03.07.20, 10:47Prezydent Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski/YT/Polsatnews.pl/Radio ZET

Potrzebna wielka mobilizacja Polaków

Pracownia Social Changes przeprowadziła w dniach 27-28 czerwca badanie sondażowe. Pytanie postawione respondentom brzmiało:

Kto wygra wybory i zostanie prezydentem Polski?

W pierwszej turze wyborów ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda otrzymał poparcie 43.5 proc. wyborców, natomiast Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej – 30.46 proc.

Jak wyglądała sytuacja w badaniu przeprowadzonym przez Social Changes?

Z badania wynika, że na tak postawione pytanie przez pracownię 47 proc. badanych odpowiedziało, że wygra Andrzej Duda. Na Rafała Trzaskowskiego wskazało 41 proc., natomiast 12 proc. nie miało zdania.

Jak zaznacza Social Changes, w badaniu wzięto pod uwagę tylko tych respondentów, którzy zadeklarowali udział w wyborach.

Według opinii politologów politologów – jak wskazuje portal w polityce.pl - przekonanie o szansach konkretnego kandydata na wygraną jest bardzo istotnym czynnikiem w kampanii wyborczej.

Ta sama fala badań sondażowych wskazuje jako zwycięzcę wyborów prezydenckich Andrzeja Dudę z poparciem 53 proc,, podczas gdy jego kontrkandydat mógłby liczyć na 47 proc. głosów.

Zadeklarowana frekwencja wyborcza miałaby wynieść 64 proc.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział 1045 osób.wpolityce.pl

Komentarze

Realista2020.07.5 8:28
Moim zdaniem na Trzaskowskiego głosują ludzie tzw. gorszego sortu, czyli ubeki wraz z ich rodzinami, pedały, mniejszości narodowe, i cała reszta wywrotowców.
ktos2020.07.4 22:43
Ja już przekonałem kilka osób do głosowania na Rafała, moja mama zresztą też. Cieszy, że te osoby zastanawiały się nad głosowaniem na DUDE. Nie byli takimi żelaznymi zwolennikami, bo takich nie da się przekonać. Pracujemy dalej.
Walter2020.07.4 22:42
Andrzej Duda w Warszawie i Krakowie przegrał wybory w pierwszej turze z Rafałem Trzaskowskim, dlatego teraz mści się na "warszawce" i "krakówku". Krytykuje elity, a sam z nich pochodzi. Złamał następujące artykuły konstytucji" art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190, ale ma nadzieję, że jego elektorat jest tak bardzo niekumaty i o tym nie wie. Nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann publicznie wypomniał mu łamanie ustawy zasadniczej, a wykładowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego wstydzą się za niego. Rafał Trzaskowski ma doktorat i zna pięć obcych języków tj. francuski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Dlatego zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. Jeśli wygra Andrzej Duda, to praworządność i demokracja będą zagrożone.
widz2020.07.4 19:12
Nie głosuje się na osoby tylko o przyszłość Polski.Albo chrześcijaństwo,rodzina ,tradycja ,albo masoneria szatańska niszcząca wiarę w Boga.Soros finansuje zadymiarzy i napływ imigrantów nienawidzących naszej wiary.Kopacz,Trzaskowski,Tusek już ich przeciez zapraszali.
t6t2020.07.4 17:32
nie pójdę głosować, nie ma na kogo. obaj popieraja dewiacje obaj rozdaja zagrabione w podatkach moje pieniądze obaj maja takie same poglądy nie widze różnicy. Bedę mógł spokojnie powiedzieć, że nie przykładałem ręki do grzechu
Anonim2020.07.4 13:27
Model benedyktyński ekonomii, swoiście europejski i chrześcijański, mówi o nim E.M.Jones, zakłada, że całość dóbr wypracowanych przez wspólnotę, ma służyć jej wspólnemu dobru! Dzisiaj wirus dotknie pewną grupę ludzi, jutro choroba inną, ale ponieważ jesteśmy wspólnotą, to jakoś damy radę, niezależnie od koniunktury, czy okoliczności. Pojedynczo nie mielibyśmy żadnych szans na przetrwanie!
pomatolskie fekakia kwicza2020.07.4 13:15
DUDA TO POLSKA ….trzaskowski ..tusk…grodzki ..budka z wodoglowiem to poniemiecko ubeckie fekalia …pospolite odpady do utylizacji…fack germans
Anonim2020.07.4 17:26
spieedalaj do swojej nory goownozjadzie
Anonim2020.07.4 13:13
W dużych miastach mieszkają często oderwani od swych wspólnot, przyjemności obcowania ze swoimi, bardzo ciężko i z ogromnym poświęceniem pracujący ludzie. Nie chcą, aby ich okradano i marnotrawiono ich wysiłek. Proszę wskazać marnotrawców i złodziei!
Stachu2020.07.4 11:33
Na R. Trzaskowskiego głosowały światłe i postępowe duże miasta, a także 3 województwa: Pomorskie, Zach. Pomorskie i Lubuskie. Czy ludzie z tych województw, głównie repatrianci ze wschodu, głosują na lewactwo w podzięce, że uniknęli deportacji na Sybir ? A może tym ludziom po byłych PGR-ach wmówiono, że PIS zakładał i likwidował PRG-y stąd takie wyniki głosowania ? Nie wiem, ale to jest zadziwiające !
