Minister Krzysztof Szczerski: Inicjatywa Trójmorza to wzór dla Unii Europejskiej - zdjęcie
22.02.20, 14:15fot. Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edytowane

Minister Krzysztof Szczerski: Inicjatywa Trójmorza to wzór dla Unii Europejskiej

39

"Przykładem tego jak powinna rozwijać się Unia Europejska jest Inicjatywa Trójmorza" - powiedział szef Kancelarii Prezydenta, prof. Krzysztof Szczerski. Na konferencji "Europa Karpat" minister mówił o przyszłości Unii Europejskiej.

 

"Przykładem tego jak powinna rozwijać się Unia Europejska jest Inicjatywa Trójmorza. Ona się rozwija w takim modelu, jakim był pierwotnie model integracji europejskiej" - ocenił.

"(Państwa) zachowują swoją odrębność, ale jednak pracują razem nad wspólnymi działaniami, rozwijają się dynamicznie, powołują konkretne projekty infrastrukturalne, transportowe, energetyczne. A potem do tego dobudowują w sposób naturalny instytucje ekonomiczne, takie jak Fundusz Trójmorza, jak wspólny indeks giełdowy" - dodał.

Według ministra Szczerskiego 12 krajów Trójmorza tworzy "dynamiczną wspólnotę", która pokazuje, że w projekcie europejskim "jest miejsce na nowe pomysły". Państwa członkowskie Trójmorza "pokazują jak można w przyszłości rozwijać integrację europejską - właśnie poprzez takie konkretne modele współpracy, które są zbudowane na realnym wspólnym interesie państw" - stwierdził.

Do Inicjatywy Trójmorza należą: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria oraz Austria.

bsw/pap, fronda

Komentarze (39):

gość2020.02.23 8:23
trójmorze? nic się nie dzieje prócz gadania o nim! a energetyka nam pada.
anonim2020.02.22 18:41
Minister Krzysztof Szczerski, jeżeli Trójmorze jest takie wspaniałe, to dlaczego te wszystkie państwa, tak pchały się do starej UE ?????????????
Lech Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau 2020.02.22 16:34
Lech Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau Rosja będzie próbowała ingerować w wybory prezydenckie w Polsce. "Nie jesteśmy na to gotowi" Możemy spodziewać się interwencji Rosji w wybory prezydenckie w Polsce, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody - ostrzegała w TOK FM Anna Mierzyńska. Prezydent Rosji Władimir Putin Polska powinna zabezpieczyć się przed wpływem Kremla na wybory prezydenckie - ostrzegał w tym tygodniu oficjalny periodyk ABW. Jak mówiła w Pierwszym Śniadaniu w TOK-u Anna Mierzyńska, ekspertka ds. bezpieczeństwa internetowego, cieszą ją taka publikacja. - Myślę, że to próba zwrócenia uwagi władz, że takie niebezpieczeństwo w Polsce istnieje – przekonywała. Rozmówczyni Piotra Maślaka podkreślała, że w świetle ostatnich ataków Władimira Putina związanych z historią, obarczania Polski odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej, nasz kraj jest dla Kremla politycznie istotny. - I wiemy, że Rosja próbuje wpływać na wyniki wyborów w takich krajach. Możemy spodziewać się interwencji, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody – wyjaśniała ekspertka. Przypomnijmy, że Rosja najpewniej ingerowała w wybory prezydenckie w USA czy próbowała robić to na Ukrainie. Rosyjskie ślady widać też było m.in. przed referendum dotyczące brexitu na Wyspach Brytyjskich i kiedy Katalończycy głosowali w sprawie niepodległości. "Trzeba zachować czujność" Anna Mierzyńska zwróciła uwagę na to, że w krajach bliskich geograficznie Rosja może nie działać bezpośrednio. - Tylko za pomocą innych podmiotów. To może być udział kogoś z Polski. Musimy się przygotować na zewnętrzną ingerencję w wybory. Trzeba zachować czujność. Monitorować sytuację, środowiska współpracujące z Kremlem, obserwować i być gotowym do szybkiego reagowania. Każde wybory to dobra sytuacja do destabilizowania nastrojów w społeczeństwie – mówiła dziennikarka. Wyraziła też wątpliwość, czy faktycznie Polska jest przygotowana na takie działania ze strony Rosji. Jak przypomniała, przed wyborami do europarlamentu Komisja Europejska wdrożyła szereg działań, które miały ochronić wyborców przed dezinformacją. - Była współpraca z platformami społecznościowymi, analitycy monitorowali sieć, stworzono linię szybkiego reagowania. Starano się stworzyć system, który zapobiegnie ingerencji zewnętrznej w wybory albo pozwoli na nią szybko zareagować. Nie zauważam teraz takiego działania ze strony polskich władz – podsumowała Anna Mierzyńska. Datę wyborów prezydenckich poznamy do 6 lutego, do tego dnia marszałek Sejmu musi ogłosić decyzję.
