Nie będzie debaty z Kukizem. Komorowski nie chce - zdjęcie
20.05.15, 18:01Paweł Kukiz (fot.facebook)

Nie będzie debaty z Kukizem. Komorowski nie chce

6

Sztab Bronisława Komorowskiego postawił zaporowe warunku udziału w debacie prezydenckiej, proponowanej przez Pawła Kukiza. Kukiz ujawnił, że Komorowski chciałby znać wszystkie pytania, jakie zostaną postawione.

- Trzeba by to wprowadzić na maturze - kpili internauci.

Na profilu Pawła Kukiza na Facebooku czytamy:

"Czas minął...

Do godziny 18:00 na warunki, które zaproponował Paweł Kukiz odpowiedział oficjalnie jedynie Andrzej Duda, który wyraził zgodę na udział w Waszej debacie i zaakceptował wszelkie Wasze warunki, przedstawione oficjalnie w dniu dzisiejszym. Jednym z proponowanych asystentów dziennikarskich jest p. Wojciech Sumliński.

Sztab p. Bronisława Komorowskiego nie odpowiedział na Waszą propozycję w żadnej z oficjalnych - formie.

...

Teraz ‪#‎PotrafiszPolsko‬ wyciągnąć wnioski już sama..."

KZ/Telewizjarepublika.pl/Facebook.com 

Komentarze (6):

anonim2015.05.20 18:19
Pan Prezydent nie stracił jeszcze instynktu samozachowawczego... I jeszcze ten Wojciech Sumliński...;-)
anonim2015.05.20 19:30
Bul boi się spotkania z ludźmi. Proste jak słońce. Rezydent podobno wszystkich Polaków. Tchórz go obleciał zresztą zawsze był. Był internowany podobno przez wójka Jaruzela i Kiszczaka i jeszcze będzie brał dodatek za internowanie. Dobry hotel i rozrywka takie to było internowanie!!!
anonim2015.05.20 19:32
I bardzo dobrze ze sie nie zgodzil. To by byla jakas farsa i nabijanie punktow Kukizowi, ktory jakby nie bylo te wybory przegral.
anonim2015.05.20 19:45
Ogladalam dzis TRWAM i byl pan Jarosław Kaczynski gosciem, i wspomnial o tym, ze sa glosy co mowia, ze pan Komorowski znal pytania wczesniej. Nie mnie to oceniac, jesli sa ludzie co tak uwazaja, widocznie maja ku temu powody. Natomiast warunek by kandytat mial znac pytania na debate jest troche... dziwny. Bo tak wazna osoba w Panstwie musi byc gotowa na wszystko, szczegolnie w tak niebezpiecznych czasach. Szkoda ze pan Komorowski nie zgodzil sie na debte w TRWAM... wg mnie byloby super gdyby jeszcze w piatek odbyla sie taka debata ; ) TRWAM budzi moje najwieksze zaufanie, a przeciez prezydent musi byc dla wszystkich Polakow... przeciez o tym ciagle jest niby mowa. I dodam ze jestem zdecydowanie przeciwna by podczas tych debat widownia... buczala... Ogladalam dzis na tvn pokazywali debate sprzed lat Kaczynski - Tusk. I gdy pan Kczynski mial sie wypowiedziec, to widownia (ta czesc od Donalda Tuska) - buczala. A pan prowadzacy zamiast uciszyc widownie, tylko naciskal na pana Kaczynskiego, by ten dal odpowiedz. Niestety z powodu niekulturalnego zachowania sie widowni nie bylo to mozliwe. Dla tego nie jestem zwolennikiem, aby przy jakiejkolwiek debacie ktos mial by traktowany zle. I rozumiem, ze pan Komorowski ma parwo mic takie obawy. Ale to ze nie bedzie znal pytan, to chyba nie jest powod by na debate nie isc. Wlasnie prezydent musi byc gotowy na rozne sytuacje. Z Bogiem : )
anonim2015.05.20 20:56
Brune(k), nie z nami te numery!
anonim2015.05.20 21:49
@ Nowakowska ten "pajac" z marszu dostał ok.21% głosów;) a Bul musiał się ojeździć po Polsce i miał wynik sporo gorszy niż w 2010 r;) śmieszna jesteś resortowa esbeczko!