03.06.19, 11:15

Niech żyje sojusz tęczowo-żydowski! Żydzi z gejami będą naprawiać Polskę

Na warszawskiej "Paradzie Równości" pojawią się w tym roku Żydzi. "Jako polskie Żydówki i Żydzi oraz osoby utożsamiające się lub sympatyzujące z żydowską kulturą, tradycją, religią i/lub Izraelem chcielibyśmy pójść wspólnie w Paradzie Równości w Warszawie.(...) Jedną z wartości, które nam przewodzą jest "tikkun olam". Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy "naprawianie świata"" - przekonują Żydzi na Facebooku. Piszą o tym na stronie wydarzenia "Blok Żydowski na Paradzie Równości".

Rzecz skomentował na stronie "Forum Żydów Polskich" Paweł Jędrzejewski. Jak stwierdził, widzi w tej materii dwie sprawy.

"Sprzeciw wobec dyskryminowania ludzi z powodu ich seksualności odbiegającej od większościowej normy, który to sprzeciw jest uzasadniony" - pisze Jędrzejewski.

"Nachalną propagandę środowisk spod znaku LGBTQ, które chcą nie tylko zwalczać dyskryminację, ale upowszechniać, popularyzować swój model życia jako domagający się specjalnych praw" - wskazuje z drugiej strony.

"Udział "bloku żydowskiego" w tym pierwszym (sprzeciw wobec dyskryminacji, a tym bardziej - prześladowania) jest zrozumiały i godny uznania" - uważa autor.

"Jednak udział w tym drugim (upowszechnianie modelu życia i domaganie się specjalnych praw) jest oczywistym podważaniem a nawet zaprzeczaniem temu, co stanowiło zawsze specyficznie żydowski punkt widzenia na sprawę homoseksualizmu i innych odstępstw od większościowej normy. Mówiąc prosto: żydowska filozofia społeczna, żydowska tradycja i - przede wszystkim - żydowska religia zawsze opowiadały się po stronie rodziny jako związku wyłącznie kobiety i mężczyzny oraz uważały jedynie ten model za społecznie wartościowy. Przez cały okres trwania judaizmu i istnienia Żydów, homoseksualizm był uznawany za postawę społecznie niekorzystną, wprowadzającą chaos do modelu ustanowionego, upowszechnionego i chronionego przez Żydów i ich religię. Jest to fakt niepodważalny" - wskazuje dalej.

"Trzeba jednak pamiętać, że judaizm (podobnie jak od czasu do czasu także chrześcijaństwo) ulega obecnie w znacznym stopniu UPROWADZENIU i ZAWŁASZCZENIU przez "religię lewicowości". "Religia lewicowości", czyli "kulturowy marksizm", PRZEBIERA się, nakłada na twarz MASKĘ, żeby w tym przebraniu upowszechniać lewicowe idee. Te idee będą łatwiej zaakceptowane przez ludzi, którzy wprowadzeni w błąd, myślą, że to autentycznie postawy wywodzące się z judaizmu i tradycji żydowskiej" - kontynuuje.

"Jest więc prawdopodobne, że ta Gwiazda Dawida na fladze LGBTQ eksponowana przez "Blok Żydowski" jest właśnie wersją takiej MASKI. Potwierdzałyby to odwołania w cytowanym tekście do judaizmu i tradycji żydowskiej, oraz do idei "tikkun olam", która będąc w rzeczywistości ideą teocentryczną (skupioną na Bogu), została w ostatnich stu latach zafałszowana i przekształcona w ideę lewicową, nie tylko sekularną, ale występującą przeciwko porządkowi i wartościom judaizmu" - podsumowuje Paweł Jędrzejewski.

