Nawet Miller wie, że nie ma mocnych na PiS!!! - zdjęcie
19.07.19, 09:18zdj. Adrian Grycuk, CC BY SA 3.0, via Wikimedia Commons

Nawet Miller wie, że nie ma mocnych na PiS!!!

12

Były premier Leszek Miller w rozmowie z TVN24 ocenił, że nie widzi obecnie na polskiej scenie politycznej formacji, która mogłaby podjąć równorzędną walkę z PiS. 

Miller jest bezlitosny w ocenie lidera Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetyny. Zdaniem byłego szefa polskiego rządu, przewodniczący PO jest odpowiedzialny za rozbicie Koalicji Europejskiej- jedynej siły, która mogłaby stanąć do walki z PiS, choć to Władysław Kosiniak-Kamysz jako pierwszy "wyciągnął cegłę". 

"Wprawdzie Koalicja Europejska przegrała z koalicją prawicową, ale tylko 7 proc. Nie widzę dziś żadnej formacji, która mogłaby nawiązać równorzędną walkę z PiS-em"-ocenił gość TVN24.

"Po rozbiciu Koalicji Europejskiej ta szansa maleje. Po stronie prawicy mamy zdyscyplinowaną armię przygotowaną do wyborów, a z drugiej strony trzy bloki w rozsypce. Pierwszym, który wyciągnął cegłę był PSL i Władysław Kosiniak-Kamysz"-wskazał były premier. Zdaniem Millera, Grzegorz Schetyna również nie jest bez winy. 

yenn/TVN24, Fronda.pl

Komentarze (12):

ireneusz2019.07.20 10:36
PO-PSL-NOWOCZESNA-SLD-I-INNE-PARTIE-OPOZYCYJNE-TO-SAMI-NIEUDACZNICY-I-OSZOLOMY-ORAZ-CWANIACY
Olek2019.07.19 12:53
Chociaż Millera nigdy nie lubiłem, muszę się z nim w tej sprawie zgodzić.
Komitet Centralny2019.07.19 12:29
Towarzyszu I Sekretarzu czy MOskiewska POżyczka została już spłacona ...?
man.of.Stagira2019.07.19 11:26
. . Polityk Leszek Miller nie odróżnia pojęcia 'PROCENT' od pojęcia 'PUNKT PROCENTOWY'. . . taki mamy 'Panteon'
PiS = PRL BiS2019.07.19 11:14
Miler to stary komuch, dlatego ma szacunek do swoich
qwerty2019.07.19 10:26
PiS skończy jak niegdyś NSDAP to bardzo podobne partie
qwerty2019.07.19 15:59
Co ja napisałem ???juz sam nie wiem bo we mnie jest dwóch qwertych jeden głupi drugi madry jak Kosiniak Kamysz tez jest dwóch jeden Kosiniak i kocha PO drugi Kamysz i ich nienawidzi
JR2019.07.19 10:08
Miller przekonał się na własnej skórze. Jego organizacja też wyprowadzała sztandar. Co prawda PO sztandaru nie wyprowadzała, ale przegrała wybory po 8 latach bycia u władzy. Piszę bycia bo sprawowaniem to trudno nazwać. PIS to jedyna formacja, która dzieli się dochodem z rodzinami, osobami niepełnosprawnymi, dziećmi. Realizuje systematycznie program, który głosiło przed wyborami. Zapowiada dalszą troskę obywateli. Pamiętamy ponad 3-godzinne przemówienie Tuska, który obiecywał złote góry. Miller też pamięta jak obiecywał gruszki na wierzbie i miał skończyć jak prawdziwy mężczyzna. Jak to wyszło wszyscy wiemy. Pamiętamy też co powiedziała Pani Beata Szydło: wystarczy nie kraść. Za to od totalnych ma....krytykę!!! Gdyby ci ludzie z "opozycji" (bo prawdziwą opozycją trudno ją nazwać) mieli odrobinę honoru, samokrytyki i poczucia odpowiedzialności to by siedzieli cicho i odprawiali pokutę za to zło co Polsce i Polakom wyrządzili!!! Niestety tak nie jest. Obok wyskoczyła mi informacja, że Schetyna mówi: "możemy zdobyć 40-45% poparcia". Tak się zastanawiam czy on jest naiwny, czy po prostu niespełna rozumu??!! Polacy! Musimy zewrzeć szyki aby wybić temu człowieczkowi z głowy te procenty!!! Złodziei nie można dopuścić do władzy bo to będzie oznaczało katastrofę dla naszej Ojczyzny. Schetynie radzę aby raczej udał się na Ukrainę razem z Siemoniakiem. Wasza Ojczyzna oczekuje waszej pomocy, zaś Polacy wami gardzą!!!
bbb2019.07.19 10:46
PiS nie ma żadnych dochodów, oddaje w sposób niesprawiedliwy część tego co wcześniej zabierze. Kaczyński kpi z osób niepełnosprawnych dając im jakieś ochłapy zależne od kryterium dochodowego. PiS po prostu wypłaca pieniądze tym grupom społecznym od których może uzyskać największą liczbę głosów, opiera swój sukces na strachu przed gejami, uchodźcami, gender i wszystkim co dla większości prostych ludzi niezrozumiałe. Kaczyński to sprawny, cyniczny gracz, który nawet śmierć swojego brata wykorzystał do celów politycznych
Henryk M2019.07.19 11:26
Ile trzeba cynizmu lub obłudy żeby pisać takie brednie.Lepiej żeby mała zamożna i cwana grupa doiła nasze państwo na które składamy się naszą pracą niż sprawiedliwy w miarę możliwości podział dóbr trafiał do przeciętnych obywateli którzy pracują płacą podatki i wychowują dzieci.Ten rząd wreszcie zrobił precedens w naszej historii z którego nie da się już nikomu wycofać.Ale użytecznych idiotów nie brakuje.Tvn i g.w.zrobiła wam pranie mózgów skutecznie.
PiS = PRL BiS2019.07.19 12:16
Jasne PiS zrobił prezenty zadłużając państwo, wzmacniając inflację. W razie jakiegokolwiek kryzysu Polska będzie leżeć i kwiczeć ze względu minn. na koszty obsługi długu publicznego, braku możliwości obniżenia stup procentowych z powodu wysokiej inflacji, a motłoch nadal wielbi wodza. Poza tym są ludzie, którzy nie otrzymali od PiSu ani złotówki, a jedynie wzrost cen i podatków
Henryk M2019.07.19 14:29
Trzeba zapoznać się z danymi makroekonomicznymi i przestać słuchać propagandę z czerskiej