Minister Piontkowski: ZNP podaje dane propagandowe niezgodne z prawdą - zdjęcie
04.09.20, 10:19fot. yt/men

Minister Piontkowski: ZNP podaje dane propagandowe niezgodne z prawdą

8

Minister edukacji Dariusz Piontkowski był gościem w Poranku Siódma9. W rozmowie z Marcinem Fijołkiem mówił m.in. o „rewelacjach” wygłaszanych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Zauważył, że działalność związku służy celom politycznej propagandy. Prezes ZNP mówił m.in. o konieczności wprowadzenia bezpłatnych szczepień przeciwko grypie oraz badań przesiewowych nauczycieli i pracowników szkoły.

Minister stwierdził:

- Radziłbym trochę z przymrużeniem oka patrzeć na to, co ZNP robi, bo dane, które podaje często są nierzeczywiste i niezgodne z prawdą. Tylko i wyłącznie mają służyć propagandzie. Przypomnę, że swego czasu wieszczyli, że 100 tys. nauczycieli będzie zwolnionych ze szkoły, a zamiast tego pojawiło się kilka tysięcy nowych etatów, mówię o reformie prowadzonej przez panią minister Zalewską


mp/poranek siódma9/fronda.pl

Komentarze (8):

Glaudiusman2020.09.4 21:43
Należy bezwzględnie rozwiązać ZNP a jego przewodniczącego wziąć za kołnierz i za drzwi. Po co komu potrzebny ten lewacki i komunistyczny dewiacki związek. Na bruk z nim, na bruk.
ryszard2020.09.4 14:34
Po pierwsze, "takie coś" to nie są dane, tylko informacje. Po drugie, etaty może i są, ale nauczycieli brak. Po trzecie, do politycznych przepychanek potrzeba dwojga stron, a tu strona powinna być tylko jedna - to bezpieczeństwo dzieci.
verizanus2020.09.4 11:53
Co z tych kłamstw dla nich wyniknie? Nic? Taka pewnie będzie jakaś pozorowana walka...;)
Jerzy2020.09.4 10:53
piontkowski, chłopcze, tobie nie ma kto kopa w zada dać? lewactwo cię rzuca na kolana - odwołujesz kogo wskażą, sfajdałeś się w gacie przed pseudo "epidemią" zamiast wziąć sprawy w swoje ręce, dyrektoRy szaleją w szkołach a ty łeb w piasek. Nie stać cię na to by: zabronić mierzenia temperatury, zabronić chodzenia w maseczkach, zabronić zamykania szkół z powodu okresu przeziębieniowego... na to cię nie stać - stać cię jedynie na prężenie cherlawej muskulatury przed jakimś lewakiem przygłupem ze śmiesznego komunistycznego związku - bo na to aby tą ubecką hydrę zlikwidować też cię nie stać. To ja się pytam, chłopcze - na co cię stać? na co???
jula2020.09.4 10:53
Broniarz i jego folwark jest jak Łukaszenka nie tylko w tym samym przedziale czasowym trwania, także a raczej przede wszystkim podejściu do prawdy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.4 10:31
piontkowski ma ma duży problem z głową! dlaczego żoliborski smierdziel z oszczanymi spodniami otacza się samymi kretynami?
jula2020.09.4 10:56
Nadal się nie leczysz? Weź chociaż telemedyczną konsultację. Zawsze to szansa na lekarza. OVER
Wronka2020.09.4 11:38
nikt nie ma większych problemów z głową od Ciebie wypierdku