Muzułmanie w Europie: Zabijemy was, chrześcijan - zdjęcie
14.08.14, 13:24Muzułmanie w Europie: Zabijemy was, chrześcijan (fot. YouTube/CNN)

Muzułmanie w Europie: Zabijemy was, chrześcijan

47

Jak podaje dziennik „Die Presse”, o. Jaider Chantre Sanchez, który pochodzi z Kolumbii, został napadnięty w miejskim parku przez dwóch muzułmanów. Według mediów mężczyźni mieli wołać: „zabijemy was, chrześcijan!”. „Trochę się bałem. To pierwszy raz, gdy coś takiego mi się przydarzyło. W Kolumbii słyszałem, że Holandia to tolerancyjny kraj. Wydaje się jednak, że jest inaczej” – powiedział seminarzysta w wywiadzie dla holenderskiego „De Telegraaf”.

Co ciekawe, muzułmanie, którzy go napadli, udawali się akurat na antyizraelską demonstrację, która miała się odbyć w Utrechcie.

Seminarzysta wyjaśnia, co jego zdaniem stało się przyczyną ataku ekstremistów. Miał na sobie koszulkę z arabską literą „n”, która oznacza słowo „nazarejczycy”. Taką literą Państwo Islamskie oznacza w Iraku domy wyznawców Chrystusa. „Wielu chrześcijan nosi takie koszulki z powodu solidarności z braćmi w wierze z Iraku. Logo musiało zadziałać na obydwu muzułmanów niczym czerwona płachta” – mówi o. Sanchez.

pac/kath.net

Komentarze (47):

