Modlitwa za nas i za Polskę do św. Jadwigi Królowej - zdjęcie
08.06.21, 08:05

Modlitwa za nas i za Polskę do św. Jadwigi Królowej

10

Święta Królowo Patronko nasza, którą Bóg obdarzył żarliwością o zbawienie dusz ludzkich i użył do utwierdzenia Prawdy w naszym narodzie, wyjednaj, prosimy Cię, aby Bóg zachował od szkody ziarno wiary, ku Swojej Chwale i zbawieniu dusz naszych.

Święta Jadwigo! Królowo świątobliwa i bogobojna Pani, która słyniesz różnymi cudami, która byłaś opiekunką i orędowniczką wszystkich sierot, ubogich i nieszczęśliwych; która tak ukochałaś Twój kraj, że dla jego szczęścia i dla rozszerzenia wiary w prawdziwego i jedynego Boga wszystko poświęciłaś.

Do Ciebie udajemy się z prośbami naszymi; racz je wysłuchać i wstawić się do Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Boga Ojca. Przede wszystkim błagamy Cię, święta Jadwigo, byś Ojczyźnie naszej dała szczęście, jakim się cieszyła będąc pod Twoim panowaniem.

Ufamy Tobie, święta Królowo Jadwigo, że nie zawiedziesz serc naszych i dzisiaj znowu, jak za dawnych czasów, powiesz te słowa: Panie, któż im łzy powróci?

A Jezus wysłucha głosu Służebnicy Swojej, i jak niegdyś na Wawelu, skłoni Swą świętą głowę na znak, że to On jeden uczynić potrafi; wejrzy na lud skruszony i osuszy łzy dzieci Swoich darząc pociechą, nadzieją, radością! zdrowiem.

Tobie to zawdzięczać będziemy, do Ciebie też z gorącą prośbą się zwracamy:

ŚWIĘTA JADWIGO, PATRONKO NASZA- MÓDL SIĘ ZA NAMI!

Komentarze (10):

Andrzej Łabędź2021.06.9 11:28
Zapraszam gorąco na profil Eli Barbura, Izraelczyka z Tel Avivu https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 na którym znajdują się informacje z pierwszej ręki dotyczące państwa Izrael, które od wielu lat stawia bohaterski opór zdziczałej, terrorystycznej hordzie palestyńskiej w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu. Mile widziani są sympatycy państwa Izrael. Wszelkiej maści idioci oraz antysemici szczyszczani są szybko i bezboleśnie.
Anonim2021.06.8 16:42
Polecam zobaczyć te duchowe przesłanie. https://www.youtube.com/watch?v=3-oJorybxAc
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.8 15:56
ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Po11... Żydowska ratyzacja Polski2021.06.8 15:55
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Tadziu Hateprick-Woleński2021.06.8 15:57
a ja dymam twoją starą
qqrq2021.06.8 15:26
Ile macie tych królowych? 15? sugeruje teraź księżniczki - mało ich u Was.
Po 11 ...2021.06.8 15:12
To mnożenie bogów przez katolików jest nieznośne .... modlitwa do jakiejś Jadwigi. Ten wasz POLITEIZM to już choroba.
Dywizja świętych2021.06.8 15:31
Nikt nie jest w stanie powiedzieć ilu świętych jest w Kościele od ponad 2000 lat. W pierwszych wiekach nie prowadzono statystyk, a uprawnienia do ogłaszania świętymi miał każdy biskup. Szacuje się, że świętymi mogło być ogłoszonych około 11 tysięcy osób. Z tej rzeszy sam Jan Paweł II beatyfikował aż 1318 osób, a 478 błogosławionych ogłosił świętymi.
Anonim2021.06.8 15:56
Każdy "święty" to nowa figurka, nowe "sanktuarium" - jednym słowem nowa okazja do dojenia naiwniaków i "ubogich rozumem". To ma sens! 😁😁😁
Lechu!Po11"..Zamilcz! Liczysz tylko do 11"?2021.06.9 1:29
Cóż, to Lechu K.. ?!... ZNÓW CIĘ ZABOLAŁO DOBRO I NASZ KK, A TAKŻE, NASZA KRÓLOWA JADWIGA!?? ... Wiem! ... Was opętanych nienawiścią do KK, bolą wszelkie dobre rzeczy, oraz Święte Osoby.! Dlatego na siłę próbujesz odwrócić i zgnieść to w zarodku!... Wczoraj pisałeś, ... że za bardzo szkalujący tekst paszkwilu, który sam wymyśliłeś, bardzo dobrze ci zapłacili i że nie żałujesz tego !!! Dodam, że nadal go tu powtarzasz, pomimo że to nieprawda!... Chyba wiesz o co mi chodzi? ... Sprawdź! Nie za każdy art,. dostajesz dużą kwotę! zdrajco!...Prawda, zdrajco? Zobaczysz... doigrasz się!