Elektor2020.07.4 11:31
Co możemy zrobić, żeby wygrać II turę wyborów prezydenckich 12.07.2020 ? Gdyby każdy z nas namówił lub/i zabrał ze sobą przyjajmniej 1 osobę do lokalu wyborczego, to zamiast 8 MLN głosujących byłoby nas minimum 10 MLN głosujących na naszego Prezydenta Andrzeja Dudę !!! Nie chwalę się, ale daje przykład, że zamiast wypisywać biernie znane i oklepane już hasła typu: tylko Duda, 100% Duda,zwyciężymy, itd na FB – my patrioci powinniśmy pomóc A. Dudzie czynnie ! Przekonałem 7 osób, w tym dwie srarsze kobiety, które głosowały korespondencyjnie i 5 młodych osób, którzy głosowali w lokalach wyborczych. Przygotowałem im dokładny opis co i kiedy (terminy) należy zrobić w przypadku głosowania korespondencyjnego i tradycyjnego. Jeden z pięciu młodych wyborców pomógł starszym paniom wypełnić dokumenty i je wysłać. Dzisiaj ----- dwie starcze panie otrzymały automatycznie pakiety wyborcze dla głosowania w II turze . I znów pomożemy im wypełnić te dokumenty i je wysłać. Jestem pewny, że A. Duda wygra wybory i będzie naszym Prezydentem na kolejne 5 lat !!!
Stalker2020.07.4 11:31
Polacy, idziemy w dobrym kierunku. Mamy jeszcze 9 dni czasu do II tury wyborów prezydenckich. Wykorzystajmy ten okres w celu powiększenia liczby, zwolenników dla naszego Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Naszym celem jest minimum 50 % + 1 głosów na obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę. Co możemy zatem zrobić, żeby wygrać wybory 12.07.2020 ? Każdy kto głosował korespondencyjnie dostanie automatycznie pakiet do głosowania w II turze. Poza tym, możemy pomóc niezdecydowanym gdzie szukać prawdy która jest przecież oczywista i namacalna, tłumaczyć różnice między dobrem a złem, i pokazać im jaka przyszłość ich czeka pod różnymi opcjami politycznymi. W przeciwnym razie, albo zrezygnują z głosowania, albo wybiorą fałszywą opcję ! Możemy również namówić tych, którzy nie planują głosować, zabrać ich ze sobą do punktu wyborczego i pomóc im zagłosować. Jeśli każdy z nas namówi lub zabierze ze sobą przyjajmniej 1 osobę, to zamiast 8 MLN głosujących będzie nas minimum 10 MLN głosujących na A. Dudę !!! Wszystko w naszych rękach dla dobra naszej umiłowanej Ojczyzny i Prezydenta Andrzeja Dudy .
Pisbusters2020.07.4 11:30
Jeśli się nie zmobilizujemy w sposób maksymalny – to przegramy ! 11 MLN Polaków pozostało w domach ?!! Bosak szykuje się na Trzaska, a Hołow mówi: róbta co chceta, ale ja będę głosował na Trzaska ! Wszystko jasne ! Polacy czeka nas jeszcze większa mobilizacja jak w I turze !!! Co możemy zatem zrobić, żeby wygrać wybory 12.07.2020 ? Każdy kto głosował korespondencyjnie dostanie automatycznie pakiet do głosowania w II turze. Poza tym, możemy pomóc niezdecydowanym gdzie szukać prawdy która jest przecież oczywista i namacalna, tłumaczyć różnice między dobrem a złem, i pokazać im jaka przyszłość ich czeka pod różnymi opcjami politycznymi. W przeciwnym razie, albo zrezygnują z głosowania, albo wybiorą fałszywą opcję ! Możemy również namówić tych, którzy nie planują głosować, zabrać ich ze sobą do punktu wyborczego i pomóc im zagłosować. Jeśli każdy z nas namówi lub zabierze ze sobą przyjajmniej 1 osobę, to zamiast 8 MLN głosujących będzie nas minimum 10 MLN głosujących na A. Dudę !!! Wszystko w naszych rękach dla dobra naszej umiłowanej Ojczyzny i Prezydenta Andrzeja Dudy .
Leszek2020.07.4 11:29
To, że jeszcze w 2020 my Polacy musimy walczyć o normalność i o dobro naszej Ojczyzny i Narodu – z nienormalnościa, złem, nienawiścią i agresją reprezentowaną przez kandydata PO na prezydenta Trzaskowskiego - to jakiś koszmar, to jakieś polityczne nieporozumienie ?! Facet, który chce likwidować telewizję, wypalać wszystko co dobre, ale zrobione przez PIS, pajac i świr polityczny zależny od Sorosa, obrońca tęczowej i czerwonej zarazy, nieudacznik myjący ulice Warszawy deszczówką, notoryczny kłamca i przeciwnik odpowiadania na pytania Narodu – ma dzisiaj , przed II turą wyborów prawie 49 % poparcia ?! Pytam więc, czy ludzie z powodu dobra stają się bydlętami ? Czy jeśli jest zbyt dużo dobra, to chcą zła ? Czy my Polacy jesteśmy skazani na ciągłych politycznych przygłupów typu palikot, petru, hołownia, bosak ...... ? Idźmy na II turę wyborów i głosujmy na A. Dudę i na prawidłowy rozwój Polski i Polaków, bo inaczej to te zajoby wyboiorą Polsce zajoba.