anonim2014.08.14 9:32
Trzeba zacząć rozsylać szynkę listami. Albo nosić przy sobie wieprzowinę. I w ryj. I po zbawieniu wyznawców islamu. Szynki się boją.
anonim2014.08.14 9:41
Islamiści żyjąc poza granicami swoich państw nie przestrzegają "przykazań" swojej religii, jak np. : piją alkohol, jedzą mięso, prowadza rozpustne życie - to na podstawie częstych zachowań studentów islamskich. Mordy na Chrześcijanach jasno pokazują komu i czemu służą.
anonim2014.08.14 9:41
No tak. A głupek Piogal nadal wierzy, że stały realny wzrost liczby islamistów w Europie połączny z realnym zmniejszaniem się liczby chrześcijan przyczyni się do wzmocnienia wirtualnych sił "postępu i nauki".
anonim2014.08.14 9:43
Chyba Holendrzy powinni tym brudasom pokazać że nie są u siebie.
anonim2014.08.14 9:45
Gandalf on wierzy że ludzie ,,nauki i postępu" do których siebie zalicza obronią zdychający zachód,swoją drogą o czym on chrzani?
anonim2014.08.14 9:51
OZ Wyznawcy islamu wyrwani z miarę cywilizowanych kultur własnych narodów, łatwo stają się ofiarami fanatyków świetnie poruszających się w realiach zadowolonych z siebie państw zachodnich. Zamachu na WTC nie dokonali barbarzyńscy beduini zamiszkujący pustynie półwyspu Synaj. Tego zamachu dokonali islamiści wychowani i wyszkoleni w krajach Zachodu. Ale bujajcie się dalej w swoich utopiach ludzie "nauki i postępu". Przyjdzie czas, źe i Wam oderżną głowy kuchennymi nożami. Doczekacie się...
anonim2014.08.14 9:52
3 wojna swiatowa juz blisko, albert pike jak mial racje, 3 wojna a potem tylko rzad swiatowy
anonim2014.08.14 10:07
Oni bardzo dobrze o tym wiedzą że jak zaczną rozrabiać ich idylla się skończy,oni poczekają sobie najpierw przewyższą Holendrów demograficznie(przy ich poligamii dodajmy jeszcze),a przy urnach zbudują swoje nowe państwo muzułmańskie.
anonim2014.08.14 10:11
Sabrinus Głupek Piogal jak zwykle ma "rację"! Jak brytyjskiego oficera w mundurze zaszlachtowano w biały dzień na ulicy brytyjskiego miasta, to premier Cameron zakazał brytyjskim oficerom paradowania w mundurach. A liczba islamistów na wyspach brytyjskich systematycznie wzrasta. W niektórych okręgach wyborczych islamiści już mają większość i mają swoich przedstawicieli w zarządach wielu brytyjskich władz samorządowych. Ale co tam realna rzeczywistość dla głupka Piogala! On ma przecież swoją wirtualną rzeczywistość "nauki i postępu".
anonim2014.08.14 10:16
Piogal ciebie może śmieszyć teoria która głosi że muzułmanie za ileś tam lat przewyższą liczebnie starzejącą się ludność starego kontynentu,to jest chłodna kalkulacja,my też mamy niż demograficzny,moje pokolenie zapewne będzie miało jeszcze bardziej głodowe emerytury niż dzisiejsi emeryci.Do nas muzułmanie niechętnie się osiedlają(gowniane pensje i niski socjal),ten kraj islamizacja dopadnie później niż UK,Francję,Niemcy etc. ale to jest pewne.
anonim2014.08.14 10:20
Gandalf reakcja Camerona chyba jest równie tragiczna co śmierć tego żołnierza-skoro państwo staje się tak bezradne to czy naród rdzenny nie dokona samosądu?-to może nawet i lepiej,dowód na to że ich rząd muszą wymienić(heh podobnie jak nasz zasługuje na to od 20 lat).
anonim2014.08.14 10:21
Ludzie, Piogal jest pewnie na zasiłku redakcji, bo to taki nasz nadworny błazen i chłopiec do bicia. Fronda po prostu dba o nasze poczucie humoru i w tym celu wynajmuje tego kulawego umysłowo trefnisia Piogala, niedorozwiniętego arbitra i autystycznego merssa z chorobą autoimmunologiczną. Bez nich byśmy się zanudzili :D
anonim2014.08.14 10:23
Matołku przecież obywatelstwo się dostaje automatycznie gdy się rodzisz w danym kraju.
anonim2014.08.14 10:23
Piogalu Głupku, całe Twoje tępe myślenie oparte na glupiutkiej wierze w Twoją bezkarność (piogalski prymat argumentu siły nad siłą argumentu) nie wytrzymuje konfrontacji z rzeczywistością. Grasz na nosie Redaktorowi Terlikowskiemu bo ten nie ma na Ciebie żadnego bata w postaci argumentu siły ale spieprzasz jak królik w pokrzywy przed każdą siłą argumentu. Jak tylko zobaczysz Gandalfa, chowasz się do mysiej dziury zmieszkiwanej nawet przez stado takich jak Ty tchórzliwych szczurów.
anonim2014.08.14 10:31
Gandalf czy wjazd na osóbkę piogala nie jest zbyt prymitywne?-nie fajnie jest zniszczyć jego utopijne wizje argumentami?
anonim2014.08.14 10:34
@Gandalf, Sebinus- Dajcie spokój Piogalowi. Niech się jeszcze jakiś czas się łudzi, a potem się obudzi z ręką w nocniku.
anonim2014.08.14 10:41
Piogal zobaczymy za jakieś 20-50 lat,nie mówię że to proces szybki jak pstryknięcie palcem tylko długggggiiiiiiiiii i powolny.Dalej niech się europejczyk wykańcza swoimi wynalazkami to przyspieszy ten proces. cox skoro tu wchodzi,to chyba liczy na to że ktoś odpowie na jego posty.
