12.08.20, 14:38fot. tik-tok/zrzut ekranu

,,Na proteście LGBT w Polsce zginęli ludzie'' – takie kłamstwo nagrane na Tik-Toku poszło w świat

Czerwona rewolucja zmienia się z „tęczową zarazę” cytując ks abpa Jędraszewskiego. Kłamstwo goni kłamstwo, ale to właśnie jest broń neomarksistów. Nie bardzo wiadomo, czy młoda kobieta jest działaczką LGBT czy po prostu szuka sławy, a może jest młodą osobą, która została po prostu wprowadzona w błąd i oszukana przez lewicowych kłamców, którzy zaczęli takie informacje z Polski wysyłać w świat.

Młoda kobieta mówi m.in. jak strasznie homofobicznym krajem jest Polska, a sam prezydent Prezydent Duda to okropny homofob. Dodaje też, że Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w Europie. Ale co szokuje najbardziej młoda kobieta posuwa się do okropnego kłamstwa, jakonby w Polsce w trakcie demonstracji LGBT mieli zginąć ludzie. To jest po prostu szokujące.

Nagranie zostało opublikowane w postaci wiralu i polubione przez prawie... 190 tysięcy osób, a obejrzało je aż prawie 570 tys. osób. Pod nagraniem jest prawie 6 tys. komentarzy.

Wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Tomasz Kalinowski tak skomentował na Twitterze to szokujące i skandaliczne nagranie:

Jedno z wielu kłamliwych nagrań, które krążą po sieci i powtarzają narrację, że w piątek podczas pikiety LGBT zginęli ludzie.Wszystko po eng do zagranicznego odbiorcy. Udostępnienia w tysiącach. Pełna dezinformacja. Młodzi bez krytycznego myślenia i w bańkach łykają bez refleksji

Polskie służby dyplomatyczne zdecydowanie powinny zająć się tą sprawą.

