Narada w PO skończyła się w nocy. Budka miał usłyszeć ,,wiele trudnych pytań'' - zdjęcie
19.05.21, 06:50Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Narada w PO skończyła się w nocy. Budka miał usłyszeć ,,wiele trudnych pytań''

6

Wczoraj miała miejsce narada parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej. Nieoficjalnie mówi się o bardzo trudnych pytaniach, jakie zadano liderowi PO Borysowi Budce.

Wewnętrznie spotkanie skończyło się późno w nocy. Sam Budka twierdzi, że udało się oczyścić atmosferę. A może robi dobrą minę do złej gry?

Powodem spotkania był przede wszystkim słynny już list 54 parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej i Koalicji Obywatelskiej, który podpisali między innymi był szef ugrupowania Grzegorz Schetyna, czy wiceszef partii Bartosz Arłukowicz.

Spotkanie polityków w Centrum Prasowym Foksal miało trwać aż sześć godzin. Dla mediów wypowiedzieli się szef PO Borys Budka oraz prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Nie odpowiadali jednak na pytania dziennikarzy.

Budka stwierdził krótko, że była to „dobra rozmowa podczas spotkania parlamentarzystów PO”. Rozmowy miały dotyczyć planów na przyszłość. Lakonicznie stwierdził:

Również rozmawialiśmy o wszystkich kwestiach, które były zgłaszane, dotyczące pracy parlamentarnej, tego co poprawić w funkcjonowaniu PO”.

Stwierdził, że politycy ze spotkania wyszli „bardzo wzmocnieni”, a rozmowy były „szczere” i „otwarte”.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że nie zabrakło mocnej krytyki wobec Borysa Budki, ale także sygnatariuszy wspomnianego listu.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (6):

Sex randka2021.05.19 15:27
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Izydor2021.05.19 8:29
Nie ma to jak pisowszczyzna gdzie nikt Jarkowi trudnych pytań nie zadaje bo potem znowu mu trzeba leki dobierać.
jula2021.05.19 7:58
Kontredans trwa PiS nie ma lepszych wieści, niż te o konstruktywnej i owocnej dyskusji w PO.
Berenika2021.05.19 7:27
Czekam kiedy przestepcza organizacja pod nazwą PO zostanie zdelegalizowana
Po 11 ...2021.05.19 7:32
Na razie to przestępstwa są wykazywane w PiS. Patrz raport NIK, patrz raport Macierewicza.
Po 11 ...2021.05.19 7:21
Budka ty łosiu, ucz się od Jarka, albo od Putina, albo od Kim Dzong Una. Im nikt nie zada trudnego pytania. Nawet o tym nie pomyśli ... cieniasie.