[NA ŻYWO] Kongres św. Ojca Pio. ,,Wiara potrzebuje działania’’ - zdjęcie
16.10.21, 12:42Fot. screenshot - YouTube ( Tysol Pl)

[NA ŻYWO] Kongres św. Ojca Pio. ,,Wiara potrzebuje działania’’

6

W Gdańsku odbywa się dziś IV Kongres św. Ojca Pio. Przewodnim tematem trzech debat zaplanowanych na Kongres jest Katolicka nauka społeczna.

„Na nic się zda nasza wiara, jeśli nie będzie jej odpowiadać działanie” – brzmi tytuł pierwszej debaty, w której udział biorą: ks. prałat Andrzej Kuflikowski - Proboszcz w parafii pw. Św. Ojca Pio w Warszawie, ks. dr Adam Jeszka - Kapelan Pomorskiej Drogi Świętego Jakuba w Archidiecezji Gdańskiej, Jacek Barzowski - Menadżer, Mariusz Książek - Dyrektor Generalny, Tygodnik Katolicki "Niedziela" oraz Jolanta Piec z Grupy Modlitwy Ojca Pio z Koszalina.

kak/Tysol.pl

 

Komentarze (6):

Jadwiga2021.10.19 14:19
Panie Premierze, My, Naród Polski , jesteśmy dumni, że jest Pan Premierem Polski,Naszej Ojczyzny.
pielgrzym2021.10.17 0:05
Wiara potrzebuje ...działania ? Jak widzimy zmodernizowani prezbiterzy / duchowni potrzebują PRAWDZIWYCH ŚWIĘTYCH i dlatego organizują takie kongresy. Jednakże to co mówią to WYMYSŁ POSOBOROWEJ MODERNISTYCZNEJ NAUKI. Dlatego NAJPEWNIEJ po Nauki Katechizmowe i Sakramenty chodzić do Księży Katolickich -Tradycyjnych. W Gdańsku do Bractwa Piusa X. Gdynia ul. Wiczlińska.
rebeliant2021.10.16 16:11
Wiara potrzebuje działania... a to dobre, bo przecież jakiekolwiek działanie to stoi trochę w sprzeczności z wiarą wszystko bowiem powinno się sprawiać mocą wiary. Np. życzę sobie teraz, a dajmy na to sorbet ananasowo gruszkowy w pucharku... no powiedziałem przecież... stoliczku nakryj się - AAA... trzeba popracować i to ze światem materialnym.
rebeliant2021.10.16 15:58
Ale spójrzmy na ten świat w taki sposób: jak to jest, że gdy człowiekowi jest dany normalny świat, to ten normalnie się rozmnaża, a gdy tylko boku Jahwe zachce się pokazywać swoją miłosierną chfałkę, to zaczynają się okropieństwa ?
Nie jesteś płodem?2021.10.16 14:00
To zdychaj na bagnach!
Anonim2021.10.16 12:52
"Katolicka nauka społeczna" zakłada opiekę państwa nad jednokomórkową zygota, ale nie ma nic przeciwko wywożeniu dzieci do lasu.