anonim2014.08.14 10:42
Ja mówię o scenariuszu w czasie przyszłym,nie o teraźniejszości.
anonim2014.08.14 10:48
Fronda faktycznie dopuszcza do głosu takich pajaców jak Piogal, bo ma w tym swój cel. Tego rodzaju błazny zwiększają Frondzie klikalność a redaktorowi Terlikowskiemu o klikalność chodzi przede wszystkim. Nie oznacza to jednak że redaktor Terlikowski ma jakiegoś bata na przygłupa Piogala. Gdyby tak było wystarczyłby jeden ban i po sprawie. Tymczasem Piogal dostał takich banów kilkaset, co tylko utwierdziło go w bezczelności. Ale oto kolejny przejaw "geniuszu" pajaca Piogala: "90 procent obywateli Holandii posiada obywatelstwo holenderskie". Genialne! Tyle tylko że 40 procent obywateli Holandii, ktorzy posiadają obywatelstwo holenderskie pochodzi z krajów arabskich i wyznaje islam. Meczety rosną jak grzyby po deszczu w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytani i w innych krajach Europy a Piogalik opowiada duby smolone o chwytaniu chrześcijan na "smycze" wierząc niezachwianie w swoje utopijne siły "nauki i postępu" . Wtóruje mu w tym "zacny pan Janusz" , który robi takie "porządki" w Polsce że aż się na własnej miotle przewraca. Buh ha ha ha
anonim2014.08.14 10:53
O to chodzi panowie, któregoś dnia zorganizuja katolicy manifestację jeden dobrze opłacony islamista zabije kilku chrzescijan i dalej pójdzie już z górki
anonim2014.08.14 10:55
Buhehe dobre piogal, powinieneś dopisać również siebie panie ,,nałUkA i pOśCiep".Cóż zapewne zrobią ze mnie sito broniąc się a ty skończysz bezradnie zaszlachtowany maczetami,ciebie jako geja oni chyba bardziej nienawidzą niż mnie katola -czas żebyś zdjął klapki z oczu(zaraz co ja chrzanie szyderce chcę oświecić?).
anonim2014.08.14 11:00
pablo81 nie wyskakuj mi tu zaraz z planami rasy panów/kosmitów/masonów/jaszczuro-ludzi/Tau/Eldarów/świnek morskich i Bóg wie czego jeszcze.... Na poważnie : no to by był pretekst do wojny-ale taki rodzaj istnieje od dawna: Wojna z terroryzmem, z wrogiem który swoją obecność ukrywa do momentu ataku.
anonim2014.08.14 11:10
Januszek się na miotle przewraca?-w jego przypadku to są butelki po żołądkowej.
anonim2014.08.14 11:11
@ Piogal " @Sebinus Za 50 lat to w Europie nie będzie ani muslimów... ani was :) " A co zrobisz z muzułmanami? Otworzysz ponownie Auschwitz, wykastrujesz wszystkich czy może deportujesz (ale dokąd) ?
anonim2014.08.14 11:13
@piogalek...pragnę przypomnieć, że jeden Pan, taki niski z małym czarnym wąsikiem tez tak kiedyś gadał że za 50 lat nas nie będzie.....kościół nie takich "mocarzy" przetrzymał i przetrzyma ;-) Wiem boli no ale cóż taka prawda !!!
anonim2014.08.14 11:18
Neri czy ten mały pan faktycznie nie jadał mięsa?
anonim2014.08.14 11:23
Dla nich gdy się rodzi dziewczynka jest hańbą dla rodziny,podziemia aborcyjne są nawet w ich krajach.
anonim2014.08.14 11:28
@Sebinus "wojna z terroryzmem" usmialem sie dobrze, obie strony kierowane sa przez te same osoby.
anonim2014.08.14 11:31
To dlaczego w UK kumpel odradza spacery po dzielnicach muzułmańskich?
anonim2014.08.14 11:34
Piogal Czy Ty w ogóle wiesz co są w ogóle "narzedzia intelektualne"? Wyjdź chlopie z tej probówki w jakiej przez całe swoje marne źycie tkwisz po uszy. Wyjrzyj chlopie na zewnątrz. Pojedź do Holandii, do Niemiec, do Francji, do Wielkiej Brytani. Przejdź się ulicami tamtejszych stolic, większych i mniejszych miast. Odwiedź tamtejsze prowincjonalne miejscowości. Jak Cię na to nie stać, to pogadaj z kimś kto tam był, żył i mieszkał a wtedy otworzą Ci się Twoje oczka przymglone Twoją "nauką i Twoim "postępem" a wtedy sam zobaczysz jak wygląda realny świat na jakim źyjesz i jakie są realne trendy występujące na tym świecie. Poniał tawariszcz "nauka i postęp"?
anonim2014.08.14 11:34
Co do przenikania kulturą zachodnią przez dzieci muzułmanów kulturą zachodnią. Odwiedziła mnie w tym tygodniu znajoma z Anglii. Podczas rozmowy stwierziła, że wg jej obserwacji w Anglii jest coraz więcej muslinów, zachowują się coraz bardziej bezczelnie, a integracja z miejscowym społeczeństwem to jednostkowe przypadki. No i powoli zdobywają władzę w radach miejskich.
anonim2014.08.14 11:36
Lece moi battle bruvas wzywają.
anonim2014.08.14 12:12
Do wszystkich członków dyskusji: pogadali? To do mięsnego po szynkę. I torpedować ich i odebrać im tym samym prawo do zbawienia!!!
anonim2014.08.14 12:18