mp/twiiter/tik tok/fronda.pl

Komentarze

Prawda.2020.08.18 10:09
lgbt jest ugrupowaniem chorych psychicznie z moralnymi kalekami.Jest bardzo dziwne, ze sa tacy ,ktorzy ich wspomagaja i razem z ta cholota, demonstracje urzadzaja.Jezeli POLACY NIE PRZECIWSTAWIA SIE TYM BYDLAKOM TO PEWNEGO DNIA, bEDZIE STRACH CHODZIC PO ULICACH. Policja i Rzad polski stanowczo za malo robi, zeby bronic normalnych, zdrowych psychicznie obywateli.
Anonim2020.08.13 15:19
Tempa dzidzia.
jan2020.08.13 9:22
trzeba namierzyć tą barbie i niech odszczeka to co nakłamała
To jest facet2020.08.18 12:48
stary durniu.
nool2020.08.13 0:39
przez walkę z LGBT+ giną ludzie...w samobójstwach, zaszczuci przez miłośników wielkich szpil żeby stopy kobietom wykręcały...i kusych spódniczek żeby im jajniki odmarzały...coraz więcej krzywonogich i chorych na raka jajnika dam...
"Nagranie zostało opublikowane w postaci wiralu"2020.08.12 23:45
Niech pani sprawdzi w słowniku, co znaczy słowo "wiral". Albo zapyta któregoś z kolegów "znających się na komputerach".
POgłoska2020.08.12 20:45
Podobno ktoś przeżył ale teraz ukrywa się w lesie ...
Szybka Randka2020.08.12 18:19
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
killpedryll2020.08.12 17:13
Znaleźć tą siksę i pociągnąć do odpowiedzialności za fake newsy.
pytajnik2020.08.12 16:52
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
Mejer2020.08.12 16:42
a blonde with such make-up ... it's no coincidence, it's acquired_mongolism
Janek2020.08.12 16:40
Ja bym to nagłaśniał. Na całym świecie powinno być wiadome, że u nas powszechnie morduje się sodomitów, islamistów, Murzynów, którym się robić nie chce oraz inną podobną hołotę. Żeby im nawet przez myśl nie przeszło tu przyjechać.
świadek jehowy - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:57
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 15:39
(*Darwin a Marks) K. Darwin to Żyd Talmudysta, podobnie jak K. Marx - Mojżesz Mordachai Marx Levi, który mówił: moim celem - „Jest zdetronizować Boga i zniszczyć kapitalizm” zadedykował nawet K. Darwinowi swoją książkę „Das Kapital – kritik der politischen Oekonomie” „Karolowi Darwinowi – Od szczerego wielbiciela Karl Marx 1873” K Darwin był podobnie jak Hitler także rasistą – wierzył także w hodowanie, dlatego ożenił się z kuzynką, Chciał bowiem rodzić lepsze dzieci. Miał ich dziesięcioro. Mary zmarła krótko po urodzeniu, Anna w wieku 10 lat Robert po 19 miesiącach. Henrietta przeżyła ciężki załamanie nerwowe w wieku 15 lat. Trzech synów chorowało tak często, że Darwin uważał ich za pół-inwalidów. (Ian Taylor: In the Minds of Men, s 127) +++ Jak w jakimś kraju, władze nad nim obejmą. Przejmą w wyniku zamachu stanu - rewolucji komuniści, to nie uczą na początku komunizmu, tylko zaczynają od indoktrynacji „Ateizmem przyrody” tj. uczą Ewolucjonizmu Darwina a dopiero potem na tej podbudowie, na tym fundamencie dopiero wówczas, uczą tej podobnie zwodniczej idei komunizmu. K Marks stracił wiarę studiując filozofię. W trakcie studiów prof. odciągnął go Boga i przeciągnął na nauczanie ewolucji, niszcząc całą dotychczasową jego filozofię życiową. Dlatego też oparł całą swoją ideę komunizmu na doktrynie K. Darwina. Miał sześcioro dzieci; troje z głodu zmarło w niemowlęctwie, dwoje popełniło samobójstwo, a gdy zmarł w 1883, tylko 6 osób było na jego pogrzebie. (Des Griffin: Fourth Reich of the Rich) - +++ Dlatego zamordowany pastor amerykański Martin Luter powiedział; „Obawiam się, że szkoły okażą się wielkimi bramami do piekła, chyba, że będziemy wyjaśniać Pismo św. i wyryjemy je w sercach młodych ludzi. Nikomu nie radzę posyłać tam, gdzie Pismo św. - Nie jest nadrzędne. Każda instytucja, w której ludzie nie są mocno zajęci Słowem Bożym, musi ulec zepsuciu.”