bsw/fzp.net.pl

Komentarze

Zuzia2019.06.8 16:11
A kto jest autorem tego czegoś ? Wstydzi się własnego nazwiska ?
robaczek 2019.06.6 10:41
NIE WIERZE!!! az tak grubo idziecie? ja pierd!!!! albo jestescie az tak wyrafinowani w praniu ludziom mózgu. albo zwyczajnie jestescie IDIOTAMI! tyle. kur... no nie wierze!!
Jan Radziszewski2019.06.4 9:34
Nie ma co się dziwić że judaizm tj. żydowstwo związane jest z Pedofilią tj. z zboczeniami przecież wybrali cezara /J 19,15) z piekła tj Lucyfera /Iz 14,12-15 Sura 113,1) a ten jest źródłem wszelkiego grzechu Co rodzynki diabła na forum myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
robaczek 2019.06.6 10:42
lecz sie. poważnie.
Wojtek Polak 2019.06.4 8:39
facet który współtworzył ''program seks edukacji'' były minister edukacji kanady był czynnym pedofilem gwałcącym nawet własne dziec.więc już wiadomo do czego ma służy ta cała ''seks edukacja''.ja nie mam złudzeń zboczeńców trzeba odizolować od normalnego społeczeństwa a na pewno od dzieci. każdy kto wspiera ''seks edukację''wspiera pedofilie. pederastia i pedofilia łudząco podobne przypadek nie sądzę.dlatego każdy normalny człowiek powinien walczyć ze wszystkich sił z lewackim zboczonym terroryzmem.
7772019.06.3 23:22
widziałem fragmenty eurowizji a właściwie homo-sadomaso-okultystycznej izraelwizji i wcale mnie to nie dziwi. Zboczenców jest pełno, ale fakt, takich jak teraz zwyrodnialców którzy z mieszania gliny w d.... urządzają nieomal kult, jeszcze świat nie widział. Choć pewnie przed zniszczeniem sodomy było podobnie
zatroskany2019.06.3 21:43
Ale burd-EL
Lennon2019.06.3 20:48
Nie prościej olać?
anna2019.06.3 20:41
islam i lgbt to sprzymierzeńcy żydowskiego glob lewactwa celem jest zniszczenie chrześcijaństwa schizma ,reformacja , komunizm to żydowskie wynalazki nie dały rady czas na multkulti islam transy i lgbt a później będzie kazirodztwo i pedofilia i zoofilia
ceramik2019.06.3 20:03
Większości plemienia żydowskiego nie zależy, gdzie wpycha i w co. Od wieków, to były kozy. Teraz? Teraz nie mma ich kochanych kóz, więc...
STACHO ICEK2019.06.3 16:57
STACHU TO JUZ WIEMY GDZIE BYLA SODOMA I GOMORA.NIC W IZRAELU SIE NIE ZMIENILO TO BEZBOZNY KRAJ.
anonim2019.06.3 16:56
Jeśli powiem pejsatemu gejowi ty pedale to będę antysemitą czy homofobem?
Jan Radziszewski2019.06.4 9:55
pewnie jednym i drugim dla żyda GEY na pewno homofobem i antysemitą tzn prawidłowo antyżydem bo Semitów jest około 1/3 ludzkości czyli teza o antysemityzmie jest przekrętem żydowskim żeby odwrócić uwagę od wrednych szatańskich czynów żydów
WyborcyPOprzepijają500+2019.06.3 16:53
grimm2019.06.3 16:23
Przecież LGBT to talmudyczny oręż przeciw chrześcijaństwu. Czemu tu się dziwić.
janusz2019.06.3 16:02
Pedal i żyd ,to już koniec świata!
andrzejhahn32019.06.3 15:50
a zbrodniczy kosciol katolicki wraz z poganska sekta katolicka ja niszcza
Jan Radziszewski2019.06.4 10:01
pewnie jednym i drugim dla żyda GEY na pewno homofobem i antysemitą tzn prawidłowo antyżydem bo Semitów jest około 1/3 ludzkości a żydzi to 1 /50 - 100 semitów czyli teza o antysemityzmie jest przekrętem żydowskim żeby odwrócić uwagę od wrednych szatańskich czynów żydów głupi Andrzejku
JR2019.06.5 8:00
Niektórzy jak się czegoś czepią to powtarzają jak papugi. Ten czepił się Kościoła. Jeżeli jest niewierzący lub innej wiary to nie powinie ubliżać milionom ludzi wierzących! No ale cóż, taki ma rozumek.
Jan Radziszewski2019.06.3 13:49
A ostatnio "gwoździem do trumny" Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za te decyzje należy sic wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę", powiedział podniecony Michehva. ……. Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez Media zniszczyliśmy ducha tego narodu A przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom. ……. A najważniejsze jest to; że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby, obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa teraz postawmy pytanie czy GEY nie służy temu samemu Panu któremu służą bałwochwalczo żydzi tj cezarowi z piekła tzn Lucyferowi /J 19,15 Iz 14,12-15 Sura 113,1 Ap 9,11 Ap 12,3 nn) tj Belzebubowi Bestii z morza /Ap 13,1-10)
Razor2019.06.3 13:48