Piogaliku, Glupolku, Twoje "narzędzia intelektualne" nie wyostrzyły się jeszcze na tyle aby zrozumieć, że w wielu statystykach, dzieci muzułmanów, którzy kilka lat temu uzyskali obywatelstwo np. holenderskie są traktowane jako dzeci pochodzenia holenderskiego? Za tępe masz na to "narzędzia intelektualne"? Spokojnie patrzysz na to, że w "cywilizowanych" krajach europejskich muzułmanie mordują dzieci, które odstępują od prawa szariatu. Prawa bezwzględnie przestrzeganego w społecznościach muzułmańskich coraz bardziej rosnących w siłę w europejskich miastach? Europejscy policjanci w ogóle w te zbrodnie nie wnikają, bo to grozi zamieszkami. W meczetach mullowie głoszą swoje "nauki", na ulicach realną władzę sprawują islamscy sędziowie pokoju, którym policjanci grzecznie schodzą z drogi a tłumy wiernych biją czołami o ziemię na każde wezwanie płynące z minaretów. Wladze samorządowe tego "nie widzą" bo to też nibezpieczne... Ale Ty glupolku oglądałeś "program w tvn"! Stąd masz takie "narzędzia intelektualne" że w konfrontacji z nimi wymięka mózg kaźdego normalnego człowieka. A wiesz że w Korei Północnej telewizja pokazała w całości zwycięski mecz koreańczyków w finale ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej? Ale Ty glupolku, zajmuj się dalej produkcją "wirtualnych smyczy" dla chrześcijan. Rób to przy wykorzystaniu swoich "narzędzi intelektualnych". Tymczasem muslimy zajmą się produkcją noży kuchennych... Bujaj zatem głupku w obłokach nadal. Bujaj się tak długo dopóki sam nie poczujesz muzlimskiego noża na gardle... Wówczas może zatęsknisz za "narzucającymi" Ci swoją wiarę "katolami". Ale wtedy żałosny pajacu będzie już dla Ciebie za późno...
anonim2014.08.14 12:26
Piogal, Byłeś ostatnio w Londynie? I gdzie mieszkałeś w probówce swojej "nauki" i swojego "postępu"? Nie dziwota, że nic nie widziałeś. Tam są jeszcze lepsze tevałeny niż w Polsce...
anonim2014.08.14 12:26
@Piogal i wszscy inni naiwni Chcesz zobaczyć, jak wygląda "asymilacja" islamistów? Zapraszam na Kreuzberg i obrzeża Berlina. Dzieci emigrantów może i przesiąkają kulturą miejscową, gorzej z wnukami, zwłaszcza w okresie dojrzewania, których spora część staje się fanatykami. Bo łykają frustrację swoich rodziców, czujących się tu obywatelami drugiej kategorii. Policja od kilku lat berlińska ma problem, co zrobić z grupami chłopaczków, którzy łażą po ulicach i polują na muzułmańskie (bądź po prostu ciemnowłose) kobiety chodzące bez chusty ma głowie. Pewnie, że to ekstremiści, bo nikt normalny by czegoś takiego nie zrobił. Ale oni zastraszają ogół.
anonim2014.08.14 12:40
Dorwać takich islamistów i wysmarowac ich smalcem. Świńskim. Powinna im rura mocno zmięknąć. Im bardziej fundamentalistyczny, tym bardziej wierzy, że po kontakcie z wieprzowiną albo czymkolwiek pochodzącym od świni nie załapie się do raju z haremem i hurysami.
anonim2014.08.14 13:18
@Gandalf Nie trzeba jechać do Londynu na obserwację, wystarczy pojechac do wawy co prawda skala mniejsza ale daje do mylsenia dla myslacych. Po to wymyslono sformułowanie nietolerancja aby zamknac usta chrzescijanom i zeby nic nie powiedział na temat pedałów, islamu czy zydów, oczywiscie atak w druga stronę na chrzescijanstwo traktowany jest jako walka z ciemnota.
anonim2014.08.14 13:36
Piogal a o czym masz dyskutować skoro oficer prowadzący Ciebie Ci nie napisał tekstu.
anonim2014.08.14 15:53
A czy nie jest tak, że Islamiści wykonują polecenia w ramach NWO ?!
anonim2014.08.14 16:15
dawno nie było krucjat! niech watykan zasponsoruje najemników i może zrobią porządek te prywatne armie a państwo islamistów szlag trafi!
anonim2014.08.14 19:00
Sauvan Nie wiem czy Gandalf jest czlowiekiem wysoce wykształconym. Wiem, że jego wypowiedzi są wysoce chamskie i wysoce obraźliwe, wyłącznie dla takich tępych politruków jak Ty. Stąd dobra rada: Zmykaj przed Gandalfem do jakiejś mysiej dziury. Najlepiej do tej samej, do której czmychnął szczurek Piogal Buh... ha... ha... ha...
anonim2014.08.14 21:09
Sauvan Wytłumaczeniem jest: Brak jakichkolwiek nie tylko moich kompleksów ale także brak jakichkolwiek moich skrupułów w zadaniu wychowywania takich chamów jak Ty. Widziałeś kiedyś Pana, który walczyłby z chamem na szpady? Panowie chamów traktowali kijami, czyli taką bronią jaką chamy znają najlepiej. Poniał tawariszcz cham?
anonim2014.08.14 23:33
Piogal Jeśli myślisz, że zepchniesz katolików na margines lub do rynsztoka, to się grubo mylisz. A fikaj sobie muslimom. Ciekawę, czy długo będziesz się śmiał!
anonim2014.08.15 9:12
Radykalni islamiści to słudzy szatana, nie mogę tego inaczej sprecyzować. Nędzne kreatury zła o upiornych marzeniach niszczenia wszystkiego, co sprzeciwia się realizacji ich koszmaru...
anonim2014.08.15 9:33
do tego musiało doprowadzić całowanie Koranu przez pewnego" świętego".Do tego musiały doprowadzić modlitwy o "pokój" jak ta w Assyżu w 1986
anonim2014.08.16 10:03
@jawygo-???