świadek jehowy - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:58
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Cool2020.08.12 15:37
Setki bezpłatnych zdjęć kobiet w gipsie: http://www.gipsverband.de
jakonby w Polsce2020.08.12 15:35
żal.pl
Cool2020.08.12 15:34
Kłamstwo to jedyny argument tęczowych lewaków ... Opanowali to do perfekcji! Niestety!
świadek jehowy - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:34
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 15:36
żydzie nie podpinaj mojego nazwiska pod swoje kłamstewka bo Piekło czeka i gore !!! +++ żydzi -i żydów i masonów w tym dziele Kłamstwa nikt nie przebije !!! a piekło czeka i gore na wszelkich miłośników cezara żydów /J 19,15) bo gdzie by indziej oni trafili - +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
świadek2020.08.12 15:33
Bracia, kiedy więc do was przyszedłem przekazać wam świętą tajemnicę+ Bożą, nie zamierzałem robić na was wrażenia swoją mową+ lub mądrością. 2 Postanowiłem skupić się na Jezusie Chrystusie, i to straconym na palu+. 3 Przyszedłem do was ogarnięty słabością, z lękiem i wielkim drżeniem. 4 To, co mówiłem i głosiłem, nie sprowadzało się do perswazji i mądrych słów, lecz było przejawem działania ducha i mocy Bożej+, 5 tak by wasza wiara nie opierała się na mądrości ludzkiej, ale właśnie na mocy Bożej. 6 Przekazujemy mądrość dojrzałym+, ale nie mądrość tego świata* ani władców tego świata*, których czeka koniec+. 7 Przekazujemy mądrość Bożą wyrażoną w świętej tajemnicy+, mądrość ukrytą — to, co przed wiekami* Bóg z góry zamierzył z myślą o naszej chwale. 8 Mądrości tej nie poznał żaden z władców tego świata*+, bo gdyby ją znali, nie straciliby na palu Pana godnego chwały. 9 Jak napisano: „Oko nie widziało, ucho nie słyszało ani nikomu przez myśl nie przeszło*, co Bóg przygotował dla tych, którzy Go kochają”+. 10 Nam jednak Bóg to wyjawił+ przez swojego ducha+. Duch przecież zgłębia wszystko, nawet głębokie zagadnienia związane z Bogiem*+. 11 Bo kto z ludzi wie, co się kryje w człowieku, oprócz ducha, który jest w jego wnętrzu? Tak samo spraw związanych z Bogiem nie może zgłębić nikt oprócz ducha Bożego. 12 A my nie otrzymaliśmy ducha świata, ale ducha, który pochodzi od Boga+. Dzięki temu możemy rozumieć wszystko, czym On nas życzliwie obdarzył. 13 I nie mówimy o tych sprawach słowami, które dyktuje mądrość ludzka+, lecz takimi, których uczy duch+. Sprawy duchowe wyjaśniamy* duchowymi słowami.
świadek jehowy - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:34
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 17:07
żydzie co zdenerwowała cię Prawda o żydowskich durakach którzy do 2 wieków wiecznych radości piekielnych doznają!! u swojego umiłowanego za życia cezara (J 19,15) ++ Iluminat Karol Marks /żyd Talmudysta Kiessel Mordechaj) bezpośrednio po swoim „Oświeceniu” i pod wpływem demonicznej iluminacji, po zniewoleniu umysłu i woli przez demoniczne zło, tak pisze w wierszu Pt. „Blada dziewica”- „I tak porzuciłem niebo. – Wiem o tym dobrze. – Dusza moja dawniej wierna Bogu. – Przeznaczona jest do piekła.” Przed wyborem drogi Ateizmu i walki z Bogiem, w liście do swojego ojca tak napisał: „Kurtyna zapadła! Moje miejsce święte świętych zostało rozdarte i trzeba tam wprowadzić nowych bogów” (demonów zła) Na co jego ojciec odpowiedział: „że Karl będzie szczęśliwy tylko: „ jeśli twoje serce pozostanie czyste i będzie bić po ludzku, i jeśli żaden demon nie będzie w stanie oddzielić twojego serca od lepszych uczuć.” Nie posłuchał dobrej rady ojca i stał się wyznawca demonicznej wiary w Ateizm – ateistą a potem Iluminatem i znienawidził Boga. „Chciałbym się zemścić na tym, który panuje nad nami”; Był zdecydowany „wypędzić Boga kopniakiem.” Jest to już opętanie idealne które w pełni zrealizuje się na następnym siódmym stopniu, pokoju miłości z złem osobowym. Nie Bóg jego zgubi, tylko jego upór w złym.