Piotr Nowak2020.07.4 11:28
PO nie jest żadnym zagrożeniem dla Polski. To jest grupa chamskiej hołoty z 30 % sufitem (zwykle 20-25 % poparcia). Zagrożeniem dla Polski są coraz to nowe świry, pojawiające się na scenie politycznej: palikot, petru, lubnauer, kukiz, biedroń, hołownia, bosak ... Te pajace zbierają po kilka procent poparcia przechwytując w sumie ok. 20 % elektoratu, a to oznacza niebezpieczeńatwo podniesienia sufitu do, - a nawet podad 50 % ! Szkoda, że ludzie normalni jak Jakubiak, Kowalski nie decydują się na założenie własnych partii poitycznych. Z pewnością przejęliby wielu niezdecydowanych dla dobra Polski, a nie jej zagrożenia !
Marek z Łańcuta2020.07.4 11:13
UWAGA! W Łańcucie zabroniono wczoraj emisji filmu "Nieplanowane". Film władze samorządowe, z "niezależnym" burmistrzem (korzenie PSL) uznały za agitacje wyborczą....Przypomnę tylko że to film produkcji USA, o nawróconej aborcjonistce i nie ma tam słowa o tym żeby głosować na PAD albo nie głosować na Trzaskowskiego
Anonim2020.07.4 12:40
Ogladałem ten film i polecam .Na pewno nie jest to agitacja na PAD ,bo on nic nie zrobił dla nienarodzonych dzieci ,że teraz mówi ,ze jest obrońcą nienarodzonych dzieci to czyny o tym świadczą ,nie słowa.
Seks kamerki2020.07.4 10:07
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
mordechaj2020.07.4 9:54
Dlaczego Duda przytula małe dziewczynki ? Czy rodzice tych dziewczynek pozwolili Dudzie na to ? Pamiętam, jak Duda małe dziewczynki całował w rękę, traktując je jak dorosłe kobiety. To jest normalne?
Genus2020.07.4 10:52
Przytula na pamiątkę zdjęcia z prezydentem RP oraz po to aby mało pożyteczni idioci się dziwili i komentowali
Polak2020.07.4 9:14
Niemieckie media Ringier Axel Springer Media AG są: niemiecki koncern mediowy Axel Springer SE ma w rękach ponad 20 tytułów m.innymi onet, wp ,Newsweek Polska Fakt itp w Polsce i przez nie wpływa na polityką polski . To obłuda kosmiczna .Polacy nie kupujcie i nie słuchajcie NIEMCÓW
ronin2020.07.4 8:37
UWAGA!!! Krzysztof Bosak przed I turą wyborów powiedział:"Niema szans abym zagłosował na Rafała Trzaskowskiego". Należy to znaleźć i nagłaśniać wszędzie starając się trafić do wyborców Konfederacji!!!
ronin2020.07.4 8:36
UWAGA!!! Krzysztof Bosak przed I turą wyborów powiedział: "Niema szans abym zagłosował na Rafała Trzaskowskiego". Należy to znaleźć nagłaśniać wszędzie starając się trafić do wyborców Konfederacji!!!
Anonim2020.07.4 12:42
To znajdź i udostępnij ,a nie piszesz ,żebyśmy sobie znależli jak masz coś na ten temat do powiedzenia to to udokumentuj ,a nie jątrzysz.
ceramik2020.07.4 8:22
Potrzebna wielka mobilizacja Polaków, przeciwko Niemcom. Potrzebna wielka mobilizacja Polaków Jeżeli Trzaskowski ma 50 %, tyle, co prezydent Duda, to znaczy, że nie kochamy swojej Ojczyzny. Boże chroń Polskę. Otwórz ludziom oczy, uszy i rozumy, bo już czuję śmierdzący niemiecki bucior.
leo2020.07.4 6:00
NA żadnego z powyższych
Jan Radziszewski2020.07.4 4:15
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z Nieba Boże - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Boże - zmiłuj się nad nami. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami. Matko, Boża Rodzicielko - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski 20 lutego 2020 roku przez Boga Ojca Intronizowany - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, z serc narodu na Króla Polski uproszony - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, - nad Nowym Jeruzalem Panujący - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce Tworzący - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski - panujcie nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Boże porządki zaprowadzający w Polsce - zmiłuj się nad nami Polakami. Jezu Chryste Królu Polski – nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Polskę oczyszczający z grzechów - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – darzący kraj wybrany nad Wisłą wielkimi łaskami - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – oczyszczający serca, dusze, ducha i umysły Polaków - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – zawsze nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - obdarz nas pokojem! 3x Chrystus Królem, Chrystus Wodzem, Chrystus Chrystus Władcą nam.
MarKan2020.07.4 3:08
A co to się stało, że taka cisza? Moskiewskie trolle skończyły już szychta? A, rozumiem. W Petersburgu już środek nocy.
Moly2020.07.4 1:01
Tak. Absulutnie. Bardzo wazne wybory. Glosujemy za p. Trzaskowskim!