nie znasz videos - NIE OTWIERAJ 2020.02.22 16:32
nie znasz videos - NIE OTWIERAJ Lech Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau Rosja będzie próbowała ingerować w wybory prezydenckie w Polsce. "Nie jesteśmy na to gotowi" Możemy spodziewać się interwencji Rosji w wybory prezydenckie w Polsce, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody - ostrzegała w TOK FM Anna Mierzyńska. Prezydent Rosji Władimir Putin Polska powinna zabezpieczyć się przed wpływem Kremla na wybory prezydenckie - ostrzegał w tym tygodniu oficjalny periodyk ABW. Jak mówiła w Pierwszym Śniadaniu w TOK-u Anna Mierzyńska, ekspertka ds. bezpieczeństwa internetowego, cieszą ją taka publikacja. - Myślę, że to próba zwrócenia uwagi władz, że takie niebezpieczeństwo w Polsce istnieje – przekonywała. Rozmówczyni Piotra Maślaka podkreślała, że w świetle ostatnich ataków Władimira Putina związanych z historią, obarczania Polski odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej, nasz kraj jest dla Kremla politycznie istotny. - I wiemy, że Rosja próbuje wpływać na wyniki wyborów w takich krajach. Możemy spodziewać się interwencji, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody – wyjaśniała ekspertka. Przypomnijmy, że Rosja najpewniej ingerowała w wybory prezydenckie w USA czy próbowała robić to na Ukrainie. Rosyjskie ślady widać też było m.in. przed referendum dotyczące brexitu na Wyspach Brytyjskich i kiedy Katalończycy głosowali w sprawie niepodległości. "Trzeba zachować czujność" Anna Mierzyńska zwróciła uwagę na to, że w krajach bliskich geograficznie Rosja może nie działać bezpośrednio. - Tylko za pomocą innych podmiotów. To może być udział kogoś z Polski. Musimy się przygotować na zewnętrzną ingerencję w wybory. Trzeba zachować czujność. Monitorować sytuację, środowiska współpracujące z Kremlem, obserwować i być gotowym do szybkiego reagowania. Każde wybory to dobra sytuacja do destabilizowania nastrojów w społeczeństwie – mówiła dziennikarka. Wyraziła też wątpliwość, czy faktycznie Polska jest przygotowana na takie działania ze strony Rosji. Jak przypomniała, przed wyborami do europarlamentu Komisja Europejska wdrożyła szereg działań, które miały ochronić wyborców przed dezinformacją. - Była współpraca z platformami społecznościowymi, analitycy monitorowali sieć, stworzono linię szybkiego reagowania. Starano się stworzyć system, który zapobiegnie ingerencji zewnętrznej w wybory albo pozwoli na nią szybko zareagować. Nie zauważam teraz takiego działania ze strony polskich władz – podsumowała Anna Mierzyńska. Datę wyborów prezydenckich poznamy do 6 lutego, do tego dnia marszałek Sejmu musi ogłosić decyzję.
Leszek 2020.02.22 16:28
Spotkanie z Henrykiem Pajakiem w Łodzi oraz gorąca debata publiczna. https://www.youtube.com/watch?v=1cbURf8DOls
Leszek 2020.02.22 16:22
https://www.cda.pl/video/3364165cc/vfilm Polska aferami stoi! Czym był SKOK Wołomin?
O.Trupik2020.02.22 16:19
A także wzòr niedościģły dla cywilizacji pozaziemskich ora opozycji w Czyśćcu.Amen
Leszek 2020.02.22 16:19
Henryk Pająk o zniknięciu Adamowicza i aferach z żydami i ze SKOK Wołomin #223 KNews https://www.cda.pl/video/3144134f1/vfilm
Leszek 2020.02.22 16:17
Henryk Pająk: Premier Morawiecki to najwybitniejszy przedstawiciel złotej międzynarodówki w Polsce https://www.cda.pl/video/3187247fd/vfilm
Leszek 2020.02.22 16:16
Henryk Pająk: Ostateczne rozwiązanie - Żydzi idą po Polskę https://www.cda.pl/video/308961300/vfilm
Leszek 2020.02.22 16:12
Piąty rozbiór Polski - Henryk Pająk w Radiu Maryja https://www.youtube.com/watch?v=Vv925VgMSXE
nie znasz video - NIE OTWIERAJ2020.02.22 16:08
Lech Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau Rosja będzie próbowała ingerować w wybory prezydenckie w Polsce. "Nie jesteśmy na to gotowi" Możemy spodziewać się interwencji Rosji w wybory prezydenckie w Polsce, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody - ostrzegała w TOK FM Anna Mierzyńska. Prezydent Rosji Władimir Putin Polska powinna zabezpieczyć się przed wpływem Kremla na wybory prezydenckie - ostrzegał w tym tygodniu oficjalny periodyk ABW. Jak mówiła w Pierwszym Śniadaniu w TOK-u Anna Mierzyńska, ekspertka ds. bezpieczeństwa internetowego, cieszą ją taka publikacja. - Myślę, że to próba zwrócenia uwagi władz, że takie niebezpieczeństwo w Polsce istnieje – przekonywała. Rozmówczyni Piotra Maślaka podkreślała, że w świetle ostatnich ataków Władimira Putina związanych z historią, obarczania Polski odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej, nasz kraj jest dla Kremla politycznie istotny. - I wiemy, że Rosja próbuje wpływać na wyniki wyborów w takich krajach. Możemy spodziewać się interwencji, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody – wyjaśniała ekspertka. Przypomnijmy, że Rosja najpewniej ingerowała w wybory prezydenckie w USA czy próbowała robić to na Ukrainie. Rosyjskie ślady widać też było m.in. przed referendum dotyczące brexitu na Wyspach Brytyjskich i kiedy Katalończycy głosowali w sprawie niepodległości. "Trzeba zachować czujność" Anna Mierzyńska zwróciła uwagę na to, że w krajach bliskich geograficznie Rosja może nie działać bezpośrednio. - Tylko za pomocą innych podmiotów. To może być udział kogoś z Polski. Musimy się przygotować na zewnętrzną ingerencję w wybory. Trzeba zachować czujność. Monitorować sytuację, środowiska współpracujące z Kremlem, obserwować i być gotowym do szybkiego reagowania. Każde wybory to dobra sytuacja do destabilizowania nastrojów w społeczeństwie – mówiła dziennikarka. Wyraziła też wątpliwość, czy faktycznie Polska jest przygotowana na takie działania ze strony Rosji. Jak przypomniała, przed wyborami do europarlamentu Komisja Europejska wdrożyła szereg działań, które miały ochronić wyborców przed dezinformacją. - Była współpraca z platformami społecznościowymi, analitycy monitorowali sieć, stworzono linię szybkiego reagowania. Starano się stworzyć system, który zapobiegnie ingerencji zewnętrznej w wybory albo pozwoli na nią szybko zareagować. Nie zauważam teraz takiego działania ze strony polskich władz – podsumowała Anna Mierzyńska. Datę wyborów prezydenckich poznamy do 6 lutego, do tego dnia marszałek Sejmu musi ogłosić decyzję.
