Muzułmanin rzucił krzyż pod nogi Polaka - zdjęcie
11.02.14, 15:06

Muzułmanin rzucił krzyż pod nogi Polaka

19

O sprawie poinformował portal narodowcy.net pracujący na Wyspach Polak. On jak i muzułmanie byli pracownikami myjni.

"Dopiero niedługo przed moim odejściem, gdy przeciągał kable razem ze swoim kolegą , ostentacyjnie bez słowa zerwał krzyż i rzucił pod nogi moje i drugiego Polaka. Wiem, że miał prawo go zdjąć, zwrócić uwagę, ale zrobił to tak jak widać na filmie, obrażając nasze uczucia religijne! Zauważyłem od razu, ze rzucił krzyżem ale dotarło to do mnie dopiero po kilku sekundach bo po prostu nie mogłem uwierzyć, że naprawdę to zrobił. Podniosłem krzyż, wściekły zapytałem go co robi, przecież dla nas to symbol religijny, ale nawet nie zareagował (...) O zajściu poinformowałem korporację, w odpowiedzi dowiedziałem się, że ze względu na ich umowę i relacje z operatorem myjni nie są oni zobowiązani do wyciągani konsekwencji w sprawie rasizmu, zastraszania i wykorzystywania pracowników i powinienem skontaktować się z prawnikiem i załatwić to we własnym zakresie. Po prostu korporacja umywa ręce i konsekwencji od operatora nie wyciąga." - relacjonuje naoczny świadek zdarzenia. 

Ponadto przyznaje on, że poprawność polityczna w Wielkiej Brytanii sięga zenitu. "(...) reakcja byłaby dopiero gdybym to np. ja rzucił koran. Zostałbym wtedy potępiony, prawdopodobnie nawet z miejsca pobity, a całą sprawę nagłośniono by w mediach". Jego zdaniem przez poprawność polityczną ludzie na emigracji w Wielkiej Brytanii boją się zareagować, gdyż mogą zostać potem oskarżeni o rasizm. Tymczasem muzułmanie rosną w siłę, celowo i systematycznie wykorzystują swoją uprzywilejowaną pozycję."Każdy niewierny może być wykorzystany, okradziony, poniżony - nieliczni się przeciwstawią, bardzo nieliczni" – napisał pracujący na wyspach Polak.

Całe zajście zostało zarejestrowane:

Ab/narodowcy.net

Komentarze (19):