świadek2020.08.12 15:31
Paweł dziękuje Bogu za Koryntian (4-9) Usilne zachęty do zachowywania jedności (10-17) Chrystus mocą i mądrością Bożą (18-25) „Kto się szczyci, niech się szczyci Jehową” (26-31) 2 Służba Pawła w Koryncie (1-5) Wyższość mądrości Bożej (6-10) Różnica między człowiekiem duchowym a cielesnym (11-16) 3 Koryntianie dalej cieleśni (1-4) Bóg daje wzrost (5-9) Boży współpracownicy (9) Budowanie z materiałów ogniotrwałych (10-15) „Jesteście świątynią Bożą” (16, 17) Mądrość świecka w oczach Boga głupotą (18-23) 4 Zarządcy powinni być wierni (1-5) Pokora chrześcijańskich sług (6-13) „Nie wychodźcie poza to, co napisano” (6) Chrześcijanie widowiskiem teatralnym (9) Paweł wyraża troskę o swoje duchowe dzieci (14-21) 5 Człowiek prowadzący się niemoralnie (1-5) Trochę zakwasu zakwasza całe ciasto (6-8) Niegodziwego należy usunąć ze zboru (9-13) 6 Sprawy sądowe wśród chrześcijańskich braci (1-8) Jacy ludzie nie odziedziczą Królestwa (9-11) „Używajcie swoich ciał do wychwalania Boga” (12-20) „Uciekajcie od niemoralności!” (18)
świadek jehowy - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:37
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
szybka randka2020.08.12 15:30
Ja, parch Keller-Krawczyk mam super oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
joanna2020.08.12 15:29
A Joanna, a Joanna. Ye-ye, good-bye.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:29
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 15:28
żydów i masonów w tym dziele Kłamstwa nikt nie przebije !!! a piekło czeka i gore na wszelkich miłośników cezara żydów /J 19,15) bo gdzie by indziej oni trafią - +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:38
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
joanna2020.08.12 15:25
Ustalić personalia i postawić przed sądem za wzniecanie niepokojów społecznych. Nie do pomyślenia jest, by jakaś nawiedzona smarkata podburzała i szkalowała - w dodatku w zagranicznych mediach - przeciwko Polsce. Najpierw zmanipulowana biedna dziewczynina, zamiast odrabiać lekcje, jeździła po świecie i opowiadała na światowych forach dyrdymały na tematy klimatyczne, teraz kolejna. DOŚĆ TEJ ZABAWY!!!
man.of.Stagira2020.08.12 15:16
Boli mnie gira w biodrze. Nie mogę tańczyć dobrze.
man.of.Stagira2020.08.12 15:12
czyli następnym razem, wystarczy żeby jednemu spuszczono wprdl żeby nikt z całej Europy bez 'broni krótkiej' się do Polski nie wybierał. TO zaś wystarczy, żeby ich po przekroczeniu granicy natychmiast wsadzać na 48h i eksportować z zakazem powrotu do Polski na czas określony -z papierami terrorysty. DOBRE! ;-]
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:28
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jerzy2020.08.12 15:11
PiS i jego zwolennicy rozpowszechniaja klamstwa na masowa skale, wiec nie ma sensu rozdzierac szat z powodu tego fakenewsa.
Jan Radziszewski2020.08.12 15:26
żydów i masonów w tym dziele Kłamstwa nikt nie przebije !!! a piekło czeka i gore na wszelkich miłośników cezara żydów /J 19,15) bo gdzie by indziej oni trafili - +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:27
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 15:33
żydzie nie podpinaj mojego nazwiska pod swoje kłamstewka bo Piekło czeka i gore !!! +++ żydzi -i żydów i masonów w tym dziele Kłamstwa nikt nie przebije !!! a piekło czeka i gore na wszelkich miłośników cezara żydów /J 19,15) bo gdzie by indziej oni trafili - +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jerzy2020.08.13 10:19
