Ministerstwo Prawdy znów GENIALNIE podsumowuje TVN: Kaczyści coś knują! - zdjęcie
30.03.16, 15:53(fot. youtube)

Ministerstwo Prawdy znów GENIALNIE podsumowuje TVN: Kaczyści coś knują!

3

Oto streszczenie Faktów z 29 marca 2016 roku.

Przed Świętami Kaczyński poprosił o zawieszenie broni, ale przecież każdy wie, że to właśnie on atakuje najbrutalniej. Potwierdzają to tylko kombinacje wokół spotkania z opozycją. Jeszcze rano miało być spotkanie szefów klubów, bez Kaczyńskiego. Potem stanęło na spotkaniu szefów partii, w którym Kaczyński weźmie udział. Kaczyści coś knują!

Kolejna informacja. Duda poleciał do Stanów na szczyt bezpieczeństwa nuklearnego. Obama się z nim nie spotka. Oficjalnie Duda będzie zabiegał o amerykańskie bazy w Polsce. Fakty jednak wiedzą co się święci. Kaczyści chcą by w Polsce była amerykańska broń jądrowa.

Dalej o niedzielnym kazaniu arcybiskupa Michalika, w którym mówił o targowicy, która mobilizuje obce narody przeciwko Polsce. Postępowa opinia całego świata należycie oceniła te wypowiedzi. Służą one tylko kaczystom, a zresztą Europa to nasza Ojczyzna.

Następnie o Egipcjaninie, który porwał samolot by porozmawiać z byłą żoną. Egipskie MSZ wydało oświadczenie: "To nie terrorysta. To idiota. Terroryści są szaleni, ale nie głupi, a ten facet jest głupi."

Druga połowa Faktów to kronika milicyjna:

6 osób zginęło w wypadku na drodze S3 pod Świebodzinem w Lubuskiem. 

8 osób zostało rannych w wybuchu stoiska z fajerwerkami w Osinowie Dolnym w Zachodniopomorskiem.

Rosjanin Samir S. został skazany na dożywocie za zabójstwo rodziny.

Do 8 lat więzienia grozi sprawcy fałszywego alarmu o bombie na lotnisku w Modlinie.

W Olsztynie ruszył proces dwóch mężczyzn, którzy skatowali psa Barrego.

Komentarze (3):

anonim2016.03.30 19:00
;-))))))))))))))))))))))))
anonim2016.03.30 22:25
Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi Frondzie z tymi streszczeniami Faktów bo zupełnie tego nie ogarniam. I po raz kolejny się pytam czy to jakieś kompleksy czy jakaś obsesja??? No ale nie martw się frondo takie rzeczy można skutecznie leczyć. Powodzenia
anonim2016.04.1 11:29
"z żalem wolę" Powinno być w czołówce tvn :D