Leszek 2020.02.22 16:05
Nowotwory Watykanu i syjonistyczne plany wobec Polski - Henryk Pająk https://www.youtube.com/watch?v=nEBaLD99rzo
Lech Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau2020.02.22 16:04
Rosja będzie próbowała ingerować w wybory prezydenckie w Polsce. "Nie jesteśmy na to gotowi" Możemy spodziewać się interwencji Rosji w wybory prezydenckie w Polsce, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody - ostrzegała w TOK FM Anna Mierzyńska. Prezydent Rosji Władimir Putin Polska powinna zabezpieczyć się przed wpływem Kremla na wybory prezydenckie - ostrzegał w tym tygodniu oficjalny periodyk ABW. Jak mówiła w Pierwszym Śniadaniu w TOK-u Anna Mierzyńska, ekspertka ds. bezpieczeństwa internetowego, cieszą ją taka publikacja. - Myślę, że to próba zwrócenia uwagi władz, że takie niebezpieczeństwo w Polsce istnieje – przekonywała. Rozmówczyni Piotra Maślaka podkreślała, że w świetle ostatnich ataków Władimira Putina związanych z historią, obarczania Polski odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej, nasz kraj jest dla Kremla politycznie istotny. - I wiemy, że Rosja próbuje wpływać na wyniki wyborów w takich krajach. Możemy spodziewać się interwencji, ale w tej chwili trudno powiedzieć jak ona będzie wyglądać. Kreml przy wojnie informacyjnej rzadko stosuje te same metody – wyjaśniała ekspertka. Przypomnijmy, że Rosja najpewniej ingerowała w wybory prezydenckie w USA czy próbowała robić to na Ukrainie. Rosyjskie ślady widać też było m.in. przed referendum dotyczące brexitu na Wyspach Brytyjskich i kiedy Katalończycy głosowali w sprawie niepodległości. "Trzeba zachować czujność" Anna Mierzyńska zwróciła uwagę na to, że w krajach bliskich geograficznie Rosja może nie działać bezpośrednio. - Tylko za pomocą innych podmiotów. To może być udział kogoś z Polski. Musimy się przygotować na zewnętrzną ingerencję w wybory. Trzeba zachować czujność. Monitorować sytuację, środowiska współpracujące z Kremlem, obserwować i być gotowym do szybkiego reagowania. Każde wybory to dobra sytuacja do destabilizowania nastrojów w społeczeństwie – mówiła dziennikarka. Wyraziła też wątpliwość, czy faktycznie Polska jest przygotowana na takie działania ze strony Rosji. Jak przypomniała, przed wyborami do europarlamentu Komisja Europejska wdrożyła szereg działań, które miały ochronić wyborców przed dezinformacją. - Była współpraca z platformami społecznościowymi, analitycy monitorowali sieć, stworzono linię szybkiego reagowania. Starano się stworzyć system, który zapobiegnie ingerencji zewnętrznej w wybory albo pozwoli na nią szybko zareagować. Nie zauważam teraz takiego działania ze strony polskich władz – podsumowała Anna Mierzyńska. Datę wyborów prezydenckich poznamy do 6 lutego, do tego dnia marszałek Sejmu musi ogłosić decyzję.
Leszek 2020.02.22 16:00
Siedemdziesiąt lat później żona prezydenta B. Komorowskiego (Żydówka z rodziny UB-eków) obwieściła w czasie kampanii wyborczej Komorowskiego, że wyjazd na zachód to szansa, a nie nieszczęście. A także późniejsza o pół wieku zapowiedź ministra zniekształceń własno­ściowych syjonisty Janusza „Lewandowskiego”, że „Polacy nie muszą posiadać własnych zakładów. Oni będą żyć z pracy rąk”. Poznański „Polmos” oraz cztery wymienione elektrociepłownie (także państwowe) zostały „zakupione” przez państwowe przedsiębiorstwa francuskie. Im się to opłaciło „kupić”. Dla polskojęzycznych zdrajców były nierentowne. Kapitał „amerykański” (żydowski) obłowił się w następujące zdobycze: Przerwijmy tę tragiczną w skutkach wyliczankę grabieży majątku naro­dowego. Do 2015 roku (sprze-) daliśmy ponad 8 000 przedsiębiorstw. Ich wyliczanie mogłoby zapełnić książkę o objętości około 250 stron. Rząd „Kaczyńskich” grasował 15 miesięcy (od lipca 2006 r.). „Sprzedał” tylko osiemnaście strategicznych zakładów, bo już brakowało innych. „Eastbridge” jest własnością holenderskiego Żyda Yarona Brucknera, toteż w powszechnym obiegu uważa się, że „Empiki” nabył „holenderski kapitał”. Okazuje się, że rodzina Brucknerów już od kilkudziesięciu lat grasuje głównie w posowieckich koloniach Europy Wschodniej. Prowadziła biznesy już w cza­sach PRL. Ojciec Yarona Brucknera już w łatach pięćdziesiątych kręcił rozległe interesy z PRL oraz innymi koloniami bloku sowieckiego. Bruckner jest nazy­wany także „ważnym graczem na polskim rynku nieruchomości”. W pierwszych latach XXI wieku, ten „Holender” handlował naszymi nieruchomościami o wartości dwóch miliardów dolarów. Portal „Bibuła” pisząc o tym geniuszu narodu wybrakowanego, cytuje rzecznika prasowego firmy „Eastbridge” który informuje, że „szef udziela wy­wiadu raz na dziesięć lat”. „Bibuła” konkluduje: Czy za wieloma „Holendrami” „Amerykanami” „Francuzami” nabywającymi – często za bezcen – polską własność nie stoją podmioty podobne do tych, jak w przypadku właściciela „Empiku” i To jest dopiero pytanie, na które każdy Polak powinien oczekiwać odpowiedzi. http://www.bibula.com/?p=86047
Leszek 2020.02.22 15:55