Głosuj na Dude2020.07.4 1:49
Przygotuj palety malowane w tęczę. Będzie ubaw! Moly, fucky, saki! Czasko z Rabiejem!
Moly2020.07.4 5:37
Ja mam palety przygotowane od dawna. Mnie palety nie starszne. Mnie Dudy straszne A reszte co mowisz : nie rozumiem
Prawda.2020.07.4 8:16
Moly i inni lewacy, popieraja swojego z jajka zgnilego. Trzaskowski klamal przez cala kompanie tak jak to robily dawni kacapy za komunistycznych czasow.Kazdy Polak musi zdac sobie sprawe --kim jest trzaskowski.Po pierwsze jest pol-niemcem, czy pamietacie, kiedy byla mowa o budowie lotniska, to odpowiedzial--po co nam lotnisko, kiedy mamy je w Berlinie. Juz za to same stwierdzenie wyslal bym go na wiezienne odsiedzenie.Drugo sprawa jeszcze gorsza bo niszczaca mlode pokolenie.Dawno temu chcial wprowadzic nauke sexuologi w podstawowych Warszawskich szkolach.Gdyby moim dzieciom taka nauke serwowal to mu ten durny leb rozwalil.Polaku tylko A. Duda jest najlepszym Prezydentem. Bronmy polskosci i nasze dzieci od tego lajdaka
Icek2020.07.3 22:16
https://twitter.com/Dorota_Brejza/status/1279038388277055488?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1279038388277055488%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F313749duda-sklamal-w-sprawie-ulaskawienia-pedofila-z-gdyni-i-gwaltu-dowody
Arabella2020.07.3 21:11
Pewnie że Duda wygra. W drugiej turze, oprócz ogłupionej 500+ patologii, będą głosować na niego wszyscy pedofile. Za cenę ułaskawienia, oczywiście. Niedługo po zwycięstwie Dudy PiSowski Sejm wprowadzi ustawę, że ojcowie i księża mogą molestować seksualnie dzieci.
Seks kamerki2020.07.3 21:05
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.exslove.com.pl
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.3 19:59
PiSdy się boją bo już wiedzą, że koniec dudy bliski żadna mobilizacja nie uratuje ułaskawiacza pedofilów
Zbych2020.07.3 19:38
Trzasniety kandydat na prezydenta .Kłamie, kręci ,i już tylko w dół.
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.3 19:59
jest dokładnie na odwrot duda w gół, Trzask w górę i to się już do wyborów nie zmieni
ceramik2020.07.3 18:58
I co z tego, że dywersant emanuje wścieklizną, że kłamie w żywe oczy, jak ma tyle, co człowiek. Boję się o moją Ojczyznę, że Polacy ją zdradzą i stracimy ponownie, Ale teraz rozszarpią ją w mig.
Foster2020.07.3 17:14
Musi być bardzo źle, skoro cały rząd zaangażował się w pokazywanie Dudy jako zbawiciela i ojca narodu. Jak w Korei Pólnocnej. wszystko zawdzięczamy Dudzie. Zaczynam się bać, pomimo tego, że nie glosowalem w pierwszej turze to już w drugiej nie mogę być obojetny.
greg2020.07.3 16:11
Rządy Trzaskowskiego to rządy PEDAŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jarek k.2020.07.3 15:45
Dobrze gdyby ten zdrajca i komuch przestał być prezydentem. Miejmy nadzieję, że Polacy nie będą przekupni.
Sisi2020.07.3 19:48
Zdrajca był twój stary na usługach UB.
Janusz2020.07.4 0:01
Mówisz o starym Jarka Kaczyńskiego? Że to taki resortowy dzieciak, najpierw UB, potem SB, a teraz powiela wzory z młodości?
oto prawda o Dudzie2020.07.3 14:22
https://www.youtube.com/watch?v=lzT3fJPTf-4
Tak się robi FAKE VIDEOS:2020.07.3 17:07
https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo
A tak wygląda gotowy "produkt":2020.07.3 17:08
https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo
lcf2020.07.3 14:12
https://twitter.com/i/status/1278760416768864256
Marek2020.07.3 14:01
Trzaskowski to 'czerwony' kameleon. Precz z obłudą i fałszem komunistów i przedawczyków!
...2020.07.3 13:46
"Inteligencja" głosująca na PIS: https://natemat.pl/313633,stare-budy-agresywny-mezczyzna-pozrywal-plakaty-trzaskowskiego-wideo
Marek2020.07.3 14:03
To najpewniej zagorzały komuch, podstawiony w celu zrobienia filmiku.
...2020.07.3 15:20
Ciężko się przyznać do własnego elektoratu, nie? Wstyd jak jasna cholera.
Faja2020.07.3 15:37
A gdzie tam jest powiedziane, że ten Pan głosuje na p. Dudę? Może to wyborca Hołowni??
...2020.07.3 16:03
Jeśli ty tak na poważnie to serio z ciebie niezbyt bystra faja.
