No to się zaczęło ćpanie! Ponad 20 osób w szpitalu - zdjęcie
29.07.15, 19:42

No to się zaczęło ćpanie! Ponad 20 osób w szpitalu

25

W Kostrzynie nad Odrą do szpitala trafiło 22 osób, z czego większość: po zażyciu środków psychoaktywnych. "Trzeba było zabezpieczyć podstawowe funkcje życiowe tych pacjentów i doprowadzić ich do stanu świadomości" - mówi lekarz ze szpitala w Kostrzynie według "TVP".

Poszkodowani i odurzeni uczestnicy Woodstocku trafiają do szpitala w Kostrzynie już od kilku dni. Organizatorzy imprezy, dobrze wiedząc, że zasadza się na alkoholu i narkotykach, uruchomili dzisiaj specjalny szpital polowy. Kto teraz będzie "robił co chciał" i zaćpa się, zostanie podreperowany na miejscu - i szybciej wróci do "zab

Sam Owsiak bardzo skarżył się na dopalacze.

"Nie będzie żadnej litości dla osób, które nimi handlują. Wczoraj chłopak prawie schodził na moich oczach. Zapytany o to, dlaczego wziął to gówno powiedział, że chciał spróbować. To był dorosły facet! Ręce opadają" - powiedział na konferencji prasowej.

Ale zaraz, panie Owsiak, zaraz! Róbta co chceta, czy tak? A więc chceta: to zdychajta, czy tak? Trochę logiki, panie Owsiak! A jeśli masz pan krztynę przyzwoitości, to zwijaj ten cały kram i przeproś za kompletną demoralizację, którą umożliwa "Woodstock" każdego roku...

kad

Komentarze (25):