Czy to oznacza, że po programie depopulacji do 500 mln 50% to będą geje?!
Polak2019.06.3 16:17
Ja pierdykam nie mam nic przeciwko dbaniu o środowisko dbajmy o nie, ale nie zabijajmy przy tym nienarodzonych, przecież to się chyba nie wyklucza prawda? Chore czasy
Jan Radziszewski2019.06.3 13:43
Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi. Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już niej musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wole walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie,- Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat. ….. Nawiązując do swoich obaw. Zoran mówił dalej: W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i ówdzie odruchy które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy Buntu, jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu, ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą tak jak, - wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota.. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało „od naszego humoru”, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu. Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. (Jak Judasza) Zależy tylko za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy wypróbowane sposoby, że tacy umierają na „zawał serca”, albo „w wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran. …… Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Zachodniej Europy uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność" ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadne¬go zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.
Jan Radziszewski2019.06.3 13:40
ot żydzi z USA i Izraela bynajmniej nie są miłośnikami Polaków jak wielu duraków w Polsce wierzy Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych bezlitosnych mężczyzn, tworzy "ukryte koło" (Inner Cirecle) spisku iluminatów. …… Michehva - nawiązał do sytuacji w Polsce. „Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów - ciągnął dalej Micbehva - ale widzą wszyscy, czego moi ludzi dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogli złamać ducha tego narodu. + Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich . W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę…. Polacy dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki. to nic nie robią, tylko jak to bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takim jakich ich im przedstawiamy. A jak już nic mają, za co kupić żarcia,, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wiele czasu a świat zapomni, że istniał naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później trzeba go niszczyć szybko, z całą bezwzględnością aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki. … Zakończył triumfalnie Michehva. ……. Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród - ciągną dalej Zoran. - Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że Np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość Katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazje. Już nic u nich nic ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę, nazywaną "reformą soborową", "wyzwoleniem człowieka". Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nic musimy zadawać sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować. jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władze pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych?
JR2019.06.5 7:56
Jest dużo prawdy w tej wypowiedzi, ale za dużo, powiedziałbym obrażających uogólnień.
mjakm2019.06.3 13:27
Od kiedy to judaizm jest za LGBT? Czyż Torah nie mówi o tym, że to grzech ohydny w oczach Adonai?
Tytus2019.06.3 13:21
Doskonale - wrogowie cywilizacji zachodniej oficjalnie razem - może wreszcie tłum gojów zrozumie kto i po co LGBT lansuje.
Polak2019.06.3 13:18
Patrząc na to jak szalony fanatyzm zrzuca szaty, stwierdzam, że potrzeba nam więcej gender! Niech wszystkie psychole się ujawnią!
OLI2019.06.3 13:14
