Miriam Shaded chce prawnie zdelegalizować islam - zdjęcie
28.02.16, 08:57

Miriam Shaded chce prawnie zdelegalizować islam

6

Miriam Shaded, szefowa fundacji Estera oraz była kandydatka do Sejmu z list partii KORWiN poinformowała na swoim Facebooku, że zamierza spróbować… zdelegalizować islam jako system totalitarny oraz Koran, który jej zdaniem nawołuje do nienawiści.

„Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa” – napisała na Facebooku Shaded, której fundacja Estera sprowadziła z Syrii do Polski chrześcijan (60 rodzin, łącznie 174 osoby – red.).

Miriam Shaded od dawna wskazuje, że islam to w istocie nie religia, a system. "W Koranie jest dokładnie napisane, co mają robić muzułmanie. Mają walczyć za tą wiarę, mają ją propagować, szerzyć, mają za nią zabijać" - mówiła w ubiegłym roku w rozmowie z "Super Expressem". "Osoba, która jest muzułmaninem, nie może przestać nim być dobrowolnie. W momencie, kiedy odstępuje od wiary, grozi jej śmierć. To nie jest coś dobrowolnego, co cały system" - dodawała.

mok/Facebook/se.pl

Komentarze (6):

anonim2016.02.28 10:32
Dobry pomysl z ta delegalizacja.
anonim2016.02.28 11:42
Ta Miriam to jakaś cwana gapa jest i według mnie to co robi to jest czysty lans.
anonim2016.02.28 13:05
Poza Ligą Muzułmańską RP (fasada Bracia Muzułmanów - fundamentalizm a przy tym kłamstwo), to w Polsce muzułmanie są albo zintegrowani albo nastawieni przyjaźnie, ale nie przybyli tu z obecną falą... Całkowita delegalizacja chyba raczej niemożliwa nawet przy pełnej suwerenności naszego państwa od Eurosojuza Zawartością koranu i hadisów tłumaczy się zachowanie i sposób funkcjonowania islamskich społeczeństw w krajach Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Tak właśnie postępują, z przerwami na tak obecnie krytykowane dyktatury świeckie - wówczas tylko dla władz zarezerwowana jest przemoc, i dotyczy konkurencji polityczniej, ekstremizmu religijnego, ale także wtedy, gdy taki reżim udaje demokrację. Czy będą to kraje islamskie, czy udające demokrację, wszędzie jest obecny ten system, jak nie w prawie to w umysłach i obyczajach: Iran(szyicki - najbardziej przyjazny i liberalny wobec odmiennych światopoglądów, religii), sunnici (radykalizm, choć w USA udają postepowych) to: Arabia Saudyjska, Sudan, Pakistan, Nigeria, Afganistan... System (ideologia) islamu jest totalitarny, ekspansjonistyczny, stosuje przemoc, jest przeciwny wolnościom: słowa, prasy, światopoglądu, podstawowymi prawami człowieka. Prawo szariatu - śmierć za apostazję, ukamienowanie za cudzołóstwo, amputacja za kradzież, chłosta (nierzadko ze skutkiem śmiertelnym) za obrazę proroka *za wprowadzeniem prawa szariatu jest 84% w Pakistanie, 83% w Maroku, 74% w Egipcie, 56% w Tunezji; *za ukamienowaniem za cudzołóstwo jest: 84% - Pakistanie, 80% - Egipcie, 65% - Jordanii, 42% w Indonezji; *za kara śmierci za apostazję jest: 86% Egipt, 79 Afganistan, 76 Pakistan dane wg Pew Research Centre (2013) Są badania, dostępne zainteresowanym. Tak więc politycy odpowiedzialni za exodus ludności islamskiej nie mogą się przyznać iż sprowokowali go celowo dla celu innego niż z powodu kryzysu humanitarnego nota bene nie pierwszego, a ludność ucieka jak nie przed wojną to przed rzekomo fundamentalizmem, terroryzmem, z tęsknoty za demokracją, dla poprawienia warunków życia (to są często bardzo bogate społeczeństwa, bogatsze od polskiego, a poziom życia zależy tylko od nich).
anonim2016.02.28 13:46
:-/ http://www.youtube.com/watch?v=ZdSftPna1mU
anonim2016.02.28 22:56
Ideologia Mahometa to ideologia ekspansji przy pomocy przemocy. Delegalizacja zatem jest konieczna. Współżycie ludzi winno być oparte na pokoju i wolności tak indywidualnej jak społecznej. Na poszanowaniu praw człowieka.
anonim2016.02.28 22:59
http://www.ivrp.pl/viewtopic.php?t=15391