Nie badz debilem czytaj. Henryk Pająk: Potop kapciowych mętów, szabrowników i paserów Jeżeli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem.” – Henryk Pająk „Wszystko co polskie jest złe”. I realizują to przykazanie do chwili obecnej. Ani jeden z powojennych żydowskich katów nie został osądzony, stra­cony. Różański, Berman, Romkowski, Fejgin, Humer i setki innych, doczekali spokojnej starości. Grzebano ich w huku salw honorowych, warkocie werbli. Grzebano często na anonimowych grobach ich ofiar, aby nawet po podłej śmier­ci mordercy byli górą nad ich ofiarami. Maltretowany przez Lunę stanowił widok przerażający – relacjo­nował świadek z celi. Jądra miał na wysokości kolan. Brystygierowr wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała a także bez opamiętania biła… Wojciech „Jaruzelski” powiedział po „Okrągłym Stole”. „Tu nie było wygranych i przegranych. Po prostu podzieliliśmy się władzą”. Hans Frank, herszt niemieckiej „Generalnej Guberni” ze stolicą w Krakowie powiedział proroczo, że przyjdzie czas, kiedy Polacy będą sami wyjeżdżać do Trzeciej Rzeszy w poszukiwaniu pracy: dobrowolnie, „bez łapanek”.
Keller-Krawczyk to kremlowski hau hau2020.02.22 15:40
Towariszcz Hau Hau Pieskow ma "oko" na Polszu. Jak oświadczył dyrektor FBI Christopher Wray Rosja wciąż ma zamiar ingerować w wybory prezydenckie w USA, które odbędą się w 2020 roku. Wskazał również, że nałożone na Moskwę "sankcje nie zdołały odstraszyć" Kremla. - Rosjanie są absolutnie zdecydowani próbować wpłynąć na nasze wybory - powiedział Wray. Pytany przez szefa komisji, republikańskiego senatora Lindseya Grahama o to, czy wszelkie kroki podjęte przeciw Moskwie okazały się niewystarczające, odparł, że Rosja "nie została wystraczająco odstraszona, by zaprzestać (ingerowania w wybory)".
Keller-Krawczyk to jeden jego hau hau2020.02.22 15:39
Towariszcz Hau Hau Pieskow ma "oko" na Polszu. Według amerykańskiego dziennika „USA Today”, Rosja ingerowała w wybory w 27 państwach świata. Agenci Kremla mieli podejmować działania również w Polsce w 2015 roku. Dziennikarze „USA Today” dotarli do analizy Alliance for Securing Democracy, która działa w ramach think tanku German Marshall Fund, która jest kierowana przez byłych urzędników amerykańskiego wywiadu oraz Departamentu Stanu. Wynika z niej, że Rosja od wielu lat ingeruje w wybory w wielu krajach. Pierwsze zaatakowane państwa to te, które po Zimnej Wojnie skierowały się na Zachód. Agenci Kremla działali m.in. w Estonii, Gruzji oraz na Litwie. W ramach ingerencji Rosja organizowała m.in. cyberataki oraz kampanie dezinformacyjne. Po sukcesach w tych krajach, Rosja rozszerzyła swoje wpływy również na państwa zachodnie m.in. Kanadę oraz Stany Zjednoczone. To właśnie w USA wpływ Kremla miał być największy. Amerykańskie media wielokrotnie pisały o relacjach współpracowników Trumpa z Rosjanami. W związku z tymi podejrzeniami, amerykańskie służby prowadzą śledztwo. Jednym z badanych wątków są związki syna Trumpa, który miał się spotkać z przedstawicielką Rosji, aby zdobyć materiały kompromitujące rywalkę ojca Hillary Clinton. Rosja miała ingerować w procesy wyborcze w 27 państwach świata. Wśród nich są m.in. Czechy. Dania, Francja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Niemcy, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Ukraina oraz Polska. „USA Today” opisał konkretne przykłady rosyjskich działań m.in. w 2008 roku cyberataki zakłóciły działanie sieci internetowej w Gruzji. Z kolei w 2017 roku we Francji podczas kampanii wyborczej rozpuszczono plotkę o homoseksualnej orientacji Emmanuela Macrona. Odnośnie do Polski raport mówi jedynie o ingerencji podczas wyborów w 2015 roku, jednak nie sprecyzowano dokładnie o jakie działania Rosji chodzi. Źródło: USA Today
Leszek 2020.02.22 15:35
Ci ludzie czuli się Niemcami i uważali, że służba w wojsku własnej ojczyzny jest nie tylko obowiązkiem, ale także powodem do dumy. Chcieli walczyć z wrogami Niemiec - mówi amerykański historyk Bryan Mark Rigg. Większość żołnierzy Wehrmachtu żydowskiego pochodzenia nie wiedziała o Holokauście, byli jednak oficerowie, jak feldmarszałek Erhard Milch - fanatyczny narodowy socjalista, który wiedział o eksterminacji Żydów i popierał ją. Piotr Zychowicz: Ilu Żydów służyło w armii Hitlera? Bryan Mark Rigg: Około 150 tys. Co to byli za ludzie? Używając terminologii niemieckiej: 60 tys. pół-Żydów, 90 tys. ćwierć-Żydów. Do tego od 5 do 10 tys. pełnych Żydów, czyli takich, których oboje rodziców było Żydami. Wśród nich było co najmniej 21 generałów, siedmiu admirałów i jeden feldmarszałek. Wielu spośród tych żołnierzy walczyło niezwykle dzielnie, wielu z nich poległo za Niemcy. Domyślam się, że czytelnicy „Historii Do Rzeczy” są w tym momencie zszokowani. Tak samo zszokowani byli czytelnicy w Ameryce i Izraelu, gdy wyszły tam moje książki. Proszę jednak pamiętać, że podczas II wojny światowej przez Wehrmacht i inne formacje wojskowe III Rzeszy przewinęło się około 17 mln żołnierzy. A więc Żydzi stanowili mniej niż 1 proc. Zgadzam się jednak, że w kontekście Holokaustu wyniki moich badań mogą być dla wielu ludzi zaskakujące. Skąd oni się wzięli w armii Hitlera? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zostali do niej powołani. Pół-Żydzi i ćwierć-Żydzi byli w Niemczech objęci obowiązkiem służby wojskowej. Pełni Żydzi, którzy nosili mundury Wehrmachtu, na ogół ukrywali zaś swoje pochodzenie. https://dorzeczy.pl/39112/zydowscy-zolnierze-hitlera.html
Leszek 2020.02.22 15:32
Prezydent Polski.. pan KACZYNSKI w Izraelu נשיא פולין קאצינסקי https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=YPUhpzGKWnM&feature=emb_logo
Leszek 2020.02.22 15:30
