,,Nie lękajcie się'' - Paolo Sousa cytuje św. Jana Pawła II podczas pierwszej konferencji prasowej - zdjęcie
28.01.21, 14:33fot. yt/łączy nas piłka

,,Nie lękajcie się'' - Paolo Sousa cytuje św. Jana Pawła II podczas pierwszej konferencji prasowej

5

- Dla mnie te słowa są naprawdę istotne. „Modlę się z Wami aby nigdy się nie podawać, nigdy nie tracić nadziei, nigdy nie wątpić. Nie lękajcie się” - powiedział podczas swojej pierwszej konferencji prasowej Paolo Sousa, nowy selekcjoner polskiej reprezentacji piłki nożnej.

- To kraj pełen wiary, w którym rodzina jest najważniejsza. Dlatego starajmy się razem zbudować ze zespół, właśnie z wiarą i przekonaniem, że zwyciężymy – powiedział o Polsce.

Paulo Sousa rozpoczął swoją pierwszą konferencję prasową jako trener polskiej reprezentacji od cytatu ze św. Jana Pawła II. Poinformował, że od prezesa PZPN Zbigniewa Bońka otrzymał wolną rękę w wyborze sztabu szkoleniowego. Zapowinił także o współpracy z  Hubertem Małowiejskim, dotychczasowym szefem banku informacji.

Sousa zapewnił o chęci bardzo dobrego przygotowania do pierwszego zgrupowania i rozgrywek. Dodał także, że zaczął obserwować naszą Ekstraklasę.

- Spotkałem się z Lewandowskim. Widać w nim pasję i zaangażowanie. To lider, przywódca i najlepszy zawodnik na świecie – stwierdził nowy selekcjoner.


mp/pap/łączy nas piłka

Komentarze (5):

PracaWsieci.2021.01.28 15:50
Zarabiaj 20 000zł miesięcznie nie wychodząc z domu! Cześć :) Od ponad roku inwestuje w kryptowaluty na platformie http://pracawsieci.online Jak wiadomo cena bitcoina szybko rośnie 1btc kosztuje 60 000zł na ten moment i jest to najlepsza opcja na zarabianie w internecie. Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłam tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam około 10 000zł miesięcznie przy inwestycji tylko 250euro. Wystarczy wejsć na stronę http://pracawsieci.online wypełnić szybki formularz kontaktowy. Po chwili skontaktuje się z Tobą konsultant, który wprowadzi Cię krok po kroku, oraz dostaniesz dostęp do poradników zrobiony przez ekspertów.!
Przeciw kretynom2021.01.28 15:09
Od razu kop w czerwoną d u p ę wszelkiej maści spedalonym lewakom. Ciekawe co napiszą szmatławce pokroju wyborczej.
Po 11 ...2021.01.28 15:00
Co za bezszczelny typ. Niedługo jak się hydraulika zawoła do zatkanej rury, to usłyszymy: "Nigdy nie należy tracić nadziei, nie wątpić. Wołam zatem ja hydraulik, z głębi tej kanalizacji, Nie lękajcie się, nie ma takiej rury, co się jej nie odetka"
lewa, lewa, lewa2021.01.28 15:10
Faktycznie bezczelny - jak on śmie myśleć i mówić to co chce! - zablokować mu pejsbuka!
Anonim2021.01.28 14:38
Powiedzcie trenerowi Sousie, co zacz TVN i GoWno, żeby uważał z wywiadami, bo będą mu robić czarny pijar