'Nie ma i nie będzie takiej szansy...' Schetyna studzi zapał Rabieja - zdjęcie
15.03.19, 17:38zdj. screen Youtube

'Nie ma i nie będzie takiej szansy...' Schetyna studzi zapał Rabieja

12

"Najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci"-ogłosił dziś wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej. Okazuje się jednak, że przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, ma zgoła odmienne zdanie na temat "rodzin" LGBT.

"Nie ma, nie będzie takiej szansy i takiego elementu programu"-stwierdził polityk. Schetyna wyraził również zdziwienie, że urzędnik samorządowy zabiera głos w takich sprawach. Co więcej, przewodniczący PO odciął się od śmiałej deklaracji Rabieja.

"Rozmawiałem dzisiaj z prezydentem Trzaskowskim. Tej wypowiedzi nie akceptuje, to nie jest wypowiedź ani nikogo z Koalicji Europejskiej, ani z Platformy Obywatelskiej. To jest wypowiedź prywatna"- stwierdził Grzegorz Schetyna. Również prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski zareagował na zapowiedź swojego zastępcy. 

"Działaniom władz Warszawy przyświeca walka z brakiem tolerancji. Wypowiedzi wykraczające poza program Koalicji Europejskiej mogą zniszczyć nasz wysiłek w walce z nienawiścią. Poleciłem wiceprezydentowi P. Rabiejowi zajęcie się wyłącznie zadaniami, które mu wyznaczyłem"- napisał w mediach społecznościowych. 

"Nie ma, nie będzie takiej szansy i takiego elementu programu, i nie pozwolimy na to, żeby ktoś, kto źle życzy Koalicji Europejskiej próbował go wprowadzić do agendy programowej wyborów europejskich, wyborów parlamentarnych i każdych następnych"- zapewnił dziś Grzegorz Schetyna. 

Pytanie, jak ta deklaracja ma się do wypowiedzi europosła PO, Michała Boniego, który stwierdził dziś rano w wywiadzie dla Radia ZET, że popiera związki partnerskie. Boni zastrzegł wprawdzie, że legalizacja "małżeństw" homoseksualnych byłaby dopiero następnym krokiem, ale społeczeństwo powinno do tego dojrzeć. Tak jak Niemcy, którzy są od Polaków "nieco dalej mentalnie". 

Wypadałoby przypomnieć historię obietnic Platformy, począwszy od tej dotyczącej wieku emerytalnego, a później- zaskakującą woltę w sprawie imigrantów czy 500 Plus, na które najpierw "pieniędzy nie było", później okazało się, że są nawet na 500 Plus dla pierwszych dzieci. Wówczas okazuje się, że PO nie jest ugrupowaniem zbyt wiarygodnym... 

yenn/PAP, Fronda.pl

 

Komentarze (12):

marian2019.03.16 17:54
Dobrze coraz lepiej.Kompromitacja za kompromitacją.
JR2019.03.16 8:51
A co już Schetynę d.....a boli?
Stachu2019.03.15 22:54
I jak teraz będziecie straszyć "wasze barany" wizją odebrania 500+ przez PO, gdy tylko dojdzie do władzy? No jak?!?!?
Jan Radziszewski 2019.03.15 23:00
Nie podniecaj się za bardzo na pewno miejsca dla GEY i dla ciebie , nie zabraknie w jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15)
Stachu2019.03.15 23:03
Nie jestem gejem. Jestem ateistą.
Wojciech2019.03.15 22:36
Trzeba wprowadzić zakaz pedałowania. Homoseksualiści powinni być leczeni. Najlepiej przymusowo.
Stachu2019.03.15 22:55
A jak wyleczyć z homoseksualizmu homosi-ateistów? Poszukaj metody nie wymagającej od homosia "zaufania Chrystusowi". POwodzenia.
Henryk2019.03.15 21:44
Schetyna studzi Rabieja,...ale taktycznie,aby wywindować z dołka POKO,że oni są ,,przeciw",ale naprawdę ,,za'! Celem małego Grzesia jest zasiać zamęt w główkach... ,niezorientowanych makówkach!!!
Tęczowy Grzegorz2019.03.15 19:36
Przed wyborami proponuję nie być oficjalnie za adopcją dzieci przez Tęczowe Pary :D
Pat2019.03.15 19:23
Panie Schetyna.Nawet wielki wódz dziadków pana mocodawców kazał wystrzelać kochających inaczej z panem Roehmem na czele.
Agnieszka2019.03.15 19:21
Dojrzewanie Niemców, którzy według Boniego są od Polaków "nieco dalej mentalnie", że są aż zdolni do akceptacji takich pokręceń jak wszelkie zaprzeczanie naturze, zdrowemu rozsądkowi i dobru dzieci prowadziło najpierw przez zachwyty nad nazizmem i wprowadzaniem go przy pomocy ludobójstwa (w tym holokaustu). Nazistowskie wychowanie swoich i kradzionych w innym dzieci też mieli już wtedy "specyficznie dojrzałe mentalnie" i dalekie np. od pedagogiki Korczaka. Boni jest pewny, że mamy drogą "dojrzewania" Niemiec podążać, bo sporo przed nami zanim się tak stoczymy? A może lepiej w przyspieszonym tempie walnąć Bonim - fundując mu pobyt w jakimś nazistowskim burdelu wśród wszelkiej maści zboczeńców - żeby sprawdzić czy po tym "dojrzeniu" do uwielbiania takiego otoczenia jest jakieś prawo odbicia od dna i powrotu do normalności, którą mimo takich głupców jeszcze w miarę możemy się cieszyć w Polsce czy przebije się szybciej do następnego dna "niemieckiej dojrzałości mentalnej"?
Agnieszka2019.03.15 19:27
Panie Boni. Niemcy mają przed sobą jeszcze długą drogę otrząsania się ze zboczeń mentalnych wpojonych im przez nazizm i komunizm, żeby wrócić do normalnego świata opartego na prawdziwych wartościach. Zniszczeni byli bardzo, więc droga przed nimi kręta a krążą przy tym w kółko jak dzieci we mgle, szukając bez jakiegokolwiek stabilnego oparcia utraconego dobra i piękna, więc puknij się w durny łeb i ceń co masz póki masz!