anonim2014.02.11 15:41
Mathiola... znaczy się kraj Brytów to już republika islamska???
anonim2014.02.11 15:55
Anty_islam, Piano - no tak macie rację. Szacunek należy się każdej religii. Dlatego aby nie prowokować takich sytuacji powinno być w sferze publicznej jak najmniej symboli religijnych.
anonim2014.02.11 16:12
dla mnie większym zagrożeniem od muzułmanów jest epidemia ateizmu i związanej z nim politycznej poprawności; to współczesna forma komunizmu, która coraz bardziej przypomina 1984 George'a Orwell'a; mówę wam, myślozbrodnie są tuż za rogiem! swoją droga ten muzułmanin powinien dostać w ryj
anonim2014.02.11 16:17
Karjalan - to nie powinno cie obchodzic , kto ten krzyz powiesil, wisi i basta. A krzyz w pracy jest jak najbardziej odpowiednim miejscem. Z moslemami sie nie dyskutuje, tylko wali w morde, wtedy maja przed toba respekt i szacunek i tak to funkcjonuje. W innym wypadku jestes traktowany jak szmata, a szczegolnie jesli ich jest wiecej. W mojej miejscowosci jest wielu mlodych Rosjan i trzymia ich krotko, tak ze jest spokoj. Przemoc jest jak najbardziej zwiazana z ich wyznaniem i charakterem, nie obraza sie. Ten kto ich zna moze tylko to potwierdzic.
anonim2014.02.11 16:21
Jeszcze islamiści dadzą popalić Brytyjczykom i nie tylko.
anonim2014.02.11 17:27
"nieliczni się przeciwstawią, bardzo nieliczni" – napisał pracujący na wyspach Polak." Moze nie zauwazyl okazji aby sie przeciwstawic?
anonim2014.02.11 17:33
Multi kulti!
anonim2014.02.11 18:07
@anty_islam epidemina ateizmu jest widoczna w cywilizacji Zachodniej i jest główną przyczyną jej postępującego upadku; aborcja na życzenie, mieszanie w pojęciu rodziny (homoideologia) oraz deformacja pojęcia narodu w postaci niekontrolowanej imigracji by załatać spadek dzietności to jej główne owoce; ateizm nie jest tylko brakiem Boga, ateizm jest czystą kartą, na której można zapisywać dowolne brednie nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości, a potem je realizować, aż rzeczywistośc je doprowadzi do bankructwa
anonim2014.02.11 18:25
@Karlajan Antyislam, ect. nie sądzcie, że Muzumanie nie odpowiedzą za swoje czyny, Anioł Sprawiedliwości stoi z mieczem, by bezbożników ukarać, co myślicie w Rosji nie zrzucano krzyży z cerkwi, kościołów, nie w jednej miejcowości ten który próbował zniszczyć,uszkodzić zrzucić źle skończył, niejeden z konsomolców spadł i roztrzaskał, gdy drugi tym niezrażony to samo próbował podobnie się z nim stało i w tej miejcowości już potem żaden konsomolec, NKWDzista, nie próbował . Jak prorok Mahomet jest w piekle tak i jego wojownicy dżihadu są lub bądą razem z nim. Czy parobek August Gagner który potrzaskał Figurą NMP Łaskawej w Fontenaey-sur-Orne nie został ukarany? Nie upyneło pietnaści minut od tego czynu jak koń go wrzucił pod koło młyńskie oddalone 4 cale od dna. Jak go ludzie wyciągneli wszyskie kości połamane 3 godziny konał strasznie cierpiąc. co niestanął na sądzie Bożym? Czy w Polsce Berta Bauer wyciowawczyni młodzierzy hilerowskiej w kilka godziń po tym jak strzelała do Krzyża została ukarana - nadleciały myśliwce sowieckie i ja rozniosły! paradoks chłopu który ją wiózł nic sił nie stało, koniom nic nie stało, wóż cały. Bóg swoich wrogów może ukarać rąkoma swoich wrogów.
anonim2014.02.11 19:23
Fundamentem cywilizacji Europy jest chrześcijaństwo. Problem polega na tym, że ludzie mają to coraz częściej gdzieś i dlatego coraz bardziej panoszą się muśliny. Chrześcijańskie wartości to wartości uniwersalne, ogólnoludzkie. Nie trzeba być chrześcijaninem, żeby dobrze rozumieć przykazanie: nie będziesz zabijał, nie będziesz kradł, nie będziesz kłamał, itd. Jeśli ludzie na nowo nie przylgną do tych wartości, to wchłonie nas islam, ze swoją ideą pokoju, który polega na wyrżnięciu wszystkich "niewiernych". Jak inna jest nauka Chrystusa od nauki pseudoboga.
