Akcja czytania Pisma Świętego rozpoczęła się 1 września. Odbywa się ona według opracowanego przez ruch o nazwie Soul Survivor programu. Każdego dnia czyta się fragment ze Starego i Nowego Testamentu a także komentarze do czytań, które zamieszczone są na stronie internetowej Soul Survivor.
- Słyszeliśmy niesamowite historie o tym, czego Bóg może dokonać w ludzkim życiu – mówi jeden z założycieli ruchu, Mike Pilavachi. - Pewna nauczycielka przyprowadziła tu blisko 80 swoich uczniów, żeby pokazać im, w co wierzą chrześcijanie. Teraz wielu z nich jest chrześcijanami! Dziękujemy Bogu za wszystko, co zrobił. Ten rok to będzie kolejny rok Jego łaski.
- To wspaniale, że tak duża organizacja młodzieżowa zachęca do czytania Biblii razem – pisze John Jolly, jeden z użytkowników portalu.
eMBe/ChristianToday
Podobał Ci się artykuł? Wesprzyj Frondę »

