Niemieccy policjanci zgwałcili Polkę?! Rusza proces - zdjęcie
24.03.20, 13:50Fot. via Pixabay

Niemieccy policjanci zgwałcili Polkę?! Rusza proces

12

Niemcy. Przed sądem w Erfurcie niebawem ruszy proces dwóch policjantów, którzy podejrzani są o zgwałcenie we wrześniu ubiegłego roku 33-letniej Polki w trakcie pełnionej przez nich służby. To kobieta złożyła doniesienie w sprawie – informuje niemiecki tygodnik „Der Spiegel”.

Funkcjonariusze Maximilian O. I Gurjan J. 28 września mieli zatrzymać podczas kontroli drogowej polską parę, która przyjechała z Holandii. 33-letnia kobieta okazała fałszywy paszport i została zatrzymana, po czym policjanci z nią i jej partnerem pojechali do ich mieszkania w Marlishausen, aby znaleźć dokumenty. Mężczyźni weszli do mieszkania z kobietą, a jej partner z trzecim policjantem został w wozie policyjnym.

W mieszkaniu, wedle zeznań Polki, funkcjonariusze zaatakowali ją i zmusili do współżycia. Oni jednak twierdzą, że stosunek co prawda odbyli, jednak miało to mieć miejsce za zgodą kobiety, która rzekomo „[…] już w trakcie pierwszej kontroli podejmowała próby zbliżenia, potem obnażyła piersi i chwyciła jednego z policjantów za krok” - pisze „Spiegel”.

Tygodnik dodaje, że już to, do czego policjanci się przyznali, prowadzić może do poważnych zarzutów dotyczących seksualnego nadużycia osoby w relacji zależności, za co grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Osoba dopuszczająca się takiego czynu zazwyczaj nie może pozostać policjantem.

Czytamy również, że ważnym dowodem w sprawie ma być wideo nagrane przez Maximiliana O., który miał po pokazaniu go trzeciemu policjantowi skasować, usunąć kartę SIM a telefon wrzucić do strumienia, Ten jednak policyjnym specjalistom udało się odnaleźć, a skasowany film odzyskano.

Prokuratura zarzuca policjantom m.in. zbiorowy gwałt, za co grozi nawet 15 lat więzienia. Kluczowe ma być zeznanie domniemanej ofiary.

dam/dw.com/pl,Fronda.pl

Komentarze (12):

Hans2020.03.29 11:51
Agnieszka, szukaj w Niemczech, oni cię przdupią :-)
czekista2020.03.24 22:14
Glupki dali sie wmanewrowac.
«dam» i «yenn» na jednym jadą wozie 2020.03.24 18:37
kusiciel2020.03.24 18:07
durna Frondo ! ktos rzucil oskarzenie a sad ma dowiesc prawdy . zawsze jest domniemanie niewinnosci . czyli sa oskarzeni o .... panie nedzny redaktorze z beznadziejnym warsztatem dziennikarskim
Co tam Agnieszka.. Ersatz!2020.03.24 15:09
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Agnieszka2020.03.24 15:08
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/agnieszka96
Hans2020.03.29 11:50
Szukaj w Niemczech, oni cię przdupią :-)
Co tam Skype, kamerki ... Ersatz!2020.03.24 14:20
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.24 14:05
no proszę! a w polsce pedofilne klechy i ich przełożeni tzw. biskupi którzy tuszowali gwałty na dzieciach, chodzą po wolności i śmieją się tłustymi obłudnymi ryjami ofiarom i ich rodzinom w twarz!
anonim2020.03.24 20:35
OK. a co z pedofilami artystami ? takimi jak ten z Tęczowy Music Box i innych, łażą i nikt z nich nie siedzi, dlaczego? bo sędziowie pedofile tacy jak ten co piłował trzynastolatki w Tajlandii chronią pedofilów.
Cool2020.03.24 21:50
Bo geje maja przywileje!
man.of.Stagira2020.03.24 14:01
z a w s z e byli Ci których można gwałcić l a t a m i -vide 'Okrągły Stół' i Ci DRUDZY Zawsze byli lepsi Niemcy oraz gorsi (Ci odesłani do KL) Zawsze byli lepsi Żydzi oraz gorsi (Ci wysyłani przez Judenraty do KL) Zawsze byli lepsi Polacy oraz gorsi (Ci wysłani do d i a b ł a przez anty-moherowy establishment) Teraz są lepsi chorzy na koronowirusa (np. w UK, Hiszpanii, Belgii, Włoszech) oraz gorsi (np. katolicy zwani homofobami, ale nie tylko) Duch SS-Obersturmbannführera Eichmanna wiecznie żywy po liberalnej stronie PRAWDZIWA l e w i c a (od Butler) TO TEŻ NIE jest. Mamy tutaj sporo pseudo-lewicowych i pseudo-lgbt nazioli koczujących na forum. .