Żydzi stoją za wszelką deprawacją, demoralizacją i wszelkimi nowinkami mającymi na celu wypromowanie nurtów rozkładających społeczeństwa. W dziedzinie filmu, rozrywki, sztuki. A także w dziedzinie idei. To jest ich sposób na podbicie świata, którego chcą zostać jedynymi panami. Plemię wybrane walczy z Bożym prawem i z samym Bogiem, zaś dzieciom Bożym podaje zatruty chleb deprawujących ideologii. Jak myślicie - czy naprawdę wciąż i pomimo wszystko jest to naród wybrany?
Zerr02019.06.3 13:08
Mądrzy Żydzi popierają zboczenia wśród gojów, ponieważ goje równi sa zwierzętom i mają żyć ja zwierzeta. Głupi Żydzi popierają zboczenia wszędzie, bo sa głupi.
Agnieszka2019.06.3 15:08
Uważasz, że homoseksualiści żyją jak zwierzęta? Skąd w Tobie tyle pogardy dla drugiego człowieka? Gdyby okazało się, że Twój syn/ wnuk/ brat jest homoseksualistą też byś go tak odczłowieczał?
Zerr02019.06.3 15:44
Cytuję ortodoksyjnych rabinów, ale sam wcale tak jak oni nie uważam że goje pochodzą od demonów, ani że żyją jak zwierzeta, obojętne czy sa homo czy nie są.
Agnieszka2019.06.3 16:10
Nie wykręcaj kota ogonem. A swoją drogą nie wiem co jesteś bardziej, antysemitą, czy homofobem, ale chyba po równo.
Mathilda2019.06.6 3:47
Agnieszko, NIE można popierać grzechu zboczenia/perwersji. Wielki ból, jeśli ktoś bliski czy z otoczenia wykoślawił swe czyny. Czyn❗️ ale nie człowiek może być odrzucony, bo tylko Pan Bóg osądzi na WIECZNOŚĆ. Pozostaje MODLITWA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWO: niech Pan Bóg obdarzy Łaską przejrzenia, przemiany, przebaczenia. Jezu, Ty się tym zajmij❣️ Wykrzywiony erotyzm NIE jest miłością.
Zerr02019.06.3 13:06
Jak widać - również wśród żydów znajdzie się sporo lewaków. No cóż - zaraza kosi umysły równo
matis892019.06.3 12:57
Zydzi wiedzą że sodomia i dewiacje niszczą inne narody, proste.
Michal2019.06.3 12:37
Wystarczy znac historie Stary Testamen i troche Tore i wszystko jasne
JR2019.06.5 7:52
To prawda!
bezlitosny internauta2019.06.3 12:32
Fronda odlatuje. Aż dziw, że nie podpisał się pod tym Bodakowski. Widać, że w d....e byliście i g.......o widzieliście. Tak się składa, że w państwie Izrael osoby homoseksualne nie muszą się kryć po kątach ze swoją orientacją. To jedno z najbardziej otwartych i tolerancyjnych pod tym względem państw na świecie. Kto odwiedzał plaże czy nocne kluby w Hajfie ten wie.
matis892019.06.3 12:55
Bzdura w Izraelu wcale nie ma takiej tolerenacji, w ogóle to naród jeden z najmniej tolerancyjnych.
Maria Blaszczyk2019.06.3 13:21
Czyżby? Otóż w Izraelu istnieją prawa zakazujące dyskryminacji osób homoseksualnych. Izrael uznaje ich małżeństwa, choć sam nie udziela (ale rejestruje takie związki jako partnerskie). Nie ma zadnych ograniczeń w kwestii adopcji. A Tel Awiw nazywany jest stolicą gejów na Bliskim Wschodzie (rzeczywiście, w takiej np. Jerozolimie nie jest już tak tęczowo - ale policja stoi na straży prawa).
matis892019.06.3 13:50
Skoro sodomici nie mają tam prawa do psudo małżeństw od tyłu to tolerancji nie ma. Widać żydzi u siebie tego nie uznają. Więc i tymbardziej z pedofilską adopocją nie jest tak kolorowo.
Maria Blaszczyk2019.06.3 15:18
No właśnie uznają, przecież piszę.
Zerr02019.06.3 16:21
widać, że odwiedzałeś nocne gejowskie plaże w izrahellu
W\\\\305\\\\202odek2019.06.3 12:21
Ciekawi mnie, czy ortodokści będą paradowali w tych "oponach" na głowie i na golasa?
Paula2019.06.3 12:19
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć (jeśli post jest dla Was nie na miejscu, proszę o informację, nie doszukałam się w regulaminie stricte takiej informacji) Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
ciekawski2019.06.3 13:35
chora ta ankieta
Mathilda2019.06.6 3:37
Do tego „ankieta” to jak system G5 nadzorczo-manipulacyjna
anonim2019.06.3 16:50
Proszę spróbować w redakcji u Michnika . Oni zadeklarują co tylko potrzeba
anonim2019.06.5 7:51
Internauci ostrzegają przeciwko tej "Pauli".
Jonasz2019.06.3 12:07
Trzeba iść dalej !! już wyobrażam sobie Żydów polskich i niemieckich na Paradzie Równości w Berlinie ! wszyscy tylko w kipach na głowie - to najlepszy sposób na antysemityzm w Niemczech !
02019.06.3 13:15
...a pozniej w Tel Avivie
man.of.Stagira2019.06.3 12:04
