Muzułmańscy imigranci, precz od granic Polski!!! - zdjęcie
20.09.15, 09:25

Muzułmańscy imigranci, precz od granic Polski!!!

10

W Niemczech doszło do oburzającego wydarzenia. Islamiści pobili młode małżeństwo, ponieważ mężczyzna miał na szyi... drewniany krzyżyk. Ofiarą padła także kobieta w zaawansowanej ciąży.

Portal pch24.pl poinformował o zdarzeniu w niemieckim miasteczku Hemer (zachodni land Nadrenia Północna-Westfalii) jako pierwszy. Jak relacjonuje napadniętym był 25-letni azylant z Erytrei, a napastnikami islamscy „uchodźcy” z Algierii.

"Chrześcijańskie małżeństwo zostało zaatakowane przez grupę około dziesięciu muzułmanów. Przyczyną sporu stał się najprawdopodobniej drewniany krzyż, który chrześcijanin nosił na szyi" - pisała Polonia Christiana.

Najpirw padły słowne obelgi kierowane przez "uchodźców" pod adres młodego małżeństwa. Po chwili muzułmanie zaczęli bić mężczyznę. Jak się okazuje, stosowali nie tylko pięści, lecz także "użyli między innymi szklanych butelek". Bandyci nie oszczędzili nawet kobiety, która była w zaawansowanej ciąży, w ósmym miesiącu. Na koniec zerwali Erytrejczykowi z szyi krzyż. Zabrali także ofiarom telefon komórkowy i gotówkę.

Jak podaje niemiecki portal katolicki kath.net, ofiary napadu trafiły do szpitala, a policja niemiecka szuka agresywnych "uchodźców".

BG/pch24.pl

Komentarze (10):

anonim2015.09.20 9:47
Tytuł od czapy, delikatnie mówiąc. Brzydka, nieposażna panna odgania konkurentów... których nie ma.
anonim2015.09.20 9:55
Heela jak to nie ma jak juz od lat utrzymujemy tysiące imigranto-"uchodźców". A kiedy w mediach stało się głosno o najeździe islamskim to skokowo przybyło imigrantów z Kaukazu starających się o status "uchodźcy"? Do Gruzinów nic nie mam a nawet lubię ich tak jak i oni nas lubią natomiast z niektórymi Czeczenami od lat są problemy.
anonim2015.09.20 10:39
Jakie problemy z Czeczenami? Jedyne, o jakich słyszałam, to problemy w szkole, wynikające głównie z problemów z komunikacją, no i z tym, że oni po prostu nie chcą się uczyć polskiego, bo chcą jechać dalej na Zachód. Nasza pewna łaskawość w przyjmowaniu Czeczenów wynika wyłącznie z chęci zagrania na nosie Rosji, zgodnie z hasłem "wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi".
anonim2015.09.20 10:57
Jedno pobicie nierowne drugiemu, prawda Frondo? Gdy islamisci bija chrzescijanskie malzenstwo, publicysta z ,,Fronda.pl`` okresla to, jako oburzajace wydarzenie. Natomiast, gdy we Francji, zostaly pobite aktywistki Femen (jedną z nich przewrócono, kilku stojących nad nią mężczyzn kopało ją), na portalu Fronda napisano, ze... muzułmanie potraktowali je po swojemu, bo naruszenie ich zasad spotyka się z bezwzględną karą. Publicysta TW, w ostatnim zdaniu, okrasił swoja notatke jakze cenna porada dla Pań feministek. cyt:,,Drogie Panie feministki czy nie czas docenić Polskich chłopców? Kto wie, co będzie „jutro”?`` Prawda jak milo, ze strony pana TW? Mysle, ze to niepowetowana strata, iz publicysta BG nie pokusił sie o udzielenie porady, pobitym chrzescijanom, zapewne bylaby rownie ,konstruktywna`, jak ta, dana przez redakcyjnego kolege.
anonim2015.09.20 11:55
Zakaz publicznych praktyk religijnych, zakaz noszenia symboli religijnych. Pewnie nie zlikwidowałoby to zwykłego bandytyzmu ale ograniczyłoby jego źródła...
anonim2015.09.20 12:21
Heela to mało słyszałaś. Czeczeńska mafia sprawia spore problemy a jak na razie to jest ich stosunkowo niedużo. We Francji gdzie muzułmanie stanowia ok 20 5 populacji - wśród osadzonych stanowią 80 %.
anonim2015.09.20 12:26
To faktyczne zapraszanie ,,uchodźców" przez Merkel, to celowa robota.
anonim2015.09.20 13:30
Nie wolno swoich reakcji ograniczać do hasła "precz!". Najpierw trzeba manifestować pomoc. Jeśli to konieczne, Polacy powinni pomagać, byle nie agresywnym islamistom, lecz migrantom i uciekinierom, ale tylko w ich kraju, w ich ojczyźnie. Tym, którzy już wyemigrowali trzeba pomóc do powrotu do ojczyzny. Biskupi chrześcijańscy w Syrii i Egipcie też wołają o ten powrót. Europa dla niech będzie co najwyżej kontynentem obcym kulturowo, albo arena walk w rodzaju:"Islam kontra reszta świata" . Europa ich nie uszczęśliwi. I tak powinniśmy okazywać im tę przysłowiową "czułość", o która apeluje papież.
anonim2015.09.20 13:54
Heela Albo jesteś idiotką, albo faktycznie niewiele wiesz, ale w takim przypadku nie powinnaś wypowiadać się publicznie, obnosząc ze swoją ignorancją. Problemy z Czeczenami są w Polsce cały czas, lecz "zamiata się je pod dywan". Niedawno ujawniono nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie, na którym widać oburzające zachowanie przebywających tam muzułmanów, którzy narzucają innym niemuzułmańskim uchodźcom (Ukraińcom i Gruzinom) islamskie zasady. Na nagraniu słyszymy jak czeczeńscy uchodźcy kłócą się z niemuzułmańskimi uchodźcami i próbują ich zmusić do przestrzegania islamskich zasad dotyczących ubioru m.in. mężczyznom zakazują chodzenia w krótkich spodniach a kobietom w krótkich spódnicach i koszulkach podczas upałów. Także w ośrodku dla uchodźców w Górze Kalwarii doszło do podobnych zdarzeń. Czeczeni zaatakowali tam m.in. Ukraińców za to, że nie ubierali się zgodnie z zasadami islamu. Jeden z chłopców chodził tam w krótkich spodenkach. "Tu jest państwo islamskie" - mówili Czeczeńcy. http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Jak-przebiegnie-integracja-nowych-uchodzcow-W-Polsce-nie-chca-uczyc-sie jezyka,wid,17834035,wiadomosc.html?ticaid=1159e7
anonim2015.09.20 18:09
@en... Znam dość dobrze niektóre aspekty problemu uchodźców, nie muszę się znać na wszystkim, co nie znaczy, że masz prawo mnie wyzywać, okazując przy okazji swój brak kultury. Jeśli ośrodki sobie z takimi ludźmi nie radzą, to to rzeczywiście jest to problem, ale nie z gatunku nierozwiązywalnych. Takich ludzi należałoby deportować, a w żadnym wypadku nie dawać im statusu uchodźcy.