Nazwiska, które mogą ,,zasilić'' Hołownię - zdjęcie
09.09.20, 20:06fot. yt/tvp info

Nazwiska, które mogą ,,zasilić'' Hołownię

9

Wczoraj z Lewicy odeszła posłanka Hanna Gill-Piątek, która zasiliła nowo powstającą partię Szymona Hołowni Polska 2050. Z kolei Sławomir Nitras stwierdził, że ostatecznie wszyscy z Koalicji Obywatelskiej i partii Hołowni znajdą się na wspólnych listach. W związku z przemeblowaniami po utracie autorytetu przez PO i opozycję totalną pojawiają się nowe nazwiska polityków, którzy chcą zasilić klub Szymona Hołowni i być może nie zniknąć ze sceny politycznej po kolejnych wyborach parlamentarnych.

Jak donoszą media kolejnym parlamentarzystą, który może przejść do ruchu Hołowni jest Franciszek Sterczewski, obecnie poseł Koalicji Obywatelskiej, który z Hołownią zna się osobiście.

Sterczewski w rozmowie z Interią powiedział:

- Patrzę na ten projekt życzliwym okiem, ale jeszcze trudno mi powiedzieć, na ile ten ruch jest poważnym ciałem politycznym, czy będzie się liczył i jak długo przetrw

Interia podaje, że kolejnymi na liście dołączenia do partii Polska 2050 mogą być: posłanka KO Klaudia Jachira, a także senatorowie: Jan Rulewski i Wadim Tyszkiewicz.

 

mp/interia.pl

Komentarze (9):

Jurand2020.09.10 9:08
Pan Hołownia jest świetnym przykładem pantoflarza. Z pisarza o katolickich poglądach , żona błyskawicznie zrobiła bolszewicko-lewackieko politykiera. Niestety wstyd przynosi to całemu rodzajowi męskiemu.
Anonim2020.09.10 8:13
Co było pierwsze hołownia czy Laleczka Chucky? bo podobieństwo ogromne wypisz wymaluj Laleczka Chucky, a tak na powaznie to ta hołownia mianuje się katolikiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hanys GórnoŚląski2020.09.10 6:47
Jakimże bufonem trzeba być aby zakładać stowarzyszenie wzajemnego obciągania i lizania rowu z datą 2050 w nazwie - skoro już dzisiaj o "założycielu" mało kto pamięta ?
Kwal2020.09.10 3:17
Hołownia to taki mały człowieczek o rozchwianej osobowości i rozdwojonej jaźni. W medycynie określa się to schizofrenią. Jest to choroba leczona w szpitalach dla psychicznie chorych. W Lublińcu jest taki szpital. Ci co forują tego durnia doskonale o tym wiedzą i dlatego manipulują nim ile się da. O tym nie wie tylko ten chory...ale jak już wykona swoją robotę to kopną go w dupę...wtedy się o tym dowie i to zrozumie.
Glaudiusman2020.09.10 2:08
Ten niby nowy ruch jest popierany i finansowany przez wrogie służby. W sumie lewackie i tęczowe ugrupowanie nadaje się tylko na rozgonienie.
Hołownia lewacka ciota2020.09.9 21:45
PSL to jedyna partia gdzie można mieć swój światopogląd, np za aborcją lub przeciw. PO PIS SLD i Konfederacja to są partie faszystowskie. Tam nikt nie ma prawa mówić co uważa. U Hołownii będzie taka sama wolność że jak ktoś powie o chorobach psychicznych LGBT to wyleci z hukiem.... Nie znajdzie się ani jednej osoby w rzekomo oświeconym SLD która skrytykuje homoterror (Jaruzelską wywalili za sam sceptycyzm) ani jednej w ponoć wolnościowej Konfederacji za aborcją jak u libertarian w USA, ani jednej w niby wolnorynkowej PO która nie chce refundacji in vitro i ani jednej w PiS co będzie chętna poprzeć związki partnerski chociaż dla hetero lub dudowy status osoby najbliższej
ignacy2020.09.9 20:13
hołownia kto cie spponsoruje?
Anna2020.09.9 20:13
Zasili hałownie , komu Kacap wskaże --- cimoszka, świirus wielgus, i inne kacapskie głowy
Anonim2020.09.9 20:12
Nowy lewacki konglomerat. Komu i po co?