Lucy2020.07.3 19:50
Tak masz racje elektorat czaska to ubeki ich bekarty prostaki ordynarny chłam aha jeszcze z kredytami we frankach
...2020.07.4 20:37
A kto tych kredytów najwięcej udzielił? Ano twój idol Pinokio Morawiecki. https://oko.press/morawiecki-przypomnial-sobie-ze-dal-kilka-tysiecy-kredytow-we-frankach-ale-sie-nie-zaciagal/ Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć. Dla przeciętnego wyborcy pis wiedza to tajemna magia wykraczająca poza możliwości intelektualne, aby je chociaż w 1% przyswoić.
wyborca2020.07.3 13:42
Duda kilka razy mi podpadł, byłem na niego wkurzony, nawet myślałem, że już nie zagłosuję, ale na tle czaskowskiego to mąż opatrznościowy, mimo zastrzeżeń chodźmy wszyscy na wybory - w drugiej kadencji Duda będzie mógł mocniej podkręcić śrubę
Elektor2020.07.3 14:01
No podkręci. Docisną Polaków biedaków podatkami jeszcze mocniej!:)
DUDA 20202020.07.3 19:51
żebyście sie wściekli wy V Kolumna Putina i tak wygra DUDA 2020
Elektor2020.07.3 22:43
Też uważam, że wygra.
majka2020.07.3 12:56
Te wybory to walka o wszystko; o byt Polaków. Idźmy do wyborów.DUDA nasz PREZYDENT
ASTOM2020.07.3 12:51
Duda capnie trochę konfi, trochę płaczka konstytucyjnego, trochę peezelu i 54% się uzbiera. Wszystko.
Marek2020.07.3 14:11
Daj Boże, abyś miał rację!
maria2020.07.3 12:42
Dziś rozpoczęłam nowennę do św Józefa o wybór Pana Andrzeja Dudy na Prezydenta Polski. Dołącz.
katolik2020.07.3 12:44
Świetny wybór! Maryja miała raptem 14 lat jak urodziła Jezusa, więc w kwestiach pedofilii mają z prezydentem wspólne tematy :D
BiegunkaProrocza2020.07.3 12:47
A ja wczoraj rozpoczęłam nowennę do muszli klozetowej o ułaskawienie księży pedofilów
Apateista2020.07.3 13:50
Moim zdaniem to trochę ryzykowne :-) Co będzie jak św, Józef nie pomoże? Zrucicie go z ołtarzy ;-)?
Anonim2020.07.3 23:20
Święty Józef jest patronem Kościoła,mamy wielu świętych i błogosławionych patronów Polski np św Andrzej Bobola ,czy bł ks Jerzy Popiełuszko .
Twój wybór ma znaczenie2020.07.3 12:39
Trzaskowski będzie wspierał tęczowych, bonzów z układów, będzie przeciwny kościołowi, okazywaniu patriotyzmu i szacunku dla Polskości.
Natalja Siwiec2020.07.3 12:42
Ale przynajmniej nie będzie wspierał pedofilów. Ani w cywilu, ani w sutannach.
I Znowu q Natalka dała głos2020.07.3 19:56
'
ktos2020.07.3 12:49
I właśnie dla tego warto na niego głosować. I jak tak zrobię. DUDA WON.
Głosuj na Dude2020.07.3 17:09
Duda , ON!
Kasikas2020.07.3 12:32
Prezydent Duda zawsze dogada się z Rządem! a to równa się ZYSK dla kraju i dla NAS POLACY....odwrotnie to klęska.....dlatego ruszajmy do URN
f232020.07.3 12:42
Nawet wybudzony o 3 nad ranem podpisze każdego gniota jakiego mu podsuną.
ktos2020.07.3 12:50
Duda podpisze nawet swój wyrok jeśli tylko pismo przyjdzie z Żoliborza.
OZ2020.07.3 12:13
Nie ukrywajmy, te wybory to jest walka na śmierć i życie, jest to walka o przetrwanie Polski i Narodu Polskiego.
Elektor2020.07.3 12:42
Nie przesadzaj. Co kilka lat taka walkę mamy. POPiS zmienia się przy korycie i nic z tego nie wynika. Polskę przeznaczyliście do likwidacji. PO i PiS były i są za członkostwem w UE. Śp. L. Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, a jego obecny następca, pomocnik PiS w okradaniu polskich obywateli, wręcz rzucił pomysł o wpisaniu członkostwa Polski w UE do Konstytucji! Żeby czasami Polakom się nie odwidziało:) To ci ale patriota hehehehe. Sami sobie ustalcie którego błazna chcecie za prezydenta, ja nie idę.
OZ2020.07.3 14:20
"Elektor" nie wymądrzaj się, ja to wszystko wiem o czym piszesz - to zagłosuj na wychowanka Sorosa, przy okazji poszukaj /YOU TUB W. Gadowski/ co ustaliła na ostatnich obradach Fundacja Batorego - min : likwidacja Urzędu Wojewody, utworzenie ponad-państwowej Policji przy Zarządach Miast, "obniżenie podatków", a jednocześnie prawo do ustanawiania podatków /katastralnego też/ przez urzędujące władze miast - to kilka przykładów.
Zrywam kontakty z PO2020.07.3 12:08
Po ostatnich atakach na tę biedną rodzinę, której pomógł Andrzej Duda muszę zerwać wszystkie swoje kontakty z PO. Tego nie da się nazwać tylko hejtem. To już są oznaki zezwierzęcenia. Okazuje się, że wyrzucanie staruszek na bruk to nie był przypadek. Dla Trzaskowskiego i jego sfory niszczenie ludzkiego życia to norma. Zachowują się jak bolszewicy dla których kilka żyć zniszczonych w imię komunizmu to żaden problem.
