Wojna TVN vs. PO. Siemoniak: Minimum rzetelności! - zdjęcie
29.05.19, 08:30(fot. screen)

Wojna TVN vs. PO. Siemoniak: Minimum rzetelności!

4

We wczorajszych "Faktach po faktach" w TVN24 gościem Anity Werner był Leszek Miller. Były premier dostał się do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej.

– Jak słucham, co mówią liderzy Koalicji Europejskiej, Platformy, to się zastanawiam, czy z takimi liderami na pewno może zwyciężać. Bo wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak dzisiaj w RMF-ie, czyli dwa dni po przegranych widocznie wyborach mówi: ludzie chcą odsunięcia PiS od władzy. To zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest na innej planecie – mówiła Anita Werner w studiu „Faktów po faktach” TVN24.

- Jak słucham co mówią liderzy Koalicji Europejskiej, to się zastanawiam, czy z takimi liderami na pewno można zwyciężyć? - dodała.

– Dwa dni po wyborach tego rodzaju opinia jest dosyć ekstrawagancka. Delikatnie mówiąc - odpowiedział Miller

Dziennikarka Pprzypomniała również wypowiedź Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że pomysł na pokonanie PiS jest, ale trzeba go znaleźć.

- Nie będę tego komentował - stwierdził Miller, pytany o słowa Schetyny.

W nocy wypowiedź dziennikarki TVN24 skomentował sam Tomasz Siemoniak.

- Nie wiem na jakiej planecie jest pani Werner z TVN24. Jako dziennikarka powinna wiedzieć, że mówiłem to nie „2 dni po wyborach” tylko w poniedziałek rano. I w odpowiedzi na pytanie, co do mnie mówili ludzie na ulicach w kampanii. Minimum rzetelności -  tłumaczył się polityk PO

bz/300polityka.pl

Komentarze (4):

ANDRZEJ2019.05.31 23:19
Werner wygląda jak facet i chyba o to jej chodzi
anonim2019.05.29 13:44
Z pisorami spokojnie można wygrac bo kasa się konczy.Ale nie z takimi przywodcami opozycji-kompletnie niewiarygodni.
man.of.Stagira2019.05.29 11:07
. . Werner ma rację co do meritum. On to mówił r a n o, kiedy przewaga PiS urosła do ok. 8 pp. . Zakłamanie tego gościa odzwierciedla stan umysłów GWna, Konfederacji no i samej PO (z akolitami). . Ponurzy i d i o c i za którymi podąża stado klientów którzy niczego w życiu nie dokonali. .
Mirek2019.05.29 8:54
Totalniakom opadły szczeny bo dostali mówiąc krótko ....manto . Tak to niestety się kończy gdy żeruje się na złodziejstwie i oszustwie to wcześniej czy później ludzie zorientują się o co chodzi . Następne manto będzie w wyborach parlamentarnych na jesieni . To przecież Bredzisław Komoruski powiedział żeby przeciwników politycznych WALIĆ DECHĄ . A czy pamiętacie co powiedział kiedyś Szechter z Gazety Żydowskiej o że Komoruski może tylko wtedy przegrać gdyby zakonnicę w ciąży przejechał na pasach . No i nie przejechał a i tak przegrał .