anonim2015.07.29 19:47
Tylko ogłupiały naród może fascynować się ubeckimi dziećmi z róbta co chceta.
anonim2015.07.29 20:29
Owsiak to menda, złodziej i deprawator. Interesują go słoiki z kasą, którą zarabia dzięki Orkiestrze. To taki "pedofil", który daje dziecku cukierka, żeby je zapakować w samochód i wywieźć do lasu. Lewacy twierdzą, że to dobry gość bo rozdaje dzieciom słodycze, ale nie chcą zauważyć w jakim celu to robi.
anonim2015.07.29 20:56
I to ma być bezpieczna impreza organizowana przez czerwonego pajaca Jurasa.
anonim2015.07.29 20:57
Adagio ogłupiali są Jurasa zwolennikami, nie pomawiają ojca dyrektora.
anonim2015.07.29 20:58
Widocznie traktują tego imbecyla jako bożka. On ma nad nimi złą władzę i zrobi z nimi co chce. Tak działa sekta. Tym ludziom starczy walenie w bębny, tylko by było głośno, używki by odlecieć i już są zniewoleni przez zło. O Chrystusie nie chcą słyszeć.
anonim2015.07.29 21:33
dron +++
anonim2015.07.29 21:34
Niech Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej!
anonim2015.07.29 21:34
Qrcze, jak tak dalej pójdzie, to niedługo cała kasiora z WOŚP-u (minus to, co zgarnie mrówka cała na spółkę ze złotym melonem) pójdzie na wyposażenie szpitala na łodźstoku
anonim2015.07.29 21:52
dron nikt nie zamierza pluć na czerwonego Jurasa, bo na tego gangstera to i szkoda śliny. On sam powinien sobie w mordę napluć gdy spogląda w lustro.
anonim2015.07.29 21:54
wyobraznia dureń zawsze będzie głupiego dopingował, wspieracie się wzajemnie lecz Juras akcja żebracza traci na znaczeniu.
anonim2015.07.29 21:58
dron na osiedlach i tym podobnych nie ma teraz naćpanych, wszystkie menele na Woodstock ruszyły i tam narkotyki zażywają.
anonim2015.07.29 22:56
dron - z tej żółci zapiecze ci się silniczek
anonim2015.07.30 8:24
A gdzie wtedy był Przystanek Jezus ? :/
anonim2015.07.30 9:03
Tak sobie myślę: czy naprawdę te ...miliony ludzi cpa etanol, zabija, gwalci, kradnie pod jego wplywem, zapelnia setki tysiecy lozek szpitalnych z powodu jego uzywania... to katolicy ??? Gościu, który to pisze albo ma silniczek odrzutowy w du.ie bądź dar bilokacji, że tak się przemieszcza szybko od jednego do drugiego wyżej wymienionego. A może w du.ie ma to, co powinno być w głowie ???
anonim2015.07.30 9:26
Też mi sensacja. Na pielgrzymkach też trafiają się idioci.
anonim2015.07.30 9:53
A gdy po dopalaczach do szpitali trafiło kilkaset osób to Warzecha na łamach Frondy pisał, że to "nadmuchany problem"...
anonim2015.07.30 10:12
Brat pojechał,idiotą nie jest ćpać nie ma zamiaru-byle tylko nie obudził się następnego dnia w kontenerze na śmieci z kacem i dopiero poznaną laską, miałbym polewkę gdyby wpadł buhehehe.
anonim2015.07.30 10:15
Bez przesady Woodstock się raczej zmienił na przestrzeni lat,teraz kiedy ludzie patrzą na tą imprezę tego typu patologie są zwalczane na niej.
anonim2015.07.30 11:59
To niby wina Owsiaka że ludzie ćpają? W całej Polsce ludzie trafiają czy nawet umierają przez dopalacze (120 czy 200 przypadków już?) i co w związku z tym? Dlaczego nie atakujecie prezydentów miast w których to się dzieje?
anonim2015.07.30 20:14
"Rozum wam odbiera z tej nienawiści."..... zaglądnąłem się i....... szykują się kolejnego "żebradctwa".... sie ma no!!!!! .......................... A Tobie "kury szczać" prowadzać, nie POpisywać się na "Frondzie." Delikańcik; psia Twoja Laska Nebeska
anonim2015.07.31 8:17
"Tam jest 98% katolików!" Tam jest 99% oszukanych przez Jurasa i Oświeconych.
anonim2015.07.31 22:37
Ludzie co wy chcecie od Jurka Owsiaka.Ten Wspaniały człowiek uratował nie jedno życie dzięki pieniądzom z WOŚP. Widać jak pseudo katolicki naród i pseudo katolicka gazeta Fronda traktuje człowieka któremu tysiące ludzi zawdzięcza życie.A Przystanek Woodstock to super impreza gdzie młodzież fantastycznie się bawi.Owszem jest tam mnóstwo alkoholu ale w końcu alkohol jest dla ludzi.Księża i Biskupi tez go pija( i to ile alkoholu pija). Moze tym pseudo katolikom i portalowi fronda przeszkadza ze zamiast w łapy księży pieniądze z WOSP trafia do Owsiaka.A moze przeszkadza to ze Jurek potrafi zjednać miliony ludzi i dokonać pięknego czynu jakim jest zbiórka na rzecz potrzebujących.Księża i biskupi nawet jak by się wszyscy bardzo spięli to nigdy nie dorównają jednemu Jurkowi Owsiakowi.Ten Człowiek przewyższa kler kilka razy. I tego Oni nie może znieść i właśnie dlatego jest taka nagonka na Pana Jurka w Pseudo katolickim portalu fronda i pseudo katolickiej a nawet bandyckiej stacji jaka jest radio Maryja i telewizja trwam na czele z panem rydzykiem bo ten człowiek nie zasługuje żeby mu mówić per ksiądz.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych i wartościowych katolików a nie wysłanników rydzyka.
anonim2015.08.1 10:20
Degeneracja to jest tu na frondzie, tylko niszczenie was jara szmatławce. Ale i tak nic nie możecie, więc radzę wam przestać kłamać, zwijać swój kram i wypier**lać.
anonim2015.08.1 15:23
No dobra. Wszystko w ramach pojednania, pokoju, życzliwości i szczęścia a jednak organizatorzy i pracownicy WOŚP od czasu do czasu noszą (i rozdają innym) koszulki z fałszywym znakiem tegoż pokoju jakim jest odwrócony złamany krzyż wpisany w koło. I jakoś nikt nie ma jak dotąd zamiaru rozkminić co to dokładnie za symbol i jakie jest jego pochodzenie. "Ot znak pokoju i koniec, więcej mnie nie obchodzi i na hasło robię co chcę". Podam tylko że ów znak został dawno temu zaprojektowany jako całkowite zaprzeczenie jedności, pokoju czy szczęścia. Dobroczynność składek WOŚP i fałszywy znak pokoju to są dwa światy. Dwa przeciwieństwa, gdzie składki zostały ukazane na pierwszy plan i są dobre, lecz w ukryciu działa coś zupełnie odmiennego. Aura WOŚP produkuje w nas uczucie szczęścia poprzez składki na dobry cel. Jednak wielu filozofów i naukowców przed nami odkryło istnienie czegoś takiego jak podświadomość. Już dawno temu publikowano książki na temat funkcjonowania podświadomości i na temat, tak jakby, kontroli nad podświadomością. W sieci jest wiele artykułów na ten temat. Za kulisami tej szczęśliwej aury składek WOŚP istnieje druga strona medalu. Mogę tylko przypuszczać że organizatorzy nie wiedzą co robią. Wszechobecny symbol pokoju (na plakatach, puszkach czy w reklamie tv) ma zupełnie inne przesłanie dla naszej podświadomości. Świadomie dostrzegamy w nim pokój a podświadomie - nienawiść. Dużo można by o tym pisać i nie są to bajki fantasy. Uważam że ukryty element w WOŚP to tylko kropla w morzu innych akcji temu podobnych. To nie jest kolejna teoria spiskowa ponieważ, niestety, istnieją udokumentowane dowody na wpływ różnych rzeczy na podświadomość człowieka. Za każdym razem, od organizatorów jakiejś akcji, zależy czy oprawa będzie miała korzystny wpływ czy nie, o ile wiedzą z czym mają do czynienia. Myślę jednak, że gdzie są duże pieniądze i prawo nie dostrzega przekłamań finansowych, tam jest doskonała wszelka organizacja danego przedsięwzięcia.
anonim2015.08.2 9:35
Jaki tekst, co za poziom. Zalosne. Nic dziwnego, ze autor nie podpisal sie imieniem i nazwiskiem.