Belinda2020.07.3 19:55
Dopiero teraz to widzisz ze peło to plugawy POmiot najgorszej maści jaki mógł sie przytrafić Polsce.PO TO ZEMSTA HITLERA
Jeszcze tylko tydzień2020.07.3 12:04
Musimy być czujni i reagować na wszystkie kłamstwa Trzaskowskiego - to jego jedyny oręż. Teraz szambo wylewa się nie tylko ze studzienek ale głównie ze sztabu Rafała. Kłamstwo i obłuda to broń którą grupa złodzie vatowskie i bolszewizm Trzaskowskiego będą próbowały nas pokonać.
klaus2020.07.3 11:58
w tej chwili sztab Andrzeja Dudy i PiS się obudzili,że rządzą naszym społeczeństwem media niemieckie, co robili do tej pory, co robiła pani Poseł Lichocka , pan Poseł Czabański, o przepraszam pokazała srodkowy palec to tak aby zdołowac ,a nic nie robić , PiS musi dobrze zweryfikować swoje kadry.
PePe2020.07.3 11:55
Wielka mobilizacja będzie, Andrzej Duda naszym Prezydentem.
ktos2020.07.3 12:53
Bez wątpienia wasz prezydent. Hitler i Stalin też mieli swoich zaślepionych miłośników.
Polak2020.07.3 11:48
Oczywiście że potrzebna jest mobilizacja polaków, musimy przecież wyrzucić pisowską tchórzliwą pacynkę ze stołka.
Pisdzielec2020.07.3 11:47
Chętnie byśmy się zmobilizowali ale większość z nas nie potrafi czytać i pisać
ktos2020.07.3 12:56
Jesteście Polakami więc w niedziele zróbcie sobie grill, nachlejcie się, może ktoś zleje żonę. Obrzygajcie chodnik, zwyzywajcie jakichś ludzi i tyle. Nie musicie iść na wybory. Lepiej spędzić ten czas jak na Polaka przystało.
Wyborca DUDY 20202020.07.3 19:58
Pójdziemy i was plugawe plemie od Tuska wywalimy z kraju!!!
Hipokryzja frondy2020.07.3 11:42
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26094684,dzieci-bedziesz-pedalila-to-sie-spali-k-two-trzaskowski.html#s=BoxOpMT
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.3 11:40
Mieliśmy papieża polaka broniącego pedofilów w kościelnych szeregach i mamy pRezydenta broniącego partyjnych pedofilów! pedofil ułaskawiony przez PADalca to członek PiSu!!!
Beno2020.07.3 12:04
I mamy Trzaskowskiego wspierającego pedofilów i wszelkich dewiantów i degeneratów.
Ala2020.07.3 11:35
Większa ilość głosów oddana na du-pe świadczy o obniżeniu inteligencji Polaków
Hipokryzja frondy2020.07.3 11:37
Pozwolę sobie przedstawić wyborcę PIS i Dvpy - https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26094684,dzieci-bedziesz-pedalila-to-sie-spali-k-two-trzaskowski.html#s=BoxOpMT
Odezwała sie inteligentna inaczej2020.07.3 19:59
/
Beno2020.07.3 11:34
I po co te sondaże. Ktoś robi te sondaże i bierze za to pieniądze, a rzeczywistość może okazać się całkiem inna. 5 lat temu też wszystko wskazywało, że wygra Komorowski i nic z tego. Już wkrótce będzie wszystko jasne i wszystko rozstrzygnie się przy urnach.Polaku, nie rezygnuj ze swojego obywatelskiego prawa i idź na wybory. Mam nadzieję, że obecny prezydent, prawdziwy Polak, katolik, wierny tradycjom narodowym, ostoja normalnej rodziny - wygra i tego mu życzę. Polaku, nie daj się zmanipulować oszołomom - nic ci nie obiecują, nic ci nie dadzą, a jeszcze zabiorą to co masz i dzieci ci zdeprawują.
Sondaż na zlecenie Pole Dialogu2020.07.3 11:19
onet opublikował kolejny wodotrysk sondaż zrobiony na próbie 1000 osób który mówi że przy frekwencji 83% Czaskowski ma szansę. Przecież takie manipulacje powinny być karalne. Czy próba 1000 osób pozwala zróżnicować wynik w zależności od frekwencji? NIE!!! czy jest reprezentatywna? Nie!!! minimalna liczebność próby losowej wymagana przy miarodajnych sondażach jest większa! Onet należy do TVN jakby ktoś nie wiedział o co chodzi.
aks2020.07.3 11:15
POLAKU PARIOTO ZOBACZ FILM „ŚCIEMY TRZASKOWSKIEGO” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!!
aks2020.07.3 11:15
POLAKU PARIOTO ZOBACZ FILM „ŚCIEMY TRZASKOWSKIEGO” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.3 11:12
W sondażu Kantar Trzaskowski wygrywa z dudą. Fronda boi się publikować sondaży nieprzychylnych pupilkowi breżniewa z żoliborza.