Sama ewolucja stygmatyzuje homoerotyzm. Stygmatyzuje zarazem ‘wędrówkę płci’. Człowiek którego NIE można zdradzić, nie jest tego wart. Dlatego propozycja świata wg LGBT to n i e w o l n i c t w o pod maską wolności Cóż za h i p o k r y z j a ewolucji! Przecież zachowania te są w przyrodzie powszechne a tutaj takie faux pas. Od zarania dziejów ludzkości! Żelazne prawo biologii ewolucyjnej. . Dlatego, ewolucyjnie patrząc pojęcie zdrady -przekazania materiału genetycznego osobie nieuprawnionej do otrzymania tego DARU- jest niestosowalne do związków homoseksualnych, czyli z biologicznych -czysto ewolucyjnych powodów, historia nie zna bękartów - wydziedziczonych z nieprawego łoża pochodzących z rodów homoseksualnych. Nie są to względy s o c j o l o g i c z n e LECZ względy imposibilizmu dziedziczenia. Biologia, po prostu. . Efekt dla relacji osobowych i osób? Upośledzenie tak samych takich r e l a c j i jak osób stron t y c h relacji w ich prawach. De facto wszystkich r e l a c j i oraz praw wszystkich osób -s t r o n. Jednak jest ono istotnie asymetryczne (nierówność traktowania). Stąd fundamentalna obłuda, instrumentalizm oraz moralna n i e z u p e ł no ś ć takich pseudo-związków – (2- a moral disability). Że coś tu się nie domyka, że „gender theoretical perspectives” trzeszczą w etycznych i antropologicznych zawiasach przeczuwa i dostrzega sama matka chrzestna szmoncesu szumnie przezwanego ‘gender theory’ - Judith Butler; “The “incompleteness” of each and every identity is a direct result of its differential emergence: no particular identity can emerge without presuming and enacting the exclusion of others, and this constitutive exclusion or antagonism is the shared and equal condition of all identity-constitution.” Judith Butler, "Restaging the Universal," 31.
stah2019.06.3 11:58
Ja prld ..to homofobia będzie ? , łożesz ty ...... antysemityzmem ??! No i będziesz mądry ?
Szendzielarz2019.06.3 11:53
skąd to plugastwo wypełza
Polak2019.06.3 13:21
Z twoich urojeń i urojeń innych chorych ludzi, proponuję terapię.
ciekawski2019.06.3 13:32
prosto z piekla
Polak2019.06.3 11:41
Politycy którzy to wsparli po prostu się zhańbili
JR2019.06.5 7:50
Proszę dotrzeć do prawdziwych nazwisk tych polityków, wszystko stanie się jaśniejsze!
Polak2019.06.3 11:39
Gender i lgbt niszczy: Kościół, rodzinę, dzieci, młodzież, kobiety, mężczyzn, niszczy człowieka, każdego:( Gender niszczy całe społeczeństwo. To ideologia z piekła rodem.
Piotr2019.06.3 19:57
Natomiast "katolicki" model rodziny pielegnowany np. przez Kurskiego, Pietę jest jak najbardziej Ok. Podałem tylko delikatne przykłady bo lanie baby w katlicyxmie to rzecz jak najbardzij oczywista.
Polak2019.06.3 20:11
Bzdury piszesz i nie rozumiesz nauki Chrystusa Szkoda, mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz. Zwróć się o pomoc do Jezusa Chrystusa jeśli zechcesz to On będzie Cię Uczył
My name's Satan LoL2019.06.9 2:41
666!
Piotr2019.06.3 11:27
Wasza fantazja nie zna granic. Może ksiażki s-f zaczniecie pisac ?
Maciek Arczyński2019.06.3 11:50
Co za czasy... to już nauki zawarte w Biblii Żydów nie obowiązują... A kiedyś było, że panów gustujących w panach innych należało kamienować bo jest to "obrzydliwość w oczach Pana". Widać jednak, że po przejściu na Talmud zakazy już nie obowiązują... Bóg zmienił zdanie?
stah2019.06.3 12:29
Bóg jest wytrawnym łamaczem kości ...JKlif
Maria Blaszczyk2019.06.3 13:16
No i całe szczęście. Rozumiem, że Tobie tęskno do rozwiązywania krnąbrnych dzieci metodą kamienowania; że nie jadasz wieprzowiny ani latających owadów czworonożnych. Że nie siadasz na niczym w miejscach publicznych - bo jeszcze mógłbyś usiąść na czymś, na czym siedziała miesiączkująca kobieta albo inna położnica - a wtedy byłbyś nieczysty aż do wieczora. Że w Twojej rodzinie kobiety miesiączkujące i położnice sa izolowanie. Ale nie każdy ma ochotę tak żyć. Względnie - ich bóg zmienił zdanie
Maciek Arczyński2019.06.3 14:06
Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź i zastanów się co w niej nie gra. Ale to raczej przerasta możliwości Twego rozumienia.
Maria Blaszczyk2019.06.3 15:22
???? Nie mam pojęcia... Nauki z Biblii, pochodzące rzekomo od tego samego bóstwa. Więc chyba jednak zmienia zdanie?
bezlitosny internauta2019.06.3 12:34
Mam to samo skojarzenie po lekturze tego wpisu. Oni usiłują sprzedać swoje wyobrażenia jako rzeczywistość.