purpurwolf Published on Sep 3, 2011 Czy hasło kontynuowania spuścizny Lecha Kaczyńskiego rzucone przez jego brata w ramach toczącej się kampanii wyborczej będzie się odnosić również do tej specyficznie pojmowanej polityki zagranicznej? bugie Aż nie chce mi się wierzyć że mówi to człowiek na którego głosowałem Mówi że w Polsce strachliwy na rakiety nie jesteśmy. A na Polskę wystarczy niewiele rakiet i mamy Saharę. Pan prezydent powinien zwiedzić Hirosimę i Nagasaki .I zapytać Japończyków czemu tak szybko poddali się po dwóch bombach atomowych? Chociaż Japończycy nie są strachliwi mieli pilotów Kamikadze. A może mieli czekać na jeszcze jedną bombę? W ogóle to Japończyków trzeba podziwiać że tak szybko po takich ciosach się podnieśli. iroblink182 Prawdziwy prezydent Polski który naprawdę broniłby tylko interesów Polskiego narodu nie tylko nie wypowiedziałby takich słów ale nawet nie udałby się na takie spotkanie…. Lolek Speed POLSKA RZADZI POLSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO OD 1944 ROKU ! Przez ostatnie 66 lat Narod polski jest oglupiany zydowska propaganda. Przypomne tylko slowa referatu Bermana wygloszonego na forum komitetu zydowskiego Poale-Syjonu w 1946r w Krakowie: „Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu. Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie”. Z czasów współczesnych: 1) zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem 2) nazywanie z mównicy sejmowej wojny z Irakiem „naszą” 3) publiczny podziw dla Ariela Szarona, izraelskiego zbrodniarza 4) miłe przyjęcie Bnai Brith 5) hanukowe święta w pałacu 6) ogromna zajadłość wobec Rosji wykraczająca poza wszelką polska logikę, a zrozumiała gdy się gra w orkiestrze architektów globalizmu 7) udawany sceptycyzm wobec UE, jawny serwilizm wobec USA – a więc sympatia dla imperiów sterowanych przez Żydów. Te imperia budują J-NWO. jeden wielki kraj na wzór dzisiejszego Izraela i gojskiej Palestyny. 8) naiwna, markowana lustracja, infantylna wersja patriotyzmu. Do tego stopnia, że każąca zadać pytanie: z glupoty? Wielu dało się nabrać i nazywa tą dywersję „romantyzmem”. 9) zniszczenie LPR i Samoobrony w koalicji https://skribh.wordpress.com/2018/11/14/810-fielkopomny-i-nieomylny-polityk-ten-co-to-nie-bal-sie-latajacych-rakiet-zatrzymal-ekshumacje-w-jedwabnem-ochoczo-budowal-wrzod-polin-itp-oto-czesc-mojej-pamieci-i-nim/
Keller-Krawczyk to jeden jego hau hau2020.02.22 15:13
Towariszcz Hau Hau Pieskow ma "oko" na Polszu. Według amerykańskiego dziennika „USA Today”, Rosja ingerowała w wybory w 27 państwach świata. Agenci Kremla mieli podejmować działania również w Polsce w 2015 roku. Dziennikarze „USA Today” dotarli do analizy Alliance for Securing Democracy, która działa w ramach think tanku German Marshall Fund, która jest kierowana przez byłych urzędników amerykańskiego wywiadu oraz Departamentu Stanu. Wynika z niej, że Rosja od wielu lat ingeruje w wybory w wielu krajach. Pierwsze zaatakowane państwa to te, które po Zimnej Wojnie skierowały się na Zachód. Agenci Kremla działali m.in. w Estonii, Gruzji oraz na Litwie. W ramach ingerencji Rosja organizowała m.in. cyberataki oraz kampanie dezinformacyjne. Po sukcesach w tych krajach, Rosja rozszerzyła swoje wpływy również na państwa zachodnie m.in. Kanadę oraz Stany Zjednoczone. To właśnie w USA wpływ Kremla miał być największy. Amerykańskie media wielokrotnie pisały o relacjach współpracowników Trumpa z Rosjanami. W związku z tymi podejrzeniami, amerykańskie służby prowadzą śledztwo. Jednym z badanych wątków są związki syna Trumpa, który miał się spotkać z przedstawicielką Rosji, aby zdobyć materiały kompromitujące rywalkę ojca Hillary Clinton. Rosja miała ingerować w procesy wyborcze w 27 państwach świata. Wśród nich są m.in. Czechy. Dania, Francja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Niemcy, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Ukraina oraz Polska. „USA Today” opisał konkretne przykłady rosyjskich działań m.in. w 2008 roku cyberataki zakłóciły działanie sieci internetowej w Gruzji. Z kolei w 2017 roku we Francji podczas kampanii wyborczej rozpuszczono plotkę o homoseksualnej orientacji Emmanuela Macrona. Odnośnie do Polski raport mówi jedynie o ingerencji podczas wyborów w 2015 roku, jednak nie sprecyzowano dokładnie o jakie działania Rosji chodzi. Źródło: USA Today
"rasowi Polacy" jak Keller-Krawczyk - obrzezani 2020.02.22 15:01
𝐆𝐥𝐨𝐬𝐮𝐣 𝐧𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡, 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐑𝐮𝐬𝐤𝐚 𝐅𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚. Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z NATO? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z EU? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie panstwowy antysemityzm? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Co oznaczaloby wyjscie Polski z NATO i EU? 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐟𝐚 𝐠𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐚 𝐢 𝐢𝐳𝐨𝐥𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚. Co oznacza dla Polski oficjalny antysemityzm? 𝐒𝐭𝐚𝐭𝐮𝐬 𝐈𝐫𝐚𝐧𝐮. Czyim, albo kogo celem jest taki "scenariusz"? 𝐌𝐨𝐬𝐤𝐰𝐲 𝐢 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐢𝐬𝐜𝐢𝐞. Jaki z tego wyplywa wniosek? 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐧𝐢𝐜 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐳 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢.