Jaś2020.07.3 11:05
Jeśli Trzaskowski unika uczciwej debaty jak ognia a jest gotów pojawić się wyłącznie przed kamerami TVN to jestem pewny tego że nie osiągnie 40%. Poza tym proszenie o pomoc Niemiec w wyborach za pośrednictwem Faktu to nie była oznaka politycznej orientacji. W takiej sytuacji wygrana Dudy będzie bardzo wartościowa bo przy dużej frekwencji zdobędzie bardzo silny mandat.
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.3 11:13
duduś nie boi się debaty wyłącznie w przychylnym mu otoczeniu - sprzedajnych PiSisch "dziennikarzy", PiSiej widowni, PiSiej ustawki z pytaniami i prowadzeniu debaty na korzyść PiSiego kandydata. TAKIEGO WAŁA PiSdzielce!
kolego spokojnie2020.07.3 11:21
Jesteś bardzo reprezentatywny dla grupy wyborców Trzaskowskiego.
Marta2020.07.3 13:49
Zastanawia mnie jedna rzecz; za każdym razem widzę na tym portalu Polaka Ateistę Dumnego Geja i jego komentarze. Czy to przypadkiem nie etatowy pracownik jakiegoś "Soku z buraka"? Takiej tolerancji, otwartości i "mowy miłości", których trudno nie zauważyć w każdym wpisie, wypada pogratulować. Ścieki w Warszawie to nic w porównaniu z tym, co wylewa się ze wspomnianego etatowego hejtera a przy okazji Polaka Ateisty Dumnego Geja. Proponuję coś jeszcze dodać dla wzmocnienia efektu.
Hipokryzja frondy2020.07.3 11:03
EFEKT KAMPANI DVPY- PEWNIE TEN CHAM TO KATOLIK, CO NIEDZIELE KLĘCZY W 1 RZĘDZIE. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26094684,dzieci-bedziesz-pedalila-to-sie-spali-k-two-trzaskowski.html#s=BoxOpMT
Hipokryzja frondy2020.07.3 11:01
PROSZĘ BARDZO- WYBORCA PIS - https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26094684,dzieci-bedziesz-pedalila-to-sie-spali-k-two-trzaskowski.html#s=BoxOpMT CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAC DVPIE ZA TO, ŻE DZIELI POLAKÓW. CO ZA DNO.
ASTOM2020.07.3 11:15
Nikt Polaków nie będzie dzielił jeżeli złodzieje, którzy rozkradli polski przemysł oddadzą kasę.
Hipokryzja frondy2020.07.3 11:33
w dvpie mam dvpe i trzaskowskiego. mam dość tych wyborów. Ale krew mnie zalewa jak widzę takie rzeczy szczególnie w stosunku do kobiet. sram na twoje argumenty o złodziejach. jeżeli nie widzisz w tym niczego złego to jest zwyczajnie mi po ludzku przykro.
...2020.07.3 11:01
Andrzej Duda nie poszedł do studia tvn aby nie zostać stamtąd wyproszonym. Ta stacja ostatnio takie numery robiła.
Walter2020.07.3 10:12
Andrzej Duda nie zgodził się na debatę w TVN, gdyż wiedział, że by ją przegrał. Obawiał się kłopotliwych pytań dotyczących np. wielokrotnego łamania konstytucji (art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190), czy niezrealizowanych obietnic wyborczych z 2015 r. W TVP wszystkie pytania miał wcześniej uzgodnione i przeanalizowane w swoim sztabie wyborczym. W TVN odbyta debata spowodowałaby przegranie wyborów przez niego. Wyborcy zobaczyliby Andrzeja Dudę, który nie wie co odpowiedzieć na zadane pytania. Oceniam Andrzeja Dudę jako najgorszego polskiego Prezydenta od 1989 roku. Jeśli wygra wybory prezydenckie, to przez następne 5 lat będzie łamał konstytucję pod dyktando Jarosława Kaczyńskiego. Sądy będą opanowane przez PiS. Rafał Trzaskowski ma doktorat i zna pięć obcych języków tj. francuski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Jeśli wygra wybory, to będzie samodzielny i niezależny. Będzie kontrolował rządzących i nie pozwoli na dalsze łamanie praworządności.
Pedale2020.07.3 11:04
pedale won
Michał Jan2020.07.3 9:35
Pragnąłbym zauważyć, że ten sondaż nie odpowiada na pytanie, jak wyborcy będą głosować, ale jak uważają, że będą głosować inni. Dane przydatne dla firm typu "Bet-cośtam". Do wyliczenia ile będą wypłacać z każdej postawionej złotówki.
Mirek2020.07.3 9:35
Czaskoski jest z Patologii Obywatelskiej a więc partii złodziejskiej która przez 8 lat rządów głównie pod wodzą Ryżego okradła Polskę na 600 miliardów złotych !!! . Dlatego ja nigdy na złodzieja Czaskoskiego nie zagłosuję !! . Na Czaskoskiego głosuje tylko złodziej , łgarz i psychicznie chory . Bo normalny człowiek na takie szambo nie zagłosuje .
Maciej Łagodny.2020.07.3 9:33
Jak mówi przysłowie ,,gdzie strona ,tam żona". Czyli Sondażownia powiązana z Opozycja ,wygrywa Trzaskowski ,z Prezydentem wygrywa A.Duda. Śmiech i robienie z Elektoratu błaznów. Głos na A.Dudę ,to OBOWIĄZEK Polskiego Patrioty.
