Niesamowite proroctwo: Wy, Polacy, bądźcie spokojni. Na nas, Niemców, jeszcze przyjdzie pokuta - zdjęcie
06.09.20, 19:30

Niesamowite proroctwo: Wy, Polacy, bądźcie spokojni. Na nas, Niemców, jeszcze przyjdzie pokuta

24

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:
W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie". 

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:
W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej". 

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:
Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby". 

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz
Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:
Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć". 

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (24):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.7 13:54
Bug i syn jego
Igor2020.09.7 10:51
w przepowiedniach było dodane "kiedy Polska i Polacy się nawrócą" a obecnie nie wygląda to dobrze, ilość zabijanych dzieci przeraża, ilość zerwanych więzi z Bogiem tak samo, czarno widzę przyszłość Polski
prawy2020.09.7 10:42
wierzę tym słową,POLACY to w większości prawi ,dobrzy LUDZIE od wieków przesładowani,doświadczali i doświatczają cierpienia POnad swoje siły obecnie też sługusy szatana wraz z międzynarodowką prowadza wojne psychologiczną,gospodarczą,dezinformację ,przesladowaniem katolików ,prawa ,prawdy itd przy udziale lewackich krajów na czele z wyzyskiwaczami niemcami dostana za to wszystko ze sie nie POzbierają mają to jak w B A N K U!!!!!!
Jasiek2020.09.7 2:43
A co, jeśli to wszystko prawda?
A co jeśli to Islam jest2020.09.7 10:13
jedyną właściwą religią, podobającą się Bogu?
"jasnowidz, zielarz"2020.09.6 22:39
Okultyzm pełną gębą.
Diabeł2020.09.6 22:37
Ta baba by mogła grać horrorze, masakra
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 20:32
czemu za każdym razem osoby ,które "nawiedziła" maryja, opisywały ją inaczej? w niebie ma fryzjera i operacje plastyczne? i czemu dajecie takie wstrętne zdjęcia do artykułu, kobieta na fotce wygląda jakby ktoś na nią nasyrał!
Anonim2020.09.6 21:47
teczowy kretynie ...chetnie nasram twojej matce w PiSde...
Anonim2020.09.6 22:16
Pomyliłeś z Jandą? To na nią ktoś ciągle s... Oto intelektualistka opozycji z urojeniami? Nic a nic nie kapujesz z wiary - takie dziecko we mgle?
gay2020.09.7 13:53
kocham cię ruski trolu
Anonim2020.09.6 20:29
odezwały się troll w czerwonych śmierdzących onucach
Po 11 ...2020.09.6 19:57
Bóg tworząc człowieka największą uwagę przykładał do jego narodowości i orientacji seksualnej? Nooo może. O ile orientacja seksualna Adama jest w miarę oczywista (był gejem, ale nie miał wyboru więc puknął Ewę), to jego narodowość nie jest już tak oczywista. Ja obstawiam, że Adam był Niemcem. Dlaczego? Bo Bóg, tak historycznie ciągle wspiera Niemców i ich ratuje z każdej opresji. Może i Bóg jest Niemcem????
Po 11 ...2020.09.6 19:58
To był wpis ośmieszający podejście narodowe w kontekście upodobania u Stwórcy.
covidiota2020.09.6 20:14
Jesteś piepsznięty!
Po 11 ...2020.09.6 20:27
Bardziej pieprznięte (nie piepsznięte) jest myślenie, że Bóg jakiś naród szczególnie umiłował. To obraza Boga. To robienie z Boga NACJONALISTY, a może faszysty??? Bóg patrzy na czyny, na myśli, na intencję, na dobro, na zło, a nie na narodowość, płeć, rasę czy wykształcenie. Polski katolicyzm upadł, tapla się w goownie i puszcza frądlowe bąbelki. Tak to wygląda.
Anonim2020.09.6 22:19
O.... nie-do-wiary!!! Po 11... pisze o Bogu. Może się wreszcie nawróciłeś?
Po 11 ...2020.09.6 22:32
ZAWSZE jestem po stronie BOGA. Taką mam misję. Od zawsze.
Magda2020.09.6 23:12
PO 11....Lechu! ....Przestań durnia rżnąć ! Zawsze piszesz, że "Boga nie ma" ! To miłe, że dostałeś olśnienia! Obyś w tym wytrzymał...! A o Polski Kościół, to się nie martw..! Nasz Kościół nie zginie i przetrwa próby lewackie!
Anonim2020.09.6 21:48
`jestes tylko teczowym debilem....
Po 11 ...2020.09.6 22:16
Tylko??? Aż tęczowym debilem. Tak, jestem tęczowym debilem. Tęcza zawsze nad katolskim bagnem :)
Aleks2020.09.6 23:18
Kto cię Po...!" w ten błąd wprowadził!? Przecież wasza "płachta" nie jest "tęczowa"! Tylko tak nazywacie! ... Prawdziwa tęcza ma jeszcze inne kolory i inaczej ulożona, a nie w zwykłe paski! ...A bagna to poszukaj u siebie w tym co robisz ty i tobie podobne pedzie!
Po 11 ...2020.09.6 23:29
Macie jakiś MEGA Lechowy kompleks. Ja nie jestem Lechem, ale serdecznie Go pozdrawiam. Skoro jestem z nim mylony, to musiał być spoko kolo.
Po 12...2020.09.7 10:16
Kobieca łechtaczka posiada około 8 tysięcy zakończeń nerwowych, więcej niż gdziekolwiek w ludzkim ciele. A i tak jest mniej czuła niż katolik na widok tęczowej flagi.