Leszek 2020.02.22 14:54
Dyrektorem Wywiadu Narodowego w USA został homoseksualista Richard Grenell, który otwarcie mówi o swoich przekonaniach. Zdaniem jednego ze znanych obrońców życia – Austina Ruse – może to oznaczać promocję LGBT w krajach rozwijających się i uzależnianie pomocy finansowej dla tych krajów, od akceptacji przez nie agendy LGBT, narzucanej przez Waszyngton. Czy powołanie na dyrektora Wywiadu Narodowego dotychczasowego ambasadora USA w Niemczech Richarda Grenella – otwarcie homoseksualnego urzędnika administracji Donalda Trumpa – oznacza zwiększoną presję na rządy krajów, w których ideologia LGBT nie jest dość rozpowszechniona? Takie pytanie zadaje Katolicki Instytut Praw Człowieka i Rodziny. Jego dyrektor – Austin Ruse, znany obrońca życia i rodziny – uważa, iż dążenie do dekryminalizacji zachowań homoseksualnych w krajach rozwijających się łączy politykę zagraniczną obecnego i poprzedniego rządu USA. Ruse przypomniał, że Richard Grenell, były rzecznik Waszyngtonu przy ONZ, w ostatnich latach zajmował się tzw. „prawami” osób LGBT w innych państwach. Miał on otrzymać aprobatę swych zwierzchników, aby wpływać na obce rządy w sprawie depenalizacji postaw homoseksualnych. Według publicysty, po tej nominacji administracja Donalda Trumpa może zwiększyć naciski na te rządy w krajach rozwijających się, które na praktyki homoseksualne nie patrzą z entuzjazmem. Wiadomo, że rząd Baracka Obamy wydał setki milionów dolarów na promowanie ideologii LGBT na całym świecie. W niektórych przypadkach od akceptacji „praw” dla homoseksualistów, Waszyngton uzależniał pomoc i wsparci finansowe. Działacz pro life Austin Ruse wspomina sytuację, gdy rząd USA odwołał z tego powodu wspólne ćwiczenia wojskowe z Ugandą, choć kraj ten był sojusznikiem Amerykanów w walce z terroryzmem. Z kolei w przypadku Nigerii, agresywna polityka USA w sprawie uchwalenia praw promujących i faworyzujących homoseksualistów zaowocowała paradoksalnie czymś zgoła przeciwnym – zaostrzeniem kar w stosunku do tej grupy ludzi. Źródło: KAI WMa Read more: http://www.pch24.pl/homoseksualista-waznym-urzednikiem-w-usa--beda-naciski-na-kraje--aby-promowac-lgbt-,74148,i.html#ixzz6Eh9EF5Xh
"rasowi Polacy" jak Keller-Krawczyk - obrzezani 2020.02.22 14:51
𝐆𝐥𝐨𝐬𝐮𝐣 𝐧𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡, 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐑𝐮𝐬𝐤𝐚 𝐅𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚. Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z NATO? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z EU? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie panstwowy antysemityzm? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Co oznaczaloby wyjscie Polski z NATO i EU? 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐟𝐚 𝐠𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐚 𝐢 𝐢𝐳𝐨𝐥𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚. Co oznacza dla Polski oficjalny antysemityzm? 𝐒𝐭𝐚𝐭𝐮𝐬 𝐈𝐫𝐚𝐧𝐮. Czyim, albo kogo celem jest taki "scenariusz"? 𝐌𝐨𝐬𝐤𝐰𝐲 𝐢 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐢𝐬𝐜𝐢𝐞. Jaki z tego wyplywa wniosek? 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐧𝐢𝐜 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐳 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢.