Won z POPiSem2020.07.3 9:23
Duda jest faworytem, ale pozostawiam ten wybór moim rodakom. Ja na żadnego z tych fircyków, złodziei, kłamców, bandytów głosować nie zamierzam. Ustalcie sobie między sobą który szubrawiec ma być prezydentem.
Zboczeńcu z Konfederacji2020.07.3 11:05
łgarzem i V kolumna Putina jesteście wy pod wodzą kurwina
Piotr2020.07.3 9:02
Trzaskowski to zwykły oszust.
ryszard2020.07.3 8:56
Może i komuś, na jedną czy dwie eskapady, przyda się koleś który ma wszystko w dvpie, ale nikt w pełni rozumu nie powierza takiemu losów innych ludzi, nie mówiąc już o całym kraju.
Anonim2020.07.3 8:45
Wszędzie trzeba dotrzeć z jasno i klarownie wytłumaczonym programem. Kiedy zmieniają się okoliczności w jakich przychodzi nam żyć, musimy do nich dostosować swój program, nie zaś napychać sobie głowę abstraktami, które niezależnie od wskazówek rzeczywistości będziemy wcielali w życie. Polityka musi być ściśle związana z miejscem, czasem, okolicznościami.
Observer2020.07.3 8:36
Wybory obnażyły słabości Trzaskowskiego - okazało się że on nie powinien piastować nawet stanowiska prezydenta Warszawy. Nie wyobrażam sobie żeby to pasmo ujawnionych porażek Rafała, jego nieudolności nie skończyły się referendum o odwołanie z obecnie zajmowanego stanowiska - dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy. Wymieniłbym cztery dyskwalifikujące elementy: 1 - spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego podczas pandemii poprzez ograniczenie liczby autobusów i zwiększenie przez to zagęszczenia pasażerów. To było działanie zupełnie odwrotne do tego które było oczekiwane w tej sytuacji. 2 - ucieczka na zwolnienie lekarskie na początku pandemii. Bardzo przepraszam ale takie postępowanie nie mieści się w głowie!!! 3. Karygodne zaniedbania które doprowadziły do tego że niemiecka firma państwowa zatrudniła do przewozu nas i naszych dzieci narkomana co spowodowało śmierć 1 osoby i poważne obrażenia wielu innych. 4- zalew fekaliami ulic miast i notoryczne zatruwanie odchodami Wisły - po wielu spektakularnych wydatkach na lgbt, na marsze gejowskie, po zmarnowaniu pieniędzy podatników na tandetne strefy relaksu z palet zdumienie może budzić fakt że ani HGW ani Trzaskowskie nie zrobili niczego aby uchronić mieszkańców Warszawy przed fekaliami. Przy okazji: spuszczanie kupy do rzeki panie prezydencie w nowoczesnej Europie już dawno przestało być akceptowalne. Co na to wyborcy z Płocka, Torunia, Włocławka, i okolic z ujścia Wisły? Czy nadal będziecie akceptować te przesyłki ze stolicy? Co na to obrońcy Mierzei Wiślanej zalewanej od lat warszawskimi fekaliami?
Jan Radziszewski2020.07.3 8:24
Andrzej Duda tym bardziej w obliczu znanego Przysłowia "Co ma wisieć nie utonie " a właśnie to zapowiada Andrzejowi Dudzie Pan i Król nasz "Słowo Wcielone" Jezus Chrystus 13.03.2020 Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. +++ oraz Przekleństwa Bożego rzuconego na NIEGO "piątek, 26 czerwca 2020 26 VI 2020 Klątwa Boża rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
Jan Radziszewski2020.07.3 12:21
Znów się czegoś najarałem
Jan Radziszewski2020.07.3 21:35
głupie żydowskie nasienie wpisujące do swego głupiego nicka moje nazwisko wiedz że zdechniesz podobnie jak Sekielski tj niedługo po nim
Arek2020.07.3 8:23
W ostatnich dniach mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej kandydatowi PO - po początkowym efekcie nowości Rafał okazuje się kompletną porażką. Poziom agresji prezentowany przez niego nie mieści się w akceptowanych ramach zachowań. Można powiedzieć że to wybitnie agresywny i prezentujący wrogą wobec niesprzyjającego otoczenia osobnik. Być może taka była zamierzona strategia Borysa Budki aby intelektualne i warsztatowe braki Trzaskowskiego przykryć jego agresywnymi atakami. Ale przesadzili. Na widok Trzaskowskiego wiele osób odczuwa niepokój. Na tym tle Andrzej Duda prezentuje się niezwykle pozytywnie - opanowany, pobłażliwie konkretny i gotowy do szybkiej odpowiedzi w każdej sytuacji. Brawo! To Andrzej Duda prezentuje cechy jakich oczekujemy od naszego prezydenta.
Arkadiusz2020.07.3 10:14
Ty to na serio tak? O budyniu?
O jakim budyniu mówisz?2020.07.3 11:09
idioto !!!
Anonim2020.07.3 12:12
Trzaskowski wywołuje niepokój to prawda ,ale Duda też, jakby był takim dobrym prezydentem to nie miałby konkurencji i bez problemu wygrał by w I turze .Duda to najwyzej mniejsze zło .
Znowu głupia konfa się odezwała2020.07.3 20:03
wy juz z daleka cuchniecie jedna i ta sama śpiewka