anonim2014.02.11 19:36
@akcamillo W pełni się z tobą zgadzam. Jeżeli ktoś wierzy w Boga, ma pełne prawo demonstrować to, także w pracy.
anonim2014.02.11 19:45
@Kendra - no i ten muzułmanin swoją wiarę zademonstrował. Tak samo mądrze, jak akcamillo piszący o tym, że muzułman należy lać po mordach. Religijność powinna mieć prawo istnienia w przestrzeni publicznej, pod warunkiem, że nie oznacza to gnębienia wyznawców jednej religii przez wyznawców innej. Muzułmanin z filmiku postąpił w sposób skandaliczny, bo w imię swoich przekonań, podeptał wiarę drugiego człowieka. Dokładnie tak samo czyni część komentujących pod tym artykułem.
anonim2014.02.11 21:12
ateisci nie zdaja sobie sprawy z zagrożenia jakim jest dla nich muzułmanin.. w momencie kiedy liczba chrześcijan w europie osiągnie pewną niską wartość,to ateiści i inni poprawni politycznie będą musieli podporządkować się zasadom jakie NARZUCĄ im muzułmanie wdzierając się w struktury państwa. Tak samo jak komuniści wykorzystali ateistów by wprowadzać ten system na skalę masową..tak teraz tym samym tropem idą inne 'ruchy' bądz 'struktury' Zawsze znajdzie się ktoś kto chce zawładnąć światem..zmieniają sie tylko nazwiska,grupy,miejsca..i zawsze tymi ktorzy chcą tego dokonać pośrednio są ludzie niewierzący bądz wierzący 'inaczej'..-satanisci,okultyści, nihiliści.. itp itd
anonim2014.02.11 21:24
Uire - ja bym zrobil to co napisalem, ty chloptasiu zrobilbys odwrotnie, kilka zdiec komorka i zamiescil je na youtube. W zyciu stawia sie granice, nie tylko dla siebie , ale dla obcych takze. Twoje mysli to czysty ekumenizm - dziekuje to nie dla mnie, Kosciol katolicki tez sobie palce spazyl takim mysleniem.
anonim2014.02.11 21:45
"brudas" powinien natychmiast dostać w ryj tak, żeby dłuższy czas nie mógł się podnieść i powinien usłyszeć, że jeśli jeszcze raz zrobi on lub jego kolesie coś podobnego to nastepnego dnia nie przeżyją oni ani ich rodziny - tacy tylko ten język pojmują, to dzicy z Azji (nie szkodzi, że mniejszej)
anonim2014.02.11 21:49
Co najwyżej "ucywilizuje" takich jak ty Vrok - i to w taki sposób, że jak muezin wydrze mordę o 5 rano, to pierwszy będziesz padał na twarz przed Allachem
anonim2014.02.12 8:16
"Nie jestem obrońcą krzyża i wisi mi generalnie, co się z nim dzieje" - oto macie obraz moralnego i umysłowego poziomu coraz większej liczby dyskutantów na tym portalu. Gdzie moi dawni frondowicze???
anonim2014.02.12 10:35
Anglia to kosciół anglikański.. czyli..czyli państwowy..na usługach państwa zeby nie było wątpliwości..i tutaj wyraźnie widac do czego prowadzi..po owocach poznacie.. np ostatnie wieści o zanegowaniu istnienia szatana, zła,zmiany sakramentu chrztu..Bog wie co tam jeszcze. Wierni odchodzą..gubią się. Plan się wypełnia..a na miejsce puste wchodzą obcy. http://youtu.be/WgrrhLBXiVs posłuchajcie może tu... Ostatnio ten ksiądz był na spotkaniu z redaktorem Skowrońskim i Sumlińskim odnośnie książki Sumlińskiego. To nie są jakieś tam zabawy w berka ( jak to ładnie opisał matka kurka ) ale gotowanie żaby w garnku z coraz to gorętszą wodą..powolutku.. GenesisieX _ weź napisz ksiązkę SF..nadajesz się idealnie :)
anonim2014.08.12 8:14
Kandydat do Parlamentu Europejskiego i przewodniczący partii Liberty GB Paul Weston został aresztowany za cytowanie fragmentu książki Winstona Churchilla „The River War” na schodach w Winchester Guildhall. Czytane przez polityka fragmenty dotyczyły obserwacji Churchilla na temat islamu i jego wyznawców. http://www.polishexpress.co.uk/polityk-cytowal-slowa-churchilla-o-okrucienstwie-muzulmanow-zostal-aresztowany/