trzeba przyznać - leningrad go dobrze przygotował2020.02.22 14:50
@Leszek Nie martw się o Polszu i USA towariszcz. ciebie tutaj w Polszu nie ma a w USA nigdy nie będziesz tutaj w Polszu nie pracujesz, tutaj w Polszu nie płacisz podatków, tutaj w Polszu nie masz praw wyborczych innymi slowy: paszoł won! Albo spróbuj swojego szczęścia z ateistyczną ciotą jak Albert
Leszek 2020.02.22 14:47
Amerykański hodowca rybek ekspresowo dostał od MSWiA koncesję na handel bronią Okazuje się, że oprowadzanie murzyna przebranego za generała po polskich zakładach zbrojeniowych to nie jedyna „perełka” międzynarodowej afery. Serwis ujawnia, że Amerykanin zajmujący się rolnictwem i hodowlą rybek błyskawicznie otrzymał od MSWiA pozwolenie na handel bronią. Wygląda na to, że Polska to dosłownie trzeci świat. Można bowiem – będąc obywatelem zagranicznego państwa – błyskawicznie zdobyć koncesję na handel bronią od MSWiA. Tak też stało się z Amerykaninem polskiego pochodzenia, Stanley’em Kozlowskim, który był pośrednikiem w „zakończonej skandalem korupcyjnym próbie sprzedaży do Kenii polskich dronów oraz sprzętu wojskowego o wartości 400 mln USD”. Jak ujawniły kenijskie media, Kozlowski w USA „zajmuje się hodowlą rybek oraz ekologicznych warzyw”. – W Polsce przejął spółkę Howell Investments i błyskawicznie uzyskał koncesję na obrót specjalnym sprzętem wojskowym, która została wydana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – podaje portal. Dotychczas Kozlowski nie miał żadnego doświadczenia w handlu bronią. Zajmował się rolnictwem, uprawami ekologicznymi warzyw oraz hodowlą rybek. – Tymczasem w cudowny sposób jego polska firma Howells Investments sp. z o.o. w trybie ekspresowym dostaje koncesję z polskiego MSWiA. I natychmiast przystępuje do pierwszego interesu w życiu, w tej branży, o wartości 400 milionów dolarów. Większość posiadaczy koncesji z MSWiA obok takich interesów, nawet po latach działalności, nie przechodziła – podkreśla eurokurier24.pl. Źródła: eurokurier24.pl/nczas.com
trzeba przyznać - leningrad go dobrze przygotował2020.02.22 14:44
@Leszek Nie martw się o Polszu towariszcz. ciebie tutaj w Polszu nie ma, tutaj w Polszu nie pracujesz, tutaj w Polszu nie płacisz podatków, tutaj w Polszu nie masz praw wyborczych innymi slowy: paszoł won! Albo spróbuj swojego szczęścia z ateistyczną ciotą jak Albert
Leszek 2020.02.22 14:44
Szwajcarska demokracja szansą dla Polski?" - Mirosław Matyja Współczesne demokracje, w sensie ustrojowym, można podzielić na demokracje parlamentarno-gabinetowe, demokracje prezydenckie i demokracje parlamentarno-prezydenckie. Osobliwe, jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie ustrojowe reprezentuje w świecie tradycyjnych demokracji ustrój państwowy Szwajcarii, który jest przykładem systemu rządów zgromadzenia lub demokracji bezpośredniej. W książce prof. Mirosława Matyi pt. „Szwajcarska demokracja bezpośrednia szansa dla Polski?” przedstawiony został system polityczny Szwajcarii oparty na demokracji bezpośredniej czyli woli ludu. Autor pisze o „demokratycznym fenomenie” szwajcarskiego ustroju politycznego, który jest unikatowy w skali światowej i podejmuje interesujący temat wprowadzenia instrumentów demokracji bezpośredniej w Polsce. https://ksiazki.pafere.org/book.php?id=11
Leszek 2020.02.22 14:43
Głównym założeniem demokracji jest udział społeczeństwa w procesie decyzyjnym państwa. Im udział ten jest większy, tym bardziej ustrój spełnia założenia idei demokracji. Sztandarowym przykładem wysoko rozwiniętej demokracji bezpośredniej jest model szwajcarski określany przez wielu badaczy >>demokratycznym fenomenem<<". Tak rozpoczyna się książka prof. Mirosława Matyi – „Szwajcarska demokracja szansą dla Polski?”, którą Fundacja PAFERE ma przyjemność zaoferować tym wszystkim, którzy chcieliby się bliżej zapoznać z ustrojem Szwajcarii i lepiej zrozumieć, na czym polega jej fenomen w skali świata. Jak to możliwe, że tan niewielki alpejski kraj stał się tak wyjątkowy? Pytanie też, czy wszystkie inne kraje, które nie chcą czerpać ze wzorców szwajcarskich uważają jej ustrój za zły, nie wart implementacji na własny grunt, czy też z innych względów nie chcą tego robić? „Po 1848 roku, kiedy wprowadzono w życie szwajcarską konstytucję i obowiązujący do dziś ustrój, Szwajcaria przekształciła się z zacofanego i biednego narodu w społeczeństwo cieszące się niespotykanym w świecie dobrobytem i stabilnością polityczną”. Stało się tak mimo tego, że poszczególne kantony nie tylko mocno się od siebie różniły pod wieloma względami – choćby językowymi – ale były także ze sobą skłócone. Mirosław Matyja stwierdza, że to wola kompromisu oraz – związana z tym – akceptacja poglądów przeciwników politycznych legły u podstaw systemu demokracji bezpośredniej. http://trybunalscy.pl/node/9715
Leszek 2020.02.22 14:40
Szwajcarska demokracja szansą dla Polski? https://static1.squarespace.com/static/57698667d2b8574e2db7710a/t/5c1f198b562fa7219b025b80/1545542030303/SzwajcarskaDemokracja-20180405-%5BE-Book%5D.pdf
Lech Keller- Krawczyk ty Żydzie prowokatorze!!! 2020.02.22 14:38
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM!
