Ministerstwo Prawdy znów miażdży Fakty TVN! Nic dodać, nic ująć! - zdjęcie
29.02.16, 09:40

Ministerstwo Prawdy znów miażdży Fakty TVN! Nic dodać, nic ująć!

3

Komisja Wenecka wydała opinię i nie zostawiła suchej nitki na rządzie kaczystowskim. Rząd odwraca kota ogonem i mówi, że opinia wcale nie jest wiążąca. Co w tej sytuacji zrobi Unia? Co zrobi Ameryka? Przekonamy się już wkrótce.

Należy dodać, że Komisja Wenecka zaproponowała w wydanej opinii zmianę konstytucji, ale na szczęście nie jest to na tyle ważny fakt, by stać sie faktem TVNu.

Lud pracujący miast i WSI wyszedł na ulice Gdańska, by zaprotestować w obronie Lecha Wałesy. Tego symbolu nie zabiją żadne teczki - mówili obrońcy z KOD-u. Danuta Wałęsa powiedziałą, że gdyby jej mąż nie rozmawiał z komunistami, to nie byliby tam gdzie dziś byli. "Tak że Bogu dzięki, że on rozmawiał z komunistami!" Zaręczyła też, że Lech Wałęsa nie brał żadnych pieniędzy. Tak, masy robotnicze wiedzą, że wszystko wygrywał w totka!

W Ameryce zostaną rozdane Oskary. Jest niemal pewne, że dostanie go Di Caprio. Niestety jest też skandal rasowy, bo od 2 lat żaden czarnoskóry nie otrzymał nominacji. Cóż, nie od dziś wiadomo, że w Ameryce biją murzynów.

Polacy z Wielkiej Brytanii wracają do Polski. Problem w tym, że to aresztanci. Wysłano po nich aż 2 samoloty wojskowe.

Oto Krzysztof Stańko. Prokuratura zamknęła go w areszcie, bo uwierzyła świadkowi koronnemu, który kłamał.

Lotniska w Radomiu i Olsztynie walczą o przetrwanie. Nikt nie chce tam latać, ale one się nie poddają. Czy im się uda, czas pokaże.

W kraju rozpoczęły się obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych, ale o tym za wiele lepiej nie mówić. 40 sekund wystarczy.

Na koniec kilka słów o dziewczynie, która 90% czasu poświęcała na myślenie o jedzeniu. Na szczęście lekarzom udało się wszepić 2 elektrody do jej mózgu i problem się rozwiązał.

Tyle w Faktach. By żyło się lepiej.

kz/youtube.com

Komentarze (3):

anonim2016.02.29 10:34
A gdzie omówienie propagandowych Wiadomości TVP1? :-D
anonim2016.02.29 14:42
@Waltret- Masz pole do popisu.
anonim2016.02.29 16:57
@cox: wali mnie to, co nadają propagandowe media i co o nich pisze propagandowa Fronda. Ludzie sami wybrali i dobrze im tak! :-D