Ty zapewne jestes niezrownowazony psychicznie, jak wielu ludzi religijnych. Ale strasz swoim pieklem wlasciwie dobrane jednostki, bo ja moge ciebie tylko wysmiac. Jestes biedny, pokrecony katol i tyle, choc nic nie moze usprawiedliwic twoich poczynan, przez ktore wielu ludzi musi cierpiec i czuc sie wykluczonych.
***2020.08.13 10:40
"Mówisz" za siebie?
po eng2020.08.12 15:07
„Wszystko po eng do zagranicznego odbiorcy”.
Panie Ziobro2020.08.12 15:04
Pewien stary policjant a jednocześnie instruktor sztuk walki kompletnie zjəbał swoich młodszych kolegów za postępowanie w stosunku do protestujących.
hańba temu Jędraszewskiemu2020.08.12 15:02
-
Jan Radziszewski2020.08.12 15:21
tobie żydzie Hańba - Piekło cezara żydów /j 19,15) gore i czeka na ciebie +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !2020.08.12 15:26
𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.12 15:35
żydzie nie podpinaj mojego nazwiska pod swoje kłamstewka bo Piekło czeka i gore !!! +++ żydzi -i żydów i masonów w tym dziele Kłamstwa nikt nie przebije !!! a piekło czeka i gore na wszelkich miłośników cezara żydów /J 19,15) bo gdzie by indziej oni trafili - +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Iza2020.08.12 14:58
Na szczęście nikt nie zginął, ale ludzie byli wożeni po kilku komisariatach, utrudniano im kontakt z adwokatem, oskarżono o absurdy, jedna osoba była molestowana przez policjantów podczas rewizji. Wyzwiska, wyśmiewanie, zastraszanie. Tak działa pisowska policja z inspiracji Dudy i jego koleżków.
"ale ludzie byli wożeni .."2020.08.12 15:05
"ludzie" ?! LGBT to NIE ludzie! Ludzie się reprodukują!
spadaj pisdeczko2020.08.12 15:11
bo popamiętasz moją żelazną pięść.
"bo popamiętasz moją żelazną pięść"2020.08.12 15:15
Tego mi potrzeba! Uuuu jak boli !!! Odbytnica smaczniejsza od pisdy, mniam, mniam...
man.of.Stagira2020.08.12 14:55
to ogromne szczęście dla Polski i Polaków, że takie postawy i zachowania wychodzą na jaw -wraz z całym tym tłumem płatnych mitomanów udających polityków- już na początku tej kadencji. Jest to tym bardziej szczęśliwa okoliczność, im bardziej zakłamana jest cała narracja. Prawda nigdy nie zwycięża ale właśnie z tego powodu położenie TYCH 'istot gender' w krajach w których panuje przesąd przeciwny jest i POZOSTANIE beznadziejne. SAMI na to PRACUJĄ. Trzeba mieć bardzo mało miłości w ogóle, żeby tak kłamać. To wraca rykoszetem.
ala2020.08.12 14:53
za świadome wprowadzanie ludzi w błąd powinna dostać dużą grzywnę z 20tys zł to odsunęło by innych jej podobnych od rozpowszechniania takich bzdur !
Skoro tak i poszło w w świat,2020.08.12 14:52
Zayebać choć kilku homos!
Klejnot Nilu2020.08.12 15:32
Jest paragraf na to co piszesz debilu. Ej moderacja, ja wiem że jesteście upośledzeni, ale panujcie trochę nad tym chlewem.
Portofino2020.08.12 14:46
Jak wszyscy ludzie normalni zboczencow nienawidzimy. Uważajcie dewianci bo te wasze parady zaczniemy zwalczać napalmem.
gość2020.08.12 14:45
Dezinformacja siana jest po obu stronach.
Prawda zawsze się obroni2020.08.12 14:43
A jak 8 osób nie daje znaku zycia nie ma kontaktu z rodzina to co NIE ZGINĘLI.? Gestapowskimi policja przetrzymuje ludzi bez kontaktu ze swiatem
Wojtek Polak2020.08.12 15:11
nie zginęli leżą zaćpani w melinach zwanych squatami.
robaczek2020.08.12 14:40
I SIE RATUJCIE PISIURY!!!!! wasz obraz jest juz budowany... POCZATEK PIEKNEJ KATASTROFY ........................................................ przemijajcie................................................... poczekamy............................................ wy sie sami zalatwicie ;]
Prince2020.08.12 14:44
zamknij morde spedalona lewacka cioto
Jan Radziszewski2020.08.12 17:44
ROBACZKU OBRZEZANY SIERPEM I MŁOTEM ZGNIECIONY - +++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.