Leszek 2020.02.22 14:38
Jarosław Kaczyński wpadł jak śliwka w kompot... https://gloria.tv/post/9WfAWCNUdBFd3py9oMtJQ7Btm
trzeba przyznać - leningrad go dobrze przygotował2020.02.22 14:37
Jak to się stało, że "Leszek" Keller-Krawczyk tak nagle stał się aktywny i to tylko na jeden temat? Może dostał ćwierć etatu od tych z "Leningradu" via Konfederacja. Dla kogoś jak "Leszek" Keller-Krawczyk Żyda, ale antysyjonisty z powiększoną prostatą każdy pretekst jest dobry do spryskiwania szambem. Blogowy skunk!
Leszek 2020.02.22 14:37
Klamca Kaczynski Kaczyński: KGHM powinien służyć całemu społeczeństwu PAP opublikowano: 23-01-2017, 09:11 KGHM to dobro narodowe i powinien służyć całemu społeczeństwu; podatek miedziowy, który może nie jest najlepszym pomysłem, jednak temu służy – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w poniedziałek w wywiadzie dla Polskiego Radia Wrocław. Jarosław KaczyńskiZobacz więcej Jarosław Kaczyński Marek Wiśniewski Kaczyński był pytany o zapowiadaną przez PiS w kampanii wyborczej likwidację podatku od wydobycia niektórych kopalin. „Takie sprawy nie mogą być załatwione od razu, ale w ciągu jakiegoś czasu” - odpowiedział prezes PiS. Dodał, że KGHM Polska Miedź S.A. to dobro narodowe i powinien funkcjonować tak, by służyć całemu społeczeństwu. „Podatek miedziowy, który być może nie jest najlepszym pomysłem, ale jednak temu służy. Proszę też pamiętać, że nasze wielkie spółki państwowe nie zostały sprywatyzowane właśnie dlatego, że ich zadaniem jest służenie całemu społeczeństwu” - mówił lider PiS. Dopytywany o to, czy likwidacja podatku miedziowego zostanie odsunięta w czasie, Kaczyński powiedział, że jest to pytanie do premier Beaty Szydło. „W każdym razie ja podkreślam, że my naprawdę wykonujemy swoje zobowiązania, ale nikt nie jest w stanie wykonać wszystkiego od razu. Tym bardziej, że przez osiem lat kraj był rządzony fatalnie” - powiedział Kaczyński. Podatek od wydobycia niektórych kopalin (miedzi i srebra) jest pobierany w Polsce od 18 kwietnia 2012 r. Wielkość podatku, który wpływa do budżetu, zależy od: wartości surowców na rynku światowym, od kursu dolara amerykańskiego, w którym miedź i srebro są notowane na giełdzie oraz od wolumenu wydobycia. Podstawę opodatkowania stanowi ilość miedzi oraz srebra zawarta w wyprodukowanym koncentracie. W praktyce podatkiem obciążony jest KGHM. https://www.pb.pl/kaczynski-kghm-powinien-sluzyc-calemu-spoleczenstwu-852810
"rasowy Polak" Keller-Krawczyk - sirpem obrzezany2020.02.22 14:35
@Leszek A ty nic tylko, że Żydzi to, a Żydzi to tamto .... Zachodzi poważne podejrzenie, że jesteś sam Żydem i prowokujesz antysemickie wypowiedzi. Nie martw się o Polszu grażdanin.
"rasowi Polacy" jak Keller-Krawczyk - obrzezani2020.02.22 14:34
𝐆𝐥𝐨𝐬𝐮𝐣 𝐧𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡, 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐑𝐮𝐬𝐤𝐚 𝐅𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚. Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z NATO? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z EU? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie panstwowy antysemityzm? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Co oznaczaloby wyjscie Polski z NATO i EU? 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐟𝐚 𝐠𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐚 𝐢 𝐢𝐳𝐨𝐥𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚. Co oznacza dla Polski oficjalny antysemityzm? 𝐒𝐭𝐚𝐭𝐮𝐬 𝐈𝐫𝐚𝐧𝐮. Czyim, albo kogo celem jest taki "scenariusz"? 𝐌𝐨𝐬𝐤𝐰𝐲 𝐢 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐢𝐬𝐜𝐢𝐞. Jaki z tego wyplywa wniosek? 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐧𝐢𝐜 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐳 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢.
Leszek 2020.02.22 14:29
Takie jest PiS Krystyna Szyszko, wdowa po prof. Janie Szyszko: Najgorsze ciosy zadali politycy PiS Kategoria: Archiwum, Polecane, Polityka, Polska, Ważne Autor: Redakcja, 26 stycznia 2020 Najgorsze ciosy były od swoich. Muszę o tym opowiedzieć. To jest trudne do uwierzenia. Mój mąż spotkał się z zarzutem, ty się chwalisz wiedzą, jedziesz tam, chwalisz się wiedzą i ich denerwujesz. Chodziło o Unię Europejską. Mąż to usłyszał od ważnej osoby w Prawie i Sprawiedliwości. Miał zarzut, że posługuje się wiedzą Mój mąż miał zakaz występowania w Telewizji Publicznej. Pan Jacek Kurski pilnował tego, aby drzwi do TVP dla mojego męża były zamknięte Pani Krystyna Szyszko powiedział również o planach zniszczenia Polskiego Związku Łowieckiego. Na pytanie o. Rydzyka odpowiedziała: Chce się Polski Związek Łowiecki zniszczyć, poprzez zniszczenie Polskiego Związku Łowieckiego chce się doprowadzić do destabilizacji lasów i w efekcie do ich prywatyzacji (…) To jest pomysł, o którym państwo nigdzie nie wyczytacie… https://www.ekspedyt.org/2020/01/26/krystyna-szyszko-wdowa-po-prof-janie-szyszko-najgorsze-ciosy-zadali-politycy-pis/?cn-reloaded=1
Leszek 2020.02.22 14:28
Sumliński u Roli OSTRO o Korwinie: "Przeraża mnie"! O p. Dudzie, realizacji 447 i sprawie abp. Lengi https://www.youtube.com/watch?v=HKUIPQcCHHY