać, tym się karmią, na tym budują. Czy pani Nowicka udaje czy na prawdę jest tak naiwna. I czy z takim udawaniem lub naiwnością powinna wchodzić w politykę i to w dodatku w takim towarzystwie.
robaczek 2019.07.24 13:42
QUIZ!!1 skoro: w PL rządzi PIS Polską rządzi Unia W Unii rządzą liberałowie ( w tym PO) to czy PO rządzi PISEM ???? ;] miski !!! jak jest???? chyba ktos was znowy zrobil w ch_uja! hihihihihihi ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiii nie mowicie reszcie! jeszcze sie nie zorientowali!!! ;]
KAMILA 2019.07.24 20:53
robaku! W końcu skończ staruszku 70+ " TEGO NIE DA SIĘ JUŻ WYTRZYMAĆ! MÓZG MASZ ZA BARDZO ZLASOWANY . JAK JESTEŚ "KAŁOLUBNY', TO MASZ ZAPEWNE ZMIESZANY Z KAŁEM ! SĄDZĘ, ŻE NIE MA GŁUPSZEGO CH.... OD CIEBIE ! ZENIT GŁUPOTY! TWOJA GŁUPOTA PEWNIE CIE NIE BOLI! ALE MASZ Z NIA CIĘZKO ŻYĆ! A NAM CIĘŻKO Z TOBĄ! POMYŚL GŁUPKU, CO NAPISAŁEŚ ! TO JEST NIŻEJ DNA!
polak2019.07.24 12:24
szkodaże jej rodzice ją nie wyskrobali --mielibyśmy jednej debilki mniej -----dZielnicowego matka i robaczka pracowały ciężko pod latarniami w sowieckim sajuzie--ojcowie ich --pijacy i chamy przekazali im swe geny więc te skur,,,,,,,ny tak tu pier.......lą
szcze na PiS i rydzyka2019.07.24 10:38
Piękne jest to "zrozumienie" i gra pozorów w tej nagłej PiSiej "tolerancji" do środowisk LGBT! Po wyborach dadzą im popalić w dwójnasób, żeby odreagować tłumienie niechęci i werbalną obronę! czyli wszystko wróci do "normy"!
zatroskany2019.07.24 14:18
Kiedyś do ciebie też Bóg przemówi. Jesteście fałszywi i tak naprawdę tylko czekacie żeby czynić jeszcze gorsze zło na świecie
zatroskany2019.07.24 10:03
Boże proszę cię niech ta kobieta zostanie uwolniona od złych duchów, przez chrystusa Pana naszego. Amen
Chorzepa2019.07.24 9:47
Ta Nowacka jak skakała po trumnie swej matki tak skacze.
Jezus2019.07.24 10:03
Nikt tak nie popierrdala po trumnie jak Jarosław oszust Kaczyński. Fart że całego Wawelu nie wdeptał pod ziemię tym stepowaniem .
polak2019.07.24 12:25
debil i ku......s z ciebie wyopirdku mamuta
Olin2019.07.24 16:55
przyznaj się, jesteś pedałem.....
Olewam obce firmy2019.07.25 8:25
Pan Jarosław Kaczyński to prawdziwy mąż stanu i patriota. A kim jest ta jakaś Nowacka? Jedyne, co o niej wiadomo, to że bierze kasę od przemysłowców aborcyjnych. O tobie to wiadomo, żeś jest głupek i rusko-bolszewicki sługus.
Jahu2019.07.24 9:41
Taak, taak, tęczowi ciągle biedni i pokrzywdzeni.. tylko, to nie tęczowych wyrzucają firmy z pracy, to nie tęczowi są wsadzani do pierdla za głoszenie kazań i cytowanie Biblii, to nie tęczowi są blokowani i cenzurowani na portalach internetowych..
rebeliant2019.07.24 11:10
No to już nie pierwszy raz pisałem i znów napiszę, że należy stworzyć listę realnych przestępstw, która będzie chronić od stawiania ludzi przed odpowiedzialnością za przestępstwa urojone. A na przestępstwach urojonych najbardziej zależy marksistom przemalowanych tymczasowo na tęczowo. Przestępstwa urojone są podstawą marksizmu. Są to faszyzm, antysemityzm, wszelkie fobie i ogólnie: mowa nienawiści, gdzie tylko marksiści będą mieć monopol na wiedzę pozwalającą odróżniać nienawiść od miłości.