NIE dla wyznawców islamu - to nasze prawo! - zdjęcie
14.07.15, 14:43

NIE dla wyznawców islamu - to nasze prawo!

12

Jarosław Gowin (Polska Razem, Zjednoczona Prawica) na antenie „Radia Kraków” przekonywał, że Polska nie powinna przyjmować wszystkich uchodźców, jak leci. Prawda jest jego zdaniem brutalna: możemy przyjmować chrześcijan, ale nie muzułmanów, bo ci – roznoszą zarazę terroryzmu.

„Ja mam w tej sprawie jasne stanowisko. Powinniśmy przyjąć uchodźców i nie powinni być to wyznawcy islamu. Oni się nie asymilują” – powiedział Gowin.

Na stwierdzenie dziennikarki, że w Wielkiej Brytanii” miliony wyznawców islamu są zasymilowane” odparł: „Miliony być może tak, ale wystarczą setki tysięcy niezasymilowanych, żeby roznosić po krajach Europy zachodniej zarazę terroryzmu. Jak przyjmiemy osoby wyznania muzułmańskiego, to ataki nastąpią też w Polsce. Terroryści z zagranicy będą tu mieli partnerów” – wskazał.

Gowin dodał, że selekcja uchodźców, choć brutalna, jest konieczna. „Musimy zachować instynkt samozachowawczy. Nie może być tak, że ulegamy szlachetnym porywom serca. Obowiązkiem państwa jest troska o własnych obywateli. Musimy przyjąć uchodźców, ale takich, którzy nie stanowią dla nas zagrożenia” – przekonywał Jarosław Gowin.

Polityk wskazał też, że rozprzestrzenianie się uchodźców może doprowadzić do ponownego zamknięcia granic w Unii Europejskiej. „Skala zagrożeń terrorystycznych narasta” – powiedział.

kad/Radio Kraków

Komentarze (12):

anonim2015.07.14 14:48
Proponuję nakazać na wjeździe narysować karykaturę Mahometa.
anonim2015.07.14 15:10
Dlaczego nie sprowadzamy Polaków ze Wschodu, tylko jakąś afrykańską dzicz ?
anonim2015.07.14 15:14
Fakt faktem, że Europa usiłuje za wszelką cenę dać się zniszczyć. Nie wiem po co negocjować z Grekami, cudować nad wprowadzaniem wspólnej waluty czy nie, kiedy i tak za 50 lat to będzie w Europie szariat.
anonim2015.07.14 15:16
@Igor: narysują. Zrobią wszystko. Islam pozwala na kłamstwo, krętactwa i zaparcie się byle by przeżyć i dalej szerzyć wiarę w Proroka.
anonim2015.07.14 15:33
@Elrond "krętactwa i zaparcie się byle by przeżyć i dalej szerzyć wiarę w Proroka." To po co wpuszczać tylko chrześcijan skoro wśród nich mogą być kryptomuzułmanie-terroryści? Inna rzecz, że to wszystko jest zupełnie bez sensu. Jak ktoś będzie chciał zrobić zamach w Warszawie, nie musi koniecznie zostać wpuszczony przez Polskę; wystarczy, że będzie miał adres we Francji czy Niemczech.
anonim2015.07.14 17:31
Widać jak na dłoni to UE - chce nam na siłę podrzucić terrorystów Islamskich, jak kukułka swoje jaja do obcego gniazda
anonim2015.07.14 18:39
jak się z Panem Gowinem nie zgadzam we wszystkich prawie kwestiach, tu gorąco mu przytakuję. Islam to zaraza, ideologicznie obca Europie i jej wytworom, Islam jest wrogiem prawdy i nauki, która prawdzie służy. Islamiści zarżnęli własną kulturę, cofnęli się do wieku 7mego i to samo są skłonni zrobić z Europą. ISIS trzeba zniszczyć wszelkimi możliwymi środkami,
anonim2015.07.14 18:57
Wprawdzie jest sposób aby sprawdzić czy dana osoba jest muzułmaninem lub chrześcijaninem? Ale profilaktycznie należałoby otworzyć przybywającym do nas wyznanie proroka Mahometa z PIEKŁA. I niech wtedy dobrze się zastanowią czy chcą się w tym przeklętym miejscu znaleźć w którym hurysy piekielne umilają wieczność potępionym wojownikom dżihadu. n /wpisz w gogle: prorok Mahomet w piekle i posłuchaj wycia , lamentów proroka
anonim2015.07.14 19:06
@nullbivector Islam to jedno, islamiści to drugie. Islam ma spore problemy wewnętrzne i nie ma co opowiadać bredni o "religii pokoju", ale też nie wrzucajmy do jednego wora ze zbrodniarzami z ISIS wszystkich muzułmanów.
anonim2015.07.14 20:26
Tu przecież nie chodzi o plagę terroryzmu, ale o plagę rasistowskiego antypolonizmu, czyli - nie dać rosnąć naszemu za nasze wypracowane, a w zamian dać rosnąć obcemu, inaczej: rezygnacja z naszego a stawianie cudzego. Jeszcze żeby oni dali się zagonić do roboty takiej jaką my dźwigamy i bezwzględnie sprowadzić do standardów naszego gospodarstwa, to na jakiś przejściowy okres niech się tu pilnują. Ale to będzie inaczej. A będzie tak, że najpierw będziemy musieli roznieść w pył wszelką lewacką mendę, a następnie pakować na frachtowce "bezbronnych" uciekinierów.
anonim2015.07.15 6:29
Islam wykończy unię jeśli nie nastąpi powrót do kontroli na wszystkich granicach państw jak to było przed powstaniem eurokołchozu. W tym ogólnym burdelu będą chcieli wzmóc specjalne kontrolowanie społeczeństw i chyba to o to chodziło w pierwotnym zamyśle.
anonim2015.08.14 15:41
narysują. Zrobią wszystko. Katolicyzm Gowina pozwala na kłamstwo, krętactwa i zaparcie się byle by utrzymać się w sejmie i dalej